Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to prawda że z Ania Przybylską jest źle

Polecane posty

Gość gość
tez czytalam ze ania nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisali pracownicy szpitala ze byla w stanie ciezkim i ze nie ma szans na remisje i ja przeniesli do hospicjum na dickmana w gdyni przeciez ludzie nie wymyslaliby takich rzeczy a to na kilku portalach pisaly rozne osoby i pielegniarki ,ze im mowily z rodziny ktore tam pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydu puste baby nie macie... zajmijcie się czymś pożytecznym zamiast spekulowania o tym czy ktoś żyje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię aby prawda było ,że pani Przybylska lerzała w hospicjum. Za bogata jest aby w hospicjum przebywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ją jakieś dwa-trzy tygodnie temu na warszawskim lotnisku, z mężem i dziećmi. Jest chuda i szła tak bardziej na palcach z tułowiem pochylonym do przodu, widać było, że ją coś boli/uwiera. Szkoda babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja slyszalam ze była w Bydgoszczy a potem przenieśli ja do hospicjum i wczoraj czytalam w postaci,ze zmarla,ale nie ma co wierzyć w posty na forach ,sama nigdy nie pisze na nich,ale mam35 lat i tez małe dziecko i to co ona musi przeżywać to koszmar modlę sie za nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W komentarzach czytalam sorry -slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z ania ? coś wiadomo ?????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niech piszą ze zmarła ,będzie dziewczyna długo żyć ,czego życzę jej z całego serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy jej życzy dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury piszecie, a przekonacie sie jak bedziecie sami przebywac w hospicjum i zobaczycie, jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rak trzustki bardzo wyniszcza organizm. ból jest nie do wytrzymania można go znieczulić tylko morfiną. odżywianie jest tylko za pomocą kroplówek. czy na to wszystko mają w domu patrzeć dzieci ? nie dziwię się, ze jest w hospicjum. tam ma właściwą opiekę i pomoc medyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda,ze nie zyje???!!!Takie pojawiaja sie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jeszcze nie :-( w mediach coś by mówili :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech żyje 100lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim to trzeba byc podlym zeby wypisywac bzdury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jest z nią źle...nie wiem czy z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle bzdurzysz:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie oprócz kafe nie pisza o hospicjum w Gdyni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, czy naprawdę bawi was wypisywanie takich rzeczy? Nie należy robić sobie takich żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam teraz na pomponiku o jej wyjezdzie do stanow podobno to manipulacja, nigdzie nie wyjechala, wszyscy to pisza w komentarzach - ale prasa uniknela dzieki temu bycia oskarzana o rozpisywanie sie nt jej choroby, czego sobie nie zyczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co mowila sama Ania Przybylska ######################Opiekują się mną cudowni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna - wyznała w wywiadzie dla „Grazii” Ania. - Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii. Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieniuk wczoraj wrzucil zdjecie tortu na instagram, swietowali rocznice :) trzymam kciuki za Anie, oby to byly tylko glupie plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze to sa plotki ! zycze Pani Ani duuuuuuzo zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos sie dzieje???? ,normalnie rocznice obchodzi sie wspolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedzial ze nie obchodza jej wspolnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magic
O co wy sie klocicie? Ja, ile razy bylam w szpitalu, to spotkalam spoko lekarzy. A chcecie socjalizmu? Popatrzcie na Koree Polnocna. Tam sie zdycha z glodu na ulicy jak pies (psow juz tam nie ma, bo dawno wszystkie zjedli, je sie kore sosnowa np), a rodzina Kimow spasiona jak prosiaki. W wojsku faceci sluza 10 lat, babki 7. A teraz jeszcze - to taki ostatni news - niby graja w Mundialu: w telewizji (notabebe jeden panstwowy program, skladajacy sie glownie z wymyslonych legend o ukochanym wodzu) sfabrykowane mecze i wiadomosci o tym, jak koreanczycy graja, hahaha. A, zapomnialam, telewizja od 10 do 15. Zreszta i tak pradu tam nie ma procz stolicy, i to tez nie zawsze. Zreszta jesli kogos interesuje to popatrzcie na strone ambasady KP (http://www.krld.pl/krld/index). Polecam np. zakladke ZYCZENIA. P******* sa. Tych, co tak opiewaja socjalizm (bo komunizmu nigdzie tak naprawde nie bylo) to bym tam, k****, poslala. I to nawet nie trzeba do obozu. Szybko by sie przejadlo... No, przejadlo to akurat kiepskie slowo w tym kontekscie - tam sie szybciutko chudnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magic
A w temacie: jak najwiecej zdrowia, Pani Aniu! I wszystkim wam zdrowia zycze, nawet tym palantom, co takie bzdety wypisuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniala aktorka ,sliczna kobieta kochamy ciebie Aniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×