Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Gość wer26
MałaMi tu mam coś dla Ciebie:http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/2453,likwidacja_firmy_nie_pozbawia_przyszlej_matki_prawa_do_zasilku.html Koniecznie wejdź i poczytaj sobie, bo to ważne, masz prawo do świadczeń i zasiłku, walcz o to bo to Ci się należy!! Zwłaszcza, że to duże wsparcie finansowe chcąc nie chcąc ponad 1000zl. Czy 1000 zł. Co miesiąc to dużo przy małym dziecku :) Ewelurkak kiedy masz Kochana tą wizytę, bo będziemy wszystkie trzymać kciuki :):*? Mery 84 w takim razie muszę zakupić takiego Rogala ale to jak pójdę na urlop bo narazie nie mam jak i gdzie :( Dziewczyny będziecie mi pomagać z wyprawką bo ja jestem zielona :D Co do ramki to szkoda, że tu nie da się zamontować suwaczków, wtedy byłoby jasne, która z nas w którym jest tygodniu ciąży. Wer26______26______04.02.2015______??? Aha i miłego dnia Kochane :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Mam wrażenie, że ubywa mi szarych komórek :D Tak strasznie mnie mdli, że chyba dokładne czytanie Waszych wpisów zostawię sobie na wieczór. Mojemu mężowi całkiem odbiło, zupełnie go nie rozumie. Nie czepiam się, nie jestem złośliwa, po prostu źle się czuje. Wesołe usposobienie i spontaniczność zniknęły na rzecz mdłości. Myślałam, że kiedy mąż wróci będzie mnie wspierał tymczasem mam wrażenie, że przeszkadza mu brak seksu i to, że ja w ogóle mogę się źle czuć w ciąży "przecież ciąża to nie choroba". A ja czuję się chora, do późnych godzin popołudniowych ledwo funkcjonuje, ciężko mi nawet nakarmić koty czy wyjść z psami. Gdyby mi tak przyszło chodzić do pracy... nawet sobie nie wyobrażam. Bardzo chce żeby wszystko było w porządku, dziecko jest jak najbardziej planowane i wyczekiwane ale już teraz wiem, że o kolejnej ciąży nie ma nawet mowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer26
Enka7 nie załamuj się, bo taki stres nie jest dobry. Wiem, że łatwo się mówi, ale może spróbuj porozmawiać z tym swoim mężem? Znajdź jakiś sposób na mdłości tu dziewczyny wcześniej miały dużo pomysłów. W tej kwestji Ci nie doradcę, bo mi nic nie jest, choć czasem chciałabym mieć te mdłości, żeby wiedzieć, że jestem w ciąży. A jeśli chodzi o sex to my z mężem sobie pozwoliliśmy :) Co prawda nie od razu, trochę doczekaliśmy i nie szaleliśmy :) Jednak jeśli nie możesz lub się boisz to można spróbować innych sposobów ;) Musicie się oswoić z nową sytuacją po prostu. A jak to nie pomoże to na kanapę z nim i może po paru nocach wróci mu rozum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer26 wpisz sobie na allegro poduszka ciazowa, znajdzie Ci mnóstwo :) ta poduszka moze później do karmienia sie przydać :) koleżanka w ciąży używała i była bardzo zadowolona ale ja myslalam ze ta poduszka to dopiero jak brzuszek jest sie przyda ale skoro juz teraz sie sprawdza to tez mam zamiar zamówić w przyszłym tygodniu :) Enka7 bardzo wspołczuje bo u nas jest odwrotnie, mój to najchętniej chciałby żebym sie położyła i do niczego nie dotykała i tez sie sprzeczamy bo ja właśnie muszę tłumaczyć ze jestem w ciąży a nie jestem chora, tym bardziej ze nie mam żadnych dolegliwości. Moze tak jak Wer radzi Porozmawiaj z nim, skoro oboje chcieliscie dziecka to musiał liczyć sie z tym ze życie sie trochę zmieni. Wiem ze łatwo radzić a czasem do tych naszych panów malo dociera :) ale musimy próbować. Mam nadzieje ze uda Ci sie porozumieć z mężem. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wer - bardzo dziekuje za link, dzis z moim musze poszukac dobrego rozwiazania bo jak najbardziej przydalaby sie jego wyplata no i jakies moje pieniazki.. byloby latwiej :) Enka - ja tez sie smieje ze jedno dziecko mi spokojnie wystarczy po tych przejsciach teraz z bolacym brzuchem i ogolnie mam takie samopoczucie, ze az szkoda mowic, wszystko mi przeszkadza, wszystko mnie boli i wgl jestem jakas nie do zycia. ale juz jutro wizyta wiec oby bylo wszystko dobrze z dzieckiem to mysle ze troche sie uspokoje dziewczyny dopisujcie sie.. nick________wiek_____termin porodu____płeć dziecka maałaamii____22_____12.02.2015r_______??? Wer26______26______04.02.2015______???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, od rana leje, glowa mi peka przez ta pogode i nawet nic nie wezme:( Wer chcialam wkleic link, ale nie opublikowali postu bo spam. Polecam poduszke ok 170 cm, bo dopasujesz sobie odpowiednia pozycje. Poza tym jest wiazana, wiec do karmienia jak znalazl zamiast kupowac 10 roznych. Enka, ja tez tak mowilam, ze o kolejnej nie ma mowy. a teraz sama widzisz. co najciekawsze zaplanowana. po porodzie na pewnoe tez dlugi czas bedziesz twierdzila ze na jednej zakonczysz, ale jednak co nieco sie zapomina. myslalam wtedy ze umre - 11 h w bolach nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek_____termin porodu____płeć dziecka maałaamii____22_____12.02.2015r_______??? Wer26______26______04.02.2015______??? Mery84_____29______20.02.2015______??? synek 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick________wiek_____termin porodu____płeć dziecka maałaamii____22_____12.02.2015r_______??? Wer26______26______04.02.2015______??? Mery84_____29______20.02.2015______??? synek 3 lata anii84______30______02.02.2015______???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :* :) Szybciutko przeczytałam wszystkie posty bo w pracy jestem i powiem Wam,że nie miałam zielonego pojecia o tej poduszcze..znaczy tym sławnym rogalu:) Jak to człowiek uczy sie przez całe życie :) Dużo nas tu wiec wszystkim razem i każdej z osobna życze zdrówka i miłego dnia :) Aaaa...no i dołączam do tabelki :): maałaamii____22_____12.02.2015r_______??? Wer26______26______04.02.2015______??? Mery84_____29______20.02.2015______??? synek 3 lata anii84______30______02.02.2015______??? Monison_____27______02.02.2015______???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś zainteresowany rabatami to przekazuję: - rabat do www.cocoprojekt.pl o wartości 5% na hasło: coco - rabat do sklep.brzuchatki.pl o wratości 5% na hasło: box

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assus
Kurcze,sorki pomyliło się mi -nie badanie połówkowe tylko to co jest między 11a13 tc .-przezierność karkowa sorki :/ Dziś byłam na badaniach masakra -zapłaciłam 188zł (!) a nie mam jeszcze tsh i gr.krwi i jeszcze jedno jakieś :/ Powiem Wam,że ścięło mnie..nie pamiętam,żebym tyle płaciła w pierwszej ciąży . maałaamii____22_____12.02.2015r_______??? Wer26______26______04.02.2015______??? Mery84_____29______20.02.2015______??? synek 3 lata anii84______30______02.02.2015______??? Monison_____27______02.02.2015______??? assus_______25______21.02.2015______??? synek 2 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assus bo ja jak zwykle zielona |?