Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że z Ania Przybylską jest źle

Polecane posty

Gość gość
"rozumiem te dziewuche od chorej mamy wiem ,ze tak jest usmiech.gif masz kase to przynajmniej dostaniesz lepszy pokoj w szpitalu ,lepsza opieke lespze leki chocby na usmierzenie bolu lekarz jest milszy cierpliwszy wyrozumialszy ma czas na rozmowe nie masz kasy ...to powyzsze Ciebie nie dotyczy usmiech.gif smutne ,ale prawda smutne ,ale tak bylo prawie zawsze pechowiec.gif" lepszy pokój w szpitalu nic nie da skoro ktoś ma zaraz umrzeć :-( chociaż ja też ją romumiem, jest po prostu rozgoryczona tym co sie stało i zadaje sobie pytanie "dlaczego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahaha :D :D naczel to ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie znalazłam w googlu. Tylko stare informacje z 2013r. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale płacą DEBILKO tępa, więc zasługują, ja pier... co za beton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, bezmózga kur/wo, powiedz mi dlaczego jeszcze przedwczoraj zachwalałaś istnienie publicznej służby zdrowia, a dziś pier/dolisz jakieś KNP-owate smuty o socjalizmie i podatkach, jak ostatnio przystało na dorosłą szmate na utrzymaniu matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to za logika? :D płacą, ale mają nie tylko ze swoich więc gdzie socjalizm jest moralniejszy niż kapitalizm, w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gdzie zachwalałam, nie umiesz czytać ze zrozumieniem:D pytałam się tylko, jak ta kwestia zostanie rozwiązana, bo generalnie JKM ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd to wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo co mi zrobisz? ile razy w tygodniu matka ci mówi jak żałuje, że ma taką córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken mam nadzieję, że kiedyś jak będziesz zdychać to każdy lekarz, szpital, karetka itd. oleje cię hołdując tym samym poglądom co ty teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej kretynki
sama stul pysk, bo mnie nie znasz wiec nie wiesz czy coś wiem o życiu, czy nie wiem. Mój dziadek też zmarł na raka trzustki i co w związku z tym? Moi rodzice i ja mamy jakoś kasę, ale nic to nie pomoglo. I nigdy nie przyszłoby mi do głowy zeby komuś życzyc smierci. Jestes taka idiotka, że az szkoda czasu zeby z toba rozmawiać. Powinnaś się leczyć u psychiatry bo z takim podejściem "ona powinna umrzeć bo moja matka umarła" jesteś niebezpieczna dla otoczenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, kiedy będziesz zdychać na poboczu z pogruchotanymi kośćmi, złamanym kręgosłupem i pasztetem zamiast wątroby, niepracująco k/u/rwo to pogotowie dostosuje się do twoich poglądów w kwestii służby zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*niepracująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, bezrobotny tłuk taki jak ty nie powinien raczej wypowiadać się na tak poważne tematy, jak podatki, służba zdrowia, czy zalety i wady kapitalizmu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby to nie była prawda :( ona ma małe dzieci..tak nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość, że to tłuk, pyskate i bezrobotne gó*wno to jeszcze ku/rwinistka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prócz karetki, wszyscy inni cię oleją, kobyłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie podjęłam starań" to to gówno nawet w RUP się nie zarejestrowało?:D mama musi być szczęśliwa, że trzyma takie 27-letnie coś w chałupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokenlnside87
jak ostatnio wylądowałam w szpitalu ze świeczką w odbytnicy, która to świeczka weszła odrobinę za daleko to szpital mnie odesłał, bo pwoiedzieli, że nie mam ubezpieczenia :( taki to socjalizm :( płacę ciężki VAT za batoniki i internety a oni mi nie chcą świeczki z pupy wyjąć (zawsze jakiś substytut penisa, tylko trochę figlarny) :( a jaki wstyd przed rodzicami był :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pitolicie glupoty nigdzie nie pisza ze jest w szpitalu i ze jest gorzej, 5 dni temu wstawiala fotki na instagramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken, kiedy będziesz zdychać na poboczu z pogruchotanymi kośćmi, złamanym kręgosłupem i pasztetem zamiast wątroby, niepracująco k/u/rwo to pogotowie dostosuje się do twoich poglądów w kwestii służby zdrowia smiech.gif >>>>>>>>>>>>> i wowczas brocken bedzie umierajac wielbic kapitalizm :D cale zycie zapierddalala placila skladki a zdechnie jak pies masz swoj kapitalizm brocken ! wyjrzyj troche w swiat ,nie ogladaj tylko czubek wlasnego nosa ! patrz do czego kapitalizm doprowadzil w USA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać:D ale Wy jesteście tępi jak płacisz na to podatki to nie żyjesz ani nie umierasz za swoje, tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Ani Przybylskiej jest napisane w "Zyciu na gorąco" że pojechała do Stanów. W "Super Expresie" też o tym pisali. Rodzina ratuje ją jak może, a że ma na to pieniądze to sami finansują. A nie jak w przypadku innych sławnych ludzi proszą o wsparcie i pożyczkę której pewnie nigdy nie oddadzą. Ania jest piękną i lubianą osobą dlatego każdy gotów jest jej pomagać bez względu na finanse. Tam gdzie trzeb rodzina zapłaci ze swoich uczciwie zarobionych pieniędzy. Oni wszyscy tworzą piękną rodzinę więc trzymam za nich kciuki aby byli razem jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa to jestes ty brocken :) tepa uparta i glupia jak but z lewej pozyj troche a wtedy napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból dupska pyskata krowo to ty miałaś w dzieciństwie po każdej wizycie tatusia w twoim pokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×