Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyrodnik, filmowiec, nurek poszukuje partnerki

Polecane posty

Gość gość
"Nie trzeba pisać w pierwszym poście z czego żyjesz" x Wychodzę z założenia, że jest to uczciwe postawienie sprawy, bo od razu odpadają wszystkie osoby, które taka aktywność nie interesuje, albo które uważają, że taka praca to niedojrzałe bajkowanie w wymyślonym świecie. Poza tym, jeśli ktoś potrzebuje tajemnic po to, żeby sobie "uciekawić" początek związku, to na 99% nie jest to osoba dla mnie. Bo osoba dla mnie jest zafascynowana tym, co można razem robić, i z tego czerpie radość i napęd do dalszego spotykania się, a nie z tego, że nie wie czy kandydat jest tramwajarzem, ambitnym literaturnikiem, czy może sportowcem. Dla mnie takie tajemnice nie mają żadnego sensu (ale dobrze, zgadzam się z tym, że kobiety mają inne podejście; ale nadal twierdzę - bo znam takie kobiety, i to osobiście - że jak kogoś kręcą podobne rzeczy, to nie potrzebuje żadnych tajemnic, bo i tak od początu jest super, dzięki temu co się razem robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stockholm daj sobie spokój z coachingiem:) ja tez mialam takie zapędy poczatkowo, poki nie zdalam sobie sprawy, ze kurcze, to jest przecież dorosly facet, od Ciebie tez z 10lat starszy. To on szuka i robi to po swojemu. A ta odpowiednia byc moze nie uzna ze daje sie na tacy i do tego prowadzi dysputy na kafeterii na temat tego co uważa za sluszne w swoim żywocie. Tez mnie korci zwrócić uwagę, ze nie musi udowadniać nic i odpierać tych ataków. Szczególnie ze wielokrotnie jest pod puszczany:)))))) Ej przyrodniku, wiesz, jedna rzecz dobra zrobiles dla swiata, otoz w godzinach gdy tu sie wypowiadasz g***townie spada oglądalność seriali:)))) na polsacie! Pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niestandardowa sama zobaczy te filmiki" x Linki mam podawać w ogłoszeniu? Wiesz jak mało mówiący jest przeciętny link do YouTube? ;) Poza tym, OK, niech będzie - czyli zamiast "filmowiec" napisać np. "prowadzę internetową telewizję", tak? Albo po prostu "lubię filmować"? I niech się już laska sama domyśla, co konkretnie lubię filmować? Czy to jest lepiej brzmiące, niż "filmowiec"? x "a jeśli zobaczy w Tobie coś więcej to nawet jeśli jesteś przeciętnym amatorem to w jej oczach i tak będziesz Spielbergiem" x Ty wiesz co, Ty nawet niegłupio piszesz, powiem Ci :) Bo to dokładnie właśnie w ten sposób działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockholm Stad
Niestety/stety druga osoba zawsze jest tajemnicą. Przedstawienie formalności pt. wykonywany zawód, hobby, preferencje muzyczne czy książkowe to tylko mała część układanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockholm Stad
Ale do zmniejszenia oglądalności meczu ręki nie przyłożę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Szczególnie ze wielokrotnie jest pod puszczany :) " x Nie zauważyłem "pod puszczania". To coś od "puszczyka"? :P Natomiast "podpuszczanie" zauważyłem nie raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh moze i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pod puszczaj i nie czepiaj sie:) na tablecie pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ej przyrodniku, wiesz, jedna rzecz dobra zrobiles dla swiata, otoz w godzinach gdy tu sie wypowiadasz [wyciąłem bo nie chce przepuścić] spada oglądalność seriali na polsacie! Pffff " x Piękne jest to, że automat forum wygwiazdkował słowo uznane za niewłaściwe, będące elementem słowa jak najbardziej cenzuralnego :) Ej, a tak serio, to jak tu sprawdzić, ile osób czyta ten wątek? Intuicyjnie wyczuwasz nagromadzenie kafeteriańskiej Mocy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd w ogóle jesteś przyrodniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale do zmniejszenia oglądalności meczu ręki nie przyłożę" x A ja bardzo chętnie :) Pisałem już, że nie cierpię oglądania "meczyków" w TV? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skąd w ogóle jesteś przyrodniku? " x Z kosmosu. Jak Gzo z Muetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockholm Stad
