Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość Daria24l
Dzień Dobry, w niedziele tak się zamartwiałam ze nie mam takich typowych objawów ciąży, a jak w pon. się obudziłam to nudności tak mi dają w kość od rana, ze z łóżka nie mogę wstać do póki mój luby nie zrobi mi śniadanka :D na szczęście nie wymiotuje :), A co tam u Was dziewczyny ? Starania całą parą :D ? Anusia a Ty masz jakieś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak rozróżnić śluz a nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Maja przyczyn takiego mocnego bolu brzucha moze byc wiele, zalezy jak boli, jezeli tak jak na okres to pewnie nic niepokojacego, a moze ciaza? :) Do Goscia wyzej: szczerze tez mam czasem z tym problem, ale chyba po zapachu mozna poznac :) Daria dobrze Ci - sniadanko do lozka.... no no no :) :D Ja z ciekawosci zrobilam dzis drugi test owulacyjny i wyszly juz dwie slabe kreski, czyli wiem, ze dzialalismy w dobre dni (wczoraj po tym pozytywnym tescie owulacyjnym nie odpuscilam mezowi mimo ze juz spal jak wrocilam z pracy:P). Tylko czy cos z tego bedzie....? I znowu tyle dni czekania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
To jest moje światełko - trzeba być dobrej myśli :) trzymam za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Dzieki :) To dopiero drugi cykl. Lekarz nastraszyl mnie, ze moge miec problemy, ze wzgledu na przewlekla anemie, maz mnie straszy, ze jako dziecko przechodzil ciezkie zapalenie wezlow chlonnych i moze byc nieplodny, do tego ja mam za krotka faze lutealna (choc teraz biore na to witaminki we wlasnym zakresie...) Ale staram sie byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Daria a Ty jestes na L4 czy pracujesz? Bo nie moge sie w watku dogrzebac, juz tyle stron natrzepalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja jestem na L4, dlatego, ze mam fizyczna pracę i różne nie fajne zapachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest moje światełko- bóle mam takie lekkie ale odczuwalne myślę że to nie ciąża po tylu staraniach to się nie nastawiam jeszcze mam męża na weekendy tylko chyba że jest tu jakieś święto to jest na tygodniu jeszcze poczekam na okres i jak coś to się umowie do lekarza sprawdze co się dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny trzymam kciuki za wasze starania. Dari ja tak jak ty, nie mialqm zadnych objawow ciazowych az do zeszlego ponjedzialku. Teraz codziennie jak sie budze jest mi strasznie niedobrze. I tak caly dzien. Na nic nie mam ochoty zeby zjesc a jak cos juz zjem to jest mi niedobrze.masakra jakas dobrze ze chociaz nie wymiotuje. Pomagaja mi tylko cukierki eukaliptusowe i na chwile jest lepiej. Musze zrobic w przyszlyn tygodniu badania co mi zlecil lekarz i 16 czerwca znów wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej dziewczyny, co tam u Was? KArolcia, Strarająca Się cos malo sie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Ja na szczęście na badania idę już w piątek i do lekarza w czwartek (12), mam nadzieje, ze wszystko dobrze i ze usłyszę serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj zakupiłam 3 testy owu, dziś jeden wykonam z czystej ciekawości :) a poza tym staramy się, staramy... :) Jeszcze tak myślę sobie.. bo ja żadnych badań nie robiłam - standardowo raz w roku cytologię. Myślicie, że powinnam się przebadać bardziej? To pierwszy cykl naszych starań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Mam jeszcze takie pytanie do Darii i Anusi: czy poza zlym samopoczuciem macie jakies objawy? Np. czy bola Was piersi, albo macie taki gesty, bialy sluz, bo czytalam ze jest go duzlo po zaplodnieniu? czy boli Was brzuch jak na okres? Bo tyle czytam o tych objawach i chcialabym to jakos zweryfikowac :) Ja dzis dwa dni po owu, drugi dzien wyzszej temperatury. I nie odczuwam nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Alla86: na poczatku musisz kilka cykli poprobowac, bez zadnych badan. Jedyne co bym sprawdzila (ale to juz moja ostroznosc...) to morfologia, w tym koniecznie zelazo. Zebys byla pewna ze wszystko ok, bo inaczej dziecko moze byc niedotlenione, jak masz za malo zelaza i hemoglobiny. A ewentualnie jak kilka miesiecy nie zajdziesz, to wtedy mozna zbadac progesteron, prolaktyne, nasienie u meza/partnera. Ja tez juz nawet o tym myslalam, mimo ze to dopiero drugi cykl ale jestem niecierpliwa, nie lubie czasu tracic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
