Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Zuki nie bralas moze tych tabletek na jajeczkowanie clo bo od tego czesto torbiele sie robia .Nemezis tez masz przeboje z ta ciaza najwazniejsze ze wszystko ok. Co do szukania tetna i serca sie nie stresuj u mnie tez tak bylo jak dziecko bardziej aktywne i nie da sobie zobaczyc ::)) ma duzo miejsca i plywa w brzuchu nie musi byc tetno na dole i maluch ::)) najgorsze to u ciebie te krwawienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Już umówiłam się do położnej na poniedziałek na USG... Tylko że wszystkie objawy mi zniknęły... ból piersi, częstomocz, senność... nie ma, odeszło... :( Martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Nemezis a ty nie masz jakiegoś krwiaka??? Bo dziwne jest to ze plamisz caly czas. Kurde podejrzane. Co do tętna to ja mojego malego nisko slysze zawsze ale może być tak jak dywan mówi ze Malý plywa a lekarz skoro wyczul to napewno jest ok:-) a objawy będą ustępować bo za niedlugo przecież 2 trymestr bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis Paulina ma racje objawy znikną ciaziwe bol piersi wymioty zostaje jedynie zgaga jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, na wizycie 2 tygodnie temu zaraz po krwawieniu nie było jego przyczyn... żadnych krwiaków, nadżerek, nic takiego! lekarz powiedział że pewnie to przez termin @... w czwartek miałam strasznie stresującą sytuację, płakałam kilka godzin, bylam roztrzęsiona... moze przez to :( Co do tego że maluch pływa to jasne, ok... ale w macicy a nie w żołądku :/ a macica jest jeszcze nisko na tym etapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie mój lekarz mi mowil ze macica teraz jest na wysokośc pępka a dopiero 21 tydzień mam.... u ciebie będzie niżej. Nie możesz jechać dzisiaj jeszcze do kogos? Ten stres tez nie wskazany jest. Kurde cos napewno jest powodem tych krwawien:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
W weekend to tylko w to samo miejsce co wczoraj... nie ma sensu... :( Teraz żałuję że nie kupiłam tego detektora wcześniej :( Jedyne co mnie pociesza że po ostatnim krwawieniu też się tak bałam a było wszystko ok... :) Mam nadzieję, że maluch żyje... Muszę tylko załatwić sobie zwolnienie z pracy, ale to Norwegia i tutaj nie rozdają tak zwolnień ciężarnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak ze skoro lekarz uslyszal tętno to ono napewno jest :-) tagze czekaj spokojnie do poniedzialku i będzie wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Może to 153 znalazł wcześniej a później jeździł po brzuchu bo szukal czegoś jeszcze? Sama nie wiem... Muszę poczekać do poniedziałku, na szczęście położna przyjmie mnie już po zamknięciu gabinetu bo nie miała wolnej godziny ale przejęła się tym krwawieniem... :( Paulina, jakiego dopplera ty używasz? Zamówiłam sobie brael sonoline B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis napewno to bylo tętno maluszka:-) przecież ty Nie mialas takiego tętna?? Co do detektora to ja kupilam AngelSounds i jestem z niego zadowolona bardzo.... tylko on nie pokazuje ile wynosi tętno. Tylko ja za każdym razem znalazlam tętno i wiem ze to jego bo idzie to odroznic:-) zawsze najlepiej znajdź sobie swoje tętno ( najlepiej je znajdziesz kolo pachwin) a dopiero później szukaj malego bo wtedy latwiej jest porównać szybkość bicia serduszka i wtedy wiesz ze to jego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze mnie ten detektor uspokajal.... dopóki nie czulam ruchów bo teraz bardziej skupiam się na *****ch:-) ale wiesz Tez w pewnym momencie mi obawy ustaly itd i gdyby nie detektor to chyba bym po ścianach chodziala. Szczerze wierze w to ze uspokoisz się bardzo ja go będziesz miala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
dlatego zamówiłam ten z wyświetlaczem żeby pokazywał tętno... bo moje będzie ok 60-80 ale nie powyżej 120 :) już niedługo go będę miała i napewno to mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i fajnie:-) jak ma cie to uspokoić to warto wydać na to:-) tylko nie wystrasz się jak np nie znajdziesz bo ja np mam malego na przedniej ścianie i latwo mi go znalesc bardzo:-) ale np u ciebie może być na tylnej scianie macicy i może być ciężej. Tagze przede wszystkim spokoj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Anulowałam zamówienie i kupiłam uzywany od laski w moim miescie! :) znalazłam tętno <3 a maluszek jest na przedniej ścianie... ile powinno być tętno w 10/11 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz:-) tobie to trzeba pożądanego kopniaka zasadzic:-) koniec ze stresem tak??? Chyba nie ma reguly co do tętna. Mój w 12tyg na prenatalnych bbadaniach mial 179 uderzeń na minute:-) a teraz ma 155 mniej wicej. A ile znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No właśnie ok 150... w 7 tc miał 120 a potem w 9 tc 166... A to normalne że są takie skoki tętna? Że nie jest stałe? Ma np 150-152-148-150 i potem wzrasta do 165 i znowu spada i trzyma się ok 150...