Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

A widzisz, to dlatego tak drogo, bo na poprawinach grają:) U nas w regionie tak nie ma, zespół jest tylko na pierwszy dzień. Co do ciast to dokładnie nie wiem, bo u nas jest w cenie. Pani która się tym zajmuje powiedziała, że jedna blacha na 10 osób się liczy. Tort mamy we własnym zakresie, pytałam tylko w jednej cukierni, tak z ciekawości to 37zł za kilogram, u nas na 130 osób jakieś 10kg potrzeba. Ale to tak orientacyjnie. My też chcielibyśmy w październiku...tego roku;) Ale jakoś wytrzymamy:) Mam rodzinę bardzo daleko więc muszę dać im trochę czasu na zamówienie biletów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
babeczka w salonie od razu mi powiedziała jaki krój sukni będzie najlepszy. Nie mierzyłam, bo za wcześnie, no ale do listopada mam się zdecydować, żeby na spokojnie wprowadzać poprawki. mimie1111 , kiedy dokładnie wychodzisz za mąż?? Ja też w maju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też powstrzymuje z mierzeniem do października/listopada, bo chciałabym wiedzieć jaki krój najlepiej do mnie pasuje, w jakiej sie najlepiej bede czuła itd, zamierzam po sezonie ślubnym rozejrzeć się za używanymi sukniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz jeszcze DJ WODZIREJA na wesele zapraszam na stronę www.djwesele24.pl oraz na FB - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maj to nieszczęśliwy miesiąc na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
ja nie wierzę w przesądy. Jest najpiękniejszym miesiącem z całego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam super dj wodzireja na wesele www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:):):) Coś to nasze forum drzemie:) pssst84 ja tez nie wierze w przesady, a maj to naprawdę piękny miesiac!:) U nas lipiec tez bez 'r' ale co tam..:) Chociaż ja to bardzo chciałam w czerwcu...:) Ostatnio znów zaczęłam intensywnie myśleć o ślubie...:) Już był taki wewnętrzny spokój, a tu znowu tylko o nim myślę:) Chciałabym, żeby już był kwiecień ;p Przygotowania w pełni, zapraszanie gości itd...:) Ale szybko zleci , nie wiadomo kiedy już zleciały dwa miesiące, pamietam jakby to było wczoraj szukanie sali, rezerwacja itd...:) A co u was, myśli uspokojone, czy też co chwila budzą się wyobrażenia o ślubie:)? Pozdrawiam z zachmurzonej Lubelszczyzny:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko, forum drzemie bo jest kupa czasu, co wy bedziecie robic jak bedzie po slubie? Ja mam slub w czerwcu 2015, to jest 9 miesiecy, kupa czasu, po co mam go tracic na p********ie na forum o d***e maryni?? O tym ktora jaka bedzie miala kiecke, jakie zaproszenia, jakiego dj'a, jaka sale, jaki kolor majtek, no blagam, co mnie to obchodzi???] Przykladowo teraz szukam jeszcze fotografa i olewam temat slubu do przyszlego roku. Jak czegos faktycznie szukam, to wejde na forum i poczytam opinie, ale pisac zeby pisac, dla podniety? Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czy ktoś Ci kazał wchodzić w nasz temat i go czytać bądź też wypowiadać się? iskierka ja co jakiś czas myślę o ślubie, choć to jeszcze dokładnie 11 miesięcy. :) Albo może już tylko. :D Najwięcej czasu spędzam ostatnio na przeglądaniu stron z sukniami. Nie wiem co wybrać. Mam mętlik w głowie. Mało co mi się podoba. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie jeszcze DJ WODZIREJA polecam tego gościa, super zabawa, muzyka, szaleństwo na parkiecie www.djwesele24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc hehe no ja nie wiem po co masz czas "tracic na p********ie na forum o d***e maryni", wiec co tutaj robisz? Po co zajrzałaś tu? Coś chciałaś się dowiedzić? Po co odwiedzasz fora ślubne skoro to strata czasu? Szukasz fotografa? Upssss, to nie tutaj.... No kogo jak kogo ale Ciebie to akurat nie powinno obchodzić " ktora jaka bedzie miala kiecke, jakie zaproszenia, jakiego dj'a..." Więc daruj sobie te zbędne komentarze, tak jak Ty jesteś zbędna tu. Tasiemcom stop! Wypad! Kasieńka dla mnie to jest jeszcze "aż" kilka miesięcy...:) A byłaś w jakimś salonie mierzyć suknie? Myślę, że wtedy będzie miało się lepszy obraz jak się w której czuje, wygląda itd. Ja też czasami oglądam, ale nie często, prędzej z nudów:) Nie trafiłam jeszcze na żaden ideał;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wariatki, tracic dlugie miesiace na szukanie kiecki na jedna noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka w salonie jeszcze na razie nie byłam. Tylko w internecie przeglądałam zdjęcia sukien. Znalazłam kilka, które były całkiem ładne, ale nie powaliły mnie na kolana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panny Młode - jeśli nie macie jeszcze swojego fotografa, to zapraszam do kontaktu na priv - podam Wam adres ze stroną ze zdjęciami :) Serdecznie zapraszam! Jak czytam Wasze posty to bardzo bym chciała fotografować Wasze śluby, podoba mi się Wasz entuzjazm i zaangażowanie - bo o to w tym wszystkim chodzi! Wszystkim życzę powodzenia i radości :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_mloda_05_09
Hej ;) U nas, tak jak już pisałam, wszystko stoi w miejscu i pewnie jeszcze postoi. Został rok i dwa dni, i wydaje mi się, że to mega dużo czasu skoro najważniejsze mam załatwione :D A mnie się ostatnio zaczęły podobać suknie z długim tyłem i krótkim przodem albo w rozcięciem od uda, ale brakuje mi odwagi, bo chyba by mnie zlinczowali :D Szkoda, że nasza tradycja jest piękna ale nieco zacofana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najistotniejszą kwestią było znalezienie odpowiedniej Sali weselnej. Było mnóstwo pytań i wątpliwości, datę już mieliśmy zaklepaną, ale problem był z salą. Ostatecznie decyzja padła na salę weselną w http://www.dwabratanki.pl/ teraz trochę się uspokoiłam, bo najważniejsza kwestia załatwiona…;) obecnie jestem w trakcie szukania sukni ślubnej – na jaki kolor wy się zdecydowałyście? Biel czy ecru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Data już zapadła!!! 22.06.2015 !! sala już zarezerwowana, mogę się Wam pochwalić http://www.hotelspichrz.com.pl/ szukaliśmy czegoś z możliwością noclegu gości ;):) sala była dla mnie niesamowicie ważna, teraz pozostają mi drobne, aczkolwiek istotne sprawy ;) na razie pewna jest sala i fotograf;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna_mloda_05_09 Moja koleżanka wybrała sobie suknię, którą będzie nosić na trzy sposoby. Do Kościoła będzie długa, na salę do oczepin będzie z krótkim przodem, a już po oczepinach będzie taka do kolan. Jej suknia ma możliwość odczepienia przodu i tyłu. :D gość Moja suknia oczywiście musi być biała żadne ecru nie wchodzi w grę. Ale to tylko moje upodobania. Choć zauważyłam, że teraz u moich znajomych jest moda właśnie na ecru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_mloda_05_09
Ja znów na pewno nie będę miała białej sukni, gdyż chcę z koronką. A biała koronka wygląda na mnie jak firanka mojej babci : ) tylko ecru, ewentualnie szampańska biel : ) I może się jednak skuszę na rozcięcie albo coś w tym stylu : ) ale to zobaczymy co znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś widziałam, ostatnio śliczną długą suknie z rozcięciem od uda:) I tak sobie myślę, że mogłabym taką mieć, góra z koronki, lub w kształcie serduszka:):) Ale ciekawe właśnie jak reszta by zareagowała?:P Też bym chciała biel, ale podobno nie każdemu pasuje:) Więc wizyta w salonie wyjaśni wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Ja