Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość Seraphinka1
Ajajaj znowu nowe kobietki :) w kupie zawsze razniej gratulacje Agnieszka78 mam nadzieję że to zdrowa,piękna ciąża!! :* ja niestety czuję bóle jak na @ a poza tym nic specyficznego ;( ani piersi mnie jakoś nie bolą tyle że dziwnie mi brzuch napęczniał po owulacji ale już to przeszło może to wzdęcia były albo moja psychika... Znowu straciłam nadzieję... :( liczę ciągle na jakiś objaw który powie mi że to już! @ spodziewana koło 7 ale mimo wszystko iskierka w sercu dalej się tli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seraphinko,ja też powinnam dostać @ ok 7go.Obudziłam sie niedawno,piersi juz tak mocno nie bolą i brzuch też przestał.Dziwne.To znaczy mysle ze poprostu to był efekt jedynie owulacji i nic wiecej :( Miałam za to piękny sen-dwie kreseczki które wyskoczyły od razu :D Chociaz tyle hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Hej dziewczyny wy jyż blisko testowania a ja 10 sierpnia dopiero! Ale mam przeczucie ze nic z tego nie będzie . Wy tu opisujecie objawy a ja tak serio 2 ciąze powiedzmy ze zaczynałam a objawów kilka dni przed @ nigdy nie mialam , a nawet jakiś czas po widocznych 2 kreskach też nie. Ogólnie przed 1 ciąza pracowałam na pełnych obrotach wtedy miało być otwarcie nowego sklepu i każdego dnia w biegu towar z małego sklepu do dużego , przyecie dostaw itd jedynie co pamiętam to taki ciągły głód ale w pracy nie mieliśmy przerw na sniadanie jeszcze w czasie tego mlynu to szans nie było i pamiętam jak mnie wzieło na cukierki jak przenosiłam (malaga tiki taki i kasztanki) szef powiedział że te ze starego sklepu możemy jeść i ja sama nie wiem ile ich zjadłam a o ciązy sie zorientowałam tylko dlatego że powiedzałam do mojego że dobrze że w ten mlyn nie dopadł mnie @ a on mi powiedział że ma wrażenie że w go wcale nie miałam w tym miesiącu ! test kupiliśmy o 23 i zrobilam jeszcze przed snem a tam 2 krechy. Przed 2 ciązą już bardziej obserwowałam siebie miałam regularne cykle i już w pazdzierniku myślałam że jestem w ciązy bo @ 6 dni się spóźniła , a w grudniu jedynie co pamiętam to jak mnie taki gorąc oblal w sklepie mówiłam do mojego że chyba się udało a on myślał że znów cykl się przestawił a jednak nie test zrobiłam 12 grudnia w 36 dniu cyklu . A ciązowo to się poczułam chyba na początku lutego.Dlatego teraz też nie bede się doszukiwać objawów zmian itd bo widocznie ja jestem ojakaś inna , chyba że wczesniej dlatego nic się nie działo bo ciąze były nieprawidłowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa-witaj :) poczekamy razem na Twoje 2 kreseczki,głowa do góry,będzie dobrze,a co do objawów ciążowych to wiadac kazda ma inaczej,ja dopiero co pisałam ze juz nic nie odczuwac a teraz kręci mi się w głowie.Myslalam ze to juz TO,ale po telefonie od mamy której też się kręci dzis w głowie stwierdzam ze to wina zmiany w pogodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
a mnie w bonusię ząb boli . I uświadomiłam sobie że do dentysty bede musiała iść , po poprzednich ciązach zęby zaczęły mi lecieć..Niby dużo porobiłam ale widocznie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Sorki za moje błedy literówki itd ale mam pęknięty wyświetlacz na tablecie i czasami dotyk robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Do tego mam doła wczoraj siostrzeniec mojego taty oglosił na fb ze został ojcem( a nikt nawet nie wiedział ze ma dziewczyne - bo co chwilę go z inna widujemy) Mieszka obok mnie a nazwali syna tak jak ja . Tylko ze moj nie żyje !! gdyby moja ciąza ok to za pare dni byłby z nami a tak mojego synka nie ma a na podwórku obok bedzie szkrab z imieniem naszego! Mam nadzieję że nie oszaleje!!ale chyba już oszalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa, to faktycznie bardzo smutne z tym dzieckiem musi byc dla coebie, tym bardziej, ze imie to samo :(. ale pomysl, ze do ciebie tez sie w koncu slonce usmiechnie. u nas 9dc, zaczelismy juz sie intensywnie starac ;). zobsczymy, co z tego wyjdzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa hh29 ma rację, musisz być silna, bo po burzy zawsze wychodzi słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Powodzenia w staraniach . Przykro mi ze ktoś z bliskiej rodziny nie szanuje tego że mieszkam obok że dziecko mi zmarło i że ono ma imię ! Łebek zrobił dziecko nawet nie wiadomo komu mam nadzieję że nie bedą mieszkać obok mnie inaczej nie wytrzymam ;(Napewno łatwiej mi będzie jak bede w ciązy chyba że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa, no delikatnisci to twoja rodzina nie ma, skoro nazwala syna tak samo jak ty swojego, a teoja strata jest jeszcze swieza :(. wspolczuje :(. mysle, ze jak zajdziesz, to bedzie lepiej, choc na pewno tamten chlopiec juz zawsze bedzie ci sie kojarzyl z twoim synkiem - przez wiek i imie. ludzie bywaja okrutni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ładnie z jego strony, ale również uważam, że jeżeli zajdziesz będzie Ci łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż wiadomo, że o swoim maleństwie będziesz zawsze pamiętać. Ludzie czasami nie myślą co robią i jaki ból sprawiają drugiemu człowiekowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa-nie ma taktu twoja rodzina,bardzo mi przykro :( dziewczyny,ja będę później,za godzine jadę z córcią na szczepienia i musimy się przygotować psychicznie :D do tego jeszcze mam 2 psy na tresure wiec juz wg odpadam :D do potem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Ja prosto z mostu mu napisałam że gratuluje syna ale imie żeby przemyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
hope dzieki w imieniu syna :) hh29 no troche osób się zejdzie bo mam sporą rodzinę będzie 20-24 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
Aniołkowa współczuję że masz takich w rodzinie. Nie wiem czy cierpi na brak mózgu (bo nosi go chyba w spodniach skoro zmienia dziewczyny jak rękawiczki i dopiero się dowiedzieliście że ma dziecko) czy jest po prostu zwykłym gamoniem że nie umie uszanować Twoich uczuć... Sory za wyrażenie ale jak czytam to co piszesz to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera, takiego to bym wykastrowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
To lebek wg mnie 21lat . Jego mama nic na ten temat nie mówi tylko na fb dodal zdjęcie z porodowki z dopiskiem dzis zostalam tata . Dodal wagę wzrost godzine porodu i Imie! Ja caly czas zastanawiam sie czy to nie sciema . Nawet nie przypuszczam kto jest mama! Byl na weselu z jakas w marcu ale nie wyglądała jakby w ciazy byla. Wiem ze studniowke wtedy miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
A nic Ci nie odpisał jak mu napisałaś żeby się nad imieniem zastanowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Wlasnie nic!przecież nie bede go prosic zwby zmienil imie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
oczywiście że nie. Ale jakby był mądrzejszy to by się zastanowił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ..ale macie tempo..weszlam a tu az dwie dodatkowe stronki :) Seraphinka ja jestem w Limerick niezmiennie od 10 prawie latek i juz tu raczej zostane na nastepne paredziesiat lat ;) Hope i Marcelinka -jakies objawy macie juz na @ ?? Mam szczera nadzieje ze tampaxy pojda oficjalnie do kosza w tym miesiacu.. Angioletto - powodzenia w staraniach..uda sie napewno..musimy tylko uzbroic sie w cierppiwosc, ale mamy siebie tutaj i lzej jest razem.. ewka094 witam :) Agnieszka78 -dziekuje za ta historie..daje nadzieje a tej mi troche brakuje... Moja @ spoznia sie oficjalnie o 11 dni +/-... po weekendzie znow testuje na wszelki wypadek.. objawow jakichkolwiek brak procz sluzu i tych ikropnych napadow goraca m.moze ja mam wczesna menopauze ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa trzymaj sie mocno..trochr niedelikatnie z tym imieniem zrobili ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to wogole imie miala Twoja kruszynka nosic ? My juz tez imiona powybieralismy a nawet fasolki nie ma...za bardzo sie nastawiamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggieod witaj :) Wróciłam ze szczepień i podpytalam o bad krwi HCG.Koszt u nas to 18zł i wyniki są na nast dzień.Kurcze,korci mnie zeby isc w pn,o ile nie bedzie @ do tego czasu.Bardzo jednak boje sie ze dostane wiadomosc ze to nie ciąża tylko moje urojenia,a to prawdopodobne :( nie wiem czy bym to lekko zniosła.wogole to nie wiem jak zniose jesli przyjdzie @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2014
Mój synek to Jaś . Został tak ochrzczony i pochowany ! Mieliśmy inne imie wybrane ale stwierdziliśmy że taki mały bezbronny musi mieć jakieś dlikatne imie a tamto imie zatrzymamy dla kolejnego potomka , aczkolwiek juz mi ktos nagadał ze nawet jak kiedys bede miala synka to już nie takie imie jak chcieliśmy ! Bo to jakieś tam przesądy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa,my chcemy Jasia,piękne imie i faktycznie bardzo delikatne.Tak sobie myslę,może to jednak jakis żart?? moze on wcale nie ma tego dziecka? dziewczyny czy jak juz sie zdobędę na zrobienie testu przed @ czy pora dnia ma znaczenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieod
Najlepiej rano zaraz po wstaniu bo wtedy poziom hormonu jest najwiecej skoncentrowany..:) ja chyba nie mam @ u testuje na negatywbie wiec juz bym wolala zeby @ przyszla i wiedzialabym na czym stoimy. Jasiu to sliczne imie :) aniolek Jas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży robilam test 2dni po spodziewanej @ i wyszla blada kreska.ciekawe kiedy najszybciej moze ''cos'' wyjsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×