Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość StarającaSię2015
To jest moje światełko nie wiem czy słyszałaś o marketingu wielopoziomowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
nie nie wiem co to takiego kochana mozesz mi to przyblizyc ??? ja pracuje w piekarni ale pracuje z takimi laskami ze szkoda gadac ..doprowadzaja mnie do szalu ...chyba zaczne myslec o czyms swoim , wtedy tym sie zajme i nie bede maylec o dzicku o ciazy .. ogolenie zajmuje sie szyciem ..stylizacja paznokci ,ale nie wierze w siebie mam wrazienie ze niczego nie potrafie robic dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Oj widze Karolcia, ze masz podobnie jak ja. Tez mi brak wiary we wlasne umiejetnosci. Dobrze Cie rozumiem. To utrudnia zycie i nie tak latwo to zmienic... Mam jeszcze pytanie do naszych forumowych ciezarowek :) Dziewczeta: jaka macie cere ? :D Bo raz sie slyszy, ze gladka raz, ze wyskakuja pryszcze :P A jak tam u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z tymi pryszczami to różnie moja znajoma gdy była w ciąży z chłopakiem miała idealną cere ale gdy spodziewała się drugiego dziecka dziewczynki to strasznie jej pryszcze wychodziły także ona miala tak. Jak tam u was ja myślę że znowu się nie udało piersi mnie nie bolą nic nie czuję wiec pewnie znowu nic:( teraz będę badać się termometrem i będę najpewniejsza czekam tylko na okres:) bo napewno przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
karolcia15031 występują trzy formy dostarczania produktów; Sprzedaż detaliczna ( sklep, kioski itp., )Sprzedaż bezpośrednia (Avon, Oriflame, pojemniki Tupperware itp.) a Marketing wielopoziomowy pozwala sprzedawcom na budowanie osobistych struktur współpracowników, od których obrotu otrzymuje się dodatkowe prowizje. Każdy sprzedawca w marketingu wielopoziomowym ma możliwość zbudowania własnej struktury handlowców, w której każdy z nich wynagradzany jest na podstawie obowiązującego w danej firmie planu marketingowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
hej dziewczyny.No z cerą jest różnie bo jak ja byłam w ciąży z dziewczynka to pojawiły mi się pryszcze, plamy a z kolei siostra miała tak w ciąży z chłopakami a bratowa ma dwie córki i w ciąży miała idealna cerę nawet ładniejsza niż przed ciąża więc nie wiem jak to określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Czesc Dziewczyny, cos slabo sie ostatnio udzielamy. Maja u mnie tez znowu nic. Piersi bola jak zawsze (wiec nie doszukuje sie ciazy), brzuch na dole nie boli, no nic kompletnie nie czuje:( Ja sie staram jeszcze jeden cykl gora dwa tylko, bo pozniej musze czekac do listopada, az dostane nowa umowe. Bo w przepisach jest tak, ze jak w dniu konczacej sie umowy nie jest sie w przynajmniej 3 mies. ciazy, to nie musza przedluzac umowy. Eh... szkoda slow. Starajaca Sie, jak tam u Ciebie? Ktory dc? Moze Tobie sie udalo kochana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nic nie czuję wiec znowu się nie udało za tydzień będę miała okres wiec od nowa trzeba działać czy to musi być tak trudne to już mnie męczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
U mnie wczoraj pojawił się wodnisty śluz, a z wieczora określiłabym już jako momentami rozciągliwy... no to zrobiłam test owu - wyszedł pozytywny, dwie identyczne kreski więc przytulaliśmy się z mężem odrobinkę :) a dzień wcześniej bardzo lekka kreseczka na teście, prawie niewidoczna. I teraz myślę czy dziś znowu wykorzystać męża czy dać mu odpocząć i dojrzeć plemnikom? :) Niuńka88 - ze mnie też nasienie wypływa, ale tak jak mówią dziewczyny - rano się z mężem mijamy więc zostają dla nas wieczory i po stosunku jak poleżę z podniesionymi nogami ok. 15 min to niewielkie wręcz minimalne ilości wypływają a potem spanko, żeby za dużo nie chodzić :) nie wiem czy to w jakimś stopniu pomoże ale psychicznie mnie uspokaja, że więcej zostało w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Hej Dziewczeta, mi dzis opadly rece doslownie. Dzwoni mi budzik jak zawsze na mierzenie temperatury, mierze, patrze i co....? I temperatura spadła :/ czyli pobilam rekord: 7 dni fazy lutealnej. Nie wiem co sie dzieje. Smutno mi, czas leci, a przede mna pewnie leczenie luteina albo innymi specyfikami. I na ciaze nie ma co liczyc :( Jutro mam termin do mojej ginekolozki. Alla86: ja mysle, ze nie dawaj mezowi odpoczac. Podobno nowe badania mowia, ze im czesciej tym lepiej :) Ja bym nie odpuszczala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenBoczek
Hej dziewczyny! W końcu znalazłam jakiś portal przyszłych mamusiek :) my z moim Bejbe staramy się już pół roku i nic, lekarz twierdzi, że trzeba być cierpliwym, ale ile można czekać. Czy moja ciągła praca może tak dawać mi w kość że nic z tego nie będzie? Jestem osobą, która jest ciągle w ruchu i mam mnóstwo obowiązków, co łączy się ze dużą ilością stresu. Ale inaczej nie może być. Wszystko mieliśmy zaplanowane a tu jakoś cicho. Co mc przychodzi @! Tracę powoli jakąkolwiek nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Jakie zmiany dziewczyny? u mnie cztery dni z rzędu testy owu pozytywne, z czego 3 wieczorki wykorzystaliśmy, dziś kolejny dzień i kolejny teścik pod wieczór :) To jest moje światełko i maja 12345 co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje swiatełko
Hej Dziewczyny, co tu tak cicho ostatnio? Alla86 ja mam okres, czyli drugi raz sie nie udalo. Bylam u mojej gin, kazala zrobic badania nasienia meza i przepisala CLO na lepsza owulacje, mam nadzieje, ze wydluzy mi sie ta nieszczesna faza lutealna. No chyba, ze problem faktycznie lezy po stronie mojego meza. Ale to badanie nasienia zrobimy za jakis czas. On teraz sie miga, a ja go nie chce naciskac. Wiece jak to facet... Po przeczytaniu ulotki boje sie brac tego CLO i jeszcze dala mi konska dawke 2 tabl. dziennie. W ogole ten lek przepisuje sie na brak owu, a ja owu mam i pecherzyki pekaja tylko za pozno. No ale nic zaufam mojej gin. Na forach czytalam, ze CLO pomoglo dziewczynom z za krotka owulacja :) W sumie sie zdziwiliam, ze po dwoch nieudanych cyklach moja ginekolozka nie olala mnie tylko probuje dzialac. Alla to teraz czekamy na wiesci, czuje ze Ci sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Z za krotka faza lutealna, a nie owulacja. Ale p*****le napisalam :D Jestem niewyspana po kilku nocach w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
A i witam Marlene :) No nie dziwie sie, pol roku staran to juz troche. Ale np. Darii tutaj z forum udalo sie wlasnie chyba gdzies tak po pol roku. Takze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja codziennie się zastanawiam czy okres się pojawi czekam do wtorku bo tak ma przyjść ale już czuję że przyjdzie wierci mnie na dole i pobolewa także znowu nic:( Trzeba działać znowu po okresie ciekawe jak długo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
Też staramy się o dzidzie na 2015! Mamy Córeczke 4 latka i 3 mce i teraz będziemy czekać na drugiego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuńka88
Cześć dziewczyny dzięki za odpowiedzi jestem spokojniejsza i skorzystam z Waszych rad :) Ale niestety chyba nic z tego nie wyszło, bo już bolą mnie piersi jak na okres, więc zbliża się @ masakra :( Mój mąż twierdzi, że może z Nim jest coś nie tak, bo ma z deka duży brzuszek i ciągle ma siedzącą pracę, mało się rusza czy to może być jakiś problem myślicie? Buźki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
Witam was długo nie pisałam , bo olałam sprawę , wrzuciłam na luz po bardzo długim czasie stresowania się tym wszystkim i płakania w czasie okresu . niunia są różne leki na poprwe nasienia , niektóre bez recepty poczytaj w necie , bo często jest wina faceta . To jest moje światełko , ja właśnie dziś dotałam okres , a miałam po luteinie jak zwykle dostać wczoraj , ale biore CASTANGUS który może opóznic trochę jak się go bioerze a ja go biore żeby pozbyć się prolaktyny którą na pewno mam za wysoką bo dalej mam te mleko w piesi ;/ i 3 dniu cyklu zrobie te badania żeby lekarz wreszcie przepisał mi bromergon . To jest moje światełko no dziwie się że tak od razu przepisała clo .. hm wiesz co wydaje mi się żę na początek to serio za dużo tych tabletek tym bardziej ze masz owulacje , ja bym tego tyle od razu nie brala i tez dziwne ze dala clo jak masz pęcherzyki niepęklająće do tego są specjale zastrzyki , i jak mogła dać clo bez badan ? wiesz co ja na Twoim miejscu zastanowiłabym się nad kompetencją tego lekarza .. Ja się zastanwiam nad clo tylko że ja nie mam owu i mam tą prolaktynę za wysoką wiec w moim przypadku to jest ok , ale się boje bo wiem co może clo spowodować . i wiesz co jeszcze , skoro masz owu a pęcherzyk nie pęka to żeby czasem nie doszło do hiperstumulacji i robienia się torbieli , to sa duże probnelmy .. nie wiem bo ginem nie jestem ale wiem trochę o tym bo dużo czytałam , pozatym wiem ze na 100 lekarzy 5 jest dobrych serio , wiekszośc ma nas w d**ei i tylko czeka na kase , alebo żeby odwalić kolejne godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest moje światełko napisz czy się zdecydujesz na clo , bo ja kurde się waham ale na pewno nie wezme od razu 2 tabletek tylko jedną , to i tak dużo bo nie któe biorą pól . Ja to mam cała apteke chyba w domu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
