Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że z Ania Przybylską jest źle

Polecane posty

Gość gość
owszem nie mam nic przeciw aby Ani pomagali jej znajomi rodzina :) nam przeciez zwyklym ludziom " nie pieknym ,nie bogatym" tez tylko pomaga rodzina czasami zanjomi :) byleby skladek nie urzadzali w imie tej jej "urody i slawy" a tak ogolem OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i oby było tak, jak z tym poboczem :D będziesz zdychała, a pogotowie się na ciebie nawet nie wys.ra, bo nie będzie cię stać na jakieś-tam droższe ubezpieczenie, kiedy już nadejdzie kres tego twojego niby-socjalizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pożyj trochę, stracisz szacunek dla właśności prywatnej?smiech.gif >>>>>>>>>>>> stracisz ,naiwnosc swej natury ,co moze na dobre ci wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"fajną kobietką"? hahahaha :D ty jesteś tępym, ograniczonym i sfrustrowanym gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oby było tak, jak z tym poboczem smiech.gif będziesz zdychała, a pogotowie się na ciebie nawet nie wys.ra, bo nie będzie cię stać na jakieś-tam droższe ubezpieczenie, kiedy już nadejdzie kres tego twojego niby-socjalizmu smiech.gif x no kretyn, kretyn. trzeci raz mu tłumaczę, że DLATEGO założyłam tamten temat, a ten nadal swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z raka trzustki nikt sie nie wyleczył i ona o tym wie dlatego szuka ratunku zagranicą. Traffankowska też była chyba w Szwajcarii i jednak zmarła. Mój mąż miał torbiele w trzustce i był operowany 25 lat temu w Szczecinie. Żyje i ma się dobrze pewnie dlatego, że to nie był rak. Ale wiem co przeżywa rodzina i wiem jak cierpi chory człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ,lubiana czy nie ,bo rozni ludzie maja o Niej rózne zdanie ,to walczy o zycie .Ma 3 dzieci to dla nich musi walczyc a nie dla jakiegos widza ktory lubi filmy z Jej udziałem .Fakt ,pieniadze bardzo ulatwiaja leczenie ,umożliwiając leczenie takze w najlepszych klinikach na swiecie. To prawda ze pieniadze szczescia nie dają ale baaaardzo ułatwiaja zycie a na pewno moga uratowac zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, mam do Ciebie miłe pytanko, mogę zadać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej broken, i gościu przestancie robic wiochę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broken, mam do Ciebie miłe pytanko, mogę zadać?usmiech.gif x zadać możesz zawsze, widzisz chyba, że każdy sobie tu pisze co chce:D pytanie czy ja a) zwrócę na nie uwagę b) uznam za stosowne odpowiedzieć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie ....tak wyzywają się zdrowe kobiety /nie chorujące na raka trzustki/ w katolickim kraju. żadnego szacunku dla drugiego człowieka. I co tu dziwić się, że w rządzie dzieję się tak a nie inaczej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadaję pytanko: jakim cudem matka cię jeszcze nie wyebała z domu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale plotkarski wątek o życiu, szczęściu czy nieszczęściu jakiejś celebrytki po prostu nie mógł przetrwać, zmarnowany, bez off-topa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale to Broken sama się prosi o taką "wiochę" w każdym temacie, w którym zaczyna te swoje szczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nie kazdy w PL jest katolikiem co wam wszystkim z tym katilicyzmem walnelo na łby ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale to Broken sama się prosi o taką "wiochę" w każdym temacie, w którym zaczyna te swoje szczekanie. x pisze szczun, który wyzywa fajne młode kobitki jak ja od gówien i szmat i pozwala sobie na osobiste uwagi, za które normalnie dostałby w pysk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama brocken go zaczelas :) jestes wlasnie tym rodzajem czlowieka ktorych wiekszosc omija szerokim lukiem typowy kapitalista ..zero empatii dla innych,wyrachowanie,przeliczanie zycia na pieniadze, obluda hipokryzja, zlosliwosc i swiniopastwo ! typowy kapitalistyczny twor bez zasad ,charakteru i honoru ! jedynie kpina zloscliwosc i arogancja w Tobie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytłumacz, w którym punkcie hipokryzja i obłuda. już Ci pisałam, że takie rzeczy są domeną socjalistycznego cwanego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes wlasnie tym rodzajem czlowieka ktorych wiekszosc omija szerokim lukiem x to dobrze, ja nie lubię większości, nigdy się z większością nie trzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pisze szczun, który wyzywa fajne młode kobitki jak ja od gówien i szmat i pozwala sobie na osobiste uwagi, za które normalnie dostałby w pysk" x To był mój dzisiejszy post w tym temacie. Myślisz, że tylko jeden gość tu siedzi czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja c***isze brocken ,ze domena ta przynalezy tylko i wylacznie do wstretnych pieprzonych kapitalistow ! najgorszy ustroj wykorzystujacy czlowieka ,zezwalajacy na legalne niewolnictwo i bezkarnosc ! na calym swiecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze, ja nie lubię większości, nigdy się z większością nie trzymałam >>>>>>>>>>>> czytajac ciebie tutaj brocken ,uwazam ze nawet do mniejszosci nie przynalezysz :) cos mi mowi ,ze jestes samotna jak kolek w plocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tfu! pierwszy* a nie "dzisiejszy". Dodam jeszcze, że już nie raz miałam wątpliwą przyjemność obserwować dyskusję z Twoim udziałem na innych topach czy na tych przez Ciebie założonych. I Twoje podejście jak i sposób prowadzenia dyskusji pozostawiają wiele do życzenia, ba! czasem są wręcz karygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble, ble, ble, mój pierwszy post, okazję obserwować, jestem zniesmaczona - każdy może sobie coś takiego napisać z gościa. nie interesuje mnie walka z cieniem. sorry kapitalizm to niewolnictwo?:D a cóż to za socjalistyczna propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie co jej jest bo chyba nie w temacie jestem a wasze głupie kłótnie czy dobrze że jest bogata czy nie i gadki o kapitalizmie nic nie wyjaśniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie ustrój, w którym rżniesz wszystkich na kasę i wydajesz na rozmaite instytucje, które tą kasę rozdają osobom, które i tak by sobie poradziły, wg własnego uznania, jest fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak już ktoś pisze trochę bardziej rzeczowo i kulturalnie, bez wyzwisk to już Ciebie "nie interesuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×