Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość Daria24l
Wczoraj robiłam test - DWIE KRESECZKI :D od razu poleciałam do ginekologa powiedział, ze jest pęcherzyk ciążowy i to wszystko bo za wcześnie jeszcze, idę do niego we wtorek :) Przepisał mi Folik i duphaston ;), na razie wiem tyle, brzuch stale boli i piersi i nieraz jest od rana mi nie dobrze. Tyle moich informacji więcej będę wiedziała we wtorek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny do przyszłego piątku strasznie daleko tak bym już chciała wiedzieć że wszystko jest w porządku! Dlaczego ja się chociaz na poniedziałek nie umowilam! No nic trzeba być cierpliwym a ja do nich nie należę. No to dziewczynki zaczynacie starania? Trzymam mocno kciuki. Ja mam cykle 28 dniowe ale owulacje mam wczesnie bo kolo 10 dnia wiem bo bolą mnie jajniki i mam śluz!co tam u was nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Daria gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria24l
anusia - jeszcze nie ma za bardzo do czego :p, wszystko się okaże we wtorek. A Ty Kochana jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałabym dołączyć... To mój trzeci cykl starań - 27 powinna pojawić się @. W pierwszym cyklu się udało, niestety nie było mi dane cieszyć się długo :( po tygodniu zaczęłam krwawić i tak przez 14 dni... W drugim cyklu nie było szans bo wszystko rozregulowane i ten 3 cykl starań... staram nie robić sobie dużych nadziei, same wiecie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
witaj marcia , kochanato powinnas chyba brac duphaston albo luteine w razie ciazy , wiekszosc poronien jest z tego ze jest zbyt malo progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolcia. Miałam robione wyniki i niby wszystko jest ok, dostałam zielone światło...Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
Hej dziewczyny. trochę mnie tu nie było no ale jestem. Chce powitać nowe dziewczyny i pogratulować dziewczyną które zobaczyły dwie kreski na teście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
marcia2606 podobnie jak ty 27 mam dostać ale zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Daria, a jednak! Gratulacje ! :) Ale Ci zazdroszczę, to już jest was 3: Kasiaczkastaraczka, aniusia i Ty. Czekamy na newsy od pozostałych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witam tez Dziewuszke i Marcie :) Dziewuszka: ja nic nie bralam jeszcze, ani duphastonu ani luteiny, a uwazam, ze powinnam i z racji tego wybieram sie w czerwcu do mojej gin. I duphaston i luteina pomagaja w donoszeniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
Witam jestem tu nowa też się staramy pierwszy miesiąc ale jak wiadomo już bym chciała :) okres spoznia mi sie juz tydzien wczoraj zrobiłam test niestety negatyw :( było to 12 dni po stosunku niewiem może za wcześnie. Niewiem co o ty myśleć bo jakoś inaczej sie czuje tym bardziej że jakiś tydzień temu bolal mnie brzuch jak na @ już byłam pewna że będzie i nic sutki też okropnie bolały ale to trwało jakieś 2 dni po czym mineło. co o tym myślicie:) ? wszystkim starającym życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
a jeszcze jedno :) od niczego tak z ciekawości zrobiłam owulacyjny i wyszła druga bladziutka kreska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka1
To ja podobnie do marci, trzeci cykl po poronieniu i pierwszy cykl starań. I tak jak mówi Karolcia ginka zdiagnozowała za niski progesteron i dlatego luteina. Ma wyregulować cykle i pomóc utrzymać ewentualną ciążę. Mam nadzieję, że ta mała tableteczka pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Witam majowa staraczke :) Tydzien spoznienia to sporo takze dobrze wrozy, co do objawow to roznie bywa, pozostaje Ci czekac :) Dziewuszko, luteina na pewno pomoze, po to sie ja przepisuje, juz wielu kobietom pomogla donosic ciaze, takze trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
Mam nadzieje że jak następnym razem zobacze 2 kreski :) chociaż z moim szcześciem to wątpliwe bardzo bym chciała w pracy w domu tylko jedna myśl masakra :) najchętniej to te testy robiłabym co dzień ale mój TŻ mówi żebym była cierpliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Mara90 bylas w srode u lekarza?? co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje, za gratulacje i nie ma czego zazdrościć Wam też się w końcu uda :), ja na razie jeszcze chodzę do pracy i zobaczymy co tam we wtorek mi powie lekarz. Witam nowe dziewczyny i życzę Wam i sobie szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
Hej byłam i pusciutko :-( dostałam Luteine dziś dostałam @.Gratuluję 2och kresek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Starajaca2015 i marcia trzymam kciuki. Dajcie znać jak zatestujecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
Dziewczyny mam pytanie dzisiaj mialam takie dosc dilne uklucie jakby w macicy az musialam sie polozyc :/ niewiem co to mialo oznaczac macie jakis pomysl? :) oczywiscie mam cicha nadzieje ze to jakas oznaka wczesnej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
aniusia31 trzymaj mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dostałam dziś @ :( 5 dni za wcześnie... za każdym razem sobie wmawiam aby się nie nakręcać, że na spokojnie przecież mam czas i niestety za każdy razem doszukuje się jakiś objawów itp a potem jedno wielkie rozczarowanie :( zawsze byłam niecierpliwa i chyba już inaczej nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa staraczka
Marcia2606 wiem co czujesz ja sie czuje jakbym za chwile miala dostac. Nie da die nie wmawiac tych objawow ja mam tak samo. Moze w przyszlym miesiacu sie uda powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się Wam uda :) anusia - co tam u Ciebie ? masz jakieś objawy ? StarającaSię2015 - a Ty jak starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
moje kochane staraczki ja za każdym razem gdy dostaje okres od razu depresja .. żal że nie jestem w ciąży ..do tego wspomnienia z poprzedniej ciąży ..i pomyśleć że teraz by mogła leżeć kolo mnie moja malutka pięciomiesięczna Oktawka .. eh masakra ,ale już pod koniec okresu nowy cykl nowa nadzieja na dwie kreseczki .Wiem kochane jakie to jest trudne..ja kiedyś nie chcialam mieć dzieci a teraz? pragne tego najbardziej na świecie .. ale czasem są dni , kiedy nie chce być w ciąży bo okropnie się boje że moje dziecko znowu owinie się pępowiną , albo będzie zawał łożyska , albo multum innych powodów przez któe moje dziecko umrze albo będzie chore ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja będe teraz robić badanie prolaktyny bo czasem mam jeszcze kropelke mleka a juz nie powinnam mieć bo juz minelo pol roku od porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×