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to normalne:-) maluszek jak spi ma niższe tętno a jak podskakuje itd to tetno się podniesie:-) Nemezis nie wkrecaj sobie nic:-) wszystko jest dobrze:-) a plamisz dalej? Musisz się do wiedziec czemu sa te krwawienia. Zobaczysz jak później będziesz się denerwowac jak zaczniesz ruchy czuc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ale przecież nie śpi i nie podskakuje na zmianę co minutę :P Nie wkręcam sobie tylko tak ciekawa jestem :) Co do plamień to ostatnio po tym krwawieniu byłam u gina i nic nie znalazł... W przyszłym tygodniu będę kombinować zwolnienie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co minute nie:-) ja sama nie wiem:-) trzeba by bylo lekarza zapytac:-) ale powiedz sama spokojniejsza jesteś jak to masz? Pewnie co chwile sluchasz:-) ja na poczatku to parę razy dziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Nie no już nie słucham :) uspokoiłam się... zauważyłam że wystarczy że głowicę ustawię pod innym kątem i tętno się waha... jest tak od 145-150 a raz skoczyło do 165.. zapytam położną w poniedziałek :) jak nie zapomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Znowu mam plamienie taką jakby przybrudzoną krwią... :/ Nienawidzę tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bioreod kilku lat luteine od 16dc do 25dc . A I od tego cyklu brałam i biore folik i metfromax .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Byłam wczoraj na usg, nie ma żadnej przyczyny krwawień... dzidzia ma już 4,2 cm :) A co to jest BPD? U mnie jest 15 mm... to ok w 11 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski nie mam pojecia nemezis co to jest o co pytasz. Jestem zalamana w moczu mam bakterie jutro ide do gina i czuje ze czeka mnie szpital na dwa lub trzy dni na obserwacje::((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Nemezis wpisz w google znajdziesz co znaczą te skróty z usg. Fajnie ze wszystko ok. Dywan opowiem ci o moim karmieniu pozniej bo jestem u rodzicow i mam neta tylko w telefonie. Jak wrócę do domu to ci opisze cala historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ciesze sie Jagodowe ziarenko ::)) Zostaly mi dwa miesiace do porodu i ciagle jakies nerwy a to bakterie w moczu a to pobolewania teraz mam takie parcie na pecherz ze najlepiej jak bym nie wychodzila ::)) Paulina czytaj co pisze bo to przed toba jestes nastepna ha ha ::)) i te ruchy mozna normalnie pierdolca dostac te dwa mesiace ostatnia prosta i wieksze nerwy jak cala ciaza ::)) Dzis mialam tak ze zabolalo mnie pod brzuchem az wzielam nospe i sie polozylam moja gwiazda mnie juz tak kopie no przylozenie ma ha ha ::)) ale juz sie zmartwilam bo mowie boli dostalam czy jak::)) jutro mam usg okaze sie czy juz sie odwrocila i te bakterie mnie martwia w moczu::((( Jak z kolei za dlugo sikam mam wrazenie i mysli ze moze wody odeszly taki czlowiek przewrazliwiony jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan chyba ci tadza jakieś antybiotyki na te bakterie. Moja przyjaciolka też tak miala i nawet plamila przy oddawaniu moczu i bolalo ja i w ogóle i do stalą tylko jakiś środek na te bakterie. Ale no zobaczysz jutro. Napewno będzie wszystko dobrze zobaczysz:-) dobrze ze jutro masz lekarza to ci wszystko na spokojnie wytlumaczy. A powiem ci ze ja juz schizuje i co do ruchów i co do jakiś boli. Mnie np często boli krocze doslownie jakby mi ktoś wsadzal cos ostrego do pipki i też nie wiem co to może byc:-\ w poniedzialek mam lekarza i tez mu o tym powiem juz schizuje ze znowu szyjka się skraca:'( oj to się chyba nie da na spokojnie ciazy przejść bo jak nie urok to sraczka. A przede mna jeszcze aż 18tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A ja dostałam zwolnienie dzisiaj na 2 tygodnie póki co... I odebrałam wyniki badań ale lekarz nie widział ich, mam je wziąć na kolejną wizytę. Mam przeciwciała WZW B mimo że nie byłam szczepiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina czasem mam nawet wrazenie jak bym miala juz teraz dostac @ ::)) nie sa to bole zadne z objawow takie glupie wrazenie ::)) pocieszam sie ze jutro mam tego lekarza i mowie ci szczerze czym blizej wylotu tym wieksze ma sie nerwy ::)) Chociaz Jagodowe ziarenko ma napisac o karmieniu to dopiero sa nerwy cala ciaza podobno to pikus::)) Moja kolezanka w szpitalu 3 dni lezala zapalenia piersi dostala mala chwytac nie chce sciaga cuda nie widy::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×