Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

co do tych moich bakterii moze i faktycznie je mam czuje czasem takie pieczenie przy sikaniu::)) a co do twego krocza to normalne ze pobolewa albo wrazenie ze srodek krocza boli ha ha ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis co do twego zwolnienia tez bedziesz kombinowac moja kolezanka w londynie juz od kwietnia byla na urlopie macierzynskim zwolnienia dac jej nie chcieli::)) a urodzila w czerwcu ::)) odpoczywaj teraz i ciagnij zwolnienie jak najdluzej::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
u mnie urlop macierzyński może się rozpocząć 3 tygodnie przed terminem porodu i nie ma szans ze wczesniej... Ale teraz 2 tygodnie na zwolnieniu, potem wezmę kolejne 2 tygodnie, potem zobaczę ;) nawet jeśli wrócę do pracy to i tak pójdę na zwolnienie max od października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bol krocza i jeszcze do tego krzyża ale tylko z jednej str i to boli jak cholera ale czasami tak jakby Malý nadniata mi na jakiś nerw. Normalnie stres co chwila jak nie to to co innego i tak w kolko. Ja juz chce Listopad:-) w ogóle chyba będę miala cesarke bo lekarz mówi ze przez moja historie z tymi poronieniami on by nie ryzykowal SN. Ale ze jeszcze zobaczymy. A jeśli będzie cesarka to zapewne w 38-39tyg:-) juz się doczekać Nie mogę. Nie obchodzi mnie czy będzie bolec czy nie ważne żeby dziecko bylo juz z nami cale i zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, moja dobra koleżanka jest teraz w 37 tc :) Piszemy codziennie od początku jej ciąży, wspierała mnie w staraniach i się wyrobiłam żeby chwilę być również w ciąży... Ona codziennie płacze że chce już końca, że jej za ciężko już, ze chce już urodzić... A ja jeszcze nie wiem o czym wy mówicie :D Chociaż przed ciążą myślałam, że to wspaniałe być w ciąży i mogłaby trwac 2 lata... teraz bym chciała żeby trwała maksymalnie 3 miesiące, poród i jest maluch na świecie :D Za dużo stresu z tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Dziewczyny czy wam tez swiruje kafe??? Ja ani postow dodac nie mogę ani mi się nie pojawiają nowe.... nawet nie wiem czy ten się pojawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzisiaj 7dc, u którejś z Was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, jest Twój post :) Ale problemów z kafe nie zauważyłam bo mój post był jako ostatni i myślałam że po prostu nikt nie odpisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Tak, ustąpiły choć cały czas mam taki śluz podbarwiony na żółto.... Detektor jest super! zawsze mogę sprawdzic czy z maluszkiem wszystko ok :) Mam wizytę u ginekologa 29 lipca to zobaczymy czy wszystko ok :) Ale maluch żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie detektor to pewnie byś chodzila co chwilę zestresowana a twój spokój jest tera najwazniejszy:-) Ja mam wizytę w poniedzialek i juz sie doczekać nie mogę.... dziewczyny chyba zlapala mnie rwa kulszowa.... nie mogę chodzić taki mam ból w posladku promieniujacy AZ do nogi. Ani sue ruszyć ani leżeć bo co chwilę boli. Chyba dziecko mi ugniata na ten nerw. W poniedzialek wchodze w 23tydz. Fajnie ten czas leci:-) maluszek sie caly czas rozpycha:-) i oczywiście ja się stresuje bo naczytalam się ze częste ruchy tez nie sa dobre omg kiedy będzie listopad:-) ten strach o te ruchy jest az smieszny:-) mój maz caly cza mówi ze przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski dzis wrocilam ze szpitala.Mialam bakterie w moczu ale w posiewie nic nie bylo ale skurcze mialam przy tym pod ktg tak nic mnie nie bolalo i nie czulam skurczy. Dostalam tabletki