Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość olaipola
zapraszam na mojego bloga o moich oczekiwaniach !!! www.matkotymoja.com, polubcie mnie na facebooku, także ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2014
Cześć dziewczyny! Dołączam do Was. Wg moich obliczeń mam termin mniej więcej na 10tego lutego. Zrobiłam chyba z 5 testów w różnym odstępie czasowym- wszystkie pozytywne z mocno widocznymi obiema kreskami. Mój ginekolog był na urlopie więc poszłam do innego tak na wszelki wypadek, ale okazało się że mam niebadalną macicę i żeby na 100% potwierdzić to muszę iść na USG dopochwowe ( mam na początku lipca). Muszę się przyznać, że moja fasolka jest naszą wpadką. Jestem w 10letnim związku, od 8 lat pod jednym i dachem i jeszcze kilka miesięcy temu nieposiadalibyśmy się z radości, ale od 01-06 zmieniłam pracę i nie było mi to na rękę. Zarzyłam escapellę, ale skubana nie zadziałała, haha :D Pech i szczęście w jednym. Teraz cieszymy się juz ogromnie, bo prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach ciężko by było podjąć taka decyzję świadomie, a tak to stało się i już. Z niecierpliwością czekam na badania, które mam nadzieję że potwierdzą, że wszystko gra i śpiewa :) Mam 27 lat- w sumie to najwyższa pora. Teraz męczą mnie od kilku dni okropne mdłości :/, zaczynam 8tydz. To tak "pokrótce" moja historia :) A jak to u Was drogie Panie było? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
milka2014 witaj! To tak jak ja - też zaczynam 8, mi jedna lekarka wyliczyla na 2.02 a druga miedzy 4-7.02. Ja czekalam 2 lata na ta ciąże więc ogromnie sie cieszymy, a lat mam 30 wiec tez mysle ze czas najwyższy :) 2 razy na USG serduszko bijące widziałam a w środę ide na dokładniejsze USG i dzis tez pierwsze badania robiłam - krew/mocz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
fajny pomysl z ta tableka.. dziewczyny wpiszmy sie :) ja zaczne : nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie maałaamii.....22.....12.02.2015.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................? U nas też wpadka, przy moich miesiączkach co pół roku to i tak sukces, z pierwszym było podobnie. Drugie chcieliśmy tak za 2 lata ale będzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................ ? gościówa05........20........25.02.2015.........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
Cześć dziewczyny, dopisuję się do Was ;) Moja ostatnia miesiączka 14.05, więc według wyliczeń to będzie 5 tydz i 5 dni. Na USG byłam wczoraj, widać pęcherzyk, ale bardzo malutki 7,2 mm. Mam dość długie cykle, 31-34 dni, więc pewnie ciąża młodziutka, jak zauważyła pani doktor, serduszka nie było jeszcze widać, i trochę się stresuje przed następną wizytą ( w ten czwartek). Nie dodaje się na razie do tabelki, bo termin porodu pewnie będę mieć wyznaczony na USG, bo z obliczeń to głupoty wyjdą :) Na razie 18 luty :) A, i mam 25 lat :) wiek niby całkiem dobry, ale ciąża była niezłym zaskoczeniem i całkiem położyła na łopatki moją teorię, że trzeba zacząć się wcześniej starać bo to może trwać lata... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka81
Hello:) Jestem z powrotem widze ze watek sie rozwija:) Jà dzis po 2gim usg- stwierdzona akcja serca 150/160:) Rozmiar 8.4 mm Super happy :))) koniec stresu :)) Termin 19 luty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Ja miesiaczke mialam 15.O5 i termin mam na 22 lutego. Tak ja wyliczylam i lekarz. Dopiero 4 lipca ide na kolejna wizyte i juz serce bedzie widac. Odpedzam zle mysli. Zaluje,ze tak wczesnie poszlam do lekarza . Z synem poszlam w 6.tyg2dni i serducho bylo. Teraz musze sie denerwowac. W dodatku mam kociol w robocie. Koniec roku szkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
hej, dopisuje jeszcze dzieci ktore juz posiadamy (jezeli) mozna zmienic kolejnosc.. nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie...dzieci maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................ ? gościówa05........20........25.02.2015.........?? Filatelistyka...30...18.02.15.......?....dz(7l)dz(3l)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie zastanawiam czy dobrze wpisalam date porodu.. musze spojrzec w kalendarzyk bo jestem ostatnio rozkojarzona... I musze sie przyznac ze staram sie byc dzielna, ale mnie tak dobija to zmeczenie, moglabym spac po 15 godzin dziennie, a wczoraj w nocy z 6 razy wstawalam sie wysikac :O musze sobie gdzies ponarzekac bo mnie nosi. Byle do II tymestru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie trochę niepokoi to, że nie mam jakiś wyraźnych objawów.. niby 6 tydzień, ale ani nie mam mdłości, ani specjalnie senna nie jestem, może trochę bardziej zmęczona niż zwykle.. piersi mnie bolą, i sikam dość często, ale też dość dużo piję.. aaaa nakręcam się! wsyzstko przez zbyt wczesną wizytę u lekarza i to, że nie słyszałam serca.. nie wiem, czemu kazał mi przyjść w tak krótkim odstępie czasu, ale jak kazał, to idę.. oby było dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~KReska, nie ma co sie nakrecac, a z tego co piszesz masz takie objawy jak ja, ja nie mam tez mdlosci, reszta to samo.. ja sie wybiore do lekarza za jakis tydzien mysle ale nie zrobi mi usg, w 12 tygodniu dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zle wpisalam bo 19 luty :P nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie...dzieci maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................ ? gościówa05........20........25.02.2015.........?? Filatelistyka...30...19.02.15.......?....dz(7l)dz(3l) Kreska - - -wpisz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Hej byłam dziś u gina. Termin na 10 luty, 7 tydzień i wszystko byłoby ok ale doktorce nie podobało się że pecherzyk jest podłużny. Kazała leżeć i brać luteine mam nadziejie że będzie ok bo się zmartwilam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........wiek.............termin porodu.......plec/imie...dzieci maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................ ? gościówa05........20........25.02.2015.........?? Filatelistyka...30...19.02.15.......?....dz(7l)dz(3l) Ewelurkak......28.....10.02.2015r......?........dz(9m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka81
Nick........wiek.............termin porodu.......plec/imie...dzieci maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................ ? gościówa05........20........25.02.2015.........?? Filatelistyka...30...19.02.15.......?....dz(7l)dz(3l) Ewelurkak......28.....10.02.2015r......?........dz(9m) Aganieszka81...32...19.02.2015...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu nie mogę się dopisać, ciągle mi wyskakuje, że treść została uznana za SPAM .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........wiek.............termin porodu.......plec/imie...dzieci maałaamii.....22.....12.02.2015.....? anii84........ 30 ............. 02.02.2015 ............. ??? ninina...........26............02.02.2015................ ? gościówa05........20........25.02.2015.........?? Filatelistyka...30...19.02.15.......?....dz(7l)dz(3l) Ewelurkak......28.....10.02.2015r......?........dz(9m) Aganieszka81...32...19.02.2015...? __Kreska__...25.....18.02.2015....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast pisac ile dzieci maja lat.., lepiej napisac poprostu ktorego dziecka sie spodziewany .. jesli pierwsze piszemy 1 jesli trzecie to 3 taki system jest bardziej czytelny i nie zasmieca tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Moze przyszla mamusia..... Widze i rozumiem, ze desperacko i obsesyjnie chcesz dziecka. Ale w twoim zachowaniu jest przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dopisujcie jeszcze skad jestescie i wlasnie ktora to ciaza :) a nie wiek dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień tabelkę to się dopiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Kreska co do objawów ciąży to się ciesz, że masz takie a nie inne objawy. Podstawa to pozytywne myślenie a na następny usg będzie gin słyszał serduszko. Moja przyjaciółka miała tak samo jak Ty przyjść w krótkim odstępie czasu do gina, i już po tym czasie serduszko biło. Ewelurkak zobaczysz będzie wszytsko dobrze. Ja dopisze się do tabelki jak już będę znać termin. W czwartek upragniona wizyta. Ale jak coś mam 26l i jest to moja pierwsza ciąża. Pozdrawiam z pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj nowa tablelke a nie pod pomaranczowym nickiem narzekasz, ja nic nie zmieniam i nie bede pisac skad jestem bo to nieistotne moze jeszcze adres i nr telefony podac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu zasmieca, czytac nie potrafisz?? za duzo literek i ci sie pewnie slabo robi hah ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
w tabelce kto chce to sie rozczyta :) ojeju, dziewczyny powiem Wam, że ja z dnia na dzien gorzej sie czuje, bola mnie cale dnie glowa, brzuch no i piersi.. juz sama nie wiem czy tak powinno byc czy nie a do kolejnej wizyty jeszcze dwa tyg ponad. Jak tak to ma u mnie wygladac to ja sie wykoncze chyba i az sie boje co bedzie pozniej bo narazie to tylko poczatek :/ wiem wiem narzekam ale musicie wybaczyc :) w pracy mysle nad L4, tylko musialabym powiedziec wczesniej zeby sobie kogos na moje miejsce przyjeli a boje sie ze mnie zwolnia i nie wiem sama co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
Zapraszam do mnie na bloga nowe przyszłe mamy, polubcie mnie na facebooku ;) www.matkotymoja.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×