Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kuchnia do oceny, co o niej myślicie

Polecane posty

Gość gość
kuchenka nie pasuje do szafek, firanka do zdjęcia, płytki przy stoliku nie powinny być położone ale z tym już raczej nic nie zrobisz, drewniany chlebak nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pytanie sie na forum jest bezsensu. Bo kazdy ma inny gust i inne zasoby finansowe. Jeden lubi ciemne plytki, inny jasne, jeszcze inny drewno. Jeden woli bardziej sterylny styl, inny rustykalny. Ja bym nie zdecydowala sie na biale plytki, bo zwyczajnie to mi sie nie podoba. Szary pion kuchenny tez nie. Ale najwazniejsze ze ci sie podoba. I tak powinno byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wymiary ma kuchnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kuchnia już tu krążyła wczoraj tylko nie miała purple dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autrorka tematu
nigdzie nie krązyła, foty zrobione dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz modne są rolety firanowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem ładna ale to cos co wisi na oknie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie podoba , ale kolor szafek wybrałabym inny .Firanka pasuje do kuchni ociepla ją .Tylko też wybrałabym bardziej zdecydowany kolor niz biały .Kuchnię masz czystą i zadbaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie nie podobaja uchwyty szafek :( sa pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli firanka to prosta bez żadnych draperii, kuchenka też powinna być w metalu, ogólnie fajna... dopóki nie zagracisz jej dziadostwem różnym, jak to baby robią :P ...te co tego stylu nie lubią, stawiają u góry na szafkach pudełka z kupionych rzeczy, im więcej tym lepiej, to dopiero STYL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kananana
Bardzo ładna kuchnia:) Panie czepiające się szczegółów typu chlebak, czy kuchenka zapewne u siebie mają design na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta druga bez szmaty w oknie, dużo lepsza. Tamta, jak patrzę kolejny raz.... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało praktyczna. Dolne szafki białe, jak coś kapnie, widac ślady. Do tego wolnostojąca kuchenka, preferuję osobiście do zabudowy, chyba, że chodziło o ekonomie, ta była już, więc została, to rozumiem. Zestawienie kolorów ok, ale ja nie lubie białego w kuchni. Teraz jest modnie, to rzecz gustu,ale ja czułabym sie jak w laboratorium. Czemu nie wolno skrytykować? ktoś prosi o ocenę, to każdy sie wypowiada co mysli nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle krytyki i jadu, a może ktoś wrzuci zdjęcie swojej kuchni dla przykładu jak wyglaa super fajna za******a kuchnia kafeteranki?która chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay, wrzucę jak wrócę z pracy do domu (będzie b.póżno) i zrobię zdjęcia. Przyjmę krytykę, zdaje sobie sprawę, że nie każdemu podobaja się takie kolory. układ szafek etc, najważniejsze, żeby sie podobały osobie, która tam mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
Wklejam link zgodnie z obietnicą. Nie najlepsze światło, bo robiłam pół godziny temu te zdjęcia. http://pokazywarka.pl/8iy2v6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
Montaż? a czemu? jest kilka szczegółów, które ja bym poprawiła, gdybym projektowała ja jeszcze raz, wtedy tego nie widziałam, zabrakło wyobraźni. Człowiek uczy sie na błędach. ale to moja wina, nie stolarza. Ale z tym montażem to co, bo nie zauważyłam chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladna kuchnia. Jedyne co to taborety w kuchni dla mnie sa nie do przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dolne brązowe fronty pasują do reszty jak kwiatek do kożucha, a raczej odwrotnie, jak kożuch do kwiatów, straszne :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
Ale ja nie mam żadnych taboretów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
One nie są brązowe, to jest płyta fornirowa, góra jest lakier. no wiem, też się nad tym zastanawiałam zamawiając, ale postawiłam na funkcjonalność, tam na dole może coś kapnąć, cos puknąć,m rysnąć, na fornirze widać nie będzie, na lekierze widać każdą kropeczkę wody nawet. starałam się, żeby dół pasował do płytek na ścianie i podłodze, góra jest odrębna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lori314
okay, dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lori…chodzilo mi o taboret w kuchni autorki postu…tzn pierwsza kuchnia w temacie szaro-fioletowa. Twoja jest z******ta. Bardzo fajne sa te czeresnie… Troszeczke nie pasuja do calego kontekstu te kafelki z jakimis wzorkami, to chyba kwiatki sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×