Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Swiatelko dopisuj sie do tabeli . Ano81 myslalam ze 81 to twoj rocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży po  raz 3
hej kobietki :) jestem po raz trzeci w ciąży,,mam dwoje świetnych chłopców 6 lat i 15msc,,termin mam na 7 marca 2015,,z poczatku był to lekki szok,,miałam inne w głowie ale teraz juz się bardzo cieszę i zastanawiam jak to będzie miec troje rozbójników ;) mysle że to pewnie 3 chłopiec będzie ;) będzie rodzinka pl \ nie mam juz pomysłów na imiona,,tak mało jest dla chłopców ciekawych wg mnie oczywiście,, ciężko mi będzie wybrać,, 1 synka szybko w miare wybrałam bo w 6 msc 2 synek dostał imię na porodówce jak Go ujrzałam:) a teraz nie wiem,,myslę o tym choc wiem że jeszcze za szybko,,ale niechce tym razem czekać do porodówki ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welna
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____ wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____ Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____Ok.Wawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____ N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____ Caarolinee88___21.03____26l._____???____3 ciąża____Warszawa welna ___07.03.____28l.___????___3 ciąża__Starogard Gdañski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____??? wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____??? Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____??? N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna ________07.03.____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32 l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____??? Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Hej, usunełyscie mnie z tabelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano81
tak, 81 to moj rok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Hej dziewczyny :) Mam termin na 15marca :) Do lekarza ide dopiero w przyszlym tyg. Wiec dopisze sie po wizycie :) przyznam szczerze ze funkcjonalnosc tego forum nie za bardzo mi odpowiada , ale moze przelamie sie i bede z Wami pisac :) Na pewno duzo pytan bede miec do Nadzieji :) u nas bedzie 20mc roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soulija
Witajcie. Zrobilam Termin u lekarza na 31.07 mam. Bede w 9 tc wiec juz bedzie wszystko wyraznie widac. Chcialam kiedys zabrac synka na usg by swoja ( Mam nadzieje siostrzyczke zobaczyl) od kiedy robione jest usg przez brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja badanie usg przez powloki brzuszne mialam robione po 12tc. Zapisalam sie juz na wizyte do lekarza bo konczyc bedzie mi sie duphaston i przy okazji zrobie usg (6tc). Zarodek juz powinien byc widoczny ale ciekawa jestem czy serduszko juz uslysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) ja usg "niedowcipne" jak to mówi moja koleżanka miałam już w 12 tyg. macie jakieś typy co do płci? ja wbrew chyba wszystkim marzę o drugim synku. Chociaż jak juz powiemy to pewnie wszyscy będą trzymac kciuki za dziewczynkę :P z drugiej strony mała księżniczka też byłaby super :) Ja mam wizytę w piątek. To będzie koniec 7 tyg. A mam pytanie do dziewczyn z małymi szkrabami w domu...nosicie pociechy na rękach czy już pomału tłumaczycie że mamusia nie może dzwigac??? jak dzis w nocy dzwignelam małego z łóżeczka bo się przebudził to aż mnie coś pociagnelo w pachwinie ale tak konkretnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladyFox_______01.03____30 l._____???____2 ciąża____??? wesołka91_____03.03____23 l._____???____1 ciąża____ok. Katowic Lilianka31_____05.03____32 l._____???____2 ciąża____Kraków Soulija________06.03____28 l._____???____2 ciąża____??? Monisiaaaaaa__06.03____27 l._____???____2 ciąża____ok. Warszawy Wiktoria86_____07.03____28 l._____???____2 ciąża____??? N@dziej@_____07.03____29 l._____??? ____2 ciąża____Warszawa welna ________07.03.____28 l._____???____3 ciąża____Starogard Gdański Tyna83_______08.03_____31l._____???____2 ciąża____Poznań anka p________09.03____22 l._____???____1 ciąża____Warszawa Ewa __________11.03____35 l._____???____2 ciąża____Chełmża ano81________ 12.03____32 l.______???___ 1 ciąża____Warszawa Czuprynaa_____14.03____25 l._____???____3 ciąża____??? Caarolinee88___21.03____26 l._____???____3 ciąża____Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nosze malego (22mies) bo w ostatniej ciazy jak go podnosilam to bolalo a niestety (nie wiem czy z tego powodu) troche pozniej poronilam.ucze go by podawal mi reke bo jest na tyle duzy ze mama go nosic nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
