Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość20

Morfina niekonczacy sie detoks prosze o pomoc

Polecane posty

Gość iiiiiiiiiiiiiiii
a co bys chciala studiowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Kurcze nie chce mowic bo sie boje ze ktos mnie pozna. Ale to nie tak ze bym chciala bo juz sie dostalam tylko Misze oryginaly zaniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Jeszcze sobie zapisze co mnid w*****a w tym calym opiatowym towarzystwie: Sikanie Ja mam chyba ogolnie bardzo maly pecherz wiec czesto musze chodzic siku, szczegolnie po alkoholu, a po opiatach nie moge za nic, i czuje sie pelna i ze mnie cisnie ale ciezko mi zie wysokac a po alko jeszcze wymiotuje duzo. Narkotyki nie sa glamour :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
W ogole ogladalam niedawno, nie wiem czy eczoraj, dzisiaj czu przedeczoraj ale jakos tak, program o takich ludziach co waza po 300 kg i dalej zra jak swinie i im robia operacjr E i dbaja o nich i oni wymagajs akcrptacji. A zra na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Tak patrze na siebie e lustrze i pomyslam ze zapytam. Bo duzo wiem o trj calej anoreksji i bulimii ale nigdy nie slyszalsm Zeby ktos mial tak jak ja. To znaczy chude dziewczyny wydaja sie sobie grube, to wiem, ale ja mam tak ze raz eidze w lustrze siebie pokryta tluszczem, a raz mega wysuszona. Nie powiem, waga waha mi sie do 5 kg nawet , szczegolnie przy speeedzie, ale moje odbicie zmienia sie e lustrze kilka razy dziennie, przewaznie w zaleznosci od himoru. Jak mam pusty zoladek to zazwyczaj wydane mi sie ze szczuplo wygladam. A jak cos zjem, to ze jak prosiAk. Ale to nie zawsze tak jest. Mega mnie to frustruje, czasami kilka raxy dziennie sie przebieram bo mi sie wydaje , albo i nie wydaje, ze grubo wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmgość
Ja z Afobamu odtruwałam się dwa miesiące. Piłam tylko melisę i inne zioła na uspokojenie nerwów ale z dnia na dzień było lepiej. Po dwóch miesiącach wszystko wypłukałam z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Co to jest afobam? Jakis opioid? Jak dalas rade tylko na ziolach? To bylo uzaleznienie fizyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Ej to jest cos jak klony? Benzo? Bo tak Mi sie kojarzy ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmgość
Benzodiazepiny. Lekarka mnie wrobiła , a ja sobie łykałam jak antybiotyk , potem przestałam . Potem byly skutki odstawienne, schizy i halucynacje. Ale poczytałam co się dało w necie i sama sie odtrułam. Ja nigdy niczego nie paliłam ani nie palę wogóle i niczego nie zażywam a tu takie coś. Pojęcia nie miałam że lekarstwa to takie świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Cxuje sie jakbym miala opaske uciskowa na glowie. Nie pierwszy raz. I przysypiam na sloncu. Juz tak pozno a jeszvze jasno :> Przyjemnie. Spale blanta i sie poloze do loZka moze, z ksiazka albo filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na Kafe są tematy o uzależnieniu od Afobamu,poczytaj sobie, może cos się Tobie przyda, zastosujesz i wyjdziesz z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Zaraz poszukam i poczytam sobie. Ake zanim, musialas orzechodzic przez jakies objawy fizyczne? Ze dalas rade tylko na melisie? Czy bardziej psychika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Nie przecxytalam tego posta wyzej. Strasznie ci wspolczuje, tym bardziej ze nie wlazlas w to na wlasne zyczenie :( ale dzieki temu chyba latwiej sie czlowiekowi pozbierac Mam nadzieje ze masz sie juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Ogolnie nie zebym Narzekala ale sie strasssznie sponiewieralam i sie boje ze zasne na stale a nie chce bo to ostatni raz. Musze pisac to nie zasne. Tylko tsk na chwile. Oplacal sie ten detoks bo nie wiedziam ze tak malo zadzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cgoś
Lol zauwazylam Ze az pojekuje z tej ulgi. Nie ze jest az tak najz***bisciej ale to uczucie w oorownaniu z tym sprzed tygodnia... To taak zalosne ze az smieszne :F dobrze ze sama Jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Probowalam swij nick wpisac i mi iphone spadl i sie zke wyslalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Spalilam ostatniego papierosa a nawet nie siem czy w poblzu jest jakis otwarty sklep. Nie dam rady isc i szukac, przemecze sie, mam ttiche tytoniu w paleniu W ogole dopiero zauwazylam Ze mam Mrowki Na balkonie. A ja sobie tam przysypiam, Fu Strasznie boje sie robactwa Teraz mam ciagle wrazene ze cos po mnie chodzii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Tak poza tym zwatpilam calkowicie , mam eraxenie ze ja po prostu jesten chora jak jestem trzezwa Bo vzyyalam dzis i wczorsj o detokssch i wszedzie ludzie pisza o tygidniu zlego samooczucia, mimo ze wychodza z gorszych dragow. Albo jestem chora psychocznie i sibie wmawiam. No ale wnowic sobie biegunke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
