Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iskierka_91

Wesele 2015! Rozpoczynamy przygotowania...:)

Polecane posty

Gość iskierka_91
No to jestem zdziwiona waszym podejściem do ślubu... Dziwie się że w ogóle udało wam się zaplanować datę, to jak piszesz bez emocji to jest przykre, takie 'a jest, to niech będzie' Odbębnię i do domu... No nic, każdy przeżywa wszystko na swój sposób, jedni się cieszą i skaczą pod sufit, inni w ogóle nie przeżywają, ja należę do tych pierwszych, razem z narzeczonym się bardzo cieszymy, i nikt mi nie zabroni się ekscytować/podniecać/nakręcać czy jak tam jeszcze wolicie.. To moje życie i będę wyrażała swoje emocje każdy możliwy sposób, a jak się komuś coś nie podoba to jego problem , niech nie wchodzi i nie czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 05 09
Hej Dziewczyny :) Iskierka, nie przejmuj, a w ogóle osoby, których nie chce dotyczyć ten temat nie powinny tu zaglądać. Nadrabiam wszystko, bo mnie kilka dni nie było ;) jeśli chodzi o wesele, to oczywiście teraz wszystko stanęło w miejscu :) chcemy się wybrać w którąś sobotę do lokalu, najlepiej gdy będzie wesele, aby zobaczyć przystrojoną, choć akurat tam wiele nie trzeba i do kościoła na jakiś ślub, aby zobaczyć jak to w ogóle wszystko wygląda, kto co kiedy śpiewa, kiedy przychodzi, ile czasu zajmuje msza i życzenia :) ale generalnie wszystko na spokojnie :) Ja na razie sukni nie szukam specjalnie, bo jeszcze za wiele ich nie ma. Ale chciałabym znaleźć i odkupić, przerobić i mieć ją po prostu taniej. Taka jaka mi się podoba, z koronki z salonu kosztuje jakieś 5-6 tys. Trochę sporo więc w pierwszej kolejności ogłoszenia, w drugiej kupno nowej. Wypożyczanie moim zdaniem się nie opłaca, bo nie dość, że sporo płacisz, to musisz jeszcze wyczyścić, i jeszcze nie daj Boże coś się stanie, no i przede wszystkim czas. Trzeba się spinać z sesją zdjęciową. A tak, umawiasz się w zależności od czasu i pogody :) Btw, znalazłam jeden outlet sukien w Gdańsku, odradzam, syf, smród, suknie brudne, szare, żółte, porwane i byle jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
hej hej..dawno mnie nie było. My zarezerwowaliśmy ślub. Udało się na godzinę 17:00 :) Pasuje nam bardzo. p.s. proponowałam forum zamknięte, bo wiedziała, że będą tu tacy typu gość05 (czy jakoś tak) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka 10 lat stazu dwoje dzieci wiec wypadaloby w koncu :) sale dj mamy zaproszenia rozdane teraz reszta aaa i kosciol slub bedzie konkordatowy jest stres moim marzeniem zawsze bylo udane wesele i mam nadzieje z nikt mi tego dnia nie zepsuje pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna Mloda 05 09 , ja się wcale tym nie przejmuję, spływa to po mnie...:) U nas na kilka miesięcy też jest przerwa...niestety:) Widzę, że chcecie być dobrze przygotowani do tego ważnego dnia...:) Nasza sala też jest sama w sobie,i nie będziemy jej specjalnie przystrajać, zaopatrzę ją tylko w żywe kwiaty:) Właśnie chyba warto poczekać aż sezon ślubny się skończy i wtedy może będzie większy wybór... Pssst84 my też mamy na 17 i uważam że ta albo ewentualnie 16 jest najlepszą godziną na ślub:) I tak miałaś chyba rację co do forum zamkniętego:) Katariina89 to pozostaje czekać;p Każdy marzy o udanym ślubie i weselu...oby nam wszystkim ten dzień był najwspanialszym i wyśnionym! Tego nam życzę!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacicie za fotografa i kamerzystę ??? Ile minut będzie trwał wasz film ? ile dostaniecie kopii?czy macie w tym plener ? ile zdjęć na dvd ? Ile w albumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
