Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Protetyczka657

Drzwi wewnętrzne

Polecane posty

Gość gość
Jeśli potrzebujesz dużego wyboru solidnych i estetycznych drzwi polecam galerię Home Concept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujesz dużego wyboru solidnych i estetycznych drzwi polecam galerię Home Concept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drzwi które wymieniłaś są eleganckie-bardzo minimalistyczne. Ja osobiście zaufałam firmie wykończeniowej, bo mieli sprawdzonych dostawców: https://paxbudprofessional.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w dobrej cenie dobrać sobie drzwi wewnetrzne od Porta czy Polskone na stroine http://safedoor.pl. Dużo markowych eleganckich skrzydeł, do różnych pomieszczeń. Myśmy zamawiali do łazienki, sypialni i salonu niedawno i wszystko jest okej, drzwi pasują, nie miałem problemu z osadzeniem na zawiasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje drzwi znalazłem w home concept, świetny salon wnętrzarski, najlepsza galeria z takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie porządne drzwi w home concept, posłużą wam kupe lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankoskys

W domu mamy drzwi drutexu i są całkiem okej. Nie wiem co można więcej napisać o drzwiach..materiał dobry, jakość wykonania w porządku. Nie żałuję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaac

Wszystkie rolety jakie mamy w domu są montowane do kasety i kupowane w Safedoor na os Centrum w Krakowie. Kompleksowa fachowa obsługa, znają się na temacie, nie trzeba było po pięć razy tłumaczyć o jaki format i jaki typ rolet nam chodzi. Dobre profesjonalne doradztwo, wysoka jakość materiału, rolety rzeczywiście osłaniają nas od strony ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollesa

Ja mam drzwi wejściowe od firmy Sarex www.sarex.pl . Kupowaliśmy je z mężem jakieś 4 czy 5 lat temu. Mimo kilku lat wciąż wyglądają dobrze i przede wszystkim sprawdzają się w swoim zastosowaniu. My akurat mamy drewniane bo podobały nam się wizualnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela

Zamówiłam drzwi Gerda, mają przyjechac w tym tygodniu montować, mam nadzieje, ze bedzie wszystko okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Daniela napisał:

Zamówiłam drzwi Gerda, mają przyjechac w tym tygodniu montować, mam nadzieje, ze bedzie wszystko okej.

drzwi zamówione razem z montażem? mogę wiedzieć jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wia81

Polecam aluminiowe drzwi od www.inter-house.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnej

Dobry wybór drzwi i montaż będziecie mieć w Centrum Okien i Drzwi Worstone z Sochaczewa. Drzwi od nich sa dobrej jakości zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i designu, także będą wam dobrze służyć i cieszyć oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Ekipa Safe Door jest naprawdę solidna. Drzwi kupowałam w tamtym roku i też szukałam kogoś, kto mi je zamontuje tak, żeby dobrze działały. Jakby nie patrzeć takie drzwi to dosyć duży wydatek, więc warto byłoby, żeby montażem zajął się ktoś, kto ma jak największe doświadczenie i ogólną wiedzę dotyczącą rozwiązań konkretnego producenta, a oni ją akurat mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkom

Super wybór klamek do drzwi znajdziecie w firmie VDS. www.vds.pl/ Mają świetne zaopatrzenie i dobre ceny, zajrzyjcie tam a na bank będziecie zadowoleni zarówno z wyboru, jakości jak i korzystnych cen. Są ze Świętochłowic, ale mają też sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijj
Dnia 11.12.2019 o 12:51, Gość adam napisał:

Ekipa Safe Door jest naprawdę solidna. Drzwi kupowałam w tamtym roku i też szukałam kogoś, kto mi je zamontuje tak, żeby dobrze działały. Jakby nie patrzeć takie drzwi to dosyć duży wydatek, więc warto byłoby, żeby montażem zajął się ktoś, kto ma jak największe doświadczenie i ogólną wiedzę dotyczącą rozwiązań konkretnego producenta, a oni ją akurat mają.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian

Dobre drzwi ma firma Simprof. Są wykonane naprawdę z solidnych materiałów, dlatego całość tworzy trwałą kompozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich tematach jak widać można znaleźć wiele inspiracji. Decydując się na remont generalny, musimy mieć na uwadze jedno - robimy go prawdopodobnie na długie lata. Dlatego szukanie oszczędności nie będzie najlepszym podejściem. Chodzi tutaj nie tylko o nowoczesny wygląd naszego wnętrza ale też o komfort korzystania. Jeżeli chodzi o drzwi to mamy wiele nowości na rynku. Wspomniane wcześniej drzwi przesuwne z pewnością zrobią na nas niesamowite wrażenie. W zasadzie to mamy ich dwa rodzaje: do montażu ściennego i do montażu w zabudowie z płyt g-k. Zdecydowanie to drugie rozwiązanie jest lepsze jeżeli mamy możliwości montażu. Poza tym warto rozejrzeć się z takimi dodatkami jak uchwyty wpuszczane - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/96/zamki-i-uchwyty-do-drzwi-przesuwnych.html Nie zawsze te dołączone do drzwi przypadną nam do gustu, a tak mamy bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×