hej dziewczyny ,nie mam co pisac bo pewnie kilka moich przyszłych cykli bedzie bez szans .. zanim znajde dobrego lekarza ..i zanim podejme leczenie .. eh znalazlam dobrego ale 200 zl .. ,asakra tyle kasy ... eh .. nie mam sily dziewczyny badajcie sie jak najszybciej ja załuje ze wczesniej tego nie zrobilam .. teraz moze bym juz w ciazy byla .. a nie czekala na okres zeby badania dopiero zrobic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
To jest moje światełko - tak, mnie bolą piersi, i brzuch tak jak na okres ale to wcześniej teraz tak sporadycznie i częsta wizyta w toalecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Aha, a brzuch bolał Cie zaraz po owulacji? A śluz masz jakiś specjalny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Hej dziewczyny. Muszę was przeprosić bo mam mało czasu. zaczynam nowy biznes i przyziemne obowiązki jak dom, opieka nad córką nie pozwala mi często tu zaglądać. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Zrobiłam wczoraj ten test owu z ciekawości - wyszedł elegancko "negatywny" ale spoko, mimo tego było przytulanko :) tempka od 3 dni stoi u mnie w miejscu co mnie też ciekawi:) poza tym tak samo jak wcześniejsza wypowiedź "gościa" nie wiem jak rozróżnić śluz od nasienia... zapachem czasem tak.. a jak rozróżnić wilgotność?, skoro od nasienia też czuje mokro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Co tam u Was dziewczyny? Widze, ze wiekszosc zapracowana. No ale rozumiem to... Ostatnio mam luzniejszy grafik, ale dostane niedlugo za swoje... Starajaca Sie zajrzyj tu czasem do nas :) Karoclia duzo sily ci zycze i cierpliwosci. Alla86 nie wiem jak odroznic poza zapachem to chyba ciezko :) Alla ktory to wasz cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
A widze juz, pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
starajaca sie a jaki to biznes otwierasz hm ? to jest moje światełko a co u Ciebie ciekawego ? gdzie pracujecie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
O Karolcia wreszcie jedna co sie odezwala :) U mnie nic ciekawego, chyba kolejny cykl bezowocny. Mam 23 dc, za jakies 8 dni powinnam dostac @. Ja pracuje w hotelu na recepcji na trzy zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty Karolcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
To nie gość tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie bez zmian tylko tyle że dzisiaj też mam boble i klucia w brzuchu i tak już dwa tygodnie po okresie cały czas mam nie wiem co jest grane mąż dzisiaj wrócił z pracy to będziemy działać choć coś czuję że nic z tego czasami mam takiego dola że płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka88
Cześć dziewczyny może wyda Wam się to głupie pytanie, ale nie mam z kim tak otwarcie pogadać... Czy Wy jak jesteście już po wszystkim z mężem to macie mocno mokro i co chwila wypływa Wam "coś"? Czy tak powinno być, czy to jest normalne? Czasami mam wrażenie, że to wypływa to co jest najbardziej potrzebne do zapłodnienia. Testu też jeszcze nigdy nie robiłam, najlepiej robić go rano i na czczo czy jak? Sory za te pytania, ale widzę, że z Wami można o wszystkim popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Niunia, tak ja mam cały czas mokro i wypływa ze mnie. No mi się wydaje ze to normalne bo jak chodzimy i jesteśmy w pionie to normalne, że nam będzie leciało, jak się starasz to po stosunku poleż z 10-15 min, chodź wydaje mi się ze to aż tak nie jest potrzebne bo ja nie leżałam a nawet szłam się podmyć i zaszłam w ciąże. Testu na czczo nie trzeba robić, a najlepiej rano, chodź ja robiłam po południu i jak byłam to i tak wyszły mi 2 kreski, tylko, ze druga trochę bardziej blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
No ja tez slyszalam, ze to normalne ze nasienie wyplywa, bo plemniki i tak przedostaja sie dalej. Ale jak sie ma obnizona plodnosc to mozna pomoc naturze i polezec z nogami do gory albo z poduszka pod pupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×