Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość gość
ja sie czuje dobrze jak bym w ciazy nie byla ha ha:) nie mam zadnych dolegliwosci :) czasem ale zadko mnie mdli ale musi byc :) w spodnie sie dopinam ale brzuch mi troche juz urusl widac zaokraglil sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam zalogowac sie to ja ten gosc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny:-) jak zwykle cisza:-( ale napisze moze ktos jeszcze czyta to forum:-) Ogólnie same dobre wiesci:-) byliśmy dzisiaj w Bytomii dr kazal mi zrobić badanie na ta insulinę czy metformax na mnie dzielą Odrazu tam zrobilam to badania i za dwa tyg mam się umówić na wizytę z tym wynikiem.:-) jeśli wynik będzie lepszy to dostaje sterydy na zajscie w ciążę i od razu jak zajde zastrzyki do końca ciazy:-) tagze dal nam duzooo nadziei ze teraz juz będzie super tylko musi ten metformax na mnie dzieląc a jeśli nie będzie dzielac to chyba inne tabletki będę musiala brać wszystko okaże się za dwa tyg juz się boje ale jestem pelna nadzieji i pozytywnych mysli. A te sterydy tez przyspiesza zajscie w ciążę bo mowilismy tam ze u nas z zajściem tez nie bylo latwo. Mamy nadzieje ze ten rok będzie naszczesliwszym rokiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski widze ze nikt nic nie pisze . Jestem w 11 tyg juz w tyg musze zrobic ten test pappa bo jest wymagany mam nadzieje ze bedzie wszystko ok trzymajcie kciuki::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski nikt nie pisze martwie sie bede miala w czwartek badanie ultrasonograficzne. i pozniej pewnie ten test pappa . miala ktoras cos takiego dzieki za rade::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
hej dywan Ja miałam badanie usg ale testu pappa z krwi nie robiłam. Rozmawiałam o tym ze swoim lekarzem i czytałam też w necie że jest to test który bazuje głównie na prawdopodobieństwie i nie daje żadnej pewności. A dla mnie pierwsze tygodnie/miesiące były bardzo stresujące i wolałam nie dodawać sobie powodów do stresu. Mam 31 lat i to już powodowałoby większe prawdopodobieństwo że coś jest nie tak. Postanowiłam zaufać lekarzowi, który robił usg. Lekarz też powiedział mi że są już badania pewne. Jedno dość inwazyjne bo pobiera się próbkę wód płodowych. Ponoć przebijają się przez brzuch do macicy. wwrrrr Mówił też, że są już badania nieinwazyjne ale są jeszcze bardzo drogie. Ja się na nie zdecydowałam. Zaufałam temu co zmierzył lekarz. Paulinko a co u ciebie? Jakieś postępy w staraniach?? Ciekawe co u reszty dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem tu nowa ;) od 2 miesięcy staramy się z moim facetem o dziecko :) narazie bezskutecznie, ale wiedziałam ze ni będzie łatwo, mam bardzo nieregularne cykle. Nie mieszkam w Polsce, byłam u ginekologa powiedział ze to od stresu ( takie maja podejście tu gdzie mieszkam) i ze wszystko jest niby ok. Od ok. Dwóch tygodni powinnam dostać okres, test jest negatywny ;( wykonuje tez testy owulacyjne, gdyby nie ona to chyba w życiu bym się nie nadazyla nad moim organizmem ;) jeżeli jeszcze dwa trzy miesiące nic nie wyjdzie, zastanawiam się czy nie jechać do lekarza, do Polski. Pozdrawiam Was i lecie poczytać sobie trochę temat wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jagodowe ziarenko, ja sie zdecyduje na ten test pappa .Nie zdecyduje sie by mi przebijali i badali wody w macicy. Bo to grozi utrata dziecka. a ten test pappa to pobieraja krew tylko i robia zwykle usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kala ja mialam tez nie reguralne cykle. pol roku chodzilam do lekarza