Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Kasieńka__________Łódź______18 lat____1 ciąża___01.01.2015 Przyszła Mama Ola__Dortmund__26 lat___1 ciąża___02.01.2015 paulina1670_______Wrocław____23 lata__1 ciąża___04.01. 2015 AnniMarii_________Opole_______25 lat____ciąża___05.01.2015 Viva86 ___________Pomorze_____27 lat____2 ciąża___06.01.2015_dziewczynka Milka1308 ________Trójmiasto____21 lat___1 ciąża___06.01.2015 Tosia123_________Częstochowa__24 lata__1 ciąża____07.01.2015__chłopiec Sylwia250 ________skąd?________25 lat____1 ciąża___08.01.2015 Flower1990 _______Racibórz_____24 lata___1 ciąża___09.01.2015 katrankaa_________Śląsk________30 lat___1 ciąża___09.01.2015 Stymulowana______Śląsk________28 lat____1 ciąża___12.01.2015 dotyy____________Warszawa____26 lat____1 ciąża___13.01.2015 agnieszka2015____Bytom________29 lat____2 ciąża___14.01.2015 Adrianaa________Wieprz _______27 lat____2 ciąża____15.01.2015 margoladka84_____Japonia______30 lat____1 ciąża___19.01.2015 aniusia31 _________Wielkopolska__31 lat____ciąża___22.01.2015 szczesliwaaa ______Podkarpacie__31 lat____2 ciąża___22.01.2015 hashimotka88_____Wrocław_____wiek?____1 ciąża___23.01.2015 MalaGosia84______Szczecin_____29 lat____2 ciąża___25.01.2015 Bialasek1508______Warszawa____25 lat____1 ciąża___22.01.2015 83marta__________Kraśnik_______30 lat____1 ciąża___30.01.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) u mnie też malutki brzuszek,ruchów nie czuje jeszcze a to już 19 tydzień....a zaznaczam jestem szczupła,w poniedziałek ide do lekarza zobaczymy co i jak ;) i najważniejsze będę chciała potwierdzic płec maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasieńka__________Łódź______18 lat____1 ciąża___01.01.2015 Przyszła Mama Ola__Dortmund__26 lat___1 ciąża___02.01.2015 paulina1670_______Wrocław____23 lata__1 ciąża___04.01. 2015 AnniMarii_________Opole_______25 lat____ciąża___05.01.2015 Viva86 ___________Pomorze_____27 lat____2 ciąża___06.01.2015_dziewczynka Milka1308 ________Trójmiasto____21 lat___1 ciąża___06.01.2015 Tosia123_________Częstochowa__24 lata__1 ciąża____07.01.2015__chłopiec Sylwia250 ________skąd?________25 lat____1 ciąża___08.01.2015 Flower1990 _______Racibórz_____24 lata___1 ciąża___09.01.2015 katrankaa_________Śląsk________30 lat___1 ciąża___09.01.2015 Stymulowana______Śląsk________28 lat____1 ciąża___12.01.2015 dotyy____________Warszawa____26 lat____1 ciąża___13.01.2015 agnieszka2015____Bytom________29 lat____2 ciąża___14.01.2015 Adrianaa________Wieprz _______27 lat____2 ciąża____15.01.2015 margoladka84_____Japonia______30 lat____1 ciąża___19.01.2015 aniusia31 _________Wielkopolska__31 lat____ciąża___22.01.2015 szczesliwaaa ______Podkarpacie__31 lat____2 ciąża___22.01.2015 Bialasek1508______Warszawa____25 lat____1 ciąża___22.01.2015 hashimotka88_____Wrocław_____wiek?____1 ciąża___23.01.2015 MalaGosia84______Szczecin_____29 lat____2 ciąża___25.01.2015 83marta__________Kraśnik_______30 lat____1 ciąża___30.01.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podobnie jak u majusi z tym spaniem. Jak się w nocy przebudzę to się męczę z godzinę zanim zasnę. W dodatku zaczyna mnie budzić nocne sikanie, identyczna sytuacja jak w pierwszej ciąży i już mocny sen zerwany. Coraz mocniej odczuwam ruchy. Teraz jak leżę na brzuchu to nawet już widać kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) a u mnie ze spaniem to różnie ale nie mogę dłużej siedzieć wieczorem bo o 22 już zasypiam na siedząco i śpię tak do 8 rano a w nocy wstaje tylko na sikanie dwa razy , no chyba że mój mąż ma pierwszą zmianę to wstaje z nim rano po czwartej bo jak on wstaje to pies mnie budzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelf
Hej jestem tu pierwszy raz więc chcialabym wszystkich powitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Witaj ewelf, na kiedy termin masz i wiesz kogo pod sercem nosisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1308
Witajcie. Dawno mnie tu nie było ;) zastanawiam się czy któraś z Was cierpi na jakąś fobię. Bo ja mam arachnofobie i boję się, że kiedyś przy jakimś zdarzeniu mogę zaszkodzić maluszkowi, ponieważ niemal od razu pojawiają się u mnie drgawki i hiperwentylacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny jak sie czujecie? u mnie kiepsko wymiotuje caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Ja całe szczęście nie wymiotowałam...ale zmieniają mi się smaki, na początku nie mogłam nic mlecznego po prostu mi nie podchodziły żadne jogurty czy samo mleko teraz mogłabym mleko pić litrami :) ale za to na masło nie mogę patrzeć. Kilka tygodni temu mogłam żyć na samych owocach a teraz jak raz w tygodniu coś w siebie wmuszę to jest dobrze...a jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mleko mogłam na początku teraz już nie tak chętnie czasem napije się na przymus na serki nie mogę patrzeć, ale sernik mogła bym jeść kilogramami. Mi najbardziej smakuje wszystko co jest pomidorowe tzn gołąbki pomidorowa i kanapki z pomidorami a i zapomniała bym o najważniejszym frytki zalane ketchupem i wszystko co jest słodkie a będę mieć syna a wszyscy mówili że jak słodkie to na dziewczynkę. A jak się czujecie ja rewelacyjnie od początku ciąży nic mi nie dolega w niedziele rano wybrałam się z mężem na grzyby po lesie 4 godziny chodziliśmy póżniej się trochę bałam czy nic się nie stanie ale wszystko jest w porządku synek się wierci nic mnie nie boli to chyba wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewula20142014
