Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StarającaSię2015

Planujące na 2015 rok!

Polecane posty

Gość To jest moje światełko
Autorko tematu co u Ciebie ?? :) Mi się kończy okres i teraz jakieś 10-12 dni czekania na owu (zawsze mam późno). Zastanawiam sie czy nie odwiedzic w tym cyklu ginki i nie zapytać o luteinę, bo jezeli znowu 8 dni od owu dostane okres to sie wsciekne :/ Zastanawiam sie tez nad badaniem progesteronu, ale nie wiem jak sie do tego zabrac, ile to kosztuje ani nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
HCG- całkowita w surowicy 1337,99 i nie wiem który to tydzień na wynikach mam napisane tak kobiety 0 5,0 ciąża 1-10 tydzień 0 417430 ciąża 11-15 tydzień 16996 247465 itd nie wiem czy 1337,99 to dużo czy mało dziś 40 dzień cyklu staranka były 1 ,2 , i 5 maj a test wyszedł mi 14 maj cień cienia praktycznie niewidoczna kreska ale ja ją widziałam albo chciałam widzieć a 16 maja po południu już 2 kreski na pepino i pink test ale się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
starałam się prawie 3 lata ale ja mam nieregularne cykle ostatni trwał 67 dni dlatego zdziwiłam sie jak mi sie udało . tam w normach mialo byc ciąża 1-10 tydzień od 0 do 417430 10-15 tydzien od 16996 do 247465

