Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

ma Lenka - no tylko ci do tyłka nakopać!!! Weź ty się kobieto uspokój. Ja wiem, że nikt nie zrobi nic tak dobrze, jak my same, ale jak tak dalej będziesz szaleć, to znów w szpitalu wylądujesz!!! Będzie dobrze, Maleństwo daje mamie znać, żeby się uspokoiła! Trzymaj się i daj znać co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Emilka! Tak, jak dziewczyny piszą. Zrób dodatkowe badania. Faktycznie sporo do czytania ;) a jeszcze koło południa byłam na forum. Ale numer wywinęłam. :P Miałam na obiad zrobić dziś rybę. No ale po dentyście byłam bardzo głodna więc kupiłam sobie małą tortille i ją wszamałam. No i wróciłam do domu i stwierdziłam, że troche czasu minie zanim zgłodnieje, więc obiad zjem z moim mężem i obiad zrobie ok 15. No i włączyłam tv i nagle głowa sama mi poleciała. Obudziłam się dosłownie teraz. A lada chwila mój mąż wraca z pracy. Cholerka. A tu ani obiadu, ani posprzątane. Ehh... Ale zrozumie. Chyba nie będzie z niego taki burak! :D Tylko żal mi go, bo on zawsze taki zmęczony i głodny wraca z pracy. A ja póki co leże i powoli sie zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka - nawet nie mam pojęcia jakie te wyniki mogę mieć, mówią, że im starsza, tym większe prawdopodobieństwo. Tylko, że one nie będą miały wpływu na moją decyzję, Nawet mąż mnie nie przekona. Zanim dotrą wyniki z amino, to dzidziuś będzie ok 20 tyg, Nie byłabym w stanie podjąć decyzji o wywołaniu porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryjelka ja tez okropny nerwus, w pon na wizycie spytam sie lekarza co na uspokojenie w ciazy,pod wzgledem emocjonalnym to moja najgorsza ciaza,sama ze soba nie wytrzymuje,wczoraj ryczalam z godzine przez glupote:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana i monisia - gratuluje pierwszych ruchow :) to uczucie jeszcze przede mną Mami - fajnego masz mężulka :) ja też może w zeszłym roku przebąkiwałam o tym wiedrze z viledy z wyciskaczem na noge, mop prostokątny, ale gdzie tam, a po co a na co...... Moja mama ma ze względu na kręgosłup i wiek, w zeszłym roku z siostrą jej kupiłyśmy Jagamami - dobrze przeczytać, że można iść do dentysty na zdjęcie kamienia, bo mysle o tym o dłuższego czasu. Ale ze karte ciąży trzeba brac tego kompletnie nie wiedziałam . ziutkaaa - na leżąco jeszcze sobie nie robiłam foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
własnie tez sie uspokajałam ze przeciez w normie, ale jakis taki niepokój sie zasiał, internat to jednak czasem szkodzi. Mąż tez mnie uspokaja. Kość nosowa była bez problemu, nawet spora bo i ją lekarz zmierzyl, cos powyżej 3 wyszła, ale słyszałam że ją to sie głównie sprawdza czy w ogóle jest. ps. Ja to dzis zyje na sledziach :) A na deser wpierdzielam zelki w hurtowej ilości :P ma LENKA musisz sie oszczedzac, zostawic obowiazki, tylko to co mega konieczne, domyslam sie ze przy dzieciach trudno ale to w tobie to tez dziecko, starsze sa juz bezpieczne, a to w brzuszku trzeba szczególnie zadbac, jak lekarz każde leżeć, to leż, nie ma ze sie pali i wali niech maż bierze urlop albo ktos z rodziny do was przyjedzie, czy jakas bliska kolezanka, pomoze ugotowac, ogarnac, małych popilnowac, ty mozesz najwyzej gadac, czytac im czy cokolwiek co nie wymaga wysilku, przyzwyczają sie powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to miałam dziś okropną noc, łóżko, toaleta, łóżko... potem zaczęło świtać i zasnąć nie umiałam, z boku na bok, potem doszedł zatkany nos i pozostało oddychanie ustami czego nie znoszę, nad ranem telefon od taty, potem zaczęła mi brzęczęć mucha nad głową i tego było już za wiele!!!! zaczęłam szlochać ze ja pikole, ja chce spac, tylko spac.... to nie dużo.... no więc mężulek mężnie klapka w rękę i chlast to muszysko... i nastała błoga cisza w której zasnęłam i tak mi błogo było i z tego zmęczenia, że oczęta się otworzyły grubo po 11ej..... taka to aparatka ze mnie.... mało tego - jak wstałam to patrzę a na poduszce w górnym rogu to muszysko nieżywe.... nic tylko cudnie rozpoczęty dzień. Ale słonko i upał przywróciły maxi uśmiech :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatka co do biedronek, to wczoraj Wam chcialam zrobic zdjęcie ile ja ich mam na balkonie, naliczyłam 14 sztuk :) ale ze slonce swiecilo tak a nie inaczej to ciemnica wyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mój mężulek mnie zaskoczył. Wrócił poźniej niż zwykle, bo pojechał do kwiaciarni. Dostałam od niego piękną różę. A jak dowiedział się, że nie zrobiłam obiadu , to stwierdził, że gdzieś mnie zabierze. Pierwsze co pomyślałam: "przeskrobał coś". Ale nieee... Po prostu jest kochany! Wszystko byłoby naprwdę pięknie gdyby głowa mnie nie napierd****ła. Wybaczcie, ale innego określenia nie ma na taki ból!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
Nie chciało mi sie stać to zrobiłam sobie zdjecie na leżąco :) Dziewczęta słuchajcie zrobiła mi się jakaś czerwona plamka na brzuchu i strasznie mnie swędzi, nie mam pojęcia co to. Kiedyś miałam coś podobnego tylko na ręku i byłam u lekarza to wtedy powiedział mi że to alergia na farby i kleje (praca w drukarnii) a teraz nie mam pojęcia co to a nie jadłam nic takiego co mogło mnie uczulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak bateryja w laptopie padnie i czasu trzeba by się podładowała..... już sie zabieram do dalszego czytania co tam u Was, bo dziś po tyłach jestem, ale bobo wyspane ze hej, a do tego z wczoraj rosołek został, więc jadlam az mi się uszy trzęsły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami no właśnie nie.. kremy cały czas te same kosmetyki też to samo z proszkiem.. nie mam pojęcia co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia83 - oczywiście, że Cię przyjmiemy! :) dopisz sie do tabelki. a wpisz jeszcze moj wiek 30....dzieki. Przykro mi, że sie zamartwiasz, nie wiem co Ci poradzić, to moja pierwsza ciąża, może bardziej doświadczone mamusie doradzą... maLENKA - odezwij sie, bo wszystkie się martwimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przyjechal do nas klient do biura, ktory prowadzi polska restauracje i przywiozl nam domowe golabki!!!! Zjadlam 3, a w brzuchu mi te 7cm fika jak szalone ;) ziuka- w ciazy niesty moga sie nagle nasilac rozne alergie, nawet jesli wczesniej twoj organizm cos tolerowal, to teraz nie. tak samo z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj, ja to Wam zazdroszczę, że możecie tak wszystko jeść. Mnie się w ostatnich dniach zrobiły takie jakieś wzdęcia bolesne, po prostu po wszystkim. A dziś to już miałam atak nie wiem czego, czy to wzdęcia, czy ciężkość macicy. Byłam w sklepie i myślałam, że mi podbrzusze eksploduje. Tak się wystraszyłam, że od razu spanikowana zadzwoniłam do mojego ginka. Uspokoił mnie, kazał wziąć nospę i przyjść w poniedziałek. No faktycznie jak dotarłam do domu, to za przeproszeniem bąki puszczałam jak startująca w kosmos rakieta. Ale pójdę w poniedziałek, niech mnie ginek obejrzy. Będę spokojniejsza. MaLenka!!!!!!!! Trzymajcie się tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma me.ma zachowujesz się tak,jakby nie zależało.ci na.donoszenih tej.ciąży. Poproś kogoś.o pomoc.jak nie masz.rodziny to zalać komuś za spacer z dziećmi oraz za pracę domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabryjelka, wałek w nocy do łóżka :D a ja mam problem, dziś w nocy i cały dzień miałam lekkie pobolewanie w lewym boku w dole podbrzusza, gdy chodzę i stoję, jest strasznie, muszę zginać się jak staruszka. gdy leże nie czuje bólu, ale podczas leżenia gdy dotknę się, boli mnie w tym miejscu. rozmawiałam z mama, powiedziala ze to moze byc od usg dopochwowego, troche w sumie trwalo ono. ale ja juz sie boje. mama powiedziala ze jak nie minie, to w nocy na szpital jesli bedzie zle, a jesli do rana minie to moze sie uspokoje. nie wiem co myslec, jak rozciagala mi sie macica to zakłuło i minelo, i za jakis czas tam znow. a teraz boli mnie caly czas.. wariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie kochana moze to normalne jest bo jak ja chodze czy stoje to tez boli eh :\ , kurcze jak wy sie rozpisujecie znow cala strone mialam do przeczytania :p , ale z was aparatki hahahha jedna baki puszcza a jedna sledzie je itp hihihi , uwielbiam to czytac poprawiacie humor :)) Ma lenka mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też walę, konkretnie walę, bo to nie jest puszczanie, takie bąki, że w górach halny się robi .. i myślę, bo wiem że praca jelit jest spowolniona, i czy po prostu flaki na dole mnie bolą.. nie wiem, zobaczymy co będzie w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Jest ok szyjka ok. Lekarka mówi ze żadnego zagrożenia nie ma. X Gościu masz kasę to plac za spacery i prace domowe ja na to kasy nie mam. Zależy mi na ciąży. Nie oceniaj mnie. Nie chce w brudzie zarosnac to sprzątam chce jeść to gotuje proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Czesc.tez chcialabyn dolacYc.czytam wasod poczatku ale postanowilam poczekac do zakonczenia 12 tyg. Emilka, mozna robic krew w innym dniu niz usg.tylko lekarz musi odowiednio przeliczyc bo normy sa roNe. Ja mialam usg i krew (w pakiecie) i tez czytalam, ze bardzo czesto biochemia wychodzi niewlasxiwie pomimo dobrego usg, takze czesto krew wprowadza w blad.pikea84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×