Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kochanki sypiają ze swoimi mężami??

Polecane posty

Gość gość
z męzem sypiam raz w miesiącu, albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żoną praktycznie zero seksu, więc nadrabiam braki z kochanką. A kolejna chce nią zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek82
U mnie jest na odwrót bo mąż rzadko ma ochote na sex,on jest typem takiego miśka jak ferdek kiepski telewizorek mecz jeden za drugim i czteropak piwa przez co dorobił się sporych rozmiarów brzuszyska i drugiego podgradla choć ma dopiero 33 lata a potem spać czasem dam mu pod kołderką po bożemu ale jak on chce żeby nie myślał że go nie kocham :-) Z kochankiem mam niezłą jazde robimy wszystko oprócz analnego /narazie/ jest mega przystojny i wysportowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sypiam z jednym i drugim , nie mam wyboru jak chcę utrzymać tajemnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska Jakuboska
A moj facet podczas lozkowych igraszek wydlubuje resztki stolca z mojego jelita grubego, po czym wpycha je z powrotem i powtarza te czynnosc kilkukrotnie. Czy facetów to podnieca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieliszek szampana
Asia mam tak samo tylko moj maz jest tez wysportowany, ale mysli ze kobieta po 30 potrzebuje jedynie pare ruchow i to pozycja od tylu najlepiej jak jeszcze gotuje obiad co by nie marnowac czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona nauczyciela
Ja też nie uprawiam seksu z mężem i od dobrych trzech lat nie mieliśmy zbliżenia.Kochanek tak mi dogadza że czasem po jednej nocy mi wystarczy seksu na miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli komuś brakuje ,czegoś w związku ,i nie ważne czy to facet ,czy kobieta to sobie poszuka u innych ,aby mieć to czego brak,sam tak robię ,i po co zaraz burzyć związek.A krytycy zawsze się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieliszek szampana
W stalym zwiazku jedno wypiera drugie, przyjazn zastepuje namietnosc, tylko przykre jak jedno sie konczy a drugiego nie ma, bo jedna osoba nie ma o tym.pojecia a ze jest to uwaza ze tak zawsze bedzie i palcem nie trzeba kiwnac by dbac o relacje itd Moj maz niby patrzac z boku jest super, dobry ojciec, przystojny facet ale co z tego jak nie widzi we mnie kobiety, jedynie worek na sperme kiedy mu sie chce, a gdzie pieszczoty slowem dotykiem itd, chcialabym czuc do niego to co do kochanka ale niestety nie da sie Jednak mysle ze kochanek dla stada rodzinnego jest taki sam, jedynie razem wypelniamy sie pod kazdym wzgledem..nikt nie chce nic zmieniac jest nam tak dobrze, gra pozorow i wyciaganie reki o swoje pragnienia, wieczna walka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile jeszcze ludzi w malzenstwach jestem w stanie zrozumiec, tak smiac mi sie chce z tych co wchodza w role kochankow czy kochanek... bo przewaznie to pasztety, odrzuty ktorych nie stac na zwiazek /seks z wolna osoba.. atrakcyjna osoba nigdy nie ma problemu ze znalezieniem kogos.:) dobrze ze to forum jest anonimowe, w realu lepiej się nie przyznawajcie :D nie ma sie czym szczyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kieliszek szampana
Do goscia z 6:15 Co Ty piszesz? Skoro osoby wolne wchodza w role kochankow/ kochanek tzn ze "kazda potwora znajdzie swego amatora", jesli nie sa zbyt atrakcyjni zew.( Tw zdaniem ) to moze maja w sobie to cos!!! Cos co sprawia ze ktos dla nich decyduje sie na klamstwa i pietno zdrady, Moze maja cos wiecej niz meskie EGO dopieszczane codziennie przed lustrem przez samych siebie Tak to forum jest anonimowe i cale szczescie bo az strach pomyslec ile osob znajomych mozna byloby mozna spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mężem nie wiedziałąm co to sex. 10 lat namawiania, rozmów próśb. Znalazłam kochanki i jest super. On mnie zadowala. z nim się co to orgazm. A mój mąż....... niech siedzi z piwem i ogląda mundial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że sypiają. Częst nie jest to niezadowolenie z męża ale potrzeba tylko rodzajowej odmiany, ryzyka, dodatkowego bodźca w jakiś wyjątkowych okolicznościach. Przy nowoczesnym podejściu, otwartości i tolerancji (nie ma się co z nią przesadnie afiszować, ale również nie ma co robić dociekań co partner robi np na służbowych wyjazdach. Byłem na dwudniowym szkoleniu, podział na czteroosobowe zespoły i dalszy na pary. Do opracowania zagadnienie, koniczność współpracy, specjalne techniki kształtowania zaufania