A ja nawet jeden obejrzałam. Chleba i igrzysk, a co tam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam serio, z jakiego regionu Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Wrocławia. A co? Chcesz na mnie nasłać hordę krwiożerczych kafeterianek, wyposażonych w pieluchy, butelki z mlekiem, oraz wyciągi "kąt" bankowych ich mężów/partnerów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zwrocilam uwagę na wygwiazdkowanie...hm...zakochuj, g***** sukno...ale ze g***t? Haha Oglądalność pewnie mozna zmierzyć jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja nawet jeden obejrzałam. Chleba i igrzysk, a co tam!" x Hehe, zdziwię Was - jak były jakieś mistrzostwa, chyba w zeszłym roku, jak Polska grała, nie pamiętam już, może to było Euro 2012? (czy jaki tam był rok, nie pamiętam :) ), to nawet też kilka meczy obejrzałem. A jak Polak strzelił bramkę, to aż mi się miło zrobiło. Ale ta odskocznia trwała może ze trzy mecze, a potem dałem sobie spokój, bo szkoda mi na to było czasu (nie, NIE uważam, że ci którym nie szkoda są gorsi :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockholm Stad
No to łezka mi się w oku zakręciła. Mieszkałam w piastowskim Wrocławiu 10 lat. Remont Curie-Skłodowskiej skończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockholm Stad
W czasie Euro 2012, to nawet na jeden mecz wyszłam sprzed TV i byłam na wrocławskim rynku kibicować mojej ukochanej drużynie (sentyment do kraju, nie futbolu). Nie pamiętam już z kim grali, w każdym bądź razie przegrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mieszkałam w piastowskim Wrocławiu 10 lat. Remont Curie-Skłodowskiej skończony?" x A gdzie tam. Wróć za 10 lat, pewnie będą jakieś njusy w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockholm Stad
Planuję wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na kąpiel?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co powiecie na kąpiel?" x Ja chodzę spać brudny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, wiecie co, to pytanie o kąpiel mnie natchnęło :D Moje ogłoszenie powinno wyglądać tak (biorąc pod uwagę to, że lepiej nie pisać dosłownie co się robi): x "Kręcę i kąpię. Szukam partnerki" x Co Wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie piszę:) skoro kręcisz..hmm mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, moze ja bym Cię przyrodniku wynajela, napisze ogloszenie a ty mi je rozkręcisz na 60 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiesz co, moze ja bym Cię przyrodniku wynajela, napisze ogloszenie a ty mi je rozkręcisz na 60 stron" x Nie ma sprawy :) Jedna strona 10 zeta, i jedziemy z koksem :) Płatne co miesiąc, przez cały czas istnienia "wontku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okay. A za napisanie ogloszenia ile weźmiesz, pytam serio. Chce mieć taki topik:) Ale dobrze jakby pisali na nim faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja sie piszęusmiech.gif skoro kręcisz..hmm mniam" x I tak z filmowca i nurka awansowałem na chippendale'sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Okay. A za napisanie ogloszenia ile weźmiesz, pytam serio. Chce mieć taki topik usmiech.gif Ale dobrze jakby pisali na nim faceci." x No, jak mi będziesz płacić to ja tam będę pisał ;) A na serio, to licho wie czy faceci daliby się wciągnąć w takie dysputy. Faceci w necie to raczej, wiesz, potrafią napisać "super sexi", albo "super sexsi", albo "mmmm schrupałbym cię", ale niewiele więcej ;) (no proszę, to teraz mi dowalcie, żem nie tylko mizogin, ale...hmmm... androgin? :P ). Ale spoko - mojego maila masz na 5 stronie tego wątku - machnij mi na priva co i jak, i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×