Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość malar86
hej dziewczyny byłam u lekarza zrobil mi inseminacje jakos tym razem gorzej to zniosłam niż ostatnio zaraz po zabiegu wymiotywalam strasznie bolał mnie brzuch nawet do auta nie umiałam dojść dobrze ze maż był ze mną ale mam teraz dylemat chodzi o to że wczoraj to jest 4.01 miałam dostać @ rano zrobiłam test i wyszedł negatywny ale @ się nie pojawiła nie wiem co myśleć miałyście już tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do czwartku nie dostane to ide do lekarza jak będę wiedzieć więcej to na pewno napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Malar trzymam za ciebie kciuki:-) odrazu pisz jak zrobisz test:-) a masz regularne cykle? Jak tak to duże prawdopodobieństwo ze wyszlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymcie kciuki od tego miesiąca wznawiamy starania. Jest strach ogromny ale nie odpuszcze. Mam nadzieje ze te tabletki mi pomogą i ten lekarz zrobi wszystko żebym donosila ciążę. Tagze jestem przed plodnymi i zaczynam znowu testować za dwa tygodnie. A co u was? Malar powtarzalas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malar co u Ciebie? Paulina trzymam kciuki ;) U mnie nic się nie dzieje. Okres miałam bardzo skąpy wiec wydaje mi się ze słabo się sluzowka zluszczyła. Kupilam zestaw ziół ojca Sroki i miałam zacząć pić ale brakuje owocu niepokalanka ( nie mogę go nigdzie znaleźć) a wydaje mi się ze to ważny składnik. Nie wiem czy jest sens pic to bez tego owocu. Ale w sumie co mi szkodzi spróbować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar86
czesc dziewczyny byłm u lekarza wczoraj powiedzieł ze to za wcześnie żeby było coś widacz ze mam wytrzymać jeszcze trochę i zrobić beta hcg w poniedziałek pojade zrobić bo dzisiaj nie mam jak jechać ile się czeka na wyniki ? tak ja mam regularne cykle lekarz powiedział ze mam być dobrej myśli bo @ zawsze była a teraz nie ma to cos znaczy kazal brac lutke dupka i estrofem mite ile mam poczekać na usg może ktoś mi doradzi ja mysle ze tak ze 2 tygodnie ale nie wiem czy to nie za długo pomocy. trzymajcie kciuki jak będę mieć wyniki to na pewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik HCG masz juz w tym samym dniu ale najlepiej zrób test bo jeśli okres się spoznia to na bank test będzie z dwoma kreskami jest jesteś w ciąży, jak test wyjdzie pozytywny to wtedy idź na hcg. Jeśli test wyjdzie nieaktywny to nie ma sensu żebyś robila testy z krwi. Ale trzy mam kciuki:-) pisz od razu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Czy nowy rok przyniósł jakieś dobre wieści?? Malar?? robiłaś test?? W euforii zapomniałaś do nas napisać?? mam nadzieję że tak. Ja w szale porządkowania gniazda. Przekładam wszystko z jednej szafy do drugiej i przygotowuję miejsce. Czytam w necie że dziewczyny co mają termin taki jak ja już czekają spakowane i prasują ostatnie małe ciuszki. A ja jeszcze nic nie mam. Dopiero sprzątam po remoncie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
U mnie wznowione starania:-) w piątek bylam u ginekologa mój pęcherzyk mial 1,96mm i powiedziano mi ze mam się teraz kochać i dzień później tez:-) i tak też uczynilismy :-) ale znając moje szczęście to dupa blada będzie :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar86
hej nie nie robiłam testu lekarz powiedział ze to nie ma sensu lepiej od razu zrobić beta hcg byłam w poniedziałek u nas czeka się 3 dni na wynik dzisiaj po południu odbieram wyniki boje się . nadal nie mam @ piersi mnie bola dużo spie jak będę mieć wyniki to napewnosie odezwe trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Malar trzymam kciuki mocno. Powiedz na czym polega ta inseminacja? i ewentualnie ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja też trzymam !!!! Dawaj znać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malar kobieto zlituj się, napis z co u ciebie bo mnie juz skręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar86
hej sama nie wiem test beta ujemny bylam u lekarza ciazy nie widzi ale @ dalej nie mam muwi zeby poczekac ja chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. zrobilam pare dni wczesniej test wyszedl pozytywny. dzis powtorzylam dla pewnosci ale od pierwszego dnia co sie dowiedzialam biore dufaston u lekarza nie bylam jeszcze. ale w srode pojde bo tabletki mi sie koncza. boje sie troche mam troche nerw ze ten okres przyjdzie. pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
