Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość To jest moje światełko
No tak Karolcia, pogubiłam się, okres miałaś jakoś jak ja, a owu faktycznie nie masz od dwóch miechów. A jaką decyzję podjęłaś co do tego leczenia? A moze bedziesz jednak probowac sama wywolywac ta owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może te testy owulacyjne zawodzą i nie pokazują owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Tak jak pisalam wczesniej nie uzywalam ich, ale troche o nich czytalam i raczej sa wiarygodne. Ale nie w 100%, bo np. pokazuja owulacje mimo, ze nie pekl pecherzyk i do owu dojsc nie moze, bo komorka jajowa sie nie uwolnila i pewnie jeszcze w kilku innych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam u was ją jestem przeziebiona dość ostro no ale że mam męża tylko przez 4 dni do Niedzieli wiec korzystam z sytuacji i oby tym razem się udało choć już tracę nadzieję:( jak tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Hej dziewczyny. No pracowity dzień. Trzymam kciuki za was i za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Ciekawe czemu ANUSIA nie zdaje relacji z wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
No hej jestem! Szczęśliwa i zadowolona narazie wszystko w porządku 6 tydzień termin na około 22 styczeń,serduszko już bije i dostałam progesteron tak na wszelki wypadek. Kolejna wizyta na 16 czerwca. Dzięki wszystkim za trzymanie kciukow. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia - buzia sama mi się uśmiecha bo jak wszystko dobrze pójdzie to będziemy rodzić w tym samym czasie :D Wow ale się cieszę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Dzięki Daria! a Ty na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszystkim starajacym się dziewczynom życzę obecnego wieczoru nocy i poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
To wyżej to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja już mam dość ..chyba nigdy nie zajde...mam cykle bezowulacyjne..ide do innego lekarza bo jak ktos mi nie pomoze ot nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Widzisz aniusia - wiedzialam, ze na pewno wszystko ok !!:) Bardzo sie ciesze!! Dbaj o siebie i pozostale ciezarne tez niech dbaja. Karolcia, glowa do gory, zobaczysz, los w koncu usmiechnie sie do Ciebie! Cykle bezowulacyjne da sie wyleczyc, tylko musisz trafic na dobrego lekarza, ktory zaangazuje sie w Twoja sytuacje! Powodzenia kochana i naprawde nie zalamuj sie! Ja czuje, ze w tym cyklu tez nic z tego nie bedzie. Temperatura nie wzrosla do dzis, zastanawiam sie czy w ogole pekl pecherzyk.... Mam 18 dc, piersi bola juz kilka dni, sluz jest, a tempka ani drgnie :( Kochamy sie od kilku dni codziennie, ale szczerze, to juz nie wyrabiam. JAk dla mnie seks tak co drugi dzien wystarczy, a codziennie to troche za czesto :P Maz sie smieje, ze nie odpusci i pociagnie jeszcze te kilka dni, ale nie wiem czy to ma sens w ogole, czy te plemniki sa cos warte przy tak czestym seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
to jest moje światełko podobno najlepiej kochać się co drugi dzień bo wtedy plemniki mają czas się natworzyć a tak co dziennie to jest ich mniej bo nie mają tyle czasu . Kochana ja już po prostu nie daję rady ..serio .. chyba zaczne działać na włąsną rękę po nie mam zamiaru tracic następnego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia gratulacje oby dzidiza rosła zdrowa też bym chciała się już cieszyć jak ty a tu nic jeszcze do tego mam dola śniło mi się że robiłam test i wyszły dwie kreski to już jest obsejsa chyba teraz mam dni plodne dzisiaj pobrykamy jutro sobie odpuscimy a w poniedziałek rano zadzialamy choć czuje jak mi tam bombelkuja zobaczymy czy tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Karolcia, znajac siebie na Twoim miejscu zrobilabym to samo, czyli dzialalabym na wlasna reke. Na lekarzach nie mozna polegac, poza kasa niewiele ich interesuje. Maja, a Wy jak dlugo sie staracie? I ile masz lat? Napisz cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 27 lat to znaczy skończę w listopadzie to nasze pierwsze dziecko staramy się od grudnia niby z nami wszystko ok ale jak narazie nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