Czesc dziewczyny witam wszystkie nowe mamuski :) fajnie ze nas przybywa troche was podczutuje ale malo czasu na pisanie- wakacjuje sie Tyna czemu sie wypisujesz ? Cos sie stalo? Dziewczyby jak dajecie rade w upaly? U mnie juz 8 tydz boze jak ten czas zasuwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja tez chce drugiego chlopaka :) przeraza mnie roz u dziewczynek hehe Co do noszenia to nie mam problemow moj syn ravzej wola " mama szybciej biegnij".... z reszta uwazam ze nie mozna dac sie zwariowac poki nie przeszkadza mi brzuchol to biegam, gram w pilke jezdze na rowerze... w pierwszej ciazy na rowerze smigalam do 8 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyFox
To wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Nadzieja, moj roczniak jeszcze nie chodzacy, ale ja go nigdy nie nosilam od tak, tylko wyjmuje z lozka, albo wkladam do krzeselka, czasem jak sie pieprznie w cos to wezme na rece, no i znoszenie ze schodow, ale pewnych rzeczy chyba nie przeskoczymy :( Jabtez chce 2 chlopaka, ale 3 ma byc dziewczyna :)) Wiec jak teraz trafi sie krolewna to bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mój też jeszcze nie chodzi...ale też od poczatku nie był uczony noszenia go wszedzie za soba...ze ja przy garze a on na rece...tez tylko przenoszenie na fotelik czy do przewiniecia, ale wysiada mi kregosłup:/ mimo że on waży 10 kg ale jest wysoki ma jakies 85-90 cm chyba teraz, nie wiem bo pedraka ciężko zmierzyc :P na bilansie za miesiac pewnie go wymierzą dokladnie :P najgorzej że ja nie mam tu nikogo blisko..jesteśmy słoikami osiadłymi na stałe w wawie :P cała rodzina daleko. jest tu moja siostra z mezem ale oni pracuja wiec ciezko zeby mi ewentualnie pomogli. Jednym słowem całymi dniami jestem sama z synkiem. Mąż wraca wieczorem dopiero. Tak teraz nachodzi mnie strach czy ja dam rade z dwójka takich maluszków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) ja także oczekuje marca 2015 . Mam termin na ok 12-go. Miło mi być tutaj z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady Fox no właśnie róż wszędzie dla dziewczynek :P ale czasem mam tak że jak przechodzę i widzę jakąs sukieneczke w groszki czy coś to sobie myśle... a kupię... jak raz go tak ubiore to nikt sie nie zorientuję :P i tak babcie w parku mi go ciągle od panienek nazywają :P mimo że naprawde ubieram go super męsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie tak z innej beczki...co może chciec roczniak na pierwsze urodziny ??? bo ciocie dopytują co by chciał a ja nie mam pojecia...macie jakies typy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Nadzieja, co moze chciec? Niech się sypna groszem :) takiemu malemu to raczej obojetne, ale wiadomo jakas zabawke i tak musi dostac. Np jakis samochodzik pchacz, albo pudlo interakcyjne, niew wiem jak to sie nazywa fachowo, z kazdej strony cos innego, wkladanie klockow w odpowiednich ksztaltach itp. Oj to bedzie Ci ciezko :( ja z jednym sobie radze, ale moi rodzice mi pomagaja, tzn czasem go wezma jak chcemy z m gdzies wyjsc. Przy dwojce bez pomocy chyba nie dalabym rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esen no to mnie kobieto pocieszyłaś :P no właśnie chodzi mi o zabawki jakieś... ja z męzem kupiliśmy mu stolik edukacyjny z chicco na prezent..czekam aż przyjdzie :) miał juz z nim styczność i jest w tym mistrzuniem :P Jeśli chodzi o jakieś klocki to musza byc mega duze bo jak był mniejszy to nie wiem jak dał rade ale wlasnie takiego klocka wepchna sobie do buzi ze potem ledwo go wyjełam...nigdy bym nie pomyslala ze tak szeroko mu sie japka otworzy :/ mam nauczke na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Moja mala ma 15 kg, wzrost 3 latki, a ma 2 lata. I niestety czasem trzeba ja podniesc. Nie chce schodzic sama ze schodow, bo sie boi... A meza mam tylko w weekendy. Wiec w 1 recwe worek ze smieciami, w drugiej corka. Jak ciaza silna to sie utrzyma, co innego poczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Ja moją 3-letnia córkę tez czasami podnosze (wazy jakieś 18 kg). Ale nie tak żeby z nią chodzić na rękach. Jak na razie nic mi nigdzie nie "strzeliło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka p
czesc dziewczynki jak funkcjonujecie w taka pogode? mi sie wszystkiego odechciewa, caly czas bym mogla tylko spac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna83
Gdybym nie musiała siedzieć w pracy to pewnie bym leżała cały dzien. A tu nie dość, że duszno to jeszcze mam straszne mdlosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołka91
Wróciłam od lekarza. Według OM to 8 tydzień, zarodka brak, tylko pęcherzyk. Mam czekać do 5 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×