Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra1979

10 kg w dół do lipca

Polecane posty

23 maja Costa Brava a Ty? juz szukam tankini na ebayu hehe ja nie wiem jak ja stoj kapielowy zaloze? to bedzie porazka... mam nadzieje ze do sierpnia juz cos schudne bo lece na Chorwacje i nie chce sie zakrywac recznikiem, a wtedy bedzie cieplo. Teraz lecimy pozwiedzac,ale licze na pogode. Ty gdzie sie wybierasz? A szejki to slim fasty wszedzie kupisz, ale w tesco promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzykantka13
Hello. Zaglada tu ktos jeszcze??? Jak wam idzie? U mnie ok, czuje ze waga drgnela w dol ale waga padla i lipa. W tym tygodniu zrobilam ze 30 km rowerkiem, dla mnie ogromny sukces bo w koncu ruszylam tylek i co najlepsze spodobalo mi sie to;) staram sie nie jesc slodyczy, tzn ograniczam do minimum:,) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveCrete
Haha Julita - jakbym siebie czytała z tym tankini. Też poluję i nic mi się nie podoba nigdzie, H&M, Assos, wszystkie jakieś takie ble. Tego brzucha nie da się jeszcze pokazać. Ale teraz 30-go Gran Canaria - 10 dni, a pod koniec sierpnia - znowu jak Ty? Madera. Marzę, że do sierpnia to będę miss bikini lol. Zobaczymy :) Jutro Lvl 2 30 Day Shred czas zacząć! Dzisiaj pomidorówka, a mąż upichcił kurczaka na grillu, słodkiego ziemniaka i sałatkę. Pychaaa! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILoveCrete
ryzykantka - brawo :) Nie wiem jak u Was, ale u mnie najmniejszych problemów ze wstawaniem do ćwiczeń brak, motywacja i chęć jest, najgorzej to potem prysznice brać, włosy myć a tu praca - i trzeba zdążyć. To mnie najbardziej denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tankini wyczailam w matalanie.piekne Brazowo- bialo zlote- jest tak uszyte, ze szok! Nie moge wstawic linka bo uznaje za spam... Wczoraj wrocilam po 22 i cwiczylam do 23 hehe zaspalam prawie do pracy- wiecej tak pozno nie skacze :) Powodzenia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I love Crete mam pomysl Wakacje mamy w podobnym czasie. W sierpiu pokazemy fotki! Z maja w tankini , a z sierpnia w bikini :) Rzucam wyzwanie. Jak chcecie sie dolaczyc laski to wskakujcie dzis w stroje i pstrykajcie foty, nastepne kilka kilo mniej pozniej ;) Opublikujemy jak schudniemy . Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odchudzam od 24 kwietnia i od tego czasu schudłam 3 kg, obecnie od 3 dni waga stoi w miejscu :( +jestem na diecie 1000- 1500 kcal +nordic walking +jem b.mało węgli raczej białko +nie jem po 18 +słodkości jem bardzo okazjonalnie - raz na tydzień jak jest okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Haha Julita - w Matalanie byłam bo mam go pod nosem, to brązowe tankini jest niestety wykupione (też mi się podobało: nie chodzi o to w kwiaty? Do tego czarne majtki?). Podejmuję wyzwanie tankiniowo-bikiniowe! Do dzieła, jakby nie było będzie następny motywator. Do gość - waga na początku spada jak szalona, potem organizm się przestawia i następuje okres rekalkulacji, nie martw się i nie poddawaj - w tym momencie wiele osób wymięka i jest to ich błąd. Waga ruszy znowu w dół, przy zachowaniu diety i aktywności, którą stosowałaś do tej pory. Bywa też, że przed okresem organizm zatrzymuje wodę - ja jestem teraz na takim etapie, niestety. Julita - żeby się nie okazało, że Ty z mojego miasta jesteś? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He :) Ja tankini zamowilam na ich stronie :) click and collect mozna paczke do domu za £ 3.50 :) czekam na telefon kiedy moge odebrac. Ja mieszkam w Bedford a Ty? Skonczylam ogladac kuchenne rewolucje i ide skakac. Do jutra dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julita - ja Leeds Zamówiłam na ebay'u - jak wpiszesz 'tankini kaki', to Ci wyskoczy. Pozdrowienia - zmykam na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciskam teraz sok z cytryny ale dolewam wore :) i dodaje miod- oczyszcza ponoc swietnie.mam dobra wyciskarke i dziennie pije sok. Najbardziej lubie jablko+ gruszka+ marchew.musze sie przekonac do cytrusow - grapefruity juz czekaja- blee ;) Jack pracujesz w biurze - Jak ja to weekendy tez masz pewnie wolne? Ja juz odliczam godziny do konca- jeszcze 6 :) pogoda swietna, zalicze dzis prace ogrodowe.robilismy wylewke przed domem i maz wykopal mi 2 krzewy roz- zoltych moich ulubionych i trzeba je gdzies zainstalowac... Szczerze to nie mam miejsca w ogrodzie i musze poprzesadzac.. Slonko slonko slonko ;) Jak Jillian? Dala wycisk? Kiedys robilam shreda i bol posladkow i ramion przez 3 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska33
Przyłączam się do odchudzania. Wzrost 170, aktualna waga 60, do wakacji chcę ważyc 50 kg. Proszę abyście mnie nie atakowały, że będę za mało ważyła. W tej wadze czuję się najlepiej ale po urodzeniu wiele lat temu dwójki dzieci (mam 33 lata) nie mogę zrzucić nawet kg. Nie wiem gdzie popełniam błąd? Wiem, że po 30 tce metabolizm spowalnia ale chyba nie aż tak? Moje przykładowe menu. Śniadanie to kawa z 3 łyzeczkami cukru. Na obiad jakaś zupa. Pozniej moze banan lub kawałek ciasta. Na kolacje do godziny 18 tej najczęściej warzywa plus rybka lub kanapki. I nie mogę nic zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chudnę pod okiem dietetyczki,od kwietnia schudłam 6 kg.Mój jadłospis,rano serek wiejski z rzodkiewką i ogórkiem+kawa z mlekiem bez cukru.Na obiad ok godziny 12 zupa gotowana na udku bez skóry np pomidorowa z naturalnym ryżem,zabielona jogurtem.Drugie danie ok 17 wołowinka ok 10 dkg pokrojona w paseczki + warzywa ,papryka,pieczarki no tak po chińsku,doprawiam sosem sojowym.Kolacja ok 19 ,sałatka warzywna +kromka chleba z masłem i plasterkiem wędliny.Jak jestem między posilkami głodna to jem jakiś owoc.Wypijam 2 litry wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc baska :) witaj gosciu Robcie stopke i dolaczajcie do nas :) Baska 10 kg dasz rade stracic. Po co 3 lyzeczki cukru ? Jedna ma 20 kcal? Moze zastap stevia - naturalna ma OK 2 kcal .jedz regularnie, troche sie poruszaj i zacznie spadac. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska teraz doczytalam ze nie jesz sniadan! Wielki blad- regularne posilki to podstawa! Jedz 5 albo 6 razy.sniadanie zdrowe powinno miec ok 260 kcal - tak srednio. Ja jem 260 kcal a za 3 godz jem znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska teraz doczytalam ze nie jesz sniadan! Wielki blad- regularne posilki to podstawa! Jedz 5 albo 6 razy.sniadanie zdrowe powinno miec ok 260 kcal - tak srednio. Ja jem 260 kcal a za 3 godz jem znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi śniadaniami to rzeczywiście problem. Do godziny 14 odrzuca