Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość gość
madziik28 u mnie pojawiła sie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2011
Czesc dziewczyny :) jestem juz mama prawie 3 letniego chlopca i przyznam ze coraz czesciej mysle o rodzenstwie dla Synka, z tym ze blokuje mnie strach czy poradze sobie z dwojka, boje sie ze Synek bedzie czul sie odtracony itp dodatkowo mieszkamy w jednym pokoju, dom mamy w trakcie wykonczenia ale jeszcze sie zejdzie. A latka leca, bedzie juz 4 lata roznicy miedzy dziecmi a Synek i tak ma charakter jedynaka i boje sie ze bedzie sie poglebiac dalej... pozdrawiam wszystkie Mamuski te obecne i te przyszle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witam mame 2011 :) Co tam dzisiaj u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza i mam fasolkę 5-cio tygodniową :D ciesze się nie samo wicie :). 12 czerwca następna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
U mnie odliczanie do piątku jeszcze dwa dni i wizyta, i bede wiedzieć czy w jajaku jest zarodek! Myślałam że gorzej będzie się dluzyc! A to już niedługo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
hej mam grype :( i 5 dzien @ . Mam pytanie czy macie pod łóżkiem lub w szafie magiczne pudełko gdzie chowacie rzeczy dla maluchów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
witam wszystkie starające:) mam na imię Ala, mam 28 lat i jestem również z wielkopolski. na samym początku chciałam pogratulować wszystkim przyszłym mamusiom:) Chciałam do was dołączyć bo również od tego miesiąca zaczynamy z mężem starać się o pierwszą dzidzie, a będzie raźniej z innymi staraczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Alla86 witamy cię. no to działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ją dzisiaj zrobiłam test owulacyjny wyszła druga słaba kreska czuję jak jajnika mi bobelkuja wiec trzeba chyba zacząć działać zobaczymy czy tym razem się uda gratulacje tym którym się udało cieszę się z waszego szczęścia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ją dzisiaj zrobiłam test owulacyjny wyszła druga słaba kreska czuję jak jajnika mi bobelkuja wiec trzeba chyba zacząć działać zobaczymy czy tym razem się uda gratulacje tym którym się udało cieszę się z waszego szczęścia pozdrawiam. Znowu zapomniałam o zalogowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczynki straszny dzien!pada i pada! Ale znów jeden dzien do przodu! Proszę trzymajcie kciuki w piątek o 17. Napisze co tam pan doktor powiedział! Dzisiaj od rana mdli mnie i jest mi niedobrze:( ale jeśli to świadczy o dobrym rozwoju dziecka to olki A co u was nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witaj ala86 :) Aniusia na pewno wszystko ok. Nie moze byc wiecznie pod gorke ;) U mnie zaczynaja sie dni plodne, wiec dzialamy. Mam nadzieje, ze dzis bedzie seksik hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiaaa92
Witajcie dziewczyny. Również i ja chętnie dołączę. Obecnie mieszkam ze swoim chłopakiem w UK i jest to nasz drugi cykl starań. Miałam nadzieje, że teraz udało się nam jednak przyszło plamienie a testy wychodzą negatywnie. Pozostają mi tylko bolące piersi i senność. Coś w tym wszystkim mi nie pasuję ale nie chcę nastawiać się za bardzo, żeby nie było większego rozczarowania. Gratuluje wszystkim przyszłym mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny również chciałabym dołączyć do Was... Co prawda staramy się dopiero, albo aż- od stycznia tego roku, a tu ciągle nic :( Mamy wokół siebie dużo znajomych, którzy spodziewają się dziecka i źle to na nas działa... :( Dodam, że widujemy się rzadko, bo tylko w weekendy - mąż kierowca, cały tydzień Go nie mam. I jak mamy zostać rodzicami? ;( Oo napisałam do Was i troszkę mi ulżyło :) Odpiszcie mi coś Pozdrawiam i gratuluję dziewczynom ciąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny również chciałabym dołączyć do Was... Co prawda staramy się dopiero, albo aż- od stycznia tego roku, a tu ciągle nic :( Mamy wokół siebie dużo znajomych, którzy spodziewają się dziecka i źle to na nas działa... :( Dodam, że widujemy się rzadko, bo tylko w weekendy - mąż kierowca, cały tydzień Go nie mam. I jak mamy zostać rodzicami? ;( Oo napisałam do Was i troszkę mi ulżyło :) Odpiszcie mi coś Pozdrawiam i gratuluję dziewczynom ciąż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
