Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
Witajcie :). Fajnie, że jest nas coraz więcej :). Mnie dzisiaj skusiło na drugi test. Poprzedni robiłam przedwczoraj i kreska była dość blada. Dzisiejsza jest prawie taka, jak kontrolna. Cudnie się na to patrzy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Retro86
Wyżej to byłam ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Fajnie ja nie mogę sie doczekać kiedy zobaczę moja mała fasolkę i trzymam kciuki za dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
co tu taka cisza dziewczeta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja się zastanawiam czy testować czy nie. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 5 lipca, cykle zazwyczaj 27 dniowe. Dziś 28 dzień cyklu, od kilku dni piersi napuchnięte jak balony, temperatury nadal wyższe, i między 18 a 22 dniem cyklu strasznie bolało mnie po prawej stronie - chyba jajnik. Seksiliśmy się w dobrym czasie, bo w 11, 13, 14 i 18 dniu cyklu, ale mąż ledwo doszedł - więc wstrzymuję się z testem, bo nie chcę się rozczarować. Gdyby się udało, rodzinka powiększyłaby się nam o pierwszego potomka tuż przed 6 rocznicą ślubu, 11 kwietnia 2015!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Mało nas i za wcześnie to nikt nie pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx______2 LyLy88_____________x__________x___________xxx________x ewag______________x__________x___________xxx________x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________x__________x___________xxx________x ewag______________x__________x___________xxx________x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, brak testowania nie spowoduje, że ostatecznie się nie rozczarujesz ;-). A to, czy mąż doszedł "ledwo", czy od razu i migiem, nie akurat żadnego znaczenia :P. Witam ;-). U mnie początek delikatnych mdłości. Na dzisiejszej imprezie, na której byłam, właściwie nie miałam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Mój wiek to 26 :) dziecko drugie pierwszy syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Cześć,jestem tu nowa :-) no i w ogóle to moje pierwsze