maja 12345 bo bardzo chcesz. Powiem ci że ze mną było tak samo. 28 lat miałam jak z mężem staraliśmy się o pierwsze dziecko. I tak jak u was było ok ale pragnienie dziecka chyba spowodowało że nie zaszłam przez 5 miesięcy starań. Dopiero jak odpuściłam zaszłam w 6 miesiącu starań. Więc głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
Anusia - ja bym miała termin na 23 stycznia. Ja mam następną wizytę 12 czerwca, chodzisz prywatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka88
Cześć dziewczyny ja teraz miałam męża kawałek piątku, sobotę popołudniu (pracowałam do 15), i w niedzielę do 19(musiał wyjechać do pracy):( Co prawda czułam, że chyba są moje dni, bo miałam mokro :) więc działaliśmy w piątek i późno w sobotę koło już północy... Myślicie, że może "coś" z tego być? Gratuluje dziewczynom, które już mogą się cieszyć :) Życzę powodzenia tym ,które się starają jak my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
maja a robiłaś badania żewiesz że wszystko ok ? masz regularne owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się BAAARDZOOOO cieszę, ale z drugiem strony się zamartwiam czy aby na pewno wszystko jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia robiłam badania jak tylko zdecydowaliśmy że chcemy dzidzia dzisiaj żeśmy sobie odpuscili jutro rano powalczymy bo mąż jedzie na 4 dni do pracy także znowu będę musiała czekać chciałabym żeby się udało bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Niuńka jesli czulas ze to TE dni to oczywiscie wysztsko moze sie zdarzyc :) Mi juz troche rece opadly, bo sama nie wiem kiedy mam ta owulacje. Dzis 20 dc a ja calkowicie sie pogubilam. Sluz plodny juz mialam (od 14 dc), teraz jeszcze jakies odczucie mokrosci mam, ale temperatura jeszcze nie skoczyla. Nie wiem czy w ogole ta owulacja sie u mnie odbywa. Myslalam, ze to bedzie prostsze, a jak przychodzi co do czego, to nic nie wiem :( I znowu czuje, ze to bedzie drugi bezowocny cykl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Daria ja do lekarza chosze prywatnie bo taka polska rzeczywistość u nas zeby sie umowic na kase chiorych najpierw trzeba prywatnie isc. Zreszta w moim malym miescie nie ma dobrego gin! Troche tylko mnje zaskoczylo ze juz pk 2 tyg mam przyjechac!Ale dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
to jest moje światełko : wiesz owulacje wskazuje wzrost tem . jeśli takiego nie było nie było też owu ,cykl bezowulacyjny , ale w tym czasie testy owu mogą wskazywać że niby są płodne , ze śluzem podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Hej dziewczyny. No u mnie dzień pełen wrażeń. Wiecie dziewczyny sama nie wiem co myśleć bo 25 zaczęła się @ po tygodniu mam mokro i śluz? dni płodne czy ...? bo już nie wiem! a co do gin to ja z pierwsza ciąża chodziłam na kasę chorych i nie miałam problemu żeby mnie zapisał. A byłam kilka dni po zrobieniu testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam w 8 dc ale z racji moich różnych, bo 25-33 dniowych cykli wzięliśmy się już za pracę:) a zauważyłam, że to 3 dni po @ a miałam wilgotno, temp. na jednym poziomie.. Będziemy z mężem działać co drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Starająca się2015: no skoro sluz sie pojawil to znaczy, ze juz niedlugo owu, wiec do dziela :) Czasem tak jest, ze pojawia sie b. szybko, zaraz po okresie, wiec nie zwlekaj. Choc u mnie sluz pojawil sie w 14 dc, a dzis w 21 dc dopiero skoczyla temperatura. Powiem Wam szczerze, ze wczoraj tak z glupoty kupilam sobie testy owulacyjne i zrobilam, bo bylam ciekawa, kazdy o tym tak pisze :P I mi wyszly dwie wyrazne krechy (co znaczy,ze ma nadejsc w ciagu ok 24 godzin owulacja), no i sprawdzilo sie, bo dzis tempka poszla w gore!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak wam idzie ja z mężem dzialalam w poniedziałek nad ranem teraz czekam az wroci w czwartek nie wiem bo ostatnio mam bóle mocne dołem brzuch i nie wiem co to jest zaczynam się martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×