Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
I właśnie za takie akcje jak ta z aligatorami uwielbiam koty. Między innymi, oczywiście :) Czego się życzy nurkom? Trenerki delfinów z dużymi bojami, of kors :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryfka ponoc czesc ryb widzi swiat w troche innych dlugosciach fal elektromagnetycznych niz czlowiek wiec prawdopodobnie nawet czarna pianka jest dla nich niczym choinka bozonarodzeniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Czas na malowanie paznokci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koty nie pekaja. Wiekszosc ludzi nie miala przyjemnosci r ryly wkurwionym kiciusiem dlatego mysla ze to chodzace pluszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koty nie pekaja. Wiekszosc ludzi nie miala przyjemnosci z ryly wkurwionym kiciusiem dlatego mysla ze to chodzace pluszaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka poszła do przedszkola
Na czerwono! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
ShereKhan a czy ja napisałam , że che aby facet mnie utrzymywał? Sama bardzo dobrze się utrzymuje i nie potrzebuje sponsora. Po prostu chce aby mężczyzna przynajmniej dorównał mi kroku bo utrzymanek mi nie potrzebny. Nikogo nie obrażam w przeciwieństwie do Ciebie , bo Twoje słowa są w stosunku do mnie obraźliwe, nazywając mnie głupią bez uzasadnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Po prostu chce aby mężczyzna przynajmniej dorównał mi kroku" x Otóż to - dokładnie to samo mogę powiedzieć o sobie (napisał autor wątku :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(rzecz jasna zamieniając "mężczyzna" na "kobieta", dodajmy dla jasności :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez szukam idz sie pierdol bo rozmowa z osobami na twoim poziomie zadufania w sobie wywoluje we mnie chec mordu i wizje zadawania powolnej bolesnej smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
ShereKhan, zadufania ? Nie jestem ideałem i nie wymagam ideału wymieniłam tylko kilka cech u mężczyzny, które są dla mnie w życiu ważne. Zaczynam mieć wrażenie że masz jakiś kompleks na tym punkcie skoro tak się emocjonujesz. Poza tym twoje wulgaryzmy są ohydne. Poza tym nadal szukam . Chciałabym aby mój mężczyzna miał fajny charakter czyli : nie używał wulgaryzmów,był opanowany, z inteligentnym poczuciem humoru, wyluzowany i ....... ZARADNY życiowo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly away
tyle o tych rybach gadacie, że aż sobie kupiłam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Szukająca, ja znam jednego takiego który idealnie pasuje do opisu. Do tego jest nurkiem! Chcesz, to mogę Was poznać. Wtedy kiedy jedni jedzą kolację, on już jest po śniadaniu. Lubi rosyjskich klasyków, jest przyjacielsko usposobiony. Co ważne, po tym jak dał śmiertelnie nudne ogłoszenie, potrafił zmienić taktykę i dopasować się do zasad tu panujących i wykazać poczuciem humoru. Ma też kilka wad. Nie jest zbyt rozrywkowy, przebojowy i rzadko okazuje troskę. Często czuje się nierozumiany przez otoczenie,trzeba mu miłości i zapewnień, że jest kimś wyjątkowym i kochanym. Dwieście złotych za swatanie i psychoanalizę przyjmę w późniejszym terminie. Teraz czas mnie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Często czuje się nierozumiany przez otoczenie,trzeba mu miłości i zapewnień, że jest kimś wyjątkowym i kochanym." x Wniosek całkowicie błędny, więc 200 zeta zatrzymam dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
i ja dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz mogla mu gotowac obiadki i prac polary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Donnikova
🖐️ poczytałam trochę topik, chociaż oczywiście nie przebrnęłam wszystkiego. czytając mam wrażenie, że autor jest totalnym przeciętniakiem pozującym na cud natury, którym bynajmniej nie jest. a ja nie trawię pozerów. drugi problem autora jest taki, że jest narcyzem i uważa się za lepszego od innych. kiedyś tam nurkował, nakręcił jakieś rybki, kiedyś tam studiował, ale zrezygnował z pracy na uczelni. od 2 lat nie nurkuje, czyli nurek z niego żaden. w zasadzie to robił jakieś tam rzeczy i żadnej nie potrafił doprowadzić do końca, zarabiać na swoich pasjach też nie umie. niekonsekwentny pozer i narcyz - większość kobiet raczej się nie skusi. no chyba, że jakaś zdesperowana panna z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tragicznych przejściach z Kalibanem Kazdego faceta uważasz za narcyza i pozera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, autorze, jak to się dużo można o sobie dowiedzieć z forum? Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale jesteś pozerem, nieudacznikiem z przerośniętym ego, o nurkowaniu nie wiesz nic, ale chcesz złapać na tę przynętę kobietę, a przecież tego typu zajęcie już dawno wyszło z mody (może właśnie dlatego od dwóch lat tego nie robisz). Poza tym jesteś nudny i z pewnością wyglądasz jak pedofil. Idź lepiej na Sympatię, tam jest pewnie więcej panien z dzieckiem, bo tylko na taką Cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znalazl w koncu kogos? uwielbiam nature przyrode fotografuje,wszystkie moje urlopy planuje pod tym katem ale nie uwazam aby bylo to cos nadzwyczajnego :) choc wole ludzi ktorzy potrafia zachwycac sie natura bardziej,jak tych co nawet jej nie zauwazaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rysuje sie postac Bożydara ze skeczu "Jak wyrywac lachony" Kabaretu Moralnego Niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez szukam nie musisz podkreslac slow ktore wg ciebie mnie denerwuja bo to nie kwestia doboru slownictwa tylko tego ze jestes zjebana na starcie a twoja zaradnisc ogranicza sie do szastania forsa zarabiona na wyzysku innych jak mniemam. Poza tym temat jest nie o tobie . Idz i se zaloz. Wlasny temat skoros taka zaradna. Chyba ze juz zalozylas ale zainteresowanie z.raxji mialkosci charakteru jaki wykazujesz okazalo sie zerowe co zrozumiale bo nawet nieudacznicy maja insthnkt samozachowawczy. Napisz jeszcze cos na. Tym topiku to ci uprzykrze zycie i ci nie. Pomoze twoja pensja ani pozycja w firmie. Dodatkowo uswiadomis sobie jak niezaradna i uzalezniona. Od innych istota jestes a ponad to slaba i glupia. Sama to przyznasz jako ze swiadomosc wlasnych slabosci jest podstawa zmian na. Lepsze. Jeszcze jakoes pytania jebana szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też szukam
Nie rozumiem dlaczego większość z was krytykuje autora , napisał tylko czego oczekuje. Skąd co niektórzy mają pewność, ze nie istnieje kobieta która nie pragnie tego samego albo przynajmniej czegoś podobnego. Ludzie są rożni i mają rożne potrzeby a także zapatrywanie na życie. Poza tym przykre jest to ze kobieta z dzieckiem jest dla was czymś gorszym . Dla mnie nawet jest to szokujące. Tłumacze to tym, że w internecie łatwiej pokazać lub ukryć swoje oblicze i chyba stad tyle tutaj niepotrzebnego kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty czego pragniesz to juz ustalilismy wiec wypierdalaj na jakies forum dla ludzi z penja powyzej pewnego pulapu bo nikt nie bedzie sluchal jaka jestes w dupe zajebiscie zaradna bo to denerwujace. Nie kazdy zyje po to zeby od rana zastanawiac sie co zrobic z pieniedzmi i nie koniecznie jest to definicja nieudacznika pierdolnieta materialistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym przykre jest to ze kobieta z dzieckiem jest dla was czymś gorszym" xxx taa, zwłaszcza dla mnie :D wybacz, że specjalnie dla ciebie nie zrobiłam " ;) " przy swojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, no, widzę :) I obserwuję te komentarze z dużym zainteresowaniem, bo jest to dla mnie fajna próbka jak reaguje na takie rzeczy społeczeństwo :) x "poczytałam trochę topik, chociaż oczywiście nie przebrnęłam wszystkiego. czytając mam wrażenie, że autor jest totalnym przeciętniakiem pozującym na cud natury," x Masz rację. Masz wrażenie :P x "drugi problem autora jest taki, że jest narcyzem i uważa się za lepszego od innych." x Nie rozumiem, skąd wyciągasz wniosek, że uważam się za kogoś lepszego. Nigdzie czegoś takiego nie napisałem. To, że lubię robić to co robię, albo że lubię czytać książki popularno-naukowe, i gadać o tematach w nich poruszanych, to nie jest żaden powód do puszenia się, i nigdy czegoś takiego nie robiłem. Napisałem tylko i wyłącznie co lubię, i nie ma w tym, i nie było, żadnego wartościowania ani chwalenia się. Jeśli już, to raczej byłbym skłonny przeklinać fakt, że im lepszy jestem w tym co robię, i im bardziej się w to wciągam, to tym bardziej mnie to wyobcowuje. Bo tak w gruncie rzeczy mało kogo obchodzą "jakieś rybki", na których na dodatek nie można za wiele zarobić. Albo kogo obchodzą jakieś dyskusje o filmach? W Dolnośląskim Centrum Filmowym, na seansach Dyskusyjnego Klubu Filmowego na które chodzę, zaraz po seansie wszyscy wychodzą. Nikt się nawet nie zająknie o żadnej dyskusji, nikogo to nie obchodzi. Ludzie podnoszą się z foteli jeszcze zanim się na dobre zaczną napisy. Bo takie dyskutowanie i analizowanie jest po prostu nudne, przynajmniej dla ogromnej większości, goniącej za emocjami. x "kiedyś tam nurkował, nakręcił jakieś rybki (...), w zasadzie to robił jakieś tam rzeczy i żadnej nie potrafił doprowadzić do końca, zarabiać na swoich pasjach też nie umie." x Złotko, mój kanał na YT prowadzę od 2 lat, ponad 6 mln wyświetleń, łącznie prawie 300 filmów. I niemal codziennie dorzucam nowe. Niedawno wróciłem z Norymbergi, z targów InterZoo 2014, gdzie filmowania było co niemiara. Fakt, od dawna nie filmuję pod wodą, ponieważ póki co mnie na to nie stać. Taka jest cena konsekwentnego podążania za głosem własnego serca. Wolę biedować, robiąc to co lubię, niż za większe pieniądze męczyć się w jakimś biurze, wykonując pracę której sensu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
ShereKhan Za to Ty jesteś w odpowiednim czasie na odpowiednim forum ;) Zastanawiające jest dlaczego temat ZARADNOŚCI ;) cię tak irytuje. Ty chciałbyś kobietę niezaradną życiowo a może sam taki jesteś ? Z reszta nie interesuje mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×