Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Malarz nie zalamuj się... wiem jak to boli jak się starasz i nic... ja pewnie juz bym mama byla gdyby nie te poronienia:-( i tez na sama myśl to aż żyć się nie chce... a powiedz mi gdzie wykonujecie inseminacje? Może warto bylo by zmienić klinikę? Nie wiem sama:-( Dywan to zarodek przy takiej becie jak ty masz na 100% juz jest gratuluje:-) taka dużą beta świadczy tylko o tym ze tym raz napewno się udalo:-) jeszcze raz gratuluje. A u mnie nic nowego dostalam plamienia 4 dni przed okresem bylo naprawdę tego malusiooo... myslalam ze może to implanacja zarodka... wczoraj mialam dostać okres ale go nie ma a testy wychodzą negatywne tzn wczoraj robilami wyszedl negatywny :-( tagze nie wiem czy brać te plemienia za wcześniejszy okres czy co:-( a wszystko do d**y:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina no ja tez pierwsza ciaza i poszlo. teraz no moze sie uda dzis znow badalam bete i zyje w niepewnosci mam nadzieje ze nie spadnie poziom tylko wzrosnie. wynik ok 15 ide do pracy na 14 jak sie nie wkurzyc. no jak mialas plamienia i male no to nie okres czasem male plamienia sa nie martw sie bedzie dobrze bedziemy mamami :::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny:) mogę do Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Gość oczywiście ze tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może opisze moją sytuacje i doradzicie mi co o tym wszystkim myśleć. Staram się o dzidzie drugi cykl. W tym cyklu opieralam się o testy owu. Od 12dc zaczęłam testowanie i okolo 14-15dc były kreseczki ale nie ciemne (ale były):) i oczywiście staranka 14,16d c. nie wiem czemu ale sięgnęłam po test owu 23dc a tam ciemne bordowe krechy, wczoraj tak samo. Dodam tylko ze Od jakis 5 dni czuje lewy jajnik, dół brzucha ociezaly noi tak to wygląda. Co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Nelll89 szczerze to ja w ogóle się nie znam na tych testach owulacyjnych... ale skoro ci wyszla teraz taka gruba kreska to ja bym zalozyla ze teraz jest owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Nelll ja testowałam od 10dc i cały czas były słabe kreski. Hormon Lh jest wykrywany ale mała ilość (zobacz na przykładowy wykres Lh, jest ale niski, dopiero chwilę przed owulacją jest skok i wtedy krecha ma być porządna) Także słaba krecha to jeszcze nie jest owulacja. Owulka jest jak krecha jest gruba, najlepiej grubsza od kontrolnej. Testowałam tak cierpliwie i kreska grubsza zaczęła się pojawiać dopiero ok 21dc. u ciebie pewnie jest podobnie. Gdyby nie testy to w życiu nie trafiłabym na odpowiedni dzień. Jak ci teraz wychodzi to masz jeszcze szansę, chłopa do sypialni ciągnij hehe a jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie beta 36888 jutro ide do lekarza napisze jak bede wiedziala co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowe ziarenko u mnie cykle to 28/30 Ale średnia z pół roku wynosi 28. W tamtym miesiącu jak robiłam owulke wychodzilo na 16dc a w tym tak późno i tak się nad tym wszystkim zastanawiam. Ale oczywiście jak w tym pokazało dwie krechy to działanie było:) a Tobie te testy rozumiem pomogły i wstrzelilas się w ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wczoraj bylam u lekarza widac juz serduszko ::)) jestem w 6 tyg ciazy jaka jestem szczesliwa:::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Dywan gratulacje !!!!! Udało się zaraz w kolejnym cyklu, super!! Nell może dobrze będzie zgłosić taką sytuację lekarzowi. Ja miałam późno owulację ale drugą fazę cyklu miałam normalnie 14 dni (cykle 34 dniowe) Lekarz zawsze powie ci najlepiej co o tym sądzić. Dziewczyny a co u was? Zoe, Malar Malinowa?? Jakieś kreski na testach?? pozdrawiam was ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Dywan gratulacje! Tak sie cieszę ! Życzę bardzo nudnej ciąży ;) U mnie stara bida. Wczoraj spadła mi temp , dziś plamienie wiec jutro @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha zoe dziekuje nie krakaj puki co na razie czuje sie jak bym w ciazy nie byla. nie stresuj sie w tym miesiacu @ przyszla w nastepnym 2 kreski beda trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
