Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skuteczne odchudzanie znacie jakiś dobry sposób ?

Polecane posty

Gość gość
latami probowalam diet cud i oczywiscie klapa, nawet jesli sie schudlo to i tak zaraz wrocilo :O jedynym skutecznym srodkiem jest na poczatek skoro masz tluszcz do zrzucenia ograniczenie tego tluszczu i cukru i duzo, duzo cwiczyc. kup sobie rowerek stacjonarny albo orbitrek co wolisz (nawet uzywany na oxl ;) ) i minimum 1,5h dziennie (to optymalny czas, bo po 40 minutach od jakichkolwiek cwiczen, zaczyna dzialac dopiero na zgromadzony tluszcz, to co robisz do 40 minut to zrzucanie wody i tego co sie zjadlo w ciagu dnia badz poprzedniego) i nie ma przestan. juz po miesiacu zauwazysz roznice (byle nie na wadze, miesnie waza wiecej niz tluszcz ;) ). i nie przejmuj sie jak bedzie szlo powoli, latami gromadzilas tluszcz nie ma szans by w ciagu miesiaca czy 2 nawet zeszlo wszystko od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Miałem przyjemność skorzystać z najnowszego programu zdrowotnego Niemieckiej firmy LR . Program polega na Odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. Działa on na około 60 chorób i dolegliwości. Odbudowujemy cały organizm od podstaw i usuwamy przyczynę chorób i dolegliwości. Ja osobiście jestem po tej kuracji i dzięki niej pozbyłem się 24 kg w 4 miesiące nadwagi bez ćwiczeń i głodzenia się ,ustąpiły moje problemy z nadciśnieniem,bólami kręgosłupa i Clasterowe bóle głowy od których w trakcie mdlałem. Jeżeli ktoś szuka konkretnej zmiany swojego wyglądu i chciał by poprawić stan zdrowia to mogę również polecić mu tą metodę. Zainteresowanych którzy chcą dowiedzieć się więcej zapraszam na e-mail slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Miałem przyjemność skorzystać z najnowszego programu zdrowotnego Niemieckiej firmy LR . Program polega na Odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. Działa on na około 60 chorób i dolegliwości. Odbudowujemy cały organizm od podstaw i usuwamy przyczynę chorób i dolegliwości. Ja osobiście jestem po tej kuracji i dzięki niej pozbyłem się 24 kg w 4 miesiące nadwagi bez ćwiczeń i głodzenia się ,ustąpiły moje problemy z nadciśnieniem,bólami kręgosłupa i Clasterowe bóle głowy od których w trakcie mdlałem. Jeżeli ktoś szuka konkretnej zmiany swojego wyglądu i chciał by poprawić stan zdrowia to mogę również polecić mu tą metodę. Zainteresowanych którzy chcą dowiedzieć się więcej zapraszam na e-mail slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Foreverslim to jestem bardzo zadowolona że dałam się namówić na zakup tych tabletek.Nie spodziewałam się aż tak dobrych wyników.Jeżeli mi udało się schudnąć 13 kg to każdej innej osobie chcącej się odchudzać na pewno też sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsza jest odpowiednia dieta i ćwiczenia. Ważne by sprawiały Ci one przyjemność wtedy wytrwasz w swoim postanowieniu. Ja zdrowo się odżywiam od miesiąca, chodzą na fitness do http://enjoyfitnessandgym.pl/ i schudłam już ponad 4 kilogramy, a to dopiero początek mojej drogi do upragnionej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno prawdą jest iż tabletki takie jak np moje Foreverslim same nic nie zdziałają ale w moim przypadku były bardzo pomocne bo poprzez moje podjadanie cała moja dieta legła w gruzach.. dzięki tym tabletkom zmiejszyłam łakmienie i tym samym apetyt teraz cieszę się z pełnowartościowej diety i o 10 kg mniejszej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już brać jakieś suplementy to tylko te o naturalnym składzie. Od kilku tygodni raz dziennie przyjmuję Regenerum Vitae z sylimaryną, jodem i guaraną. Wszystko całkowicie naturalne i efekty są. Najważniejsze, że waga spada i nie wraca, efekt jest stabilny. Ja się czuję lepiej, mam zdecydowanie więcej siły, humor mi się poprawił i generalnie widzę że przemiana materii ruszyła z miejsca, a miałam z tym duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, na pewno trzeba uważać na suplementy. Jest sporo rzeczy mocno przetworzonych chemicznie, a słyszałam też o tych epizodach ludzi z tasiemcem, to już w ogóle jest zgroza. Ja niedawno kupiłam naturalny preparat Regenerum Vitae, może ktoś też to stosuje? Pomaga. Raz, że oczyszcza wątrobę, a dwa, że przyśpiesza cały metabolizm. Czyli krótko mówiąc nie ma tu przypadku w działaniu, jest testowany klinicznie, sprawdzony. Mi dzięki tej suplementacji udało się zrzucić do tej pory 6 kilo i nie czuję żadnego spadku nastroju jak to czasem bywa gdy ludzie się odchudzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo odpowiada odchudzanie herbatkami ziołowymi Slim Herbal System. Chyba najfajniejsze tutaj jest, że to kompleksowa terapia – dla ciała, ale też dla ducha. Rano jak biorę herbatkę na oczyszczanie, a potem tę żeń szeniem na pobudzenie to od razu lepiej mi dzień zacząć. Mam więcej energii, siły, nie jestem taka oklapła jak zazwyczaj. Potem na wieczór biorę hamującą apetyt to w nocy lepiej mi jest spać, nie wstaję o północy dojeść coś z lodówki, a miałam takie jazdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość averat
