Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lepiej kupić wózek 3w1

Polecane posty

Gość Baśka

Ja kupiłam wózek vega savo 3 w jednym z duża gondolą i fajną spacerówka! Za nami pierwszy spacer!wózek się sprawdził!Kupiłam na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Kupiłam x-landera 2w1 i też jest ok, nie widziałam sensu kupowania zestawu z fotelikiem skoro prawie nowy dostałam od siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Mam anex 3w1 i jestem zadowolona. Wózek jest wygodny i solidny a przy tym łatwy w obsłudze. Mimo tego, że to opcja 3w1 jest zgrabny i poręczny więc sama bez problemu daję sobie z nim radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka

My z mężem wybraliśmy osobno fotelik i osobno wózek 2 w 1 gdyż zdaliśmy się na poradę ekspertów ze sklepu Tosia, w którym robilimśmy zakupy. Po jakimś czasie przyznam, że jest to fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 3w1 czyli z fotelikiem, bo fotelik koniecznie musisz dopasować i do wózka i do samochodu. Wszystko zależy od kata nachylenia fotelika, jak bedzie za duży, to dziecku będzie opadała głowa a to niebezpieczne, może się nawet poddusić. Zresztą bez fotelika nie wyjdziesz ze szpitala. Jakbym miała wybierac co najpierw kupić i na czym nie oszczędzać, to zdecydowanie na foteliku. Bo może uratować życie. Ale żeby nie było tak dramatycznie, to czasami mozna znaleźć niezłe ceny na takie zestawy. Widziałam w tosi, ze wozek razem z baza i fotelikiem taniej prawie o 900 zł. Ne wiem tylko, czy to jeszcze jest, czy sie skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Kupiliśmy na wiosnę model titus aero w sklepie Tosia i świetnie się sprawdzał całe wakacje z gondolką, a teraz powoli przechodzimy na spacerówkę. Generalnie opcja wygodna dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Ja na stronie sklepu tosia gdzie kupowałam wózek dla moich dwóch smyków nie widziałam co wybrać, ale zadzwoniłam i okazało się że można znaleźć coś extra i w dobrych kwotach, a przy bliźniakach to było wyzwanie!. Polecam super obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anezka

Ja mam wielofunkcyjny craft z coletto, sprawdza się super. Miałam już od nich fotelik, a teraz ten wózek głeboko-spacerowy i jakoś podobnie jest świetna, polecam bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Jak dla mnie taka opcja wydawała się korzystniejsza. Wózek kupiłam z anexa model e/type i jestem z niego zadowolona. Łatwy w obsłudze, lekko się prowadzi a przy tym jest solidny i bezpieczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tez mam anexa e type wlasnie, my kupilismy w opcji 2w1, bo fotelik mialam po starszym synku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaa

u nas sprawdzil sie z anex m type - bo jest lekki i wygodny w prowadzeniu. bez problemu miesci sie w bagazniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobają wózki silver cross, najbardziej oczywiście Surf Aston Martin czyli ulubiony wózek celebrytek ale Timeless też jest super, jak sobie porównasz ten wózek z innymi na żywo no to oczywiście różnica w jakości jest kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decydując się na solidny wózek 3w1 można być pewnym, że będzie służyć do końca wózkowania. Ja z czystym sumieniem polecić mogę Riko Nesa. Wózek mam już półtora roku i nic nie wskazuje na to, abym miała go wymieniać. Jest pojemny, lekki i mega wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×