dywan nic się nie martw. Staraj się nie stresować. Bierz dufaston i odwiedź lekarza zanim skończą ci się tabletki żeby nie zrobić przerwy. Lekarz zdecyduje ile go brać. I wszystko będzie superancko :D:D Gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje jagodowe ziarenko pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malar a ile ci się okres spóźnia? Dywan super wieści!!! Teraz już będzie dobrze. Najczęściej poronienia dotyczą pierwszej ciąży a kolejna przebiega bez problemów. Pozdrawiam i życzę zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje zoe mam nadzieje u lekarza nie bylam ale 4 testy robilam. piersi mnie rwa a okres jeden dzien mi sie spoznil i odrazu 2 kreski wyszly. trzymam za was kciuki wszystkie trzymajcie sie bedzie wszystko ok kazda bedzie miala to wymarzone szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan serdecznie gratuluje:-) pięknie się nam zaczol nowy rok:-) ja tez testuje za parę dni i powiem szczerze ze wydaje mi się ze się udalo:-) tak jakoś mam przeczucie ale to się do wiem za parę dni. Za każdym razem jak zaszlam w ciążę jeszcze przed testem wiedzialam ze chyba się udalo mam nadzieję ze teraz intuicja mnie nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina no ciaza przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. moja mama miala operacje pozniej druga . nerwy mialam na maksa to byl moj najgorszy tydzien w calym zyciu. piersi mnie strasznie bola po tym sie domyslilam ze w ciazy jestem lub moge byc. mnie nigdy 2 tyg lub ponad piersi nie bola. dobrze ze ten dufaston mam jestem troche spokojniejsza. a wogole laski orientujecie sie ciagle ssa mnie na rzoladku jak bym ciagle glodna byla to normalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan to ssanie to normalne:-) teraz będziesz miala większy apetyt ale pamiętaj nazajadaj się za dwóch tylko dla dwoch:-) i bierz caly czas kwas foliowy. Dobrze ze masz ten duphaston on napewno pomoze:-) teraz kochana brak stresu i dużo odpoczywaj:-) a napewno wszystko będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w srode po urlopie wracam do pracy i ide pozniej do lekarza ciekawe co powie bo teraz w 6 tydzien weszlam:::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Dywan jak tam po lekarzu?? Jest już serduszko czy jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. mam zmartwienie bylam wczoraj u lekarza no mam pecherzyk ciazy 5 tygodniowej ale w macicy nic nie widac. moj lekarz sie obawia ze moze byc puste jajo bez zarodka. ale kazal zrobic badanie bhcb i sie okaze czy rosnie.czuje ze znow mam pecha jeszcze bedzie mnie czekal zabieg tak sie boje. no niby mowil ze moze za wczesnie jest i nie widac zeby byc dobrej mysli ale ja mam szare. no piersi mnie bola dobrze sie czuje i moze nie potrzebnie ten dufaston bralam bo tak by byl okres a tak podtrzymuje cos czego nie ma wrazie co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
5tygodni to jeszcze za wcześnie, ja widzialam dopiero zarodek w 6tygodniu i 3dniach. Tagze pojdziesz za tydzień i zobaczysz napewno:-) nie zamartwiaj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam zrobic ta bete no martwie sie wiadomo jutro bede wiedziala jaki wynik i czy rosnie no mam nadzieje ale mysli czarne. no niby mowil ze cos widzi w macicy w tym pecherzu ale pozniej nic nie widzial. jutro napisze jaki wynik trzymaj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malar86
hej dziewczyny sorry ze się nie oddzywałam ale musiałam się pozbierać trochę @ przyszła dwa tygodnie spuzniona całkowita załamka inseminacja to sztuczne zapładnienie polegające na wprowadzeniu poprzez cewnik nasienia do jamy macicy ja miałam już 2 pruby i ciagle bez efektu już nie daje rady czasami mam myśli żeby ze sobą skonczyc już nie mam siły walczyc bo niby poco skoro itak ciagle się nie udaje codziennie ide do pracy uśmiecham się udaje ze wszystko jest ok ale wcale nie jest już dłużej tak nie umiem udawac przerasta mnie to do tego wszystkiego ciagle się z mezem kłócimy czuje ze się oddalamy od siebie a najgorsza jest ta bezsilność doprowadza mnie do szału czuje ze zostałam z tym wszystkim sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uceverme1977dbujv
laski a prubowalyscie inseminacji? czasem nie warto czekac tylko prubowac chodz iui jest malo skuteczna tak naprawde ja mialam tylko 1 iui bo na kolejne nie bylo szans z wynikami mojego meza ;/ Jasne http://dr4k3.de/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski zrobilam te badanie beta mam 20071 kfalifikuje sie do ciazy 5 tygodniowej mam nadzieje ze w pn wynik bedzie rosl i w srode zobacze moje male serduszko w koncu ciesze sie ::::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×