Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wika220989

starania o dziecko lato 2014

Polecane posty

Gość marcelina89
ja to mam taki brzuchol jakbym była w 3-4 m-cu... poza tym aby sery bym jadła... ale to może przez ten skwar bo nie chcę sobie niczego wmawiać. ale nawet mój mężuś zauważył... ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angioletto
marcelina :D ja też jestem gdzieś w 4mcu ciąży :D dzis w sklepie wydawało mi się że ludzie zwracają na ten brzuch uwage nawet :D ciekawe kiedy wreszcie opadnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
u mnie to pewnie jak upały miną albo jak @ przyjdzie...:( choć w pierwszej ciąży bardzo szybko brzucha dostałam bo już w 9 tygodniu było widać a nabrałam tylko 7 kg... Boże jak bym chciała żeby i tym razem tak sprawnie poszło ( tzn ciąża bo poród to koszmar u mnie był) a moja mama miała takie lekkie porody- po pół godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelina-ja rodzilam w Uk 32h,mała była źle odwrócona.takze wiem cos na temat ciezkich porodów :D dlatego wlasnie teraz zdecydowalam sie tylko na cc i nikt nie przekona mnie do zmiany decyzji.A Ty kiedy testujesz??zazdroszcze tak malej wagi w ciaży,o ile mnie pamiec nie myli ja dobrałam spooooro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina89
5 testuję. Ale ja do najszczuplejszych nie należę i mogę trochę nawet sporo oddać zbędnych kilo:) lekarz kazał mi przytyć od 9 do 11 ale mi się nie udało... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test i niestety znowy jedna kreska ;( jestem załamana :( kurczę a już myślałam, że coś będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Ewka jesteśmy z tobą :* ja też raczej jestem myśli że nic z tego w tym miesiącu, nie jesteś sama :( Innym dziewczynom życzę szczęścia! Może którejś uda się zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Agnieszka78 jakieś wieści robiłaś bete albo byłaś u lekarza ? Mam nadzieje że wszystko w porządku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggieod
ewka094 glowa do gory ..ja tez znow testowalam i byla jedna okropna krecha :( a @ jak nie bylo tak nie ma ... w srode jade do kliniki i nie wyjde dopoki mi nie zrobia badan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durna jedna kreska.... dziewczyny za rok bedziemy wszystkie sie z tego smialy..z brzuchami lub juz nawet bobasami na rekach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggieod mam nadzieję, że masz rację ;) fajnie jest tak razem przez to przechodzić ;) i faktycznie głupia jest ta kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Co wy wiecie o duzej wadze!!! Pod koniec 2012r wazylam 63 kilo wzrost 184-5. Po pierwszym poronieniu hormony zaczely szalec i do konca 2013 waga 90kilo. Ciaza 2i najpierw schudlam do 87 . A dzien przed rozwiązaniem 94kilo teraz 98 a czasami 100. I wyobrazcie sobie mnie w ciąży! Boje sie a lekarz mówi ze ratuje mnie ciaza i prawidłowy porod bo wtedy organizm zacznie funkcjonowac!! Karmienie itd! Non stop słyszę docinki od rodziny mojej i meza.a maz nie zwraca na to uwagi albo po prostu nie chce mi mówić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz, ja też do najlżejszych nie należę i też często docinki słyszę, zawsze zwracałam na to zbyt wielką uwagę, ale mój narzeczony mówi mi żebym sie nie przejmowała tym, niestety nie da rady się nie przejmować. Tylko Twoi najbliżsi powinni to trochę zrozumieć, ale zawsze jest lepiej patrzeć sie na kogoś i z kogoś się wyśmiewać, niż zauważać własne wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olej ich.... Twoj maz kocha Cie taka jaka jestes i to jest najwazniejsze ... jak im sie nie podoba to niech nie patrza...poza tym wage zawsze mozna zrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Dokładnie maggieod. Wiecie co dziewczyny nie moge spać kolejną już noc****ewnie uznacie to za głupotę ale czasami dopadają mnie takie myśli że w życiu nic bez przyczyny się nie dzieje.., moja siostra ostatnio powiedziała mi że może tak ma być może to z nie tym masz mieć to dziecko i wiecie co aż się zatrzęsłam ze złości jak to usłyszałam no przecież jak to On jest mężczyzną mojego życia nie wyobrażam sobie że może być inaczej każdego dnia kocham go bardziej to taka bezwarunkowa miłość nie pojętą dla niektórych choć momentami wkurzam się na niego niemiłosiernie, a czasem nawet mam ochotę wziąć młoteczek i walnąć go czasem ale nigdy prze nigdy nie pomyślałabym o czymś takim.... Później jednak przypomnialam sobie pewną historię dalszych znajomych piękni,młodzi,zamożni po ślubie starali się o dziecko nie wychodziło po roku czasu okazało się że On zginął w wypadku może tak miało być?....czasem nachodzą mnie takie myśli bo to już tyle czasu upłynęło od pierwszej