Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki prezent dla zony po porodzie

Polecane posty

Gość gośćAS
Ja na codzień równo z żoną się zajmujemy domem i rodziną, oboje pracujemy. Biżuterii raczej nie nosi więc na 99% ucieszy się z dwóch nieśmiertelników (lubi prezenty nie powtarzane przez większość i taki których się nie spodziewa czylizaskakujące, kubki i koszulki z napisami pasującymi do jej hobby i osobowości), na jednym imię i data urodzenia pierwszego syna, na drugim drugiego za jakieś dwa dni ;-) Na wyjście ze szpitala bukiet róż w małym wiaderku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię nietypowe, ale jednocześnie profesjonalnie wykończone zawieszki. Obecnie jedna z oryginalniejszych kolekcji na rynku to „Kluczyki do Szczęścia” od marki www.Savicki.pl Co ciekawe zakup zawieszki w sklepie to jednocześnie dotacja na rzecz fundacji rodzin adopcyjnych. Srebrny kluczyk bardzo ładnie się prezentuje nawet w klasycznych zestawach odzieżowych, a sznureczek solidnej jakości dodają bezpłatnie. Zakupy, które finansują potrzeby różnych fundacji jakoś mnie bardziej motywują :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zarob porzadne pieniadze na utrzymanie rodziny, nie wydzielaj jej na fryzjera, kosmetyki i nie wywalaj na siłe do pracy jak dziecko ma pare mc i potrzebuyje matki" Strasznie mi Cię szkoda że trafiłaś na takiego faceta... Ale są jeszcze faceci którzy szanują i dbają o swoje kobiety a upominek po narodzinachjest poprostu miłym gestem i pamiątką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuteria to najlepszy pomysł na prezent. Ta ze szlachetnych materiałów zostaje przecież z nami na zawsze. Jeszcze lepiej jeśli będzie spersonalizowana np. datą lub imieniem dziecka. Spotkałam się też z prezentami typu samochód, torebka, wycieczka. Sama dostałam kolczyki z diamencikami - piękna klasyka, w dodatku kojarzy mi się z moim synkiem i mężem przy każdym założeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem swojej żonie Bentleya Continentala GT, jeździ teraz dumnie po Krakowie a inne mamy jej zazdroszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie dostalam nic i nawet mi by do glowy nie przyszlo ze z takiej okazji sie cos kupuje :P to tak samo ona Tobie powinna kupic bo dala Ci dziecko co prawda ale przeciez to Ty je zrobiles :p wiec za zrobienie dziecka co Ci kupila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drogie Panie. Weszłem na forum sprawdzić czy to jakiś żart, czy jest coś takiego jak prezent za urodzenie dziecka. Dowiedziałem się o takiej "tradycji" dzisiaj przy okazji przyjścia na świat dziecka u moich znajomych. Jestem ojcem trójki dzieci i nigdy do głowy mi nie przyszło płacić żonie za trud narodzin. Tak mi się to skojarzyło. "Ja jaskiniowiec dziękować moja kobieta że ją pocieli lub sama rodziła i dała potomka żeby nasze plemię mogło trwać dalej". Czy to dobry pomysł żeby kobieta miała coś, cokolwiek co będzie przypominało poród, ból itp!?!!? Chcę zaznaczyć że obdarowywuje moja ukochana prezentami tak często że momentami okazji brakuje. Także skanerą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby przypominalo bol??? Co Ty piszesz? Porod to cudowne przezycie( przynajmniej dla mnie). Mam dwojke dzieci. Moj maz mi przyniosl do szpitala w prezencie (cZego sie zupelnie nie spodziewalam) naszyjnik pandory, ktory sie otwieral i byla na nim wygrawerowana cudowna rzecz. Plakalam ze wzruszenia. Ten naszyjnik to moj skarb bo byl naprawde zrobiony od serca a podarowal mi go syn a nie maz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największy prezent to obecność zaweze podczas badań cipki i wsparcie podczas porodów bo CC są często komplikacje! Dostałam dość grube złote kółko na rekę za każde dziecko. Ale ważna jest bliskość i troskliwość męża zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokezanki zwykle dostaja bizuterie, jedna dostala dobry telefon, bo bardzo chciala robic ladne zdjecia jak malenstwo juz sie urodzi, a miala taki z nizszej polki z kiepskim aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej dom. Najlepiej na Osadzie Tarpno www.osadatarpno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz pomóc żonie to spraw sobie kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×