O, dzisiaj dzien dziecka. Zaiwazylam bo sorawdzilam konto Podpis przelewu 'wszystkiego najlepszego' No dzieki Nie mam dzis ochoty na wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Tak szczerze oowiedziadeszy to nie jestem pewna czy uda mi sie jutro przetrwac na rrzezwo. Codziennie mam tqka dzieckinna nadzieje, kazdy chyba ma Postawie sobie realny cel: trawa i ewentualnie alkohol jak mi bedzie bardzo zle. Czas stAnac na nogi Mam tydzien zeby pokasac sie rodzinie Pochodze ne plaze, poopalam sie, poczytam i jakos sie pozbieram. To chybs dibry plan. I tak jestrm blizej niz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże dziecko:-( przeczytałam cały Twój wątek i jestem tak przerażona. Mam córkę w twoim wieku, nie wyobrażam sobie nie wiedzieć o tym że moje dziecko tak cierpi! Gdzie Twoi rodzice? Nie rozmawiacie na Codzień nie dzwonią do ciebie? Przecież ty cały czas jesteś nacpana. Przecież to w głosie słychać. Przelew na konto to trochę mało... zadzwoń do mamy, powiedz jej co się z Tobą dzieje. Musisz iść na odwyk sama nie dasz rady. Tak mi ciebie żal. Słoneczko zadzwoń do mamy. Lepiej żeby cię wiozla na odwyk niż musiała cię pochowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Tak mi sie dziwnie zrobilo jak przeczyyalam pani wiadomosc. W sumie to sie poplakalam. Bo matka mowi sloneczko itp ale jak jest dumna i nie ma zadnych problemow. Jak jest chociaz najmniejszy to jestem zjebem p*********ym i chora psychicznie. Wiec nie widm co by bylo jakby o czyms takim sie dowiedziano. Poza tym zlamalabym jej serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serduszko serce to jej zlamiesz jak się zaćpasz. Do końca życia sobie tego nie wybaczy że nie zauważyła co się z jej dzieckiem dzieje. Daj sobie spokój ze wstydem. To za daleko zaszło. Nie poradzisz sobie sama. Nikt nie jest idealny. W nałóg może wpaść każdy. Będzie musiała to przelknać i już. Może napisz di niej tak jak tu na forum. Że cpasz i nie możesz przestać i prosisz o pomoc bo sama nie dasz rady. Dziecko strasznie mocno cię tule , serduszko serce mi pęka bo wyobrażam sobie jak cierpisz. Znajdz w sobie siłę i zadzwoń do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Dziekuj***ardzo za te slowa. Nie wykbrazalam sobie ze ktos rozmawialby ze mna w ten sposob lo tyn co tu napisalam. To nie jest takie proste. Moja rodzina nie jest prosta a matka ma z glowa problemow prawie tyle co ja I jest sttaszns egocentryczka ktora uwaza sie za meczennice wiec to sie obroci przeciwko mnie I jA jeszcze moze na sumieniu bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Nie raz w zassdzie ryczalam bo Juz to chcialam komus powiedziec, zrzucic To z siebie i zeby ktos mnie poprowadzil no Ale nie moge. Jezu, nie mam papierosow:/ Niedobrze mio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna rodzina nie jest prosta. Z pozoru wszystko jest ok ale w większości przypadków nie jest super. Kochanie ty w głębi duszy wiesz że gra się toczy o Twoje życie i zdrowie. To naprawdę jest rownia pochyla w dół. Jesteś nad przepaścią. Nie masz żadnej dorosłej osoby w rodzinie do której mogłabyś się zwrócić.? Jakaś ciocia.? Sama cały czas będziesz kombinować jak kolejny towar kupić. Musisz trafić na odwyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz i daj sobie spokój z poczuciem winy i nadmiernej odpowiedzialności za całą rodzinę. To ty jesteś dzieckiem i ty potrzebujesz teraz pomocy. Napisz do kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
No wlasnie denerwuje mnie to absurdalne poczucie odpowiedzialnosci. Z jednej Strony zachowuje sie strasznie egiistycznie a z drugiej dbam o tk zebgy nikogo nie zranic i coraz bardziej stresuje sie ich problemami, przez co wiecej cpam, wiec zaxhowuje sie nardziej egoistycznie Itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Nie wiem czy isc do lozka czy zostac w salonie. Mam takie jazdy ze nie lubie czesto zmieniac miejscs gdzr siedze gdy pale etc. Cala sie zaplulam jak zasnelam na siedzacaco, wstyyd. Musze w koncu mieszksnie posorzstac. Probowalam pare dni tenu ale jeszcze wredy mialam wrazenie ze zemdleje jak pfobowalam schylic sie po odkurzacz. Chyba brzuch mnie bedzie bolal .:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość20
Jak sie dkbrze czuje, to czas z********a przez palce. A tak to sie suka dluzy. Bede szma do lozka , nie chce znow wstawac o 16 Czy 17. Nastawie budzik na 11 Ten badziew pisze od 40 min :/ A na detokske 40min=wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×