| na czym polega to badanie, o którym napisałaś: przeziernosc karkowa? Ehh i dlatego nie mogę się doczekać tej mojej wizyty, bo mi lekarz wszystko wyjaśni. Na pierwszej wizycie tak szybko, szybko i w rezultacie nic nie wiem :( Tak sobie przeglądałam to nasze forum od początku i sporo dziewczyn się wykruszyło z nie wiadomych przyczyn. Szkoda, ale i tak trochę nas jest. Mała Mi o której godzinie masz tą wizytę jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery i Anii dziękuję za pomoc z tym Rogalem :D ;) Już sobie oglądam :) Zastanawiam się nad kupnem 2 bo mój M to tak lubi właśnie walać się na mnie albo na poduszki :D Pewnie będzie chciał mi ją zaiwanić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny idzcie do lekarza rodzinnego, bo część badań przysługuje na NFZ a pozostałe dorobicie prywatnie. zawsze to trochę kasy w kieszeni a teraz się przyda :) pozdrowienia i zdrówka, oby luty 2015 okazał się dla nas wszystkich cudnym miesiącem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
wer - jeszcze nie wiem, bo godz zawsze musze sama sobie ustalic.. od 15-tej przyjmuje, ale chyba pojde o 18 bo moj chcial tez isc ze mna wiec poczekam na niego az wroci z pracy :) ja tez sobie chyba sprawie ta podusie bo fajna sprawa a ja i tak poduszke tak juz ukladam i spie z nia takze czuje ze bardzo by mi pasowala taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie dotyczące Rogala, mianowicie jaki wkład w środku polecacie? Co myślicie o tych silikonowych kółkach, czy raczej macie wypróbowane podusie z innym wkładem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer, szczerze mowiac nie zwaracalam na to uwagi. moj rogal ma wklad taki jak zwykla poduszka (chyba) przynajmniej nie widze roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii a ona ma 130 cm na 60 cm a tu Mary mówiła, że poleca 170cm. Ja to jestem już głupia :). Najchętniej bym to wymacała i przymierzyła. Ta oferta, która wysłałaś ciekawa, nie powiem :) Kup tą poduchę i zrób zdjęcie jak się w niej komponujesz :D będzie łatwiej podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer, moja miala 170cm, ale dluzsza moze byc jeszcze lepsza,bo wiecej pola do manewru z nia. w ostatnich tygodniach nie wiedzialam juz jak mam spac a mozna bylo tylko na lewym boku. teraz bedzie jeszcze trudniej bo ok 2 w nocy przychodzi synek do nas i spi w pozycji szparaga. ja mialam cos takiego http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-do-karmienia-3w1-170cm-i4356676355.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer bo te poduszki są w różnych ksztaltach, Mery ma 170 ale zobacz ze zupełnie inna jest. Ta która ja wyslalam ma w sumie 130+60+60 :) widziałam jeszcze zupełnie inne kształty. Musiałybyśmy spać z jedna a później z druga zeby je sobie porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko rozumiem :) Wasza pomoc jest nie oceniona :* Chyba bardziej będę skłaniać się ku tej co wysłała Anii choć uważam, że pewnie nie ma większej różnicy. Z tym rogalem, a później jeszcze większym brzuszkiem zajmę większą część łóżka chyba, mójemu M pościele na podłodze, na pewno się ucieszy :D. U mnie dziś taka pogoda: rano upał nieziemski a teraz jak popadalo normalnie zimno. Do pracy wybrałam się w sandalkach i krótkim rękawku, a teraz będę marzla, czlapiac po mokrych ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wer moja koleżanka opowiadała że pod koniec ciąży to spała w łóżku na siedząco :) U tego sprzedawcy co wysyłałam link jest tez ta poduszka chyba za 115 z poszewka na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enka7
