Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grom z jasnego nieba

podobają mi się łysi mężczyźni

Polecane posty

Toledo, broń Boże. Nie wiemy jak wy wyglądacie kochaniutcy, więc musimy sobie jakoś to wizualizować przy pomocy innych przystojnych łysoli ;) Lafi, takiemu Gortatowi to sięgałabym chyba do pasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo, to ja już się zaśliniłam ;) czekaj znajdę sobie jeszcze jakieś zdjęcie z gołą klatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi z tym sieganiem do pasa Gortatowi, widzę pewne zalety i ułatwienie techniczne:-) Nie trzeba klekać:-) Wiec jak Cię M już tak wkurzy że go odprawisz definitywnie to nie bądź tchorzem tylko uderzaj od razu do Gortata:-) Swiat do odważnych zależy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia pewnie ciężko pracuje, szef stoi za plecami i pilnuje czy jest grzeczna. Smacznego Toledo? a co będziesz jadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M już mnie wkurzył na dobre i chyba go całkiem pogonię. A przy Gortacie będę wyglądać jak córka z tatusiem :)już wole klękać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Toledo jak to jest szybko u Gromi w jednej chwili jestes przytulany a w następnej spadasz do kategori "nikt istotny" ;-) A Gortad super facet zwłaszcza to co robi dla polskich weteranów wojskowych w USA jak zabiera ich na mecze gdzie jak się mecze zaczynaja gasnie swiatło najazd światla na weterena a pozniej owacja całej sali na stojaco:-) tak w normalnym kraju traktuje sie zółnierzy:-) A od klekania kolana bola:-) No tak jak Lafi z tymi szpilkami wszedzi czy w łożu ściagasz:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia juz dawno w domku i po obiadku juz. Co się tyczy mojego szefa nie stoi mi za plecami to dusza człowiek! Ale by tu pasował do łysoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi powiedz wilkowi ze w szpilkach idziesz do łozka to bardzo podnieca faceta.! Podnosi nozke do gory i po całej gługosci całuje do cipki achh i mineta mmm bosko a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oryndż Bastard
W szpilkach do łóżka? Żebyś mu oko wybiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ci oko wybije? Jestes miedzy nogami cały widok do twojej dyspozycji a całowania nozek to jedziesz ze widzidz ze ma mokrą piczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromowładna
Zawsze lepsze szpilki niż skarpetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i tu się z tobą zgadzam Groni co do szpilek! Ale więcej juz się nie wypowiadam bo pojdą komentarze w moim kierunku.?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym Wy gadacie, szpilki? Piczki? I jeszcze mokre? To nie może mnie ti zabraknąć :) Witam ponownie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×