Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość wesołka91
Kochane! Wszystko u mnie w porządku. Dzieciątko ma 9 mm. Serduszko uderza 145 razy na minutę, a termin mam na 7 marca. Rany ile przez niedouczonego konowała, może sie człowiek nadenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołka ufff :) najwazniejsze że wszystko dobrze :) ja dziś mam wizyte... troszkę sie stresuje...w ogóle to mam jakies dziwne przeczucie że tam jest wiecej niz jedno serduszko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
To wspaniała wiadomość Wesołka! Teraz juz żadnych stresów :-) ja tez mam dzisiaj wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Wesolka super!!! A na tego 1 lekarza to j akas skarge najlepiej napisac, cokolwiek!!! Nadzieja to mialabys urwanie glowy hahahaha Ano, jak ja bylam w ciazy pierworodnych to wszyscy znajomi palili i rzeczywiscie to meczace bylo, dodatkowo ze palilam pzed ciaza :p Aa teraz kazda para albo w ciazy albo dzieciata i juz nikt nie pali z 11 osob palilo 9 teraz nikt, faceci sie zsolidaryzowali z kobitkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Hej :) Za to u nas chyba srednio. Zarodek ma 1mm, nie ma jeszcze serduszka, dodatkowo torbiel wielkosci 3.3 cm na jajniku... doszly mega mdlosci i wymioty a 3 dni temu mialam rotawirusa.I co tu robic? Lekarza mam za 5 tyg, robic cos prywatnie? Lekarz mowi, ze ciaza mlodsza, ale ja wiem, ze stosunek byl 21 czerwca i tylko wtedy bo mam meza w delegacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Nadzieja Ja juz po wizycie. Zarodek 3mm czyli wychodzi ze ciaza mlodsza o tydzien bo to 6 tydz 6dzien. Serce bilo:) teraz badania i wizyta 13 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Nadzieja to identycznie jak u mnie! Dzis tez 6 tyg i 6 dni hihi Termin mam dopiero na 31.07 juz doczekac sie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
Ja tez juz po pierwszym usg. U mnie potwierdzony 6 tydz i 1 d. Zarodek ma 5mm. Widzialam bijace serduszko. Lekarz byl super. Wszystko mi wyjasnil i mial rewelacyjne podejscie. Powiedzial ze istnieja pewne badania wskazujace na to że usg- zwlaszcza te z dopplerem moze zle wplywac na plod dlatego nie warto szalec i trzeba robic zgodnie z zaleceniami. Ponoc doppler powoduje wzrost temperatury u plodu co moze miec negatywny wplyw na rozwoj komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Wiktoria spokojnie. Stosunek mógł być 21, ale plemniki mogą żyć do 5 dni, a owu mogła się przesunąć. Do tego może dojść błąd pomiaru USG. Ja już wiem, że nie warto martwic się na wyrost. Gorąco polecam wizytę w prywatnym gabinecie z profesjonalnym USG. Nie wytrzymałabym czekania 3 tygodni na wiadomość czy ciąża się rozwija czy nie, a co dopiero 5. Zarodek rośnie teraz o 1 mm na dobę. Odczekaj tydzień lub dwa i idź na prywatne usg. bez względu na cenę wizyty, uzyskanie spokoju jest bezcenne dla ciebie i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Haha, ja wg USG też byłam wczoraj w 6tygodniu i 6dniu ciąży ;) z moim ukochanym śmiejemy się, bo wiemy, że do decydującego zbliżenia doszło w piątek 13 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiaaaaaa
hej, Ja miałam usg w czwartek, wg usg data porodu na 11.03, wg OM na 06.03. Zarodek miał 4,2 mm, pęcherzyk 16,8 mm. Serduszko 132 ud/ minutę. U mnie dziś wg OM 7t1dc, ale miałam późno owulkę. Wiktoria, nie martw się, wg usg są zawsze jakieś różnice, jeśli chcesz zrób prywatnie badanie, będziesz wiedziała że wszystko ok. Wesołka, cieszę się że już się wszystko wyjaśniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa welna ___07.03.____28l.___????___3 ciąża__Starogard Gdañski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Poprawiam Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna ________07.03.____28l.___????______3 ciąża__Starogard Gdański anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz bo coś nie wyszło ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok.Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna ________07.03.____28l.___????______3 ciąża__St. Gdański anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
