Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniarafal100

asystentka stomatologiczna nowy egzamin praktyczny 2014 z

Polecane posty

Gość gość
Poprawiam pisemny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pisemny egzamin z wrzesnia juz nie byl taki zly w porownaniu do tego co byl w czerwcu. Ciekawe co bedzie w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam pytania byly dosyc łatwe ja niestety poprawiam praktyczny mialabym prosbe czy ktos ze znajomych Twoich poprawia praktycznego byloby fajnie gdyby udało sie dowiedziec co bylo do wykonania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Gdzie mozna znalezc ten test z wrzesnia. Przetrzepalam caly net i nie moge znalezc. Z gory dziekuje za info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tentest jest na stronie CKE tu jets link Z.15 i jest część pisemna i praktyczna na koncu sa odpowiedzi :) Kto zdaje praktyczny w styczniu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje w styczniu praktyczny ale niewiem jakie bedzie zadanie moze ktoś wie juz cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz juz którego zdajesz ,bo jesli bede miala wcześniej to tez z chęcia podziele sie co bylo żeby pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki.Jestem pierwszy raz na forum , będę miała egzamin w czerwcu ,na razie "chodzę do szkoły"Mam pytanie : w jaki sposób uczycie się do egzaminu , po kolei jak podawane są tematy w szkole ( my jesteśmy dopiero na rozdziale -ergonomia) , czy lepiej nadganiać tematy samemu w domu w szkole utrwalać ,sama już nie wiem , boję się że nie zdążymy i potem będziemy szły po łebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaje praktyczny 10.01,2015 moze ktos cos juz wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym mieście zdajesz? Ja też zdaję 10.01.15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie w Dabrowie Gorniczej -a gdzie TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w Zabrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu prawdopodobnie w Dąbrowie Górniczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja zdaje 17 .01.15 więc mam ogromną prośbe napiszecie co bylo ??? wielkie dzieki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katdab to czego w szkole uczą to dużo za mało. Przynajmniej jeszcze musisz uczyć się z podręcznika Jańczuka. Na egzaminie jest dużo pytań z tego podręcznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie wiem gdzie zdaje.A co bedzie czy cos wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede w styczniu pisac drugi raz egzamin pisemny . A dostalyscie pismo z oke z jaworzna ? bo do tych osob co nie zdaly w czerwcu i skladaly podanie we wrzesniu o ponowne przystapienie do egzaminu w styczniu mieli wyslac pismo dokladnie kiedy i gdzie beda zdawac , ja jeszcze nic nie dostalam a juz prawie polowa grudnia Wiem tylko ze egzamin pisemny jest 8 stycznia bo to pisze na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katdab
Dziewczyny , które piszą teraz w styczniu podajcie proszę waszą metodę nauki .Życzę wam zdania na 100 % , powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzieli, ze pismo dostaniemy pod koniec tego tygodnia. Gora poczatek przyszlego. Bedzie wyslany priorytetem Dzwonilam i do OKE i do mojej szkoly. W OKE mi powiedzieli, ze egzamin bede zdawać w Wodzislawiu slaskim , czyli t gdzie pisalam w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałam w czerwcu pisemny i tak ja kolezanki wyzej uwazam że w szkole niestety na wszytskie tematy nie ma aż tyle czasu itd albo polowa dana jest do domu do opracowania :) wiec jak najbardziej polecam książke Jańczuka i dodatkowo rozwiazywac testy z poprzednich lat ja bynajmiej tak sie uczyłam i zdałam chociaż pytania w czerwcu były chyba najgorsze ze wszystkich ,bo we wrzesniu byly o wiele łatwiejsze takze powodzenia bedzie dobrze :) a praktyczny kiedy masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostalam pismo z OKE, lepiej pozno niz wcale... . 8 styczen godzina 14 egzamin pisemny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dzisiaj dostałam pismo , tez zdaje egzamin pisemny , w Zabrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kolezanki ktora zdaje praktyczny ktorego masz ??? moze bysmy sie wymienily informacjami co bylo na egzaminie ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja praktyczny zdaje 10.01.2015 a koleżanka ktorego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Ja zdaje 17 .01.2015 mialabym prośbe napisalabys co bylo ??? jesli bede wiedziala cos wczesniej również napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. A zdaje ktos praktyczny 9.01.2015 Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdaje dopiero 17 stycznia. Wszystkim zdającym życzę powodzenia. P.s. prosze napiszcie co było na praktycznym. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja zdaje w styczniu teorie na co stawiacie co może być tym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze ktos zdaje 9.01.2014 praktyczny bede bardzo wdzieczna jak po egzaminie napiszesz co było tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdaje 9.01 tylko pytam kto tego dnia zdaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×