Cześć Wam! Od paru miesięcy staramy się z mężem o dzidzię, ale bardzo na spokojnie. Miałam ostatnio trochę wyjazdów, więc nie kochaliśmy się tak często jak byśmy chcieli oczko.gif Mam bardzo nieregularne cykle, choć lekarz zapewnia, że wszystko gra i taka już moja natura. Wcześniejsze cykle miały kolejno 41, 24 i ostatni 32 dni, a teraz jestem w 27dc. Kochaliśmy się "do końca" w 10, 13, 19, 20, 22 i 23 dc. Powiedzcie mi, kochane, czy jest szansa na maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tak was podcztuje i się dopisze chociaż jestem na końcówce ciąży :-P chodzi o cerę, u mnie to była tragedia mam ekstremalnie sucha skute ze skłonnością do wyprysków, znalazłam na to sposób a jak zaszłam w ciążę to cala twarz mi wywaliło krostek, dosłownie cale skupiska, do tego hormony szalały i nie mogłam na siebie patrzeć, na szczęście w 2 trymestrze WSZYSTKO zniknelo:D za to pojawiły się plamy, brzydko to wygląda i ciekawe czy zniknie, ale takie uroki ciazy:D pozdrawiam wszystkie starające sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
To jest moje światełko - na twoim miejscu też bym zaufała lekarce, przynajmniej spróbowała jej rad :) niuńka88 - a może namów męża na częstsze spacerki, a tobie też wyjdzie na dobre :) U mnie po czterech pozytywnych testach owu, kolejne 2 negatywne i biały śluz, czyli teraz już niepłodne.. choć mąż nadal chce być wykorzystywany :) ja jakoś mega pozytywnie się nie nastawiam bo póki co nie czuje w sobie żadnych zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witajcie dziewczyny, widze, ze watek znowu troche ruszyl :) Ciesze sie, bo myslalam, ze zamilkniemy wszystkie powoli z braku czasu. Karolcia, ciesze sie, ze udalo Ci sie wrzucic na luz i tak trzymaj. Jezeli o mnie chodzi, to musialam podjac decyzje, no i zdecydowalam, ze zdaje sie na lekarza. Ale oczywiscie przemyslalam to... Tzn czytalam na forach, ze CLO wydluza faze lutealna, a u mnie jest krotka, i glownie to mam wyleczyc, wiec skoro CLO ma pomoc, to biore. A jesli chodzi o pecherzyki, teraz pekaja elegancko, p. doktor zanim zapisala CLO zrobila mi usg i powiedziala, ze ladnie pekly. Kilka miesiecy wczesniej nie pekaly, ale to przez to , ze mialam duza anemie i slaby organizm. Juz u wielu ginow bywalam i ta pani wydaje mi sie byc taka ok. Wyleczyla mnie z torbieli, ktore pojawily mi sie przez innego glupiego lekarza. I mam nadzieje, ze moze i z ciaza sie uda. No chyba, ze z mezem moim cos nie tak, a to tez mozliwe. Problem w tym, ze odkad zaczelam go prosic o badanie nasienia, on tak jakby zamknal sie w sobie, i powiedzial, ze zrobi dopiero za miesiac, bo teraz bedziemy mieli urlop, a on nie bedzie go sobie psul, bo na pewno jest nieplodny :/ Mam nadzieje, ze to bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Nikolaura, wiesz niby kochacie sie czesto, ale nie wiadomo, kiedy masz owulacje i czy masz. Najlepiej siebie obserwowac, bo lekarze czesto mowia ze wszystko gra, a to nieprawda. Gdyby nie moja samoobserwacja, tez by mi lekarz wmowil, ze wszystko ok, a ja wiem, ze nie jest ok no i juz to lecze po dwoch cyklach nieudanych staran. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
To jest moje światełko, zobaczę co będzie teraz. już 29. dzień (w poprzednim poście pomyliłam) i test negatywny. Zwariuję. Dziś mnie mocno mdliło, ale staram się nie nakręcać, bo jestem w czasie sesji i równie dobrze to może być kwestia nerwów. Czy beta już mogłaby wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Beta już by wyszła :) przyjmujac, ze owulacja byla ksiazkowo, kolo 15 dc, bo wiesz czasem cykl sie przesuwa i np. owu jest dopiero kolo 30 dnia ja tak nieraz mialam :) Ale oby te mdloscie to bylo to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolaura
W takim razie biegnę rano na betę :) mam nadzieję, że zobaczę ładny wynik! Trzymaj kciuki, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alla86
Nikolaura - Ja też trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Nikolaura, czekamy za wieści i trzymamy kciukasy !! :D Daria, Aniusia co tam u Was ciezarowki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×