Kofeinę brałem na spalanie, ale za bardzo mnie pobudzała, do tego ciśnienie mocno wzrastało po treningu. Przeszedłem na Slim Herbal System i mam podobne pobudzenie przez cały dzień, więc zdrowsza sprawa. Jak chcesz się naprawdę bezpiecznie odchudzać to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merixaa
Skuteczne odchudzanie = dobra dieta, trening, motywacja i poświęcenie nie ufam tabletkom na odchudzanie i tego typu specyfikom. Odkąd znalazłam stronę https://adamed.expert/ czytam o zdrowych nawykach żywieniowych o dietach i o róznych rodzajach treningu na poszczegolne partie miesni i cisnę naprzód w moim wyscigu po idealna sylwetke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzy miesiące pozbyłam się 14 kg.W końcu od wielu lat czuję się ze sobą dobrze.Mam tylko nadzieję że już nigdy więcej nie będę musiała brać Slimunox lub podobnych tabletek,muszę utrzymać taką wagę na jaką pracowałam przez te trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zależy nam, aby schudnąć to oprócz oczywiście zdrowego odżywiania w mniejszych ilościach i aktywności fizycznej polecam suplement wspomagający odchudzanie Green Coffee 5K. Zmniejsza on apetyt, ogranicza wchłanianie glukozy i zwiększa metabolizm. Można się o nim więcej dowiedzieć i kupić tutaj: http://nplink.net/pEs0xGXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszunkaa
Zmotywowałam się na tą zimę i zaczęłam ćwiczyć 3x w tygodniu, zrezygnowałam praktycznie całkowicie z cukru i piję znacznie większe ilości wody do tego stosuje suplement diety Shape Up i powiem Wam, ze schudlam 10kg, a to jeszcze nie koniec. Jednak to prawda, ze jak sie chce to mozna wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka011
Nie wiem czy coś takiego jest skuteczne w odchudzaniu.. ja wolę sprawdzone metody czyli dieta i ćwiczenia.Ostatnio nawet znalazłam taki sklep z bielizną 2 w 1 , chodzi o to że nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Ten sklep http://orirose.pl/ ma wiele rozmiarów i krojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Antydieta zwana głodówką jest najlepsza:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauuula888
Głodówka to żaden sposób, żeby schudnąć trzeba jeść;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie trzeba jeść . WygodnaDiete mi w tym pomaga . Jem reguralnie i ćwiczę 4 razy s tygodniu po pol godziny i już widzę efekty . 2 kg mniej przez 2 tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeść nie głodzić się i zakupić dobry suplement diety,który poprawi przemianę materii,aby zacząć spalać tłuszcz tylko wtedy schudniecie mogę polecić wam ten produkt http://nplink.net/keL8JJhc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej by było gdyby udawało się schudnąc na samej diecie i ćwiczeniach ale nie zawsze tak się da.Dlatego warto zainwestować w dobre tabletki na odchudzanie takie jak Slimunox.Tabletki sa z naturalnych składników nie ma po nich żdnych skutków ubocznych no chyba że skutkiem ubocznym nazwiemy spadek wagi a to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika 32
A co powiecie na Shape Up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo online. Na początek oferuję 1500zł w tydzień a potem 2000-4000zł miesięcznie i więcej! Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a to Wejdź na http://pawlowski-lukasz.pl/zarobek-online-bez-inwestycji/ I tam masz informację oraz szczegóły o zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi i myślę że już nic innego nie będziecie stosować. Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli. Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo . Różne diety typu: dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających tylko oryginalne Tibetan herbs. A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to bardzo TOKSYCZNE trucizny. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu. To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

kochane posiadam 2 opakowania Adipex 75 od ankafitness ( jedyna uczciwa osoba moim zdaniem), zostało mi po kuracji- po co ma leżeć jak może komuś pomóc? chętne zapraszam na maila

senna.jesienna@gmail.com

posiadam też 10 listków T3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Mi z pomocą Slimunox udało się schudnąć dość sporo kilogramów.Wiadomo że same tabletki nie dały by rady ,do tego zmieniłam nawyki żywieniowe,trochę więcej się ruszałam no i w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam stosując połączenie diety, ćwiczeń i foreverslim. Szczególnie pomocny okazał się on w zakresie blokady chęci podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×