ziolowe i wyszlam do domu . mala wazy 1930 koncze 31 tydzien::)) juz taka fajna jest ::)) Lekarze mowia ze te skurcze mogly byc pod wplywem bakterii .Szyjke mam dluga nic sie nie skraca wziarnikiem sprawdzal mi czy sie nie otwiera ale wszystko dobrze ::)) Mowil ze ciaze donosze z tak dluga szyjka rzadko sie zdarza by taka nie naruszona byla::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan najważniejsze ze u malej wszystko ok i ze ta szyjka jest zamknięta teraz musisz się oszczędzać żeby się nie otworzyla. Ale mnie nastraszylas tymi skorczami nawet nie wiedzialam ze tak się da ze skurcze sa a ty ich nie czulas. Najważniejsze żebyś w sumie jeszcze wytrzymala tak z 6tyg:-) ale ten czas leci za niedlugo juz poród. A jeśli chodzi o te bakterie to nie masz wskazania do CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo w posiewie nie ma bakterii i najpierw podaja antybiotyk . Sama nie wiedzialam ze tak moze byc dobrze sie czujesz nic cie nie boli a skorcze masz porodowe prawie ale od bakterii sama sie wystraszylam .Ciesze sie ze wszystko ok byle do wrzesnia ha ha ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bakterie dali mi urosept 3 razy dziennie po 2 tabletki . Trzeba duzo pic w upaly bo bakterie sa wtedy i moczu nie wstrzymywac ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to te bakterie ci wyszly przy zwyklym badaniu moczu? I napisz mi jeszcze czy będąc w 23 tyg mialas czasami lekkie bóle brzucha? Czytalam o tych skurczach przepowiadajacych ale one maja być nie bolesne to skąd te kobiety wiedzą ze maja te skurcze??? Jeja ja juz jestem zestresowana:-) ja juz czuje dość intensywnie malego mam nadzieje ze to nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ja w 23 tyg lezalam w szpitalu bo mialam twardy brzuch czasem mnie pobolewalo i moj gin myslal ze to skurcze przepowiadajace ale mala sie ruszala tak i brzuch twardy sie zrobil. Nie stresuj sie a te bakterie wyszly przy zwyklym moczu ::)) Wogole u mnie to bylo tak ze mala szybko oddychala i myslal ze moze infekcja do niej weszla lub sie zdenerwowalam na szczescie to nerwy lepiej sprawdzic::)) takie klucia pobolewania to normalne wez nospe forte jak cie boli lub maks i polez ja tez biore i magnez nie zaszkodzi dziecku i sie nie stresuj::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak beda skurcze bedziesz wiedziala beda sie nasilaly::)) te przepowiadajace to normalne bez obaw nic sie nie stanie ::))macica czasem treningi robi i stad te skurcze mowia ze jedna boli i czuje inna nie ale nie grozne jak nie boli::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina juz nie czytaj ja tez nie czytam bo jak ktos cos ma podobnego do ciebie od razu ty masz to p*****lca dostac mozna co za glupoty wypisuja w tym internecie te laski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie staram sie nie czytać tych glupot:-) ale najbardziej się wkurzam jak wchodze czasami na kafe i jakieś tematy typu " poronienie w 23tyg" albo " poród martwego dziecka" kurde lepiej jakby te dziewczyny pisaly na portalu poronienia.pl bo ja się mega strrsuje jak widzę tylko ten temat nawet na nie nie wchodze bo chyba bym juz calkiem osiwiala. Jutro mam lekarza zobaczymy co z ta moja szyjka:-) to jest mój problem chyba wolala bym mieć założony w razie czego ten passar albo ten szew byla bym spokojniejsza. A dywan powiedz mi jeszcze zrobily ci się rozstepy jakieś? Ja codziennie smaruje kremem specjalnym na rozstepy i oliwka dla dzieci a i tak mi wychodzą na biodrach wrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam rozstepow smaruje sie raz dziennie olejkiem po