i jednocześnie wykorzystywania wszelkich okoliczności do zrelaksowania się. Po południu jeszcze trochę wspólnej i indywidualnej pracy nad tematem. Przed podsumowaniem dnia konieczny był jeszcze szybki prysznic - jak bym ją olał jako kobietę zawiniętą tylko w ręcznik - żeby jako tako zakryć pupę piersi prawie nie zasłaniał. Jak bym jej wtedy nie przeleciał byłaby święcie obrażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne z was kobiety gdyby takich nie było ten świat byłby nudny uwielbiam obce zony swoja tez moze jak wsi mam rogi ale widocznie tak musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma szans. Nawet nie pozwala się dotknąć z wyjątkiem masowania stóp. To jest frustrujące, że inni zostawiają w niej nasienie i pozwala im na wszystko, a dla mnie szczyt marzeń to całowanie jej stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecznie Zdradzajaca Żona
Panowie !!!! Sami jesteście sobie winni że was żony zdradzają. Nie dbacie o nie , rosną wam brzuchy, chlejecie piwsko, i co ??? Myślicie że tym podniecicie zonę???Powinniście się cieszyć ze nie sypia z kochankiem tego dnia co i tobie da, bo byscie po nim poprawiali. PZ Wiecznie Zdradzajaca Żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam przyprawiać rogi z wiecznie zdradzającymi żonami .są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka zapewne jest kolej rzeczy w przeważającej ilości przypadków. Żeby tego uniknąć na ostatni urlop zaproponowałem wybrać jakieś szaleństwo. Pojechaliśmy na uroczą wysepkę do grecji, plażowaliśmy i saunowaliśmy na golasa. Moja żona swobodnie się zachowywała od samego początku. Potem smętnie skonstatowałem, że takie coś nie następuje samo, na pewno ktoś ją tego nauczył. Ale było super, a czego oczy nie widzą o to sercu nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie !!!! nie wolno się tylko zdradzić i będziemy zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......może to co napiszę was zszokuje, ale ja zdradzam męża z zemsty!!!!zdraadzał mnie 5 lat!!!! a przyznał się dopiero jak go kochanka rzuciła. Postanowiłam ze się zemszczę. I wiecie jak to robię??Umawiam się z kochankiem na sex, a po sexie z nim idę do domu i zaraz bzykam się z męzem!!!! on o niczym nie wiem , a ja mam satysfalkcję że liże spermę mojego kochanka!!!!. Może jestem perfidna, ale zemsta to zemsta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I maz niby nie widzi w tobie tej spermy ? Glupias ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że nie widzi. Kochganek dochodzi we mnie. Część wypłynie, część zostanie w środku i na cip...ce:) a on hihihih po nim liże. I powim ci jedno!!!! jestem z siebie dumna!!!!! , a ciebie pewnie boli że kobieta może być tak perfidna - pamietaj mąż mnie pierwszy zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bzykam się z kochankiem dość rzadko, zawsze potem mam wyrzuty sumienia. Żeby je zagłuszyć staram się mężowi jakoś specjalnie dogodzić. W ten sposób zwykle niedługo po zakazanym seksie mam jazdę domową, w ten sposób jest ewentualność zlizywania jak wyżej. Raczej tylko ewentualność, bo zawsze dokładnie płuczę pochwę irygatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak męzusiowie i tak poprawiają po kochanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie perfidna tylko glupia i infantylna. "Na zlosc mamie odmroze sobie uszy". Juz nie mowiac,ze nie masz do siebie ani krzty szacunku bedac z facetem ktory cie zdradzil. Pewnie ma kase,i dlatego sie go trzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba syniu nie znasz zycia!!! a to co ona robi to jest najlepsza zemsta na takich k***ska...ch jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez frustracja sie z ciebie wylewa. Najwyrazniej tym postem trafilem w sedno. Ja nikogo nigdy nie zdradzilem wiec te wulgarne okreslenie mozesz przypisac do wlasnej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam widzisz co może zrobić zdradzona kobieta z zemsty. Pewnie i ona jest sfrustrowana, ale pomyśl sobie ile kobiet zdradza bez powodu i robi podobnie jak ona ze swoimi mężami?? To że ty nie zdradzasz nie znaczy że twoja żona ci rogów nie przyprawia. Tak to już bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogaty Rogaś
Do dziś pamiętam dzień kiedy odkryłem, że moja żona przez dwa ostatnie miesiące uprawiała więcej seksu niż ja przez całe nasze wieloletnie małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak już jest z babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×