Cześć Dziewczyny ja pisałam na początku tego forum ;-) i pisałam że niestety nie dołącze bo test wyszedł negatywny, później zrobiłam kolejny który znowu wyszedł negatywny.... ale po kolejnym tygodniu zrobiłam badania z krwi i wyszła ciąża ;-) więc jednak dołączam . Jestem już po kilku badaniach usg jestem po 3 miesiącach ciągłych wymiotów i spania na zmianę z nimi ale teraz czuję się już lepiej. Też wstaję w nocy kilka razy na siku, jak jestem na dworze i jest chłodno to łazienkę musze mieć co 15 minut w zasięgu;-) aw nocy czuje kłucie w nogach więc śpię z nogami nieco wyżej. ewelina_małopolska _ 27 styczeń 2015 _ chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie przywitac w grupie mam na styczen...juz nie moge sie doczekac....i bardzo sie ciesze, ze Was znalazlam :) Mam pytanie czy jest tu jakas mama, ktora podobnie jak ja cierpni na straszny bol zeber?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdriana
Cześć a ja przeziębiona tak fatalnie się czuję masakra gorączka katar i potworny ból głowy nie chciałam brać żadnych tabletek ale jestem już po trzecim apapie a głowa wciąż boli mam nadzieje że szybko minie i dzidzi nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAdriana rób sobie inhalacje,mnie pomogły a też było nieciekawie ból głowy zatkany nos...paracetamol brałam...a tak ogólnie w poniedziałek byłam na usg maluszek już wyraźnie pokazał siusiaka ;)i ogólnie wszystko w porządku ;) u mnie 19 tydzień a Nikoś dalej nie dokucza....u was w jakich tygodniach czułyście ruchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka2015
Ja ruchy czułam w 16 tyg to moja druga ciaza wiec moze dlatego tak wczesnie, ale bylo to bardzo delikatne łaskotanie teraz jestem w 22 tyg i mały tak dokazuje. Rozpycha sie zwłaszcza na wieczor ok 22-23 bryka tak mocno ze podskakuje mi brzuch. (termin ma na 14.01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Mój drugi synek też z 12.01 :) ale urodzony w 2010 roku. Pozdrawiam przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Byłam u ginka i będzie jednak drugi synek:) Ostatnio nie był pewien, obstawiał za dziewczynką ale teraz wyszedł siusiak na pół monitora także wszystko jasne:) Strasznie się cieszę, bo rośnie zdrowo, już waży 0,5 kg. Za miesiąc mam glukozę zrobić. Dokuczają wam problemy z wypróżnianiem? Ja popadam w dwie skrajności albo nic kilka dni albo wszystko w jeden dzień, ehh denerwuje mnie to już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
ja również nie czuje jeszcze ruchów dziecka ale lakarz na usg mówił żebym jeszcze była chwile cierpliwa pierwsza ciąża i mówi ze mały tak dokazuje ze on nic zmierzyć sobie nie może ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_maja
Hej. ja mam termin na 13 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_maja
mój maluszek szaleje strasznie :) kopie i wierci się bardzo często :) zastanawiam sie czy dzieciaczki które są tak *****iwe w brzuchu sa takie również po urodzeniu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie,czy można dołączyć do grona styczniówek 2015 roku? Mam termin na 25 stycznia. To moja 4 ciąża. Mam dwie córeczki i synka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixieee
kasia_maja tez mam termin na 13 stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Ja mam 10 usg i ten tydzień strasznie mi się dłuży bo już się nie mogę doczekać aż zobaczę maluszka... a od 2 dni mam problem z zaparciami i się męczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia-maja moja córeczka bardzo się w brzuchu wierciła i to jej zdecydowanie zostało :-) Jest bardzo energiczna i *****iwa . Teraz czekam na drugiego bąbelka ( 11/09 USG połówkowe ) i jest zupełnie inaczej , dzieciaczek jest bardzo spokojny. aaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_maja podobno dziewczynka....chociaz trzeba czekac do porodu zeby sie przekonac...niestety glupia polityka w UK....i po usg, ktore mialam pod koniec sierpnia...nastepnego juz miec nie bede...no chyba, ze jakies obawy o dzieciatko :/ Dziecko sie zaczyna ruszac..niestety codziennie o 6 rano pobudka...ale ciesze sie, ze kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wygada na to że będzie chłopczyk :) chociaż mam w poniedziałek wizytę i usg i zobaczymy czy lekarz to potwierdzi :) oj mnie straszna kolka męczy od kilku dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×