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz sobie policzyc ktory to tydz ciazy wedlug miesiaczki? Tak sie oblicza ciaze. A jezeli chodzi o bete to nie wazne jest jaki jest wynik tylko jaki przyrost po 48h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
hej, czy można dołączyc do waszego forum?? mam 28 lat, męża i 4 letnią córcię, za 4 dni mam miec @ ale odczówam wszystkie objaey ciąży tzn, sennosc, bół brzucha, dyskomfort piersi, zawroty głowy. dzis zrobiłam bete z krwi i wyszła negatywna, ale wiem wiem za wczesnie, lecz zaliczam sie do tych niecierpliwych. bardzo bym chciała dzidzie to idealny czas żeby moja córcia miała rodzenstwo...... podczas 1 ciąży działałam tez na forum i to było bardzo cenne doświadczenie, dlatego też wybrałam to i myśleze mnie przygarniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hej dziewczyny dawno mnie nie było:) jakos na chorobowym mało czasu !bylam w poniedziałek u lekarza rodzinnego i wypisala mi 2 tyg chorobowgo że względu na.szkodliwe warunki pracy! Wizyte u gin mam dopiero 30maja. Nie.chciałam za wczesnie bo nie chcę przeżywać tego co ostatnio. Lepiej myśleć że jest.wszystko dobrze :) boję się jak diabli bo nie chcę mieć znów pustego jaja płodowego no.ale na.to.nie.mam wpływu. Gratulacje dla nowych dziewczyn a tym co.uda do.lekarza życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
hej dziewczyny długo mnie tu nie było ale mam mało czasu. To jest moje światełko dzisiaj zaczął mnie bolec podbrzusze i jajniki na przemian no i mam śluz. podejrzewam że to na @. Zobaczymy za tydzień. a dziewczyny muszę dużo nadrobić. nowe dziewczyny witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolaczam się. Termin mam na poczstek stycznia. To moja 3 ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
aniusia31 będzie dobrze zobaczysz :) madziik28 witamy. spokojnie czekaj na brak @. gość gratulację. długo się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden cykl i jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
to no gratulacje. aż zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StarającaSię2015
To jest moje światełko a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę do gościa ja wiem w którym jestem tygodniu wg miesiaczki .Mi chodzi o wynik hcg całkowitego z którego nie wiem który to moze być tydzien bo jest od 0 do 417430 powtarzam hcg a nie beta hcg bo to różnica i to w becie hcg sprawdza się przyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara90
To jest moje światełko ja badałam 2 lata temu progesteron, estrogen.testosteron i prolaktynę i zapłaciłam nie całe 100zł wiec może 35zł . Miesiączki nadal brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
a lekarz mi nie zlecił bety tylko samo hcg to wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy inaczej jak ma ktos ci powiedziec w ktorym mozesz byc tygodniu od owulacji? Tymbardziej ze normy sa od 0-5. Idz do ginekologa to sie dowiesz. A tydz ciazy i tak sie liczy od miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jestes malo rozumna skoro robisz hcg zamiast beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj 2014 pierwsze staranie
hej - mozna sie dolaczyc? Moze pokrotce opowiem moja historie: ja 27 maz 31. Plan byl zeby zaczac sie starac w sierpniu tego roku. 8 maja bylam na pierwszej wizycie u nowego polecanego ginekologa poloznika. Pierwszy raz w zyciu mialam zrobione USG jajnika i oooo zgrozo dowiedzialam sie ze najprawdopodobniej mam endometrioze. Co wiecej mam dlugie cykle ok 40 dniowe - podobno dlugie cykle czesto oznaczaja bezowulacyjne cykle. Powiedzial ze nie ma na co czekac. Wyszlam od niego przestraszona ze nie zajde w ciaze - bardzo duzo kobiet w mojej rodzinei nigdy nie doczekalo sie dziecka. I tego samego wieczoru,jako ze jestem mniejwiecej w polowie cyklu, spontanicznie dorwalam meza na sex. Nastepnego dnia stwierdzilam ze w sumie srednio ta ciaza w tym miesiacu by mi pasowala bo pod koniec maja lecimy na tygodniowe wakacje, zreszta duzo imprez zakrapianych alkoholem sie kroi. No ale stwierdzilam ze napewno za 1szym razem sie nie uda. I tak 6dnia po stosunku zaczelam sie czuc dziwnie - bol piersi, bole podbrzusza, "klucie w pupie", wdecia. Potrwalo to 2 dni i poza bolem w piersiach i wzdeciach przeszlo. 9 dni od stosunku zrobilam test - negatywny. Ale duza szansa ze bylo to za wczesnie. Jutro planuje kolejny test z rana - to bedzie 13 dni po stosunku. Mam ambiwalentny stosunek do ewentualnej ciazy. Bo z jednej strony wiem ze to juz czas i po negatywnym tescie zlapalam dola, a z drugiej strasznie sie boje zmian itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
to jest moje światełko : mi też okres się kończy , dostałam 17 a Ty? daria : słuchaj luteine też można brać zeby przygotować macice na ciąże i w razie zapłodnienia macica była bardziej "przyjazna" i dostajesz po niej równiutko okresu i regulują się hormony wiec nie tylko jest na wywolanie okresu , dziwi mnie to że Twój lekarz zamiast Ci ją zalecic jako malutki wspomagacz , wywoluje nią jedynie okres kurde jestem umówiona na poniedziałek na monitoring ale to będzie mój 10 dzien cyklu wiec nie wiem czy co kolwiek będzie widać ale ta pani ginekolog tylko przyjmuje w poniedzialki wiec jak pojde za 2 tyg to znowu bedzie za pozno .. myslicie że w tym 10 dniu będzie widać czy dojdzie do owu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczkastaraczka
Wielce rozumna się znalazla chyba lekarz lepiej wie na jakaa bete ma mnie wyslac i to byka jego decyzja. Zresztą jutro mam USG to się wszystkiego dowiem od osoby która jest kompetentną i bardziej rozumna niż ja i ty zresztą tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Kasiaczkastaraczka, fajnie, że Ci sie po tych 3 latach udalo.NApisz za jakis czas czy beta rosnie :) A wpisy "gości" ignorujmy, bo po co rozkręcać dyskusje z kimś, kto chce nam w wątku zamącić. Na mnie tez jakis "gosc" pare stron temu cos wypisywal i cytowal moje teksty, ale w nosie to mam :P Madzik28, maj 2014 pierwsze staranie i gość w 3ej ciąży witamy :) Coraz nas wiecej ;) Aniusia na pewno ok wszystko, zycze cierpliwosci do 30 maja :) Karolcia i Starająca Się 2015: Ja okres dostalam 14egoi wczoraj mi sie skonczyl, ale ja mam zawsze 7 dni. I przez te dlugie cykle musze zawsze dlugo czekac na nastepna owu. Mara90: może też zrobię sobie te wszystkie wyniki... 100 zł może mnie nie zrujnuje, a da jakis obraz czy z hormonami ok wszystko. A jestem wrecz pewna, ze nie jest ok, przynajmniej progesteron za szybko spada... Pozdrawiam Was Dziewczęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
hej, dziś 25 dzien cyklu, piersi czuję ze bolą, sennosc straszna i w podbrzuszu cos kłuje, ale niewytrzymałam i rano zrobiłam bete hgc, i co? i nic < 0,10 wiem za wczesnie, ale to tylko 4 dni przed @ i wd moich obliczen 12 po zapłodnieniu........ w piątek zobie sobie kolejną bete, zobaczymy,,,,, przydała by mi się dzidzia, mojacórcia ma juz 4,5 roku i ciągle mie prosi o brata ( szwagierka jest w 6 msc ciąży i tez ma córkę w wieku mojej i tak sobie dwie małe zazdroszczą, ciągle tylko " ja będe miała dzidziusia a ty nie"-mówi tamta do mojej córci w piątek mój maz ma 29 urodziny, fajny by był prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
czy któras z forumowiczek jest już pewna ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
kasiaczkastaraczka jak po usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
Aniusia jest w ciąży i kasiaczkastaraczka :) I chyba tylko one. Niektóre dziewczyny jeszcze czekają, bo nie wiedzą. Mi sie w pierwszym cyklu nie udało:( Takie mam do Was pytanko: Czy któraś z Was dziewczyny mierzy temperaturę w pochwie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest moje światełko
MAdzik na pewno się uda, skoro masz już jedną córcię to znak, że jesteście zdrowi i na pewno się uda:) A córcię w którym cyklu starań poczeliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
córka była z 1 strzału, ok 5 maja 1009r miałam czyszczenie jajowodów w białymstoku, przy nastepnej wizycie ok po 1 msc lekarz oznajmił ze jestem w ciazy :) teraz tez by tak było, po urodzeniu córci byłam na tabl anty, odstawiłam 3 msc temu i zaczęłam brac folik, a bzykanko w gumce tylko, minęło 3 msc i 1 bara bara w dobry dzien oczywiscie, robiłam testy owu i mam super reg cykle 29 dni. i juz mam wszystkie objawy ogólnie mysle ze płodna jestem ze ho ho.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
2009 r mniało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziik28
to już są 2 ciężarne :) super w tamtej ciąży byłam forumowistką:) na którym było 15 ciężąrówek, było super, przez całą ciąże pisałysmy, ze 3 się wyłamały, do mety dotarła 9tka, z czego 5 się spotkało z dzidziusiami juz w realu fajne wsparcie i doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka1
Hej dziewczyny, chętnie się przyłączę do planujących na 2015r. To będzie nasz pierwszy cykl starań. Od ginki dostałam luteinę w 16-25 dc, komuś pomogła?? Wiem, że za pierwszym razem rzadko się zdarza ale jestem dobrej myśli. Wysyłam pozytywne fluidy wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×