Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ewelurkak
Hej :-) u mnie wie tylko mąż i moja mama. Powiem wszystkim po wizycie a wizyta w poniedziałek. Zobaczymy czy będzie już serduszko :-D fajnie by było. A co do samopoczucia to czuję ie dobrze oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Oj bardzo ciężki dzień!Kłótnie z mężem i okropna migrena, aż wymiotowałam z bólu. Tragedia. teraz dochodzę do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Odkryłam dziś chiński kalendarz płci.Odkryła, ponieważ nigdy nie wertowałam pod tym kątem internetu. Polecam. Mam czworo dzieci, których płeć zgodnie z kalendarzem się sprawdziła w 100%. Teraz czas na dziewczynkę, zobaczymy! http://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze/starania-o-dziecko/1880-chinski-kalendarz-plci-jak-zaplanowac-plec-dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Zastanawiakyscie sie juz nad imionami.u mnie helenka albo antos.jestem zwolenniczka tradycyjnych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Martolina jak bylam na wizycie to byl poczatek 5tc wiec dlatego nie widzialam. Wlasnie niedawno powiedzialam mamie, pomimo tego ze nie mam slubu i wezmiemy go w przyszlym roku to i tak bardzo sie cieszy.. takze nasi rodzice i siostry juz wiedza, u mojego jeszcze dziadkowie, ja reszcie swojej rodzinki powiem pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Ja chce Antosię lub Franka. Helenka tez ładne i Hania. Mam w domu Aleksego czyli Alka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego kalendarza plci to mi wychodzi chlopczyk.. mi pasuje bo chce miec syna wiec zobaczymy czy sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 999
a mi wychodzi dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
Mi wychodzi chłopak:) A imię to Igor a dla dziewczynki Inga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolina widzę, że mamy tak samo, u mnie też ostatnia miesiączka 15.05 czyli wg kalendarza 5t1d :) byłam dziś u lekarki i jak na razie serduszka nie widać :( no nic pozostaje nam cierpliwie czekać!! Kolejna wizyta 1 lipca. U nas jeszcze nikt nie wie o fasolce,czekamy na serduszko a potem powiemy rodzicom ,już widzę jakie będzie ich zdziwienie :) Co do imienia myślimy intensywnie,dla dziewczynek mam mnóstwo pomysłów Zosia, Helenka,Gabrysia z chłopakiem to większy problem obecnie najbliższy nam jest Jaś,Staś a może Mikołaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Luna, ja tez dzis bylam i nie widac serca Co do kalendarza chinskiego wychodzi dziewczynka, ale ostatnia ciaza wychodzila dziewczynka a jest chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Współczuję kłótni z mężem ja to czasami wole jak go nie ma niż jak jest bo ciągle sprzeczki a przydałby się spokój ;-) Co do imion tomyślę że będzie chłopczyk ale nie mam żadnego męskiego a dla dziewczynki Marta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheline33
Sprawdzam dzieci z całej rodzinki i znajomych, niesamowite 100% pewności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 999
Hej, ale dziś poszalałam ze snem - 11 godzin w łóżku :) - kocham soboty !!! Idę wypić kawkę, bo bez niej nadal nie potrafię funkcjonować. A co do kłótni z mężem - uprzedziłam go, że ma nie dać się sprowokować, bo hormony mi szaleją i reaguję nieadekwatnie do sytuacji ;).... Tak więc czasami zdarza mi się wykrzyczeć kilka spraw, a on z politowaniem na mnie patrzy.... I już mi całe nerwy przechodzą ;). Jak narazie nie mieliśmy faktycznie powodów do kłótni w ostatnim czasie, więc dzięki niemu jest sytuacja pod kontrolą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
Ten chinski kaledarz plci to straszne banialuki, jezeli komus wyszlo to totalny zbieg okolicznosci ;) Ja w ogole nie wierze w takie metody a jeszcze z tym planowac plec to w ogole.. plci dziecka nie da sie zaplanowac - moim skromnym zdaniem a juz na pewno nie uzywajac jakiegos kalendarza z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dwie corki powinny byc chlopcami zgodnie z magicznym kalendarzem ;) Jezeli chodzi o imiona to na pewno nie bedzie tradycyjne, jezeli bedzie dziewczynka, a jezeli chlopiec to Jakub, Adam, czyli takie bardziej tradycyjne, ale to nie na 100% bo jakos totalnie nie mam pomyslu Inga ladnie ❤️ podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Ja wdpplzylam 3 dni przed owulka. Wedlug tego powinna byc dziewczynka. Czy sie sprawdzi zobaczymy za kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
Ja sie przytulałam po owulacji wiec licze na chłopaka i z tego co wiem to mam dużą szansę :) Dla dziewczynki nie mam pojęcia jakie imię.... a dla chlopaka Gracjan albo Filip. Antoni tez mi sie bardzo podoba ale za popularne teraz jest. A i mam juz wyliczony termin przez lekarza 17.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Ja też po owulacji i mam jakoś przeczucie, że będzie chłopak :) Co do chińskiego kalendarza gdyby się sprawdzał Milenka musiałaby być chłopczykiem ;) Mojemu mężowi też podoba się imię Gracjan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem nowa tutaj ,jestem w 7 tg. i nie mogę sobie poradzić z bólem piersi :( może macie dziewczyny jakąś radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imion:) Mam dwóch synów ARTUR i ADRIAN teraz mogła by być dziewczynka :) Alicja lub Amelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani ktora chce dac dziecku na imie Gracjan.....niech wpisze w google Gracjan Roztocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
Czesc poniedzialkowo! Bol piersi- skad ja to znam... ale juz co raz mniej boli, na to chyba nie ma rady, trzeba przeczekac... ja to planuje za bardzooo niedlugo zaopatrzyc sie w conajmniej 2 porzadne staniki, moga byc juz dla karmiacych mam co by pozniej kasy nie wydawac i pas wspomagajacy brzucho widzialam fajny i w miare cenowo z mothercare.. bo nawet juz nie chodzi o cale to 'trzymanie' brzucha tylko tez ja po 2 ciazach juz jestem lekko galaretowata i wstyd mi zalozyc jakis bardziej dopasowany top ;) a tak bedzie mi ladnie wygladzal (mam nadzieje).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam propozycje. Zrobmy tabelke zeby bylo przejrzescie nick..........wiek.............termin porodu.......plec/imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Witam Was dziewczyny jak zwykle z pracy :) u mnie weekend minal bardzo szybciutko, sobote prawie cala przespalam i pol niedzieli ale tak czuje sie nie wyspana :/ od zawsze tak mam.. Z tabelka bardzo fajny pomysl :) bedzie wiadomo wszystko co i jak.. takze dziewczyny do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
U mnie dziś 8t3d, piersi też bolą okropnie. Weekend minął szybko, a tydzień pewnie będzie się dłużył. Ja jutro mam kolejną wizytę u gina i u endokrynologa, odbieram też wszystkie wyniki ze szpitala. Mam nadzieję, że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×