mnie od jedzenia. Mam tak od dziecka. Kawę słodzę tylko rano i tu stevia chyba będzie najlepsza. Dzięki wielkie za podpowiedź. Zastanawiam się czy picie ziól w jakiś sposob może blokować odchudzanie ponieważ piję do 3 kubków dziennie. Tu w Norwegii gdzie mieszkam jest sklep z herbatami ziołowymi, wszelkiego rodzaju miksy i po prostu się chyba uzależniłam :/ fajnie, ze jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baska to wybierz ziola ktore oczyszczaja, podkrecaja metabolizm Ja uwielbiam herbate z kardamonem :) lepsza od czerwonej a dzialanie tez lepsze :) Zrob sobie stopke z waga i polecam zmierzyc obwody- waga czasem stoi a cm spadaja :) Ja jeszcze chwile w pracy i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie miłego weekendu! Stewia kupiona. Muszę jakoś zmodyfikować dietę. Wizualnie wyglądam szczupło ale jednak nie zapinam się w ubrania rozmiaru 36 a takie sobie ciuszki kupiłam na wakacje jako motywator do schudnięcia. Kurczę, z roku na rok coraz gorzej z odchudzaniem. Organizm nie chce współpracować :/ No nic. Serdecznie wszystkich pozdrawiam :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Julita ba, dzisiaj nikt o niczym nie mówi jak o słonecznym weekendzie, nareszcie wolne! Odmówiłam koleżance hen do, ale okres mnie chwycił a Jillian wymęczyła (ćwiczyłam wieczorem i rano). Ten level 2 jest okropny - spociłam się po 10 min, czerwona byłam jak burak, a musiałam się ogarnąć rano do pracy! Tak, tankini rozmiar 10 a co - ma się przydać też na przyszłość. Ja jutro leżę w ogrodzie i przygotowuję opaleniznę na wyjazd haha. Dzisiaj grillowany kurczak ze słodkim ziemniakiem i brokułami - specjalność męża. On biega po siłowniach, buduje masę i kupuje mrożonego kurczaka w Lidlu, który jest ponoć z polskiego chowu. A ja korzystam :) To Basi - metabolizm zwalnia ale może gdzie indziej jest przyczyna. Na pewno jedz śniadania - do 12 powinnaś jeść rzeczy które spalisz, starać się jeść mało ale regularnie, pić wodę, ćwiczyć w miarę aktywnie i powinno lecieć. Basiu dla mnie kluczem jest jedzenie na bycie jeszcze trochę głodną, czyli nie 'do pełna'. Jeśli Cię to pocieszy to u mnie waga też stoi ale zwalam na razie na okres - a niech to. Zostało dwa tygodnie do wakacji. Yupi. Julita masz w planach Barcelonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Bracelona jak najbardziej w planach ! za transfer do hotelu chcieli nas skasowac 80 euro, wiec wynajelismy auto i bedziemy sobie zwiedzac, banowo jeszcze oceanarium :) po wczorajszym skakanku stopy bolaly mnie okrutnie :) dzis sie zmierzylam uda 57.5 cm bylo 60 biodra 99.5 cm bylo 102 jestem przed okresem i licze, ze jeszcze cos spadnie przed wyjazdem.Ambitnie planowalam trening 2 razy dziennie przez weekend, ale juz mnie ciagnie na lezaczek hehe-piekna pogoda. Odpoczywajcie-odpoczynek tez jest wazny jak sie trenuje-nawet bardzo, organizm musi sie regenerowac, ale nie zapominajmy CO ROBIMY I PO CO TO ROBIMY mamy byc szczuple :) zdrowsze :) i pewniejsze siebie. milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze Wam napisze co zrobilam wczoraj haha farbuje wlosy naturalnie henna-mam zazwyczaj rudawa poswiate, czasemmiedziana czasem bardziej czerwona w sloncu-hennowane wlosy maja wielowymiarowy kolor w zaleznosci od naswietlenia... trzyma sie od 2-4 godzin, niektore dziewczyny trzymaja po 