i nic. zmienilam lekarza po zbadaniu okazalo sie ze nie ma owulacji i bez tego dzieci nie bedzie. Zrobilam badania bo mi dal i mialam zbyt wysoka prolaktyne i dla tego te nie regolarne miesiaczki byly. Bralam bromergon po 2 tabletki i po tym cykle mi sie wyregolowaly. leczylam sie 4 miesiace i juz jest ciaza jestem w 12 tygodniu:)) Mysle ze do polski musiala bys przyjechac i isc do dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki po badaniu ultrasonograficznym jest wszystko dobrze jestem bardzo szczesliwa::::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
dywan to cudownie. Który to już tydzień? wszystko u ciebie ok? mi zostały 3 tygodnie do terminu. Pietra mam jak cholera. Jestem bardzo ciekawa co u dziewczyn. Staraczki zaglądacie tu jeszcze czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagodowe ziarenko::)) u mnie nic nowego weszlam w 13 tydzien robilam te badania ultrasonograficzne jest wszystko ok. Mialam robic ten test pappa ale to nie daje 100 procentowej pewnosci i darowalam sobie bo i tak te wyniki nic nie zmienia i na pewno nie usunela bym jak by co .Czuje sie super nic mnie nie mdli jak nie ciaza::)) Zaraz bedziesz miala swa kruszynke no zdaje sobie sprawe ze strach pierwsze dziecko porod tyle sie slyszy ha ha ha ale dasz rade :::))) A ty w jakim miescie bedziesz rodzila jak moge zapytac. Najwazniejsze by dzidzia byla zdrowa ::)) Tu nikt nie zaglada juz szkoda niby kazdy sie stara ma problem ale nie ma kogo sie doradzic tak na prawde. Pozdrawiam trzymam kciuki ::::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny chyba do was dolacze:-) mowie chyba bo nie wiem wszystkie testy pozytywne:-) dzisiaj zrobilam bete i jeśli tez będzie pozytywna od razu jade do Bytomia po leki na podtrzymanie... teraz juz jestem w dobrych rekach:-) trzymcię kciuki wynik juz w poniedzialek. To by byl najpiękniejszy prezent urodzinowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Cudownie Paulinka!!!! Leć do lekarza i opowiadaj co i jak. Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymcie kciuki:-) jutro jade do bytomia:-) zobacze co mi tam powiedzą mam nadzieję ze potwierdza ciaze:-) i dadzą jakieś leki z tego co wiem to będę na zastrzykach do porodu i wlasnie jestem ciekawa co jeszcze dostane:-) napisze jutro po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny odebralam wynik bety z soboty:-) mam 24,73 Czyli ciąża :-) jade dzisiaj do Bytomia na 19 mam lekarza zobacze co on mi da:-) będę pisać na bieżąco :-) trzeba ożywić ten topik bo juz nikt tu nie pisze obrocz nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
fajnie byłoby ożywić. Tylko piszą tu już tylko ciężarne. dziewczyny pewnie potrzebowały odpocząć, odetchnąć. Jak coś się wydarzy na pewno się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w Bytomiu dostalam zastrzyki do brzuch codziennie, 2 razy dziennie mam brać luteine100 po dwie tabletki dopochwowo, duohaston 3 razy dziennie. Lekarz potwierdzil ciążę ale jestem we wczesnej i malo bylo widać. W przyszly czwartek mam kolejne USG tagze mam nadzieje ze juz zobacz bijące serduszko :-) beta ladnie rośnie w sobotę mialam 23,73 a dzisiaj 147,73 tagze po 72h wydaje mi się ze ladnie jak myslicie? Dziewczyny piszcie kiedy macie termin? Jak się czujecie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Jak tam dziewczyny? Trzymacie się?? Paulina wszystko w porządku?? Bo ja trzymam kciuki mocno za twojego dzidziusia. Dywan a ty?? U mnie tydzień do terminu. Byłam wczoraj na wizycie i porodu nie widać. Więc czekam w spokoju. Plecy podleczyłam i teraz cieszę się wiosną. I już nie mogę doczekać się mojej "kruszynki" bo mały dzieciaczek to z niej nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
