Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gabryjelka spać nie możesz? olaboga taka pora...ze mnie to się zrobił jeszcze większy śpioch niż wcześniej hehe może jutro pogoda dopisze? :) ma LENKA zapuściłam sobie Indile i poczytałam co nie co o jej zyciu, bo przyznam się ze jej sceniczny pseudonim nic mi nie mówił: w moim wieku kobita :) 1 krążek z lutego 2014, dopiero derniere danse ACHAAAA, teraz leci mini world. Jagamami miałam dokładnie taką samą sytuację, czekałam czekałam i maila nie było. Zadzwoniłam i się okazało, że niby wysłane 5 dni przed moim telefonem, ja mówie że nic nie mam (kosz i spam tez sprawdzałam), sprawdziłysmy z kobitką raz jeszcze poprawność maila, przesłała bedąc cały czas na linii ze mną i doszło!! hmmm.... także nie denerwuj się i normalnie zadzwoń tam gdzie miałam pobieraną :) trzymam kciuki Nana94 a nie możesz poprosić zeby zrobic zdjecie (troche smieszne i dziwne dla niego, ale przeciez powinien to zrozumieć), my zawsze dostajemy kilka fotek. poproś.. lena15 piękny brzusiol :) jak się ogarnę to pstryknę fotę mojemu brzusiowi, bo podobnych chyba wymiarów :) haha tez idę 15.10 na wizytę i myślę już dowiedzieć się czy to boy or girl, bo wciąż nie wiemy ;( kati34 no po prostu w kompleksy wpadnę :( nie bedziesz miala najmniejszego problemy by kupic spodnie ciazowe, ja mam szerokie biodra, no i gatki nie pasują. Ale razem z moja krawcową doszłyśmy, że: kupie ktore mi pasują, a ona wytnie odpowiednio miejsce i wstawi panel bawełniany i munio :):) sałatka z czerwoną fasolką mam error po otwarciu Twego zdjęcia i biała stronka się wyświetla. Co do śpiewu to wczoraj założyłam sluchawki i śpiewałam sobie tę wspomnianą Madonne... mąż już na te "śpiewy" nie reaguje.... Dwunasta zero zero, dzwony kościelne słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka. Ale dużo do czytania :). Szok. Nana ja też się zastanawiałam nad tym roanem bo kumpela ma i sobie chwali. Wzięła ten na dużych kołach a ponieważ jest niska to rączkę do prowadzenia ma na wysokośc****ersi. Dla mnie wysokość jest dobra. No i ta możliwość bujania . Coś pięknego. Koszyk na zakupy jest z metalowe siatki i łatwo dostępny. Możliwość regulacji wysokości leżenia dziecka w gondoli - super sprawa. Nie czuje się wertepów ( wiadomo chodniki teraz z kostki). Dla mnie jest jeden mankament to brak możliwości przełożenia rączki. Trzeba gondolę przepinać. Co do spacerówki się nie wypowiem bo nie widziałam. No i jeszcze jedna sprawa. Jej pierwsza córa wcale a wcale nie chciała w nim jeździć a druga z niego nawet nie chce być wyjmowana :). Drugim moim faworytem jest Coletto Marcello. Druga kumpela miała tą starszą wersję Mateo i jej dziecko do 3 roku życia w tej spacerówce jeździło i to nie na krótkie spacerki. Oglądnijcie sobie na youtube jak super się przekręca rączkę. Jeśli chodzi o test Papp-a to mi powiedzieli że czeka się na wyniki 2 - 3 tygodnie. Z Kielc do łodzi wysyłają i tam robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka spać nie możesz? olaboga taka pora...ze mnie to się zrobił jeszcze większy śpioch niż wcześniej hehe może jutro pogoda dopisze? :) ma LENKA zapuściłam sobie Indile i poczytałam co nie co o jej zyciu, bo przyznam się ze jej sceniczny pseudonim nic mi nie mówił: w moim wieku kobita :) 1 krążek z lutego 2014, dopiero derniere danse ACHAAAA, teraz leci mini world. Jagamami miałam dokładnie taką samą sytuację, czekałam czekałam i maila nie było. Zadzwoniłam i się okazało, że niby wysłane 5 dni przed moim telefonem, ja mówie że nic nie mam (kosz i spam tez sprawdzałam), sprawdziłysmy z kobitką raz jeszcze poprawność maila, przesłała bedąc cały czas na linii ze mną i doszło!! hmmm.... także nie denerwuj się i normalnie zadzwoń tam gdzie miałam pobieraną :) trzymam kciuki Nana94 a nie możesz poprosić zeby zrobic zdjecie (troche smieszne i dziwne dla niego, ale przeciez powinien to zrozumieć), my zawsze dostajemy kilka fotek. poproś.. lena15 piękny brzusiol :) jak się ogarnę to pstryknę fotę mojemu brzusiowi, bo podobnych chyba wymiarów :) haha tez idę 15.10 na wizytę i myślę już dowiedzieć się czy to boy or girl, bo wciąż nie wiemy ;( kati34 no po prostu w kompleksy wpadnę :( nie bedziesz miala najmniejszego problemy by kupic spodnie ciazowe, ja mam szerokie biodra, no i gatki nie pasują. Ale razem z moja krawcową doszłyśmy, że: kupie ktore mi pasują, a ona wytnie odpowiednio miejsce i wstawi panel bawełniany i munio :):) sałatka z czerwoną fasolką mam error po otwarciu Twego zdjęcia i biała stronka się wyświetla. Co do śpiewu to wczoraj założyłam sluchawki i śpiewałam sobie tę wspomnianą Madonne... mąż już na te "śpiewy" nie reaguje.... Dwunasta zero zero, dzwony kościelne słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey, fotki porobione, ale jak to cholerstwo tu wrzucić, najgorszy pewnie pierwszy raz hehe U mnie także jakoś z opóźnieniem wskakują wiadomości, stad ta moja dwukrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tez go ogladam i całkiem fajny :) ale to trzeba poogladac na zywo bo tak na necie to tylko poczytac o nim mozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nie wrzucałam bo się wstydzę potem będziecie patrzeć na mnie przez pryzmat mojego brzuchola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka z czerwoną fasolką
Miśka!! No co Ty!! Wrzucaj :) teraz to już się doczekać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Roana na żywo widziałam a wersji Marcello na żywo nie. Też dopiero jak oglądnę na żywo to zobaczę czy się na niego zdecyduje. Miałam jeszcze do oglądnięcia espiro ale już odpadł. Widziałam go u jednej kobietki na placu zabaw. Niziutki. Jak szła to się zastanawiałam czy czasem wózka dla lalek nie prowadzi a potem się okazało że to espiro :(. Ja wam mojego brzucha nie pokarze. Już teraz wygląda jak w 8m miesiącu ciąży. No w końcu ponad 100 ważę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrfi no przestan :( wrzuc pochwal sie przeciez to normalne ze kazda z nas rosnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana to się pomyślałaś mojej w necie nie ma żadnej :-p za leniwa jestem. Szczerze nie chce mi się robić a nie mam dużego lustra zresztą mam wrażenie że mała różnica u mnie. Za dwa tygodnie wyjeżdżamy do zielonej góry ale nie chce mi się ale ja dziś cała na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka jak wyjedziesz i juz tam bedziesz to bedziesz sie cieszyc ze jednak wyjechałas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie to ogromne wyszło.... no to teraz faktycznie mam największy brzuchol hahahahahaha ale rozmazane, daremne światło i aparat.. no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza próba i udana próba . super brzuszek ;) juz nie moge sie doczekac az bedziemy dodawac zdjecia w 9 miesiacu przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Lena ja też mam 158 :) dla mnie sprawdził się tako jumper x ale teraz chce laret też dla kurd**elkow jest ok :) ewiczek przyznaj się czemu cię rak to Jastrzębie zdziwiło? Jagamami ja miałam czekać na pappa 2tyv a czekałam trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×