Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Czesc dziewczyny ledwo zyje... Pisalam, ze mialam przez weekend odwiedziny tesciowej, plus jakies zwiedzanie na miescie i oczywiscie maraton w kuchni. W poniedzialek mialam wolne, bo ktos z nimi musial zostac. I teraz ciagne w pracy pod rzad 4 dni po 10 godzin i mam dosyc.. Ale jeszcze tylko jutro. Dzisiaj powiedzialam szefowej , ze jestem w ciazy, ale przyjela ta wiadomosc nadzwyczaj dobrze. Czuje sie srednio, od rana ciagnie mnie w pachwinach. W sobote na miescie w chwili kryzysu skusilam sie na Mc donalda i w niedziele rano myslalam , ze sie przekrece. nigdy wiecej... monisia/gabryjelka widze, ze omawiacie teamt wozkow. Ja z Filipem mialam Bugaboo cameleon sprawdzil sie rewelacyjnie. Mam go zapakowany na strychu. jest super lekki i wygodny, ale wiem, ze dosc drogi. kasiasianko- ja nieswiadomie zafarbowalam wlosy chyba w 1-2 tygodniu, ale wiem , ze farby, ktorych uzywa moj fryzjer sa bez amoniaku. Teraz czekam ile moge, zeby nie farbowac w 1 trymestrze. lena- trzymam kciuki za wyniki. Moja kolezanka tez miala przosujace i cc. mamaMaksa- witaj aniolkowa- moja lekarka tez mi dala zakaz na sex, do konca 1 trymestru. Ja plamilam tylko w przeddzien spodziewanej miesiaczki. lena- ja jzu sie nie moge doczekac kolejnego usg. na razie dostalam list ze szpitala na ogolne badania9 za tydzien) ale kiedy usg i genetyczne, jeszcze nie wiem. mucha- zaskakujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie. Skoro wg wyliczen mam 10tc i 4 dzien, to jestem w 10 czy 11 tygodniu???? Rozumiem, ze skonczylam 10 czyli jestem w 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Tak jak masz skończony to jesteś w następnym. To tak jak skończył się rok 2013 był minął i mimo ze 2014 się nie skończył to jesteśmy w 2014. Dla mnie id początku to było normalne jak i to ze jestem babiszonem:) Kasia blond żeby cu wyszedł jeżeli nasz ciemniejsze odrosty to musi być rozjaśniają a farba. . Przerabialam moje po platynowym garnierku były miodowe. Czorny diobel ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna magia z tym wszystkim :) ziolka 79, no rzeczywiscie zabiegana jestes, po 10 godz pracujesz masakra, pewnie bardzo zmeczona, senna i bez sil? ponoc w 2 trymestrze dostaje sie kopa energii - oby :) maLenka a co wycuduje to z taka glowa bede chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
Hej dziewczyny ale aie rozpisalyscie kurcze musze czesciej zagladac :) wczotaj mialam usg przez brzuszek heh wszystko jest ok :) lekarz zrobil mi badanie przesiewowe :> no i z glowka sercem wszystko dobrze , raczki sa nozki sa paluszki sa :) dzidzia ma juz 6 cm i wazy 62 g. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mamusię, kasiasianko, ale wielkie te zdjęcie usg, ze nie miesci mi sie w monitorze!hahahha Lenka ale pojechalas, ze piszesz sama ze sobą, az mi glupio, bo staram sie zawsze kazdemu udzielic satysfakcjonujacej odpowiedzi... A takie pytanie, na prenatalnych wykryl ten problem z lozyskiem??? Gosc jakim cudem podczas seksu analnego moga plemniki sie przedostac, chyba ze przypadkiem szmyral w okolicach pochwy, ale prawdopodobienstwo ciazy jest niewielkie. nana super wiadomosc wstaw zdjecie chetnie popatrzymy:) Ja tez w lozku rozlozona, dzisiaj choroba osiagnela apogeum, katar kaszel, poza tym dostalam pilne skierowanie do nefrologa i co??? i dopiero w srode mnie przyjmie, na szczescie jeszcze pluca czyste, antybiotyk mam kontynuowac, dzisiejsze cisnienie 144/97!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie mam zdjecia bo ten facet z usg zawsze dajr do kartoteki zeby moja gin miala wyniki ale moze ona mi da bo 02.10 mam wizyte:), a dzidzi sie wiercilo strasznie haha i fikolki robilo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esen
