Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
gość z 22 22 , trzymam kciuki ! może w wekend w szkole coś się dowiemy o praktycznym to dam znać. Jeszcze raz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, na egzaminie będzie czerwony, niebieski i czarny worek (no i czerwony pojemnik). Podobno do czarnego worka nic nie należy wrzucać, tylko do niebieskiego worka, czerwonego worka lub czerwonego pojemnika. Odpady medyczne skażone kod 18 01 03 Pozostałe odpady medyczne kod 18 01 04 Odpady medyczne ostre kod 18 01 01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin pisemny był łatwiutki w porownaniu do czerwcowego, co mnie bardzo cieszy :). Porownalam swoje odpowiedzi z kluczem (jest juz na stronie CKE) i wyszlo, ze mialam 35/40. Mordka mi sie cieszy :). Bledy ktore zrobilam byly glupie, ale stres robi swoje. Tez bym prosila o jakies info na temat praktycznego bo kolezanka zdaje 18 stycznia i przychodzi do mnie do gabinetu sie podszkolic. Do dziewczyny ktora zdaje w czerwcu, poszukaj testow na chomiku i na stronie CKE zawsze jest jako "przykladowy arkusz" ostatni test, w tej chwili jeszcze z wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Niczka 1988 mogłabyś podać mi link do CKE do tego klucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdałam. 33/40. Ufffff:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a gdzie mogę znaleźć testy dla higienistek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was zdaje praktykę 9 albo 10?? Proszę odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związku z pytaniem o kleszcze kramponowe " rekinki "Znalazłam na jakimś forum opinie o kleszczach i raz pada nazwa " rekinki " a raz " delfinki "Czy to są te same czy 2 różne rodzaje bo się powoli załamuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zdałam teorie wprawdzie zrobiłam parę błędów i był to egzamin poprawkowy ale najważniejsze że zdałam.Jeśli chodzi o teorię moja dobra rada to czytać,czytać dobrze Jańczuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na szkoleniu przygotowującym do egzaminu w Poznaniu. Nas uczyli sporządzania znieczulenia strzykawką, ale carpula też była. Sposób mniej więcej tak jak dziewczyny wcześniej pisały. I o dezynfekcji (!!!) rękawic i fartucha nic nie było mowy. Mówiły, żeby je odkładać na biurko po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!! Co było na pisemnym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na praktycznym chcialam napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałam 8.01 teorie w porównaniu do czerwca prostszy ale dziewczyny stres dominuje czytajcie ze zrozumieniem bo nie taki straszny diabel jak go malują, ja miałam problem z łatwiejszymi pytaniami a trudniejszenie sprawiały miproblemu więc rada czytajcuie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ja też w prostych pytaniach zrobiłam błędy a trudniejsze bez problemu.Dobra rada poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo. Ważne, że zaliczone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia na praktycznym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zdradzcie prosze, co mialyscie na praktycznym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to gdzie w koncu wrzucic ta strzykawke po zrobieniu znieczulenia? Razem z igla do pojemnika czerwonego, czy bez igly do czerwonego worka? I gdzie wrzucic wacik zdezynfekowaniu ampulki, do jakiego worka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktyczne chyba od 10 stycznia się zaczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie OKE jest, ze od 9 stycznia sa praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos mial dzisiaj egzamin praktyczny-prosze napiszcie co bylo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pisze do goscia2015 01 04 dziekuje ze mi odpisalas napisze na e-mail jutro jak będzie corka to mi pomoze mam nadzieje ze mi pomożesz będę bardzo wdzieczna jesteś z poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzykawke wyrzucamy do czerwonego worka (potencjalnie miala kontakt z pacjentem no bo przeciez "niby" na egzaminie pacjent dostal znieczulenie), igla idzie do czerwonego twardego pojemnika a gazik po dezynfekcji ampulki do czerwonego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny po praktycznym egzaminie odezwijcie sie i uchylcie rąbka tajemnicy co czeka nas biedne i zestresowane sierotki w najblizszych dniach:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strzykawki nigdy nie wrzucasz do czerwonego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak myślisz, po co są specjalne "nacięcia" na brzegu czerwonego pojemnika? Po to, żeby zdjąć igłę ze strzykawki, a nie wrzucać razem. Strzykawka nie należy do "ostrych", dlatego trzeba ją wrzucić do czerwonego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 21.32 calkowita racja strzykawke nalezy "rozbroic" poprzez odciagniecie igly w nacieciach w twardym czerwonym pojemniku i strzykawke wyrzucamy do czerwonego worka....co do dezynfekcji fartucha i rekawic gumowych to tez jest prawda (choc kompletnie osobiscie dla mnie niezrozumiala i nielogiczna) ale prawda, z reszta ten caly egzamin sklada sie z wielu absurdow nie stosowanych w praktyce i teorii no ale coz jesli chce sie zdac trzeba sie dostosowac a zycie i tak zweryfikuje wszystko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was posiada może arkusz egzaminu z asystentki stomatologicznej ze stycznia 2015?(dokladnie z wczoraj) lub wie gdzie jest dostępny? z góry dziękuję za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolaczam sie do prosby kolezanki wyzej :) Jesli któras z Was zdawala praktyczny dzisiaj - odezwijcie sie prosze i pomozcie! Z gory wieeelkie dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×