Hej dziewczyny, u mnie nieciekawie, wczoraj miałam plamienie, pózniej lekko krwawiłam, pojechałam na pogotowie lekarz zrobił usg i stwierdził, że wszystko w porządku, zapisał luteinę i duphaston, kazał leżeć 2 dni, a potem się oszczędzać, sama nie wiem co robić, bo z tego co czytam w necie te leki nie są obojętne dla dziecka :/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Eveline to jest progesteron. Ja w pierwszej ciąży brałam do 4 miesiąca. Bardzo dużo kobiet w zagrożonej lub długo oczekiwanej ciąży go bierze. Ja teraz też biorę. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Eveline nie boj nic, ja luteine bralam do 35tyg :) I tez krwawilam, a ciaza donoszona i dziecko zdrowe. U mnie krwawienie bylo w 6 tyg i nie znali przyczyny, nie bylo zadego krwiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???___2 ciąża____??? wesołka91_____03.03____23 l._____???___1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???___2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???___2 ciąża____??? Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???___2 ciąża____ok. Warszawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???___2 ciąża____??? N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ___2 ciąża____Warszawa welna ________07.03____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32 l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____??? Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____??? wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____??? Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____??? N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna ________07.03____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański Tyna83_______08.03_____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32 l.______???___1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____??? Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
Dzięki dziewczyny, trochę mnie podbudowałyście :). W takim razie nic tylko brać. U mnie też usg też nic nie wykazało, lekarz twierdzi, że będzie ok. Termin porodu wg USG wyszedł mi na 8.03. Aa i czy miałyście jakieś skutki uboczne podczas brania tychże leków? Pozdrawiam! Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
Ja w czasie ciąży nie. Ale Duphaston brałam od kilku lat w drugiej połowie cyklu (mam niski progesteron i nieregularne cykle) i trzeba uważać bo się tyje. Ale w ciąży raczej nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Ja po luteinie doustnej mialam mega mdlosci, wymiotowalam na sama mysl ze zaraz bede musiala je wziac pod jezyk, szybko zmienilam na dowcipne. Zadnych skutkow ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
Hej Dziewczyny moge się przyłączyć. wczoraj zrobiłam test i wyszły ma dwie kreski. co prawda słabe, ale dwie. cieszę się strasznie że nam się udało. nie byłam jeszcze u lekarza, w pon myślę coś załatwić. bierzecie kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Cześć, ja biorę tylko Folik. Pierwszą wizytę mam we wtorek. Dzisiaj znowu upały, to pewnie wszystkie dziewczyny nad jeziorkiem siedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmnana
a w którym tygodniu jesteś. ja według OM w 5 i już mnie mdłości i wymioty mordują. miała która z was tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelain
pmnana ja mam mdłości straszne i zero apetytu, jestem w 7 tygodniu, Tyna83 jezioro i plażę mamy w samym centrum miasta więc mam praktycznie pod samym nosem, a tu lipa - muszę leżeć, szlag mnie trafia, w taki upal :/ Lilianka31, u mnie na razie 3kg na - , apetytu zero więc może na każdego inaczej działa, zobaczymy dalej, Esen, też mam dopochwową luteinę i całe szczęście, bo mdłości to ja już mam dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilianna dopisuj sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Ja wg OM jestem w 7t+2. Mdlosci mam cały dzień. Raz na jakiś czas tez zwymiotuje. Najgorzej w pracy, bo ukrywam jeszcze ciąże. To moja druga ciąża. W pierwszej to nic nie jadłam, bo ciagle wymiotowalam. I nic nie pomagało. Żadne herbatki z imbirem, czy cytryną. Ani częste podjadanie. Bo trudno było cokolwiek do buzi włożyć. Musiałam przeczekać. Przeszło po 3-cim miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×