Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość Nikolaura
Czekam na wyniki, mają być jutro. Już nie mam pojęcia co robić. Chyba po prostu zmienię lekarza, bo zaczynam wariować... Pojawiło się bardzo dużo śluzu, który jest biały, ale średnio gęsty, rwący. Jest go tyle, że co chwilę sprawdzam, czy to nie okres. Masakra, mówię Wam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ją dzisiaj powinnam dostać okres ale jeszcze nic pewnie przyjdzie bo od Niedzieli pobolewa mnie brzuch i dzisiaj już mi jeździ po całym brzuchu i z tych nerwów biegam co chwilę siku jestem zalamana bo znowu pewnie się nie udało już nie wiem co mam robić:( Totalna zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anie ciąży ani małpy
To właściwie mój 1 cykl starań. Przepisana luteina 16-25 dc. Jak brak ciąży odstawić i będzie okres a jak ciąża to brać dalej i przyjść po więcej. Bałam się odstawić więc zrobiłam betę w 26dc i wyszło 0,1. No dobra, nie udało się, to dopiero 1 cykl starań, spróbujemy w następnym. Teoretycznie po odstawieniu luteiny do 10 dni powinien być okres a tu nic. Dziś 36dc a objawów zero, nawet cycuchy nie bolą. Brała któraś z was tą luteinę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Nikolaura, napisz od razu jak odbierzesz wynik! Duzo bialego sluzu (jezeli wczesniej tyle nie zauwazalas) moze oznaczac ciaze :) Do ani ciazy ani malpy: no faktycznie dziwna sprawa, po luteinie @ powinna przyjsc po kilku dniach. Moze robilas bete za wczesnie, zrob test, bo teraz juz bedzie na 99% wiarygodny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anie ciąży ani małpy
test negatywny niestety. Aż boję się pomyśleć co to może oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
A może w ogole przestawil Ci sie cykl i owulacji jeszcze nie mialas albo mialas niedawno? Musisz odwiedzic lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
No to się przyłączam, też planuje po 3 poronieniach, chodz sił brak wierze, że w koncu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witaj Paulina :) Fajnie, ze sie przylaczylas, to ja Cie zaprosilam takze to moj nick tutaj hehe ;) Na pewno bedzie dobrze i w koncu uda nam sie wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
na pewno będę was tutaj odwiedzać jak tylko będę wiedziała co ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Nikolaura, my tu czekamy i trzymamy kciuki :) paulina00023, witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
Zgubili moj***adanie! Sprawdzam w internecie, nie ma. Dzwonię do laboratorium, mówią, że wprowadzili do systemu i tam na pewno będzie, a jak nie, to trzeba powtórzyć badanie na ich koszt. Co za bezczelność, ja tu umrę! Dziś wyjeżdżam, a wcale mniej się nie stresuję. Czekałam dziś na autobus i poczułam jak mnie zalewa. Myślę, no pięknie. Łazienka daleko, mokro mi jakbym co najmniej się zsikała i już byłam pewna, że to okres, ale znów biało. Płytkowe negatywne :/ We wtorek idę do lekarza, jak tylko wrócę z wyjazdu. Siostra znalazła mi dobrą lekarkę podobno. Zobaczymy, co powie. Mam dość tej niepewności :c Ojjj, dziewczyny, żeby nam się jak najszybciej udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak tam dziewczyny ją dalej nie mam okresu ale dzisiaj już mocniej bolał mnie brzuch musiałam wziąć tabletke poczekam do jutra jak dalej nie dostanę to zrobię test choć strasznie się boję że będzie jedna kreska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka88
Witajcie :) to znowu ja, miesiąc temu @ miałam 18 maja, więc minął miesiąc i bolą cycki i pobolewa brzuch, ciągle mokro, ale to nie @. Jednak czuje, że zbliża się wielkimi krokami :( Powodzonka dla Was, niech chociaż Wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Nikolaura - ale bym sie wkurzyla, nie dziwie Ci sie, takie wazne badanie i takie oczekiwanie na wynik a tu lipaaa. Ale nie martw sie, wkrótce na pewno wszystko sie wyjasni! A na plytkowe moze byc za wczesnie, zrob kilka dni po spodziewanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
Ale nie mam pojęcia kiedy mam spodziewaną, bo cykle są totalnie niestabilne :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