Troche prywaty na Waszym watku ;) Daria jaki mialas model tego gorąco ? U mnie będzie.e różnica 20mc i tez myślę o podwojnym wózku. Lena15 tydzien temu trafilam do szpitala z dużymi plemieniami,powód lozysko calkowicie pokrywa ujście wewnętrzne. Teraz po tygodniu pokrywa juz w polowie. Jak tylko będziesz się oszczędzać to wraz ze wzrostem macicy lozysko pójdzie do gory, to samo mialam w poprzedniej ciąży i wszystko byli ok juz kolo 20tyg. Życzę powodzenia i nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena dodam ze teraz jestem w 16tyg ;) A wyżej w poście chodzi mi o wózek graco - oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
No dziewczyny dajecie czadu z tymi stronami, trudno nadążyc z czytaniem, ale fajnie sie dowiedziec co tam u was :) U mnie mdłości praktycznie juz nie ma, nie ma tez ochoty na niektóre produkty, po prostu mnie odrzuca, no ale zachcianek tez nie ma konkretnych. Za to praktycznie codziennie boli mnie głowa bardziej niz poprzednio, oby to nie migreny sie zaczynały. W dodatku podrapał mnie mój nieznośny kot i mimo że niby mam już przebyta toxo to sie przestraszyłam :( chyba poprosze lekarkę o jeszcze jedno badanie, chyba ze mnie uspokoi. Fajnie że piszecie o wózkach, może doświadczone mamusie coś podpowiedzą. Ja jestem zielona w tym temacie, sporo juz sie wózków naaoglądałam w necie i dla mnie to one prawie identyczne, znaczacych róznic nie widze, nie wiem czym sie kierowac przy wyborze. na pewno na zywo sobie jeszcze popatrze w sklepach, moze wtedy sie cos rozjaśni. najchetniej kupiabym uzywany, 3 w 1, ofert wózków jest sporo, może coś sie znajdzie. No i zastanawiam sie tez nad łóżeczkiem, czy drewniane czy turystyczne, słyszałam że duzo mam własnie turystyczne sobie chwali, odpada problem ochraniaczy, uderzania sie o szczebelki, no i jest bardziej "mobilne" a my nadmiarem miejsca w mieszkaniu nie grzeszymy. Oczywiście chodzi mi o samo łóżeczko, bo i tak do każdego kupowałabym taki sam porządny materac. A wy co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dla syna te niby turystyczne i faktycznie nie obił mi się ale jednak podobają mi się drewniane a opcja wyciągania 3 szczebelków i już maluszek u rodziców ląduje to stwierdziłam że tym razem tylko drewniane aż miło na sercu na samą myśl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś nawet dyskutowaliśmy że na dół do salonu kosz mojżesza kupię żeby też mieć gdzie malucha położyć. Ja to lubię mieć wszystko zaplanowane to później nie zwariuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezynka jesli chodzi o lozeczko to wybiore drewniane, nie podobaja mi sie turystyczne,mysle tez nad kołyska bo lozeczko bede miec na gorze w sypialni a chce cos na dól zeby miec gdzie dziecko połozyc Jesli chodzi o wozek to dla mnie wazne byly pompowane duze kola i podnoszone oparcie w gondoli-dla mnie istotne w momencie gdy dziecko jeszcze nie jest w spacerowce ale jest na tyle ciekawe swiata ze nie chce lezec plasko;jesli bedziesz musiala wózek wnosic to wazna jest waga,moj wozek jest ciezki ale ja nie musze na szczescie wnosic go po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Usia wiem wiem Ty zawsze odpisujesz każdemu :) Nie dobrze że Cie tak rozłożyło przykro mi strasznie :( wracaj szybko do sił życzę ci tego z całego serca :) a jesli chodzi