6-8 dla intensywnosci, jak stosuje na przyspieszenie porostu i odzywienie, bo wlosy sa niesamowicie lsniace! wieczorem po 21 nalozylam henne i taka bylam zmeczona, ze poszlam sie polozyc.mialam obudzic sie ok 23 jak maz bedzie szedl do pracy na nocna zmiane no i wstalam o 4! haha naczytalam sie opowiesci, ze jak henna wyschnie to wlosy wypadaja, lamia sie o matko jak sie zlaklam ze mi wszytskie pod prysznicem wyleca poszlam zmywac henne z dusza na ramieniu i ufff tylko kilka wypadlo-bo henna miedzy innymi hamuje wypadanie teraz mam piekne CZERWONE WLOSY! hehe w sloncu raza po oczach, w cieniu i pomieszczeniu sa ciemnobordowe no a w Hiszpanii maz odnajdzie mnie na plazy bez problemu haha jakby ktoras pani miala te same tankini-masakra henna do 2 dni ciemnieje, ale nie ludze sie zbytnio dzieki Bogu kupuje 100% naturalna pakistanska henne , bo po tej polskiej z dodatkiem chemicznym bylabym lysa, albo z sianem na glowie :) zobaczycie na zdjeciach z wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita rozbawiłaś mnie do łez. Pakistańska henna mówisz? Hmmm - ja tylko w brązach gustuję, ostatnio Olia, bo nie znoszę zapachu farby a to się nakłada jak maskę, super zapach i nie ma poczucia farbowania. Gdzie to cudo kupujesz? Ja siedziałam na ogrodzie, trawa skoszona, pranie się suszy, opalona nie jestem, nie było aż tak skwarno, lekko mnie tam coś wzięło. Brzuch mój o masakra, nie zdążę go zgubić przed wakacjami, mówi się trudno. Ja właśnie mam okres i strasznie nie chce mi się ćwiczyć. W dodatku przy pracach ogrodniczych odezwało się moje prawe kolano nadwyrężone Jillian :(. Na śniadanie misz masz: pół twarogu, łyżka jogurtu greckiego, wymieszane ze słodką papryką, polskim pomidorem, rzodkiewką, cebulą i rzeżuchą. Do tego jedna kromka płaskiego chlebka, zielona herbata. Lunchu nie było, skusiłam się na szklankę mleka migdałowego o smaku czekolady. Teraz czekam na gulasz :) i zmierzam w stronę DVD coby ćwiczenia zaliczyć na dzisiaj. Miłego weekendu! Julita - nie korci Cię zrobić barbecue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA :) biedne kolanko- sprobuj jakas masc? bangaj?-jak to sie pisze? taki spray na kontuzje... henne kupuje u nas w miescie w sklepach ''dla pakoli ''hehe oni maja swoje takie specjalne , albo w indyjskich :) uzywam tez olejku kasminowego! cudo! kupilam w morrisonie za 1.99? jakos tak.olejek do wlosow i do ciala boski! 100%pure :) mieli tez MUSTARD OIL i pytalam kolesia z pracy, ktory jest z Indii to powiedzial ze na wlosy jest cudny ale smrod gorczycy przez 2 dni hehe zebym na weekend robila...jasminowy pachnie pieknie:) w Indiach w noc przedslubna panne mloda smaruje sie olejkiem z jasminu-jako afrodyzjak :P sprobuj :) dzis nie grillujemy bo maz bedzie ogladal mecz itd itp - no i dobrze :) na sniadanie szejk :) 250 kcal na 2 sniadanie jajecznica na masle z bulka pelnoziarnista z lososiem teraz po skakaniu piwo ginger beer -ja pitole ono ma 49 kcal w 100ml a butelka ma 700 ml-duzo :P obiad powinnam juz jesc ale nie mam ochoty po tym piwie-ale jest makaron z mielonym i pomidorami-maz cos wczoraj gotowal niezbyt zdrowo dzis, ale pranie tez wieszalam, skakalam, troche lezalam, jak jest tak cieplo to nie mam apetytu ale brzuch mi zmalal-na wyskokosc***epka 72 cm to jest dla mnie sukces normalnie uff boczki gdzies polazly i niech