hej Dywan, jak tam pierwsze tygodnie?? Jak się czujesz? Pierwsze objawy są już?? Ja pamiętam że bardzo czekałam na objawy bo były jakby potwierdzeniem tej ciąży. Później trochę pożałowałam hehe A teraz dzidziuś rozpycha się w brzuchu aż miło. Czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jagodowe ziarenko. czuje sie dobrze jak bym w ciazy nie byla pod brzuchem mnie po bolewa ale macica moze sie rozciaga. odpukac wszystko dobrze. no chciala bym tak super czuc sie caly czas ha ha ale co weszlam w 7 tydzien moze sie zacznie albo i nie :::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze tobie i malenstwu duzo zdrowka niech dobrze sie rozwija i kopie puki moze mame w brzuchu ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Dziewczyny co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
coś dziewczyny zamilkły. Może wszystkie już są w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja niestety nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki . u mnie nic nowego 25 ide do lekarza weszlam w 8 tydzien. czasem mi nie dobrze jak oczy by cos zjadly ha ha. tak sie czuje rewelacyjnie jak bym w ciazy nie byla. a od paru dni narzekam na bole glowy. mam nadzieje ze moja dzidzia rozwija sie dobrze pojde do lekarza bedzie 10 tydzien. pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Na pewno wszystko jest dobrze!!!! Te bóle głowy to może być wina pogody bo mnie też kilka dni już boli :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Dywan napewno jest wszystko oki:-) a ja sobie dalam spokój. Olewam juz te starania te testy to wszystko... przez to się tylko stresuje i nic Nie wychodzi. We wtorek mam wyniki z badan genetycznych i jestem cala chora jakieś zle myśli mnie przechodza:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamuśśka
Witajcie! Czy są tutaj mamusie oczekujące na narodziny swojego maluszka? Widzę, że tak :-) Serdecznie zapraszam na konkurs, w którym do wygrania są nowoczesne klemy pępowinowe firmy BOKA. Słyszałyście już o nich? Chronią przed HIV i WZW, a dodatkowo zapamiętują datę przecięcia pępowiny i co roku przesyłają życzenia urodzinowe dla dziecka :-) Myślisz, to niemożliwe? Wejdź i sprawdź: http://dumnamama.pl/konkurs/ - zestaw o wartości 159zł może być Twój! :-) Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina moze musisz wrzucic wiecej na luz z tymi staraniami. wiem ze bardzo sie pragnie dziecka ale psychicznie sie moglas zablokowac to latami nic nie bedzie jak nie odpuscisz. mysle ze wina badan to nie jest tylko twoja psychika dziala i nie moze dojsc do zaplodnienia. mysl o czyms innym starajcie sie i nie mysl a na pewno sie uda w koncu. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
witajcie, ja jestem właśnie po drugim poronieniu (na początku stycznia). W przyszłym tygodniu mamy z Mężem badania genetyczne.Chciałabym żeby wszystko było dobrze. Tak jak i Wy chcę zostać Mamą. Ale zanim zaczniemy starania chcemy zrobić badania,by znaleźć odpowiedź co było powodem tych dwóch strat,o ile to w ogóle możliwe... ? Więc teraz czekamy...i mamy nadzieję że wszystko kiedyś dobrze się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc30 bardzo dobrze cie rozumiem ja jestem po 4 poonieniach szczerze to lepiej jechać do kliniki i oni tam znają się na rzeczy niz szukać na wlasna rękę. Dywan juz odpuscilam i nawet mi się myśleć o tym nie chce... wszystko ma jakieś granice i moje się chyba wyczerpaly:-) i nadszedl czas na sex z przyjemności a nie "bo może zajde"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i tego sie Paulina trzymaj trzymam kciuki::::::))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny ale tu cisza:-( co tam u was? Ja wczoraj odebralam wyniki kariotypu i jestem prze szczęśliwa bo i u mnie i u mojego męża kariotyp jest prawidlowy. Poplakalam się ze szczęścia:-) teraz juz musi być tylko dobrze:-) w sobotę jedziemy do Bytomia i zobaczymy co mój lekarz powie:-) już się nie mogę doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulina bardzo sie ciesze wiedzialam ze bedzie wszystko dobrze te wyniki beda dobre::)) Teraz juz bedziesz spokojniejsza i nie bedziesz myslala uda sie wam trzymam kciuki. Ja mam koniec 9 tygodnia juz w srode ide do lekarza ciekawa jestem jak moja dzidzia rosnie::)) pozdrawiam ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×