hej jagodowe zarenko:) u mnie poki co wszytsko dobrze:) wizyte mam w czwartek poznym wieczorem, dam znac co moj docent powiedział. Stresu jest co nie miara ale staram sie myslec ze te leki juz mi pomoga. Codziennie zastrzyk w brzuch to jak meczarnia hehe ale czego sie nie robi dla dziecka. Oddała bym wszytsko zeby ta ciaze donosic. to Ty juz masz termin za tydzien? jejku jak to zleciało:) super:) to trzymam kciuki żeby poszlo sprawnie i jak najmniej boleśnie. Juz imie wybraliscie? Dywan cos tu nie zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki::)) U mnie wszystko dobrze czuje sie dobrze jutro ide do lekarza ::)) Paulina ciesze sie ze w koncu wam sie udalo trzymam kciuki bedzie wszystko dobrze ::)) weszlam w 15 tydzien brzucha mi nie widac ale za to w nogi i tylek mi troche weszlo chodz nie mam apetytu i jem normalnie::)) Jagodowe ziarenko tak sie ciesze lada moment bedziesz mama ::)) pewnie stresa masz lekkiego przed rozwiazaniem co ha ha ::)) Bede zagladac ale wy tez piszcie ::)) pozdrawiam was ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
mówisz dywan że lekkiego?? W życiu!!! Ogromnego mam stresa. Poród śni mi się już od miesiąca. Bardzo boję się znieczulicy w szpitalu, że trafię na weekend albo w święta i nie będzie potrzebnej opieki. Myślę nawet o zmianie szpitala na ostatnią chwilę, żeby pojechać do mniejszego miasteczka pod wrockiem, bo tam ponoć bardziej ludzkie podejście a nie fabryka noworodków. Ach mówię wam. Wszystko przed wami :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowe ziarenko ha ha ha tak napisalam ze lekki stres bo zdaje sobie sprawe ze najgorsze przed nami. ja mam rozwiazanie 18 lub 19 wrzesien jeszcze troche na razie nie mysle ::)) ale pewnie tez bede miala nerwy blizej konca ::)) Rozmawialam z dziewczyna rodzila 14 godzin i na okraglo jej podawali kroplowki mowi ze opieka dobra ale mimo wszystko tyle godzin ::)) Masz racje najgorzej trafic do szpitala w weekend lub swieta wtedy moze nie byc wesolo. Ale nie mysl w ten sposob bedzie dobrze::)) wiem ze to tylko slowa ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny. Wtrącę się tylko na chwilę - czuję potrzebę i misję dotarcia do mam, przyszłych rodziców - którzy chcą mieć maleństwo, i nie widzą dlaczego im się nie udaje?... Błagam Was nie poddawajcie się nigdy, nawet gdy wydaje się, że jesteście beznadziejnym przypadkiem, że gorzej być nie może!...UWIERZCIE zdarzają się cuda - a ja jestem tego najlepszym przykładem. Całe życie byłam zdrowa jak ryba, nic (oprócz nadwagi) nie wskazywało na to, że mogę mieć problemy zdrowotne...Ale przyszedł czas, że zaczęłam się z mężem starać o dziecko...minął miesiąc, dwa, pięć, rok...dwa...i wtedy stwierdziliśmy, że coś musi być nie tak...? Zapisaliśmy się do centrum leczenia niepłodności - tam po wykonaniu badań okazało się, że mam niedoczynność tarczycy, i zespół policystycznych jajników w stopniu zaawansowanym...tylko kilka procent szans za zajście w ciążę w sposób naturalny, kilkanaście z pomocą. Przyszedł zły czas, początek walki - i wyobraźcie sobie, że miesiąc później dowiedziałam się, że jestem w ciąży!! tak po prostu, mimo beznadziei która aż kipiała z każdej strony... Niewiele później zrobiłam badania, i okazało się, że nasze dziecko rozwija się świetnie. Czekamy na naszego skarba :) Rodzice, nie poddawajcie się NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki co u was::)) nikt nie pisze Paulina co u ciebie ?? Jagodowe ziarenko ?? U mnie wszystko dobrze bylam u lekarza kazal mi kupic sobie witaminy kupilam omegamed pregna ale dzis kupie omega bede brala na przemian raz te raz te::)) Weszlam w 15 tydzien czuje sie dobrze ::)) Laseczki nie ociagajcie sie wchodzcie raz dziennie i piszcie cos bo nudno sie tu juz robi::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