mam termin w październiku, także jeszcze dużo czasu ;) Zarezerwowalismy już salę i zespół. Za jakis czas mam zamiar powoli zacząć rozglądać się za suknią i mam pytanie - lepiej kupić w salonie czy uszyć? Jak sądzicie? Nie chciałam zakładać nowego wątku, bo I tak juz jest ich dużo i sie powtarzają, a widzę że o sukniach też tutaj piszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka mnie powiedziano, że przy mojej cerze to bez różnicy czy biały czy ecru, bo mam śniadą cerę. Ale jednak biel bardziej mi się podoba. Taka moja fanaberia, bo do ecru granat nie bardzo będzie pasował. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summerlove ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo ja jeszcze nie chodziłam rozglądać się za sukniami, jak tu u mnie w regionie stoją cenowo to się trochę orientuję, wiem że można suknie wypożyczyć od 1000zł , ale później pralnie zapłacić trzeba, jak coś się zniszczy to dodatkowe koszta doliczają, a szycie ok. 1200-2000zł w tym welon, bolerko itd. I nie wiem na co się zdecyduje, kupno, wypożyczenie? Bo o szyciu raczej nie myślę, ale zobaczymy, czas pokaże...:) Kasia pamiętam Twoją historię z kolorem, to takie romantyczne 🌼 :) Ja jestem raczej blada naturalnie, ale wiadomo ślub w lipcu, słoneczko złapie i będzie ładnie do białej sukni, a jak nie to troszkę sztucznej opalenizny złapię;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do wypożyczenia sukni to jest tak, że masz kilka dni (zależnie od salonu) na oddanie, więc młodzi zazwyczaj śpieszą się z sesją, starają się nie zniszczyć nie zabrudzić sukni, to nie siądą na trwę itd. Ciężka decyzja:) Zorientuj się jak u Ciebie w regione to wygląda wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_młoda_05_09
Ja się w sumie nie zastanawiałam głęboko nad szybciej, bardziej nad odkupieniem. Trzeba mieć pewną i sprawdzoną, dobrą krawcową, żeby uszyła to czego chcecie :) A nam został dokładnie rok :D dla mnie to jakaś abstrakcja w tym momencie, bo teraz to wiem, że poleci z górki. Dopiero co podpisywałam umowy i zgrywałam terminy (a to był maj) :D nie wspominając o rozpoczęciu szukania sali weselnej - to był styczeń 2013 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summerlove
Dzięki za odpowiedzi :) pomyślałam o szyciu bo mysle że może to wyjść taniej niż kupno. Wypożyczać bym nie chciała. Boję się jednak ze nie będę zadowolona,że suknia nie będzie wyglądała ładnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2908
Hej dziewczyny :) my również bierzemy ślub w 2015 :) nasza data to 29.08. Mamy już zarezerwowane i zapłacone zaliczki za salę weselną, wraz z cateringiem , dekoratorkę, kamerzystę który jest równocześnie fotografem oraz orkiestrę. Na początku przyszłego roku chcemy kupić obrączki oraz alkohol. Sukienka już upatrzona w kwietniu będzie się szyć. Narzeczony też powoli rozgląda się za garniturem Jaki jest wasz kolor przewodni wesela ? Mój to biało - chabrowy takie będą moje dekoracje na sali oraz kolor zaproszeń. Pozdrawiam PM z 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja będę mieć ślub 8.08.29015 na razie mam kościół i salę rozglądam się za kamerzystą, Dziewczyny ile płacicie za kamerzystę ?/Ile wam daje płyt w tym ? długość waszego filmu ? jaka jakość ?? czy amcie w tym jakieś teledyski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_mloda_05_09
Ja płace 2600 albo 2700 (juz nie pamiętam :-D) za 4 płyty bodajże :-) a kolor przewodni to będzie ciemno niebieski, tj.chabrowy (albo jakiś taki, nie wiem jak on się nazywa fachowo???). Będą w takim kolorze kwiaty, moj bukiet, moje buty i wszystkie dodatki takie jak zaproszenia, winietki, może tort :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×