Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

STYCZNIOWKI 2015

Polecane posty

Gość viva86
no widzę, że w końcu coś ruszyło !! jak tam dziewczynki u was z kg ? leci mi 27 tc i ok 9 kg do przodu :( masakra !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viva ja jestem w 25 tg i póki co przytyłam 3 kg więc wszystko przede mną:) Co do wyprawki, nic nie mam kupionego jeszcze. Trochę rzeczy mam ze starszego synka, teraz będzie drugi synek więc się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 24 tydzień i 4 kg do przodu . Wagowo tak jak w pierwszej ciąży ale brzuch mam większy . Mamy ponad 2 letnia coreczkę i teraz będzie druga . Miałam CC i teraz też chcę mieć . Boję sie komplikacji z blizną przy SN . Śmieję się , że skoro i tak jestem już pocięta to po co mam być pocięta i porwana . aaries

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było 5,5 kg na plusie ale po 2 dniach szpitala -1,5 kg ale przy mojej wadze to jak najmniej muszę przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Hej, przedwczoraj zaczęło mnie boleć z prawej strony w boku , wczoraj nic dzisiaj znowu zaczęło mnie boleć - nie cały czas tylko raz zaboli a potem cisza później trzyma mnie ten ból przez dłuższą chwilę ...ahh któraś z Was tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majusia to mogą być skurcze przepowiadające, jak coś to bierz nospe a magnez bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasem kłuje w boku, szczególnie właśnie w prawym tylko tak bliżej pachwiny. Lekarz mi powiedział że to wina więzadeł i nie ma się czym przejmować. Nie wiem majusia jak w twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Magnez biorę...a wczoraj wieczorem poobserwowałam sobie - gdy malutka zaczyna się ruszać intensywnie to po chwili boli mnie bok albo w pachwinach także pewnie to będą więzadła ...w środę idę do lekarza i powiem to lekarce.....dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia09
Kasieńka__________Łódź______18 lat____1 ciąża___01.01.2015 tatiana_xx_______Zurich______25lat_____2ciąża___01.01.2 015__syn Przyszła Mama Ola__Dortmund__26 lat___1 ciąża___02.01.2015 paulina1670_______Wrocław____23 lata__1 ciąża___04.01. 2015 AnniMarii_________Opole_______25 lat____ciąża___05.01.2015 Viva86 ___________Pomorze_____27 lat____2 ciąża___06.01.2015_córka Milka1308 ________Trójmiasto____21 lat___1 ciąża___06.01.2015 Tosia123_________Częstochowa__24 lata__1 ciąża____07.01.2015__syn Sylwia250 ________skąd?________25 lat____1 ciąża___08.01.2015 Flower1990 _______Racibórz_____24 lata___1 ciąża___09.01.2015 katrankaa_________Śląsk________30 lat___1 ciąża___09.01.2015__córka Gusia09______Cz-wa______32lat_____2 ciąża___09.01.2 015__syn Arturek Stymulowana______Śląsk________28 lat____1 ciąża___12.01.2015 dotyy____________Warszawa____26 lat____1 ciąża___13.01.2015 agnieszka2015____Bytom________29 lat____2 ciąża___14.01.2015 syn Adrianaa________Wieprz _______27 lat____2 ciąża____15.01.2015_córka margoladka84_____Japonia______30 lat____1 ciąża___19.01.2015 aniusia31 _________Wielkopolska__31 lat____ciąża___22.01.2015 szczesliwaaa ______Podkarpacie__31 lat____2 ciąża___22.01.2015__syn Bialasek1508______Warszawa____25 lat____1 ciąża___22.01.2015__syn Nikoś hashimotka88_____Wrocław_____wiek?____1 ciąża___23.01.2015 MalaGosia84______Szczecin_____29 lat____2 ciąża___25.01.2015 maaajusiaaa______Piła____26lat______1ciąża______27,01, 2015______córka ewula20142014___Małopolska____24lata____1 ciąża ___ 27.01.2015___chłopiec 83marta__________Kraśnik_______30 lat____1 ciąża___30.01.2015 kasia_maja __ syn Pixie___ córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwaaa ja podobnie jak Gusia slyszalam że jak jedna cesarka jest to później już tylko cesarki, ale lekarz widocznie wie co mówi - może coś się pozmieniało. Ja rodziłam naturalnie i chciałabym teraz też tak. Mi jakoś szybciej też czas nie płynie chociaż trochę lepiej się czuję niż w pierwszej. 