kamera 2100,- >>-> 5 płyt DVD + a 1 HD. foto 1500 >>-> 1000 zdjęć na płycie gotowych do wywołania + album ze zdjęciemia okolo 200 zdjęć. Plener w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) po raz pierwszy zawitałam na tego typu forum, więc wybaczcie ewentualny brak forumowego doświadczenia ;) również planujemy wesele na 2015, początkowo myślelismy o ślubie za granicą, ale nasi rodzice są temu bardzo przeciwni (a nie chcemy im robić przykrości w taki dzień), więc zdecydujemy sie na cywilny w Polsce + obiad dla rodziny i najbliższych, a później podróż W tej chwili pod uwage bierzemy 3 daty: 13.06, 27.06 i 04.07 - dużo zależy od dostępności fotografa, a słyszałam, że z tym może być problem. Powoli zaczynam się ślubnymi tematami interesować i wczuwać się w ten przedślubny klimat :) podobnie jak wiele z Was myslę o sukni używanej, ale najpierw rozejrzę się po salonach i zobaczę, jakie fasony na mnie dobrze leżą, może wpadną mi w oko jakieś konkretne modele z tegorocznej kolekcji - poszukiwania zacznę juz we wrzesniu bo akurat moja świadkowa potencjalna (mam nadzieję, że się zgodzi:) będzie w moim mieście to będzie mogła pomóc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 05 09
Hej. Dawno nie zaglądałam, widzę, że spokój. U nas przygotowania stanęły w miejscu, w ogóle nie ma tematu wesela, to, co najważniejsze jest załatwione, a reszta tak jak mówiłam, później. Oczywiście rozmawiamy, planujemy, itd, itp, ale nic konkretnego na razie nie załatwiam, bo jest jeszcze dużo czasu. Póki co remont mieszkania nas pochłania :) Nie znam jeszcze dokładnie oferty fotografa, bo tego nie omawialiśmy, póki co, mam zaklepany termin :) (Nasz znajomy) Około 3 tys. za milion zdjęć na płycie, fotoksięga i prezentacja ze zdjęć, takie slajdy z podkładem muzycznym, jakoś tak to u nas wygląda :D Kamerzysta daje 4 płyty a'la reportaż w różnych plikach - 2600 zł. ( HD, jakieś cuda wianki, nie znam się, ale będzie ładnie :P ) I w jednym i drugim plener jest w cenie. A ślub na 16 30, do lokalu mamy jakieś 30 km więc po 19 będziemy dopiero na miejscu :) Myślę, że to dobra godzina, nie za wcześnie, nie za późno :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najgorsze było znaleźć sale, wiadomo przede wszystkim na ograniczenia finansowe, a pozatym na wystroj – jestem chyba za bardzo wybredna:D ale wiadomo to ma być ten wymarzony dzień! My date już mamy zaplanowaną 15.06.2015 ;) sala zarezerwowana również w hoteliku http://www.hotelspichrz.com.pl akurat w moim stylu no i usytuowana w pięknym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Dla mnie rok 2015 będzie równie niesamowicie ważny jak dla każdej z Was. Non stop buszuje po forach i czytam na temat organizacji wesel i polecanek. Data już zaklepana;) sala również, prawie… można by powiedzieć, bo myślę jeszcze czy warto robić poprawiny,co prawda znaleźliśmy zajazd http://www.dwabratanki.pl w którym jest dodatkowa możliwość wynajescia pokoi dla gości wiadomo dużo osób by nie było, ale zawsze do dodatkowe koszta… Wiekszosc moich znajomych rezygnuje z poprawin, a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem długi czas zastanawialiśmy się czy wybrac zespół czy DJa. Niby DJ tanszy, ale zawsze jest ryzyko, że może nie dać rady z porwaniem gości do zabawy. Ale przed naszym ślubem pojechaliśmy do znajomych, którzy mieli DJ z www.artmargot.pl i sami go zamówiliśmy u siebie. Było super. A to jest rozwiązanie dla tych którzy chcą zaoszczędzić na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo nie jest to wszystko ogarnąć. Całe szczęście wszyscy się bardzo angażują. Ślub we wrześniu 2015. Mamy już sale, którą polecam http://www.gryszczeniowka.pl/ , DJ i fotograf też już zarezerwowani. Teraz tylko reszta "drobnostek" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
Hej dziewczyny:) Dawno mnie nie było, forum troszkę ucichło , ale powoli wraca do aktywnych;-) Trochę pewnie zrobi się nas więcej i częściej będziemy zaglądać tu w przyszłym roku, bo na razie przestój w organizacji. Ale nie zapominajmy o forum, niech nam całkiem nie umiera!;) Cudowny czas przed nami, czas czekania, planowania, myślenia, ważnych decyzji... Obyśmy podjęły te najlepsze i właściwe a ten dzień był dniem wymarzonym! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssst84
ja mam ślub w maju. Ostatnio orientowałam się w salonach sukien ślubnych. Najlepiej żebym najpóźniej w listopadzie była już zdjecydowana którą kiecuszkę chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
Pssst84 tak Panie w salonach sukien slubnych mowily zeby kolo listopada juz miec wybrana suknie? I jal wrazenia po odwiedzeniu takich salonow? jak mierzenie sukni? znalazlas swoj fason? Opowiadaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda 05 09