ja czekam. 5 dni do terminu. Z jednej strony chciałabym żeby się wreszcie zaczęło a z drugiej boję się jak cholera. Mój mąż zarezerwował poród na poniedziałek. Stwierdził że dziś zamyka ostatni projekt, w weekend sobie odpoczniemy, zrelaksujemy się a w poniedziałek możemy iść rodzić. :D:D:D Teraz trzeba namówić na to dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej piekne:-) u mnie tez wszystko ok, co prawda bylam wczoraj na USG Narazie widać tylko pęcherzyk 9,2mm i w tym cialko zolte i mam przyjechac znowu za tydzień i wtedy mam zobaczyć zarodek bijącym serduszkiem. Mam nadzieje ze zobacze bardzo się boje ze cos jest nie tak mimo ze on mnie uspokajal ze wszystko jest ok. Wedlug ostatniej miesiączki jet to 5t3d a wedlug USG 5t0d. HCG mi rośnie ale nie wiem czy prawidlowo ogólnie lekarz mówi ze pięknie rośnie ale ja jak zwykle przesadzam. 19 marca mialam 387.41 a 26 marca mialam 6025.25 jak myslicie ok? Bo w sumie tydzień różnicy jest między badaniami. Wiem , wiem schizuje ale jak nie schizowac jak jest to moja 5 ciąża juz. Dywan wiesz juz czy to chlopczyk czy dziewczynka??? Jakieś ruchy czujesz? Opowiadaj bo ciekawa jestem:-) A i ppwiedzcie mi czy jak piersi trochę ustaly bolec to normalne? Jak to u was bylo z objawami? Jagodowe ziarenko trzymam mocno kciuki za was:-) napewno urodzini się piękna dziewczynka:-) imię juz wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
imię wybrane. Będzie Aleksandra. Paulinko wiem ze to trudne, bo i mi tak mówili, ale staraj się wyluzować jak najbardziej się da. Zaufaj lekarzowi. Jak mówi że wszystko jest ok to trzeba mu wierzyć. W końcu on to wie najlepiej. A piersiami się nie przejmuj. Nie ma definicji objawów ciążowych. Mnie piersi właściwie nie bolały przez cała ciążę. Ewentualnie piekły albo swędziały sutki. Ale w pierwszej ciąży, którą straciłam, byłam zaledwie 2 tygodnie ale przez te 2 tygodnie cycki mnie tak bolały że ciężko było siedzieć, leżeć, chodzić, wszystko!! Także ból piersi to nie recepta. Bądź dzielna. Też tak bardzo bałam się na początku. Jesteś po przejściach ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze tym razem. W końcu opiekuje się tobą sztab lekarzy. Ja trzymam kciuki za was bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina nie czuje jeszcze ruchow bo to 15 tydzien za wczesnie ale czuje i slychac jak woda mi sie przelewa::)) Malenstwo jest za male i chlupie raczkami pewnie i woda bulgocze::)) Zastanawiam sie czy pytac o plec no niby w 19 tyg juz bedzie wiadomo bedzie mierzyl mi malucha dokladnie wszystkie wymiary ::)) Moj maz chce niespodzianke a ja jestem ciekawa z jednej strony ale sie zastanawiam::)) Paulina mnie piersi rwaly mialam duze i ciezkie i sutki mnie bolaly. Ale sie nie stresuj kazda ma inny uklad i inaczej przechodzi. ja nie wymiotowalam inne to robia wyluzuj bedzie dobrze trzymam kciuki. Jagodowe ziarenko myslalam ze juz masz po problemie ha ha widze ze ta wasza Ola nie spieszy sie niby mowia ze dziewczynki spiesza sie::)) Jagodowe ziarenko w razie jak sie rodzina powiekszy informuj nas o przezyciach ha ha bede czekac na dobre wiesci od was pozdrawiam::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×