Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
moja edukacja biologicznaskonczyla sie wiec na licencjacie... trzeba bylo uciekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenn retriever
Ja też się dużo ruszam na świeżym powietrzu w dodatku jestem dość owłosiony i lubię dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Faktycznie, żałosne. Budujące jest natomiast to, że takie niepozorne forum gości na swoich łamach aż tylu wybitnych psychologów jak gość wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez szukam 11.06.2014 ShereKhan to nie było miłe...... Napisałam , że przynajmniej tak należny to rozumieć "w skrócie" . Często trafiam na mami synków albo nieudaczników , życiowych,. Chciała bym takiego mężczyznę przy którym to ja czułabym się kobietą a nie przejmowała roli mężczyzny w związku. wiem , że tacy mężczyźni istnieją ale tak jak ktoś napisał musi być jeszcze ta chemia z obu stron. A i zapewniam cię , że moje szare komórki mają się dobrze." Domyslam sie ze maja sie dobrze jako, ze sa nieuzywane. Tylko kogo obchodza twoje potrzeby, wymagania tymbardziej ze sama nie rozumiesz co ci jest potrzebne oraz poslugujesz sie w charakterystyce pojeciami ktore nic nie znacza. Jestes glupia i masz szanse na udacznika tez pewnie glupiego o ile jestes atrakcyjna. Tak to dziala. To ze postawisz w twoim mniemaniu wysoko poprzeczke nie czyni cie bardziej atrakcyjna wbrew obiegowym opinia zaczerpnietym z rozwazan o meskiej psychice jakie prowadzisz z kolezankami od narzekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że żałosne, a nawet rzałosne ;) A wracając do tematu - faktycznie, jeśli chodzi o prezencję pracowników uczelni przyrodniczych, to jest z tym średnio. Jeździłem swego czasu do pracy tramwajem, i sytuacja wyglądała tak: początek trasy, kilka pierwszych przystanków, wsiada masa ludzi, sporo fajnych, zadbanych i ładnych dziewczyn. Przystanek przy Akademii Ekonomicznej - wysiadają niemal wszystkie ładne i zadbane. Jedziemy dalej. Kolejny przystanek, przy Wydziale Filologicznym - wysiadają wszystkie pozostałe ładne i zadbane. A na przystanku przy Instytucie Zoologicznym wysiada reszta dziewczyn - być może tęgie mózgi, ale z wyglądu coś w stylu Alberta Einsteina, a seksu w nich tyle co w regale z książkami ;) (oczywiście nie mnie to oceniać, bo z racji tego, że mam ciągoty naukowe jestem całkowicie aseksualny ;) ). Zdarzają się oczywiście wyjątki, ale prawidłowość jest taka - licencjantki: sporo ładnych dziewczyn; magistrantki: jeszcze się od czasu do czasu zdarza jakaś w miarę ładna; doktorantki - ojjjjj.... Mam szczerą nadzieję, że to jednak nieprawda, ale póki co moje obserwacje wskazują, że im bardziej która zakręcona na punkcie biologii, tym mniej ma w sobie seksapilu... :/ Z facetami jest nieco lepiej, bo nie wszyscy biolodzy to brodate przeintelektualizowane chucherka z tłustymi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce to chce tamto. Autor przynajmniej napisal o kogo mu chodzi i dlaczego. Ty rzucasz jakimis frazesami przy okazji obrazajac wszystkich ktorzy nie. Maja ochoty cie utrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps Nurku Mam kosmetyki hugo bossa od pianek do golenia po inne ustrojstwa o wartosvi 500 zl. Sprzedam za 200 wlaczajac w to koszty wysylki o ile nie nurkujesz aktualnie w rowie marjanskim. Nie sa kradzione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Jeśli chciałbyś wymienić na kota(wart 500 zł) to możemy dobić targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko po uzyciu nie wchodź do morza bo grozi to katastrofa ekologiczna:D Nie ma jak dobry marketing;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ShereKhan, dzięki, ale po pierwsze nie mam kasy, a po drugie kosmetyków nie używam ;) Ale gdybyś miał przepocony polar do wyrzucenia, to chętnie przyjmę ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale biolodzy nie używają pianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zelow do kapieli oraz kremow regeneracyjno rewitalizacyjno reHABILITACYJNYCH uzywaja ta?K:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no powiem wam kiedy poszlam na moja uczelnie t osie przerazilam, na bardziej "ambitnych"kierunkach same dziewczyny sciete na mesko, rude, grube, w spodniach po kostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież oni się nie myją, skąd niby biorą się przepocone garnitury, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Przecież są takie specjalne pianki dla nurkowania, nie? Kot dostarczy się sam. Tylko pamiętaj, jak będziesz chciał go zwrócić, to wisisz mi 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym sam pisales ze nie jestes typowy. Gdybys byl typowy to mialbys typiwe zycie i typowa kobiete. Staram ci sie pomoc ale jak nie to nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
do nurkowania*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok. To w takim razie zmieniam oferte na kota podwodnego. Ma nieprzemakqlna. Siersc i odpedza. Rekiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jezu, "pianka do nurkowania" i "pianka do golenia"! :) Genialne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym mozesz go glaskac w chwilach samotnosci w dodatku splusz sam sie regeneruje. Zywi sie idpadkami wiec twoj imave biologa swiadomego wagi ekologii wzrosnie i poznasz piekna. Treserke delfinow z.oceanarium w los angeles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
No, pianka do nurkowania Bossa, to jest coś! Nie musiałbyś już nurkować w przepoconym garniturze. Ryby lubią dresy i pianki z dużymi firmowymi napisami. Ja akurat jestem wodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm, ShereKhan, mów dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu kręci,nic a nic się nie zgadza,może jestem debilem ,brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem,ale to już nie istotne,opuszczam ten wątek,szkoda czasu na czytanie tych bzdur!!!Udanej zabawy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Takie pasje to ma mnóstwo mężczyzn, a nawet ciekawsze" x "Mnóstwo" to bym nie powiedział (widząc o ile wzrasta konsumpcja piwa i chipsów przed meczami w TV :P ), ale sporo. Jeżdżą na motocyklach, na nartach, na snowboardzie, biorą udział w spływach kajakowych albo w wyścigach offroad, uprawiają wspinaczkę ściankową, i robią sto innych rzeczy, atrakcyjnych dla dziewczyn z jednego prostego powodu - dostarczają masę emocji bez dużego wysiłku intelektualnego. Ja żadnej z tych rzeczy nie robię, i nie zamierzam zacząć robić, ponieważ takie zajęcia mnie nie bawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×