niuńka88 najważniejsze to pozytywne nastawienie. Nic się nie martw na zapas, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Dziewczęta mi dziś lub jutro kończy się @, mój cykl trwa 31 dni przeważnie, zdarzy się co 2-3 m-c, że trwa 25-26 dni. Teraz trwał 26 dni więc wnikliwie przeanalizowałam swoje dni płodne:) doszłam do wniosku, że byłoby to między 6 a 11 czerwca więc najlepiej będzie regularnie co 2 dni wykorzystywać męża :) nie za rzadko?? a zastanawiam się czy nie skorzystać z testów owulacyjnych? warto po nie sięgnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Można dołączyć? Chętnie popisałabym razem z Wami, podzieliłabym się smutkami i radościami. Przyznam szczerze, że nie przeczytałam wszystkich postów, ale nadrobię na pewno. Ważne, że to forum jest dla mnie bo też bardzo chciałabym zostać mamusią. Jestem kobietą "z ginekologiczno-położniczą przeszłością". Nie wiem czy są tu inne dziewczyny po przejściach i może tylko Was nastraszę, wprowadzę niefajny nastrój, ale mam nadzieję, że mnie stąd nie wyrzucicie. Pierwsze dziecko straciłam na początku 6. miesiąca ciąży :( mimo, że minął od tego czasu już ponad rok to i tak jest ciężko, ale wiemy oboje z mężem, że nadal będziemy próbować i kiedyś się w końcu uda. Oby te, które już cieszą się z ciąży, zaraziły i mnie ciążowymi fluidami ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuńka88 jestesm w podobnej sytuacji z mężem staramy się od grudnia teraz zmienił pracę i też mam go tylko na weekendy wczoraj robiłam test owulacyjny i wyszła mi słaba druga kreska wczoraj mój mąż przyjechał i zostaje do Niedzieli ponieważ mają tutaj jakieś święto i mają wolne w pracy także teraz jest nasza szansa jak się znowu nie uda to ją nie wiem co już mamy robić:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witam nowe dziewczyny! Alla 86: podobno lepiej co dwa dni wspozlyc bo sa silniejsze plemniki. Ja akurat w ta teorie jakos nie potrafie uwierzyc, jak dla chyba lepiej codziennie, ale nie zawsze jest czas i chec ;) Wiec niech nas prowadzi nasze przeczucie :D Ja mam na razie dni plodne wg moich obserwacji, ale staram sie jakos nie nastawiac. Powodzenia dla Was dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
jak dla mnie* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Co do testow owulacyjnych - niech sie moze wypowiedza dziewczyny, ktore je stosowaly. Ja nigdy takiego testu w reku nie mialam, raczej wiem kiedy mam owulacje, obserwuje sluz i skok temperatury :) Uwazam, ze lepiej jest siegnac po termometr niz test owulacyjny, bo to daje wieksza pewnosc - ale to moja opinia :) Starajac Sie 2015 : kiedy owulacja ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Trochę mnie nie było, ale przeprowadzaliśmy się i same wiecie jak to jest.... U mnie od niedzieli zaczynają się dni płodne :D także zaczynam czwarty cykl starań :) Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej to jest moje światełko jak idą starania? Witan Wszystkie nowe dziewczyny! Jutro wizyta o tej godz bede już po albo w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
witam wszystkie nowe staraczki :* Andziulka kochana sa tu rózne kobiety , starajace sie dlugo , krótko i takie które sa po przejsciach jak np. ja .. urodziłam martwą córeczke w 37 tygodniu w grudniu ... wiec wiem co czujesz i wiem jak to boli słoneczko ty moje ..czesto sie załamuje i płacze tym bardziej ze nie umie zajsc w ciaze .. czekam na okres dopiero 15 ma byc i wtedy musze zrobic badanioa bo chyba mam za wysoką prolaktyne . ?Co sie stało Twojej dzidzi ? moja owineła sie pępowina która miła strasznie krótka i wręcz nie możliwe ze dziecko dało rade sie okręcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Aniusia, ja tak od dwoch dni mam sluz plodny i seks z mezem byl, dzis tez mam nadzieje, ze sie uda :D wydaje mi sie, ze owulacja trwa lub sie zbliza. Zakladajac ze jest wszystko ok i do owulacji dochodzi (bo kilka miesiecy wczesniej nie pekaly mi pecherzyki, ale mam nadzieje, ze to przeszlosc). Napisz jutro koniecznie, chocby wieczorem, czy wszystko ok, i czy juz bije serduszko Waszemu maluszkowi. Karolcia, a Ty juz po owu? Bo mialas jakos tak jak ja o ile dobrze pamietam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Witam dziewczyny. Trochę mnie tu nie było bo czasu brak ale już jestem. To jest moje światełko wiesz sama nie wiem bo właśnie skończyła mi się @. Będę obserwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja nie mam owulacji od trzech miesięcy kochana .. tego śluzu mialam strasznie malutko i nie wiem czy na sto prosect to był ten ..dzis robilam test owu i zero .. nawet jasniutkiej drugiej kreski nie mam czyli znowu dupa .. jestem tak załamana że nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×