🌼 Viva ja 10kg już na + mam :/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatiana ja też tak jak Ty 10kg to minimum na plusie nawet może z 12. Nie pamietam dokładnie ile ważyłam na początku, bo to co mam w karcie pierwsze wpisane to itak już było po nabraniu kilku kg. Niestety ja prawie cały czas biore albo duphaston albo luteine i po luteinie strasznie tyje, a itak jestem dużaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czym przejmować po porodzie wszystko zgubimy. Ja w pierwszej ciąży przytyłam 14 kg i w sumie 2 tyg po porodzie już nic nie zostało. Gorzej z tymi kg co przed ciążą przybyły ich będę musiała sie pozbyć jak urodzę Arturka :D. Teraz raczej mniej przybędzie bo przeszłam na dietę cukrzycową niby nie mam cukrzycy ciążowej ale skoki mam, i do końca muszę być na diecie i badać cukier glukometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Ja jestem w 24 tygodniu i póki co przytyłam 8kg , tym że w ciąży przytyję nie wiadomo ile to się w ogóle nie przejmuje bo to są przecież kg szczęścia :D - martwię się tylko tym, że łysa będę bo mi włosy strasznie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy mialyscie moze infekcję w ciąży? Ja czuję dziś że mam grzybicę. Jestem w 20tc i mam w domu 2 globulki pimafucinu i 4 nystatyny. Na poczatku ciąży bralam i mi zostało. Myslicie ze mogę bezpiecznie uzyc teraz? Wizyta dopiero za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Ja osobiście na własną rękę bym nie brała nic lepiej żeby lekarz zadecydował, najlepiej zadzwoń. Ja też miałam grzybice ale nic nie czułam żebym miała jakąś infekcję dopiero na wizycie lekarz mi powiedział i przepisał globulki - nie pamiętam nazwy brałam tylko przez tydzień i teraz w środę mam kolejną wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam infekcje jakoś koło 20tyg kupiłam globulki w aptece bezpieczne w ciąży. A wagowo jestem 5kg na + podobnie jak w pierwszej ciąży jednak teraz mam bardziej widoczny brzuszek no i mała jest o wiele *****iwsza niż synek był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny :) ja przytyłam 18 kg ale przed ciążą bardzo dużo schudłam opisywałam swoja historie na początku. A co do wyprawki to kompletowałam powoli wszystko a wczoraj byłam z mężem na zakupach kupiliśmy butelki smoczki wanienkę kocyk kołderkę podusie podgrzewacz itd nie kupujemy łóżeczka bo podobno się nie kupuje dopiero jak się dziecko urodzi ale łóżeczko materac kupuje moja mam to się nie martwię wrócę to będzie a wózek musimy zamówić ten co nam się podoba to tak około 4 tyg wcześniej to pod koniec listopada a teraz trzeba brac się za pranie prasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej:) Gusia czy ty tez jesteś z Częstochowy ? Jeśli tak to w którym szpitalu będziesz rodzić ja na Mickiewicza a termin mam na 07.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia09
Tosia właśnie miała też się ciebie o to spytać Ja na Parkitce tam rodziłam pierwszy raz i wiem co i jak i ogólnie podobało mi się więc nie będę zmieniać Szkoda że się nie spotkamy bo termin mamy podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w pierwszej ciąży 26kg przytyłam, teraz staram się uważać na to co jem - chociaż czasem sobie odpuszczam jak na coś przyjdzie ochota ;) 🌼 ja zabrałam się za szykowanie nowego pokoiku dla Kamila, później dla maluszka, za miesiąc może półtorej będę wyciągać rzeczy po młodym i przebierać, prać, szykować wszystko po mału.... w sumie wszystko mam, jakieś drobiazgi typu smoczki będę musiała dokupić tylko. 🌼 moje zapalenie płuc odpuszcza na szczęście, chociaż jeszcze ok. tydzień posiedzę w domu bo ciągle jakieś szmeranie przy oddychaniu czuje w płucach. 🌼 MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana, mam podobne plany jak ty, myślę że się spokojnie wyrobimy:) Jak już minie zamieszanie związanie z 1 listopada to będę pomału prać ciuszki po pierwszym synku. Jest tego trochę więc trzeba to jakoś podzielić. Dokupię tylko butelki choć jestem nastawiona na karmienie piersią. No ale trzeba w domu mieć. Trochę mnie martwi że tak mało przytyłam, tylko 3 kg. Może teraz się zacznie bo to ostatni trymestr. W pierwszej ciąży przytyłam w sumie 11 kg i następnie schudłam 25 kg. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula 20142014
ja jeszcze nie nadrobiłam tego co schudłam w 1 trymestrze przez ciągłe mdłości i wymioty ale odkad przestałam chudnąć to przytyłam już 2,5 kg jestem w 25 tygodniu i od trzech tygodni regularnie przybywa mi 0,5 kg mam nadzieje ze nie przytyje więcej niż 11 kg za całą ciąże trzeci trymestr dopiero będę zaczynać. ja kupuje jakiś ciuszek od czasu do czasu jak mi sie spodoba w sklepie a tak to mam dla synka od mojej siostry ciuchy chociaż ona miala dziewczynkę ale wybrałam takie neutralne i naprawde dużo sie nazbierało. wózka też nie kupuje bo mam po siostrze co prawda do ideału mu brakuje ale może kupię już spacerówkę porządną za rok. łóżeczko też mam a te wszystkie akcesoria przede mną raczej dużo na necie kupuje jest duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaajusiaaa
Ja to tak jak większość pomalutku kompletuję , mam już pieluszki tetrowe, flanelowe, butelkę, smoczek, termometr, nożyczki, szczoteczkę do włosków, kołderkę itp z ubranek to na razie 3 śpiochy i body oraz skarpeteczki i 3 czapeczki - są to rzeczy używane...jakby któraś chciała to polecam stronę www.gratyzchaty.pl tam można różności dostać dla dzieci ubranka , zabawki, wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa dokładnie.... trzeba to ogarnąć jakoś bo teraz nie wiadomo co dokładnnie w którym pudle leży ;) ja właśnie butelki jeszcze mam cały zestaw z Aventa. teraz nie spieszę się ze smoczkami ani butelkami bo z wybrednym Kamilem przeszłam wszystkie rodzaje smoczków do butelek które są dostępne na rynku polskim, niemieckim i szwajcarskim... i tylko jeden jedyny mu pasował z innych nie chciał pić :/ więc wiedząc że różnie może być poczekam :D ja z kolei nie chcę piersią karmić także kilka butelek na start dobrze że już mam. 🌼 ewula jak tylko 2.5 to do 11kg jeszcze daaaaleko ;) co do kupowania to na necie nie dość że większy wybór to często dużo taniej jest. 🌼 dziewczyny jak u was ze skórczami? mnie wczoraj takie złapały że mój S. już chciał Kamila budzić i do szpitala jechać :/ w pierwszej ciąży tak nie miałam i trochę się przeraziłam - może już torbę w razie "w" spakuję :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
a jak tam ze spaniem ? długo śpicie ? ja moge spać po 12 godzin tylko denerwuje mnie pozycja spania na plecach nie wolno na prawym boku nie wolno oczywiście na brzuchu nie wolno zostaje lewy bok i jak to sie wyspac w jednej pozycji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
jesli chodzi o skurcze to tylko raz czułam ale byly bardzo delikatne i to bylo w 20 tygodniu pisałam tutaj ale nikt nie podjął tematu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wczoraj byłam u lekarza to już 28tydzień mój synus wazy 1135g i lekarz powiedział ze rozwija się o tydzień szybciej tzn jest taki duży jak dzieci w 29 tygodniu ale powiedział ze to dobrze duży chłopak rośnie teraz idziemy 5 listopada. A jak tam u was? A bo bym zapomniała co do spania to wogóle nie mogę spac budzę się co chwile wstaje gorzej zmęczona niż się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrankaa
Hej dziewczyny, ja tam spię na obu bokach, bez przesady znowu:) na plecach łapia mnie skurcze w biodrach, a na brzuchu juz sie nie da. Najwygodniej mi na lewym, ale na prawy tez się co jakis czas odwracam.. U mnie ostatnio pojawiły sie skurcze i bole brzucha, a to dlatego ze mała sie odwracała glowka w dół. Czyli mała rewolucja brzuszna. Juz na szczeście przeszło. Zaczełysmy wlasnie 28tc. Ja ograniczam węglowodany ze względu na to że mam po nich wlasnie skoki cukru i źle się czuję. Szybko cukier spada i cukrzycy generalnie nie mam , ale przyjemne to nie jest, więc trudno, trzeba pocierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła spać cały czas ;) kiedy się położę wtedy zasypiam. przez sen obracam się też z boku na bok - nie umiem spać na plecach. bolą mnie biodra tylko jak wstaję, ale pomaga też poduszka taka fasolka dla kobiet w ciąży 🌼 Ewula może dziewczyny jeszcze skurczy nie miały stąd cisza ;) poczekamy jeszcze miesiąc to się zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×