kapieli bio oil ::)) jest super smaruje sie nim od drugiego trymestru odpukac nawilza super ::)) Ja dlatego nie czytam nie moze nic juz sie stac w 23 tyg ze poronienie bedzie juz nie wiem co by sie stac musialo by do tragedii doszlo. Najgorzej przetrwac caly pierwszy trymestr bo faktycznie mozna poronic ale ty juz masz za soba ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do szyjki to faktycznie problem i te nieszczesne ruchy ::)) trzymam kciuki daj znac jak wrocisz od lekarza::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ale miałam dzisiaj stresa... chciałam posłuchać maluszka i nie mogłam znaleźć tętna, mimo pół godzinnych prób... już się popłakałam ale mąż powiedział żebyśmy spróbowali jeszcze raz... i znalazłam :) Maluszek uciekł baaardzo nisko :) wierc**ięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od wczoraj wieczorem mam takie dziwne klocia w brzuchu co chwile...:'( juz jestem przerażona. Nie boli to ale tak zakuje i przechodzi zakuje i przechodzi i tak caly czas.:-( :-( :-( Nemezis tez tak raz mialam. Maluszek ma dużo miejsca i może schowal się gdzieś bardziej z tylu. Jak byś miala następnym razem znowu taka sytuację weź posprzataj sobie poruszaj się itd. Mój wtedy od razu do przodu poszedl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina te klucia to normalne moze maluch sie rusza i klucia sa jak po bokach boli to wiazadla moze sie powiekszaja nic sie nie dzieje nie panikuj ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
oj dywan urodzmy juz bo prędzej czy później zwariujemy. Mały się cały czas rusza wiec tyle dobrze, przynajmniej wiem ze u niego wszystko ok:) kiedy poczułaś juz takie pierwsze pozadne kopniaki? bo mój mały jak sie rusza to i brzuch lekko się rusza:) ale zastanawiam sie kiedy będzie juz tak pozadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, ja słyszałam że pod koniec pierwszego trymestru i cały drugi trymestr baardzo kłuje... więzadła macicy się rozciągają... ja jeszcze nie czuję takie kłucia ale czasem mnie tak ciągnie coś, jakby w pochwie :D głupie uczucie A dzisiaj rano znowu szukałam maluszka i znalazłam go tak jak wczoraj bardzo nisko... niemalże na linii włosów łonowych... to nic złego że jest tak nisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja bardzoooo dlugo slyszalam nisko szczerze nawet teraz slysze go poniżej pepka. Tagze napewno jest wszystko ok:-) tam mu jest po prostu dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz po wizycie:-) u maluszka wszystko dobrze. Rośnie jak na drozdzach:-) wazy juz 540gram:-) ogólnie lekarz mowil ze jest większy na swój wiek ale ze rozwija się prawidlowo:-) z szyjka wszystko ok. Twarda, zamknięta i dluga:-) nie wie z czego te klocia ale kazal BAC magnez a w razie bólu brać nospe do 3 tabletek dziennie. Cieszę się ze u mojego skarba wszystko ok:-) oczywiście muszę zrobić morfologię mocz i różne badania na krzepliwosc ze wzgledu na te zastrzyki. Aaaaa i ta ochydna glukoza mnie czeka do wypicia bleeee na sama myśl mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ja po glukozie wymiotowalam ::)) ruchy czulam tak 23 lub 24 tydzien te kopniecia moja ksiezniczka wazy 1930 prawie dwa kilo ha ha ha ale juz 32 tydzien:)) Jestem blizej juz konca::)) Ciesze sie dziewczyny ze u was wszystko dobrze nie moze byc inaczej byle do rozwiazania ::)) Musimy dac rade chociaz wam powiem ze czym starsza ciaza tym wieksze nerwy ::)) nie zwiazane z porodem ale ten mocz bakterie ruchy brzuch twardnieje wiec wydaje mi sie teraz ze poczatki w porownaniu co teraz to pikus ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×