o to moje przodujące łożysko to lekarka zobaczyła to podczas badań prenatalnych. Dobrze że zauważyła i że takie badanie jest bo teraz wiem że musze się oszczędzać i uważać z dźwiganiem i nie tylko . Nana cieszę się że Ty już też po badaniach i że wszystko u Ciebie dobrze :) czyli moja dzidzia jednak nadal najwieksza :) aż sie boję co będzie dalej :) Esen dziękuję za słowa pocieszenia :) staram się dużo leżec w ciągu dnia dobrze że mam tv bo bym zwariowała od tego leżenia :) mam nadzieję że u mnie będzie tak jak u Ciebie i łożysko pojdzie do góry :) ziolka79 zwolnij trochę kochana :) Mucha rany z Ciebie to naprawdę przekobita :) być możę bęzie faktycznie córeczka jak mamusia :) a co łóżeczek i wózków to ja na razie oglądam i zbieram info :) i opinie. Ale też chce wózek kupować używany ,bo bywają naparwdę jak nowe a za połowę ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
jeżynka super to łóżeczko :) a ile kosztuje ? pewnie bęzie na gdzieś na necie to sobie znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Ja mam wózek, kupiłam ten wielofunkcyjny ostatnim razem, ale niestety powoziłam tylko po domu, więc nie wiem czy będę zadowolona. Teraz czeka na lepsze czasy. Mam nadzieję, że tym razem się przyda za te około pół roku. :) Tylko z doświadczenia moich sióstr powiem, że każda z nich miała wielofunkcyjny, a potem i tak kupowały te lekkie spacerówki, bo te z wielofunkcyjnych bardzo ciężkie i to ich największa wada. Mam i kołyskę i łóżeczko drewniane, ale mojej siostrze kupiłam w prezencie te turystyczne to jak przyjeżdża do nas z Córcią to rozkłada u nas i powiem, że jest naprawdę super! W bagażniku prawie miejsca nie zajmuje, można zmienić w kołyskę, no i jest poziomowany, więc jak dziecko zacznie stawać na nóżki można obniżyć jak w normalnym drewnianym. Usia, wracaj do zdrowia! Rozkaz! właśnie zrobiłam tosty na kolacyjkę. Oj chyba i tym razem nieźle przytyję. ;) Za to muszę się pochwalić, że po długiej przerwie chwyciłam dzisiaj za pędzle i namalowałam obraz na płótnie. :) Nawet całkiem nieźle wyszedł. ; ) Pozdrawiam Was Dziewczyny i życzę dobrej, spokojnej nocy bez zgagi i częstego siusiania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Pierwsza, pierwsza! :D Dziewczyny, szok. Obudziłam się dzisiaj o 6 rano i nie mogłam spać. Wstałam więc już pół godziny temu, łóżeczko pościelone, no i siedzę teraz w szlafroku i popijam herbatkę. ;) Męża oddelegowałam do pracy, więc luz totalny. :D Ostatnio wstaję o 11-12, a dzisiaj taki cyrk. ; ) I powiem Wam, że nie mogę patrzeć w lustro. Wyglądam okropnie. W pierwszej ciąży wyglądałam nadzwyczaj dobrze, a teraz taki zonk. Niby dziewczynka odbiera urodę, a chłopczyk dodaje. Tylko, że ostatnio nosiłam pod sercem dziewczynkę i wyglądałam ładnie. U mnie chyba wszystko odwrotnie. :D Jestem ciekawa czy moje przeczucia, że to chłopiec się sprawdzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Co di wózków ja niby na czwartym ale wózek do piwnicy. Podoba mi się tako laret. Miałam dla dziewczyn tako jumper x i byłam mega zadowolona przewoził starsza prawie dwa lata i mala cztery miesiące ogólnie wózek niezniszczalny... I trzecie lekko by powizil. Ale był czas ze i my i sąsiadka zostawialusmy wózki na parterze pod schodami i ponad rok wszystko było ok. Do czasu aż pewnemu gowniarzowi odbilo. Postanowił podpalić... Niestety próby ognia nie przetrwał sąsiadka też miała taki i nasza nowa spacerówka... I wtedy pokochałam czwarte piętro dzieci z pierwszego i parteru musiały tydzień pod tlenem leżeć. A moim na szczęście