nie wracaja kita nadal sie trzesa, dupka obwisla-no ale jeszcze nie minely nawet 2 tyg a jak Twoje wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o JILLIAN MICHAELS jest rewelacyjna:) tylko...ja zauwazylam,ze u mnie obwody po niej nie spadaja szybciej niz po skakance i rowerze.Ladnie ujedrnia sie cialo! jest mniej galaretowate a po bolach miesni dziwimy sie, ze w ogole meisnie w tym miejscu mamy:) chetnie wroce do Jillian, ale w moim przypadku lepiej zrzucic troche galarety ;P mysle ze po urlopie-czyli w pierwszy poniedzialek czerwca zaczne! podchodzilam do jej treningow 3 razy :) 2 razy przerywalam z powodu naglych wyjazdow do Polski a za 3 nie bylam w stanie chodzic 4 dni-serio... wczoraj jechalam do matalana po tankini :) na rowerze z corka -dluga wycieczka, z dzieckiem jedzie sie powoli, ostroznie z przerwami na lody :) zaczynam po malu sortowac ciuchy dla siebie i dziecka, trzeba to przeprac bo rok lezalo w szafie i mozna myslec o relaxie :) spokojnej niedzieli. u mnie uda 57 cm, biodra 99cm, pas 72cm jutro okres mam nadzieje, bo nie lubie krwawic na urlopie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julita - ja się nie mierzyłam, na razie tylko się ważę, może to błąd? Generalnie ja się mierzyć nie umiem! Mi Jillian daje tak w kość, wyglądam jak po 6 godzinach w siłowni, czerwona jak burak, spocona po 10min, mokre ręce aż się ślizgam na tych push-upowych pozycjach (tych ćwiczeń najbardziej nienawidzę). Wydaję mi się, że ona zbyt duży nacisk kładzie na ręce, ramiona itp. a zbyt mały na dolną partię ciała, która głównie jest statyczna (za wyjątkiem cardio). A ja mam słabe ręce a silne uda/nogi więc level 2 mnie męczy... Co do kolana - to noszę opaskę i łykam jakieś tabsy wspomagające kolana, ścięgna itp. które mam słabe. Nie jest najgorzej. Ale polecam Ci uważać, jeśli masz ją w planach ćwiczyć, przede wszystkim liczyć się z jej wskazówkami dotyczącymi trzymania prostego kąta, nie wyginania nóg i wywierania dziwnego nacisku na tę partię. Mnie pierwszy level nie zaskoczył, nie był ciężki, wręcz spacerek. Przy drugim doznałam szoku, bo musiałam przy dwóch ćwiczeniach robić wersję podstawową, a wydawały się niczym porównaniu np. z pompkami, które w pierwszej występują. Dzisiaj to się 'zjarłam' na słońcu. Ale przygotowywuję skórę na wakacje i szok słoneczny. Jednak pogoda w Maspalmos mnie zaskoczyła, prognozy tylko na 21 - 23 stopnie i chmury :(. Chyba jednak będziemy więcej objeżdżać wyspę niż leżeć na plaży. A jak Twoja pogoda w Hiszpanii? Menu na dzisiaj: płatki na mleku, drugie śniadanie: jabłko starte z miodem, kawka, herbata zielona - tony, stek wołowy na grillu, z grilowaną oberżyną, brokuł i marchewka (gotowane). Nie zamierzam nic jeść już więcej, bo mi się nie chce - zbyt ciepło. No może wetnę ananaska - ponoć zawarta w nim bromelina działa rozkurczowo i odchudzająco. Pomaga w tych dniach. Buziaki. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moze ta prognoza pogody dla was sie zmieni - jeszcze daleko do 30 u nas pol/pol ale i tak planujemy kilka wycieczek.podobno od piatku do pn ok a pozniej ma byc zachmurzenie i troche padac-sie zobaczy w czwartek:) wlasnie poskakalam i bede szykowac sie spac-jeszcze tylko 4 dni do wyjazdu :) buziaczki a gdzie reszta dziewczyn? meldowac sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×