My nie robimy poprawin. Po pierwsze, ze względu na koszty, a po drugie, tak, część gości jest przyjezdna więc w niedzielę będą wracać. A dla reszty nie mamy noclegu. Wesele nie jest co prawda na miejscu, bo kawałek za miastem (jakieś 20 km), a są to okolice Trójmiasta. I z Trójmiasta i okolic mamy połowę gości. Już bez przesady, wrócą sobie. Martwię się o tych, którzy mają 250 km, nie zostawię ich na ulicy, w polu, pod lasem o 4 nad ranem. I właśnie dla nich głównie, ale nie tylko, bo miejscowi też będą zaproszeni na śniadaniolunch, w okolicach południa. Coś ciepłego do jedzenia, kawka, ciasto i to wszystko ;) Ślub mamy we wrześniu, nie wiem kiedy suknię kupić. Wolałabym odkupić, ale boję się, że nie znajdę. W sumie to jest dość późno więc na szczęście jeszcze mogę się wstrzymać. Jak nie znajdę to zdążę zamówić w salonie :) A jeśli chodzi o oprawę muzyczną to zależy kogo się bierze. Czasem DJ bierze tyle samo, albo nawet i więcej niż orkiestra. Nasz bierze 2700 tylko za wesele. Spotkałam się nawet z takim który bierze 4500 (DJ+wodzirej), ale też i takim, który bierze 1300. Ale do orkiestry to nigdy się nie przekonam, wolę zdecydowanie DJ niż kilku podpitych grajków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było, ale cały czas trwały negocjacje. Uwierzycie, że nadaję się na negocjatora? :D Udało mi się przekonać narzeczonego na wesele. Muszę przyznać, że negocjacje były bardzo burzliwe. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna młoda 05 09 to właśnie zależy od młodych zespół czy DJ, ale też i od regionu w którym się mieszka. U nas wesele bez zespołu to nie wesele:) Tak więc pierwsze co się załatwia to sala, następnie zespół:) My płacimy 2500zł za zespół, a ile kosztuje u nas DJ nawet się nie orientowałam, weźmiemy tylko jakiegoś takiego grajka na poprawiny...chociaż coraz częściej się zastanawiam czy w ogóle je robić... Również będę miała gości z daleka, zza ocenau aż więc dla nich muszę mieć nocleg, ale na szczęście sala nam go zapewnia:) Suknia używana to dobre wyjście, niedawno pisałam, że znalazłam używaną taką jaką bym chciała, i tak miałam dylemat, a że to za wcześnie, że gust się zmieni i niestety, za długo myślałam, bo już jej nie ma:-/ Kasieńka15082015 to super moje gratulację! Myślę, że to dobra decyzja:) Burzliwe? Aż tak się narzeczony stawiał?:) Ale dobrze, że się zgodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimie1111
Hej kobietki,z tego co podczytuje to chyba u mnie najdrozej :/ 70 osob,220 za osobe +60 poprawiny+40 nocleg za osobe,fotograf 2900,zespol 4800 a gdzie reszta. Woj.opolskie,maj 2015. Calkowity koszt 30-35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_91
Witaj mimie1111! Drogo u was faktycznie, ale gości macie nieco mniej więc jakoś się to wyrównuje:) My planujemy na 130-140os. Zespół jaki drogi... Ale to jeden dzień w życiu więc można zaszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka15082015
Narzeczony nie do końca był przekonany co do wesela. Ostatecznie pomogła mi teściowa. :) Wesele będzie na ok 90 osób. Salę, zespół i fotografa z kamerzystą już mamy. Teraz tylko po wpłacać zaliczki i podpisać umowy. :) Musieliśmy jednak zmienić datę ślubu. Znaleźliśmy idealne miejsce na nasze wesele, ale mieli tylko wolny termin 01.08.2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne, że się udało:) Niby nie o samą datę tu chodzi, ale moja też mi się srednio podoba.. Może dlatego, ze w głowie ustaliłam sobie czerwiec (najlepiej 27:) ) a w lipcu tak jakoś dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimie1111
Iskierko,drogi zespol ale graja tez na poprawinach,inne zespoly tez podobnie wychodzily. A co do tego,ze mozna zaszalec to pewnie,drugi raz tego nie przezyje i nie ma co oszczedzac,chociaz tez wszystko z glowa :D a jeszcze takie pytanko,nie mamy w cenie ciast i bede musiala zamawiwc,tylko kompletnie nie wiem ile??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimie1111
Ja tez nie bardzo zadowolona,wolalabym we wrzesniu lub pazdzierniku,ale cieszmy sie tym,zeby inne rzeczy szly po nasaej mysli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×