Wer26 z moim mężem ciężko się rozmawia, próbowałam i mam dość, odpuszczam ;) Co do mdłości to doczytuję, na razie nic nie pomaga, na szczęście wieczorem czuje się dużo lepiej i nadrabiam to czego nie udało mi się zrobić do południa :) Jeżeli chodzi o seks to u mnie zalecenie "odgórne" niestety, chodzi nie tylko o seks ale też i o orgazmy :( W takiej sytuacji nie zamierzam innymi sposobami uszczęśliwiać tego mojego samoluba. Mam nadzieję, że po kolejnym usg dostanę już "przyzwolenie" na igraszki :D Pomysł z kanapą niezły :D Coś mi się wydaje, że tak zrobię ;) Anii84 jak ja Ci zazdroszczę :P Mój małżonek wczoraj pół wieczora rozwodził się nad swoim zadrapaniem na nodze i rzekomym opuchnięciu kostki po tym jak "spadł" z jakiejś drabiny. Oczywiście nic mu nie było :D Małaamii to widzę, że podobnie się czujemy, pozostaje mieć nadzieje, że nie będziemy się tak czuły całą ciąże ;) i że śliczne, mega grzeczne maluszki wynagrodzą nam cały trud długiego procesu nie tylko sprowadzenia ich na ten świat ale też "tworzenia" :D Mery84 ja wiem, że zdanie zawsze można zmienić ;) Co do porodu to jestem nastawiona na niewyobrażalny ból, pocieszam się tym, że skoro inne dają radę to i ja sobie poradzę. Dużo ciekawych rzeczy się tutaj można dowiedzieć ;) Mam takie pytanie do Was.. bierzecie może coś rozkurczowego na bóle brzucha/podbrzusza? Czytałam, że można brać nospe ale jakoś nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii właśnie ta aukcja interesuje mnie najbardziej , druga poszewka przyda się bardzo na pewno. A pieluch będziemy mieć jeszcze co nie miara. Enka to ciężki orzech jednym słowem w takim wypadku staraj się nie zwracać zbytniej uwagi na nie miłe zachowanie męża. Zresztą znasz go najlepiej więc dobrze wiesz co zrobić, żeby wpłynąć na niego. Powiedz mi tak z ciekawości na podstawie czego lekarz zabronił Ci stosunków czy orgazmów ?? Mój nic mi nie mówił i teraz się zastanawiam czy czasem nie zrobiłam czegoś złego :( Powiedzcie mi czy was też pobolewa tak jakby miednica? Kurde chyba mi dupsko rośnie. Ogólnie nie krytykujcie mnie ,bo dzieciątko i jego zdrowie jest dla mnie najważniejsze , jednak boję się zmian w wyglądzie trochę . Ehh co my kobiety musimy znosić ...A Ci mężowie jeszcze tacy nie wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Enka ja biore nospe. Na dzien to 3-4 tabletki nieraz, jak bylam w szpitalu tym mnie wlasnie leczyli.. tym, paracetamolem i antybiotyk bralam i wiem, ze nospe wolno brac. Ja ogolnie mialam zalecenie tyle tabletek brac wiec biore jak boli a ze boli prawie caly czas to niestety musze brac :( i teraz tez oczywiscie boli ale zaraz sie ide kapac i sie klade do lozka, moze troszke minie a jutro na szczescie wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monison ja tez nie wiedzialam o poduszce bo nikt w rodzinie nie uzywal, ale dowiedzialam sie jakies 4 lata temu z filmu Plan B i tak mi sie spodobala ze zawsze mowilam ze sobie taka kupie jak bede w ciazy bo fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka, nospe spokojnie mozna brac. mi nawet zostalo pol opakowania z poprzedniej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjadasia
Hej dziewczynki. A jak jest z infekcjami ukladu moczowego.. ja mialam z yym czesty problem przed ciaza. Teraz rowniez sie powtarza.. kiedys dzialal na mnie tylko furagin.. ale w ciazy nie.smozna go stosowac. Co doradzicie?? Jestem w 7 tc i jak narazie nie mam zadnych typowych objawow ciazy.. mdlosci itd.. tylko okropna ochota na ogorki kiszone :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczyny :* Jjadasia gdzieś czytałam, że w takich przypadkach pomaga Wit. C. Jednak jeśli masz dobry kontakt ze swoim lekarzem to warto do niego zadzwonić i zapytać. Ja jak byłam chora śmiało dzwoniłam do mojego ginekologa i radził mi co zrobić. Co do nospy też słyszałam, że śmialo można ją brać w ciąży. MałaMi dziś dzień Twojej wizyty :)) Trzymam cały dzień kciuki mocno za Ciebie i wieczorem czekam na wieści :) Na pewno wszystko jest dobrze :) Ja po mojej następnej wizycie kupuję Rogala :) Miłego dnia Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×