myśli o dziecku... zostało mi badanie drożności jajowodów i w sumie ewentualnie później bardziej szczegółowe jeżeli w ogole na takie się zgodzę. Nie wiem może to nie ten moment, nie ten czas.... Może mam inną misję w swoim życiu pomagać biednym,zwierzętom albo zaadoptować?Sama już nie wiem chyba świruję a to nie pomaga zdrowo się, odżywiam,ćwiczę,biorę witaminy,kwas foliowy co jeszcze mogę zrobić....to takie frustrujące..... Smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tez nie wytrzymalam,o 6 rano zmierzylam sobie temp.Mialam 37.1 i wydalo mi się ze to dobry ciążowy objaw.Poza tym obudziłam się z bólem kregosłupa i brzucha jak na @.Zrobilam test płystkowy,Jedna krecha :( tez sie załamałam.I tak samo jak Wy jestem zrezygnowana i zdaje mi sie ze te wszystkie objawy są poprostu powrotem mojego organizmu do normalnosci.Brzuch w sumie ćmi coraz bardziej wiec spodziewam sie @ w ciągu max 2 dni :( został mi jeden test.widac dopiero za miesiąc się przyda ,ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Ja tez mam noc z glowy. Nawalnice u nas byly . Zalalo pobliskie miejscowosci u mnie szans na to nie ma ale cala noc syreny wyly do tego grzmoty straszne. A w bonusie zab mnie boli glowa i migdal . Katuje sie zeby lekow nie brac . Mysle ze wizyta u dentysty teraz moze zaszkodzic a bylam profilaktycznie w czerwcu u dentysty i mowil ze nie widzi nic niepokojacego a teraz bol tak cmi do tego glowa i migdal (gardlo) nic mi nie smakuje mam taki metaliczny smak w ustach. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolkowa,nie chce zapeszać ale wielkokrotnie dziewczyny pisaly o tym metalicznym smaku w ustach ze to objaw ciąży :) moze jednak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Wiem tylko chyba troche za wczesnie na takie objawy. 9 dni do testu to sporo! Przy 30 dn cyklu to mam dopiero21dc .Raczej za wczesnie na takie objawy. Ja się czuje jakby mnie grypa brala do tego te zęby. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zdaje mi sie ze to jednak jest mozliwe ;) a ból piersi,ból na @,cokolwiek innego masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis 23 dzień cyklu i wszystko juz chyba odczuwałam haha :D jak widać można,tylko nie wiadomo czy to objawy ciążowe czy przedokresowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Jedynie semna jestem w dzien a w nocy spac nie moge. Do tego ból glowy zeba i gardla. I nic mi nie smakuje . Nawet dla proby wzielam cukierka -bez smaku . CYTRYNA tez bez smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem,kurcze,faktycznie to moze byc od migdałów i bólu gardła,ale nigdy nic nie wiadomo ;) tak czy siak trzymam kciuki :) cos tu u nas spokojnie na forum,dziewczyny chyba tez odsypiają nieprzespane noce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seraphinka na to pytanie tylko Ty znasz odpowiedz...co by sie nie dzialo to nie trac nadzieji i probuj wytrwale..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ktora teraz bedzie testowala ?? Ja niestesty wychodze z jedna kreska a juz 12 dni po @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Dziewczyny ja sie boje ze dzis skończę u dentysty a tam co powiem ? Ze mogę byc w ciąży ale za 10dni sie okaze? No nie bardzo . A jak mi rozdziubie zeba i zalozy lekarstwo i za miesiax skończy. Kurcze kiepsko to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolkowa-powiedz prawde,wlasnie ze mozesz byc w ciąży,oni muszą byc na takie ewentualnosci przygotowani. maggieod-powaznie 10dni po @ i nadal jej brak a test negatywny??? moze do ginekologa się udaj,bo to calkiem dziwne ja pomylam podlogi,mialam napad dusznosci(jak emerytka) i usiadlam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seraphinka1
Maggieod a często masz nieregularna @ w sensie że różnie przychodzi? To już sporo czasu 12 dni.. Poczekaj jeszcze trochę może i zrób 2 test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolkowa2014
Ja dzis tez sie czuje jak emerytka . Chodze po domu i tak patrze ze Zaraz umyje naczynia. ZARAZ sprzatne sypialnie Zaraz ugotuje obiad a tu zaraz bedzie 13 a ja na lozku. Biometr niekorzystny. Zab mi troszeczkę odpuscil moze rusze tylek. Nawiasem mowiac koleżanka wlasnie pochwalila sie ciaza testy negatywne a beta ciazowa! Może idz na bete prywatnie a wynik bd miec w pon albo jeszcze dzis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobiję do tematu ponieważ zaczęliśmy starania. Do tej pory wychodziliśmy z założenia, że będzie co ma być i nic się z tego nie wykluło. Póki co jeszcze nie czuję presji aczkolwiek chęci już mnie nachodzą dość intensywne na zobaczenie 2 krech ;) 29 lat - 1 cykl - 09-08-2014 :) Mam nadzieję,że mogę dołączyć w oczekiwaniu na wynik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×