Hej dziewczyny! Dziś 34 dc, wciąż nie ma okresu :< zrobiłam kolejny test płytkowy (byłam na wyjeździe) i dalej negatyw. Piersi mi urosły, wciąż mam dużo śluzu, a dodatkowo jestem nerwowa jak nie wiem! Na wszystkich krzyczę i ciągle chce mi się płakać. Zastanawiam się, czy jest sens robić betę, skoro płytkowy nie wyszedł po takim czasie...? Proszę, doradźcie mi, bo zwariuję :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Nikolaura - Ja na Twoim miejscu pokusiłabym się o betę, bo zdarzyło się wśród moich 2 psiapsiółek , że testy płytkowe nie pokazywały im ciąży, jednej z nich nawet po 3 tyg.. same się dziwiłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Nikolaura kurcze ciezko cokolwiek powiedziec skoro nie wiesz kiedy byla owulacja. Bo w ogole nie wiadomo, na jakim etapie cyku jestes. Albo zrob bete, albo pojdz do lekarza, on na usg zobaczy przynajmniej jaka to faza cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
A mi się wydaje ze skoro test nie pokazuje ciąży to i beta będzie ujemna. Czasami tak jest ze kobiety wmawiaja sobie objawy ciąży. Oj mi się to nie raz zdarzylo. Ale oczywiście jeśli zrobisz bete to na 100% się dowiesz czy to ciaza czy po prostu spozniajacy się okres:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
Dzięki, dziewczyny <3 To jest moje światełko, we wtorek mam lekarza, więc chyba się wstrzymam z betą, chociaż skręca mnie jak nie wiem z ciekawości. Od wczoraj pobolewa mnie brzuch, więc pewnie niestety okres przyjdzie, ale nadzieja się tli. Paulina, owszem, jest duża szansa, że sobie wkręcam, chociaż staram się być spokojna. Pewnie sama wiesz, że teoria się mija z praktyką i koniec końców nie da się do końca uspokoić ;) Alla, właśnie przez takie przypadki ciągle mam nadzieję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
Nikolaura ja co miesiąc sobie wkrecalam a to piersi bola a to mam mdlosci... i jak malpa przyszla wielkie rozczarowanie smutek zlosc ze znowu nie wyszlo:-( ale musisz być dobrej myśli... jeśli umierasz z ciekawości zrób ta bete bedziesz spokojnieksza... a może wynik jest dodatni i juz u lekarza będziesz wiedzieć co i jak...ja też ide we wtorek do lekarza ale tylko po to żeby dowiedzieć się czy po poronieniu wszystko się oczyscilo:-( i teraz masę badan i znowu to czenianie wieczny strach stres co będzie dalej... a za ciebie trzy kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
To napisz koniecznie czy wszystko gra! Bardzo współczuję, kochana :c Wierzę, że teraz wszystko będzie dobrze :) Będziemy miały piękne, zdrowe maluszki. W końcu się uda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00023
musi:) teraz narazie sie nie staramy... wole porobic badania i sie upewnic co jest przyczyna tych niepowodzeń...to już 3 raz...szczerze czasem juz nie mam sił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Ja dziś wg moich obliczeń 12 dzień po owulce... żadnych zmian nie czuję - poza wrażliwymi piersiami, jak zwykle przed okresem. temperaturka też powoli spada od wczoraj... mimo tego zrobiłam test - wyszedł negatywny więc czekam na @ i przytulanko na nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Paulina mam nadzieje, ze wszystko ladnie sie oczyscilo, teraz szybkie badanka i do dziela! No ewentualnie moze bedzie trzeba cos podleczyc, ale w koncu na pewno uda sie nie tylko zajsc ale tez donosic. Ja dzis ide do lekarza zobaczyc czy mi pecherzyki rosna czy wszystko ok. Tez sie niecierpliwie, ale dopiero na 19 mam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
hej dziewczyny. Ja dostałam @ 5 dni za wcześnie. Stwierdzam że odpuszczam staranie o dzidzie na kilka miesięcy bo muszę odpocząć. a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
Ja dziś się nasłuchałam przykrości od męża... Tak mocnych, że zastanawiam się, czy planowanie dziecka to nie pomyłka... Jutro mam lekarza wieczorem. Dam znać co i jak. Trzymajcie się, dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starajaca sie: ja zastanawiam sie jak to jest, ze jak ja sie zaczelam starac to @ tez zaczela przychodzic za wczesnie... Tak to przez dwa czy trzy ostatnie lata okres w okres co 32-34 dni, a teraz 27, 28 nie wiem co jest grane :/ Staracjaca sie: a jestes zmeczona praca i natlokiem obowiazkow czy po prostu staraniami?? Nikolaura: wiesz, czasami tak bywa w zwiazku....ale to juz Ty najlepiej wiesz i czujesz, czy to dobra decyzja... Ja dziewczynki bylam wczoraj u gina i mi powiedziala, ze mam tylko jeden wiekszy pecherzyk, i ze ogolnie nie jest zadowolona z tego cyklu. JAk na taka dawke CLO jaka bralam powinno byc duzo lepiej... I w dodatku przez ten lek nie mam sluzu plodnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Nikolaura, paulina czekam na wiesci od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×