nic. Szkoda mi go jak nie wiem był taki piękny zielony nawet ramę miał zielona.. Wszyscy nas po wózku poznawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) nana gratuluje ale juz masz czescie pod sercem !:) Usia, ty sloneczko wracaj do nas bo zawsze ciekawie i fajnie sie pisze, a przede wszystkim oszczedzaj sie! cytryna miod czosnek i jestes znow wsrod zywych :) ;* 3mamy kciuki o jak najzybszy powrot do zdrowia. co do łóżeczek, jak moje cukierki sie urodza to na poczatku beda w jednym, a pozniej osobno, ale na pewno beda drewniane, ale turystyczne sa tak super sprawa, ze na pewno tez je kupie, ogladalam ostatnio w smyku byly za ok 200zl, wiec nie wiem czy to duzo czy malo, bo nigdzie indziej o tym nie czytalam. Aniołkowa, no powiem Ci ze jestes mega :D razem z kurami wstałaś dziś :):) i wiesz co, o tym samym dzis pomyslalam jak spojrzalam w lustro - nigdy nie mialam tradziku, ani pryszcza malego na okres czy w okresie dojrzewania- nigdy, a teraz? mam taka wyspe skarbow na czole ze masakra, no to gdzies tam we mnie moze jest jedna dziewczynka i zabiera mi urode, choc jak tak mnie wysypuje to moze dwie tam pięknieją mi w brzuszku a matka wygląda jak ostatnie nieszczęscie ;) milego i spokojnego poranka kobiety :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjelka
Aniolkowa to u mnie tez odwrotnie ja z synem w ciazy wygladalam jak baba jaga i teraz tez zastanawiam sie czy juz miotle kupic :P. Wlaczylam wkoncu kompa siedze sama bo maz po nocce spi a syn w szkole wiec moge poszperac za nowoscami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałgolinka
Ja jak narazie wyglądam ok,ale w 1 pierwszej ciąży też wyglądałam super do ok.5 miesiąca. Potem niestety to co się zrobiło z mojej twarzy,dekoltu i pleców MASAKRA nigdy czegoś takiego nie miałam. Zsypało mnie równo i długo po porodzie wracało do normy :) Do tego przytyłam 25 kg więc wyglądałam jak potwór hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usia ile ty tej przeziernosci mialas?2,06 cm?bo jezeli tak,to nie jest dobry wynik.to jest bardzo zly wynik.chyba,ze pomylilas sie i mialo byc 2,06mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej napewno chodziło o mm. U mnie wczoraj wieczorem pojawiło się plamienie małe. Ale nie jeździłam na SOR bo zaraz się skończyło ale brzuch bolał i boli nadal. Teraz nie mogę się dodzwonić do lekarza. Spróbuje później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest ten wózek bardzo mi się podoba :) a usi na pewno chodzilo o mm, pomylila sie:) jakby bylo nie tak, to lekarz by jej od razu powiedzial, a cale szcescie jest super, to widze ze nie tylko ja mam loch ness na buzi ;D mucha moze nie ma co zwlekac, jedz do lekarza, dmuchaj na zimne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bedzie pomyslec o ciuchach ciazowych mi tez brzuszek rosnie,kurtke juz kupilam jesienna cos typu grzybek wiec troszke brzuszka zmieszcze za 2 miesiace bede sie zastanawiac nad zimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia647
Gabryjelka rączka jest przekładana, nawet na rysunku widać, chyba że nie mówimy o tym samym. Co do spania ja się codziennie budzę o 6 jak mąż wstaje do pracy i się tak gramoli i hałasuje że zmarłego by obudził, a po drugie calą noc plecy mnie bolały i nie mogłam sobie miejsca znaleźć. Ja łużeczka nie kupuje bo mam po szeagrza córce, tylko materac dam do czyszczenia :) A co do pryszczy ma twarzy to ja też wyglądam jak placek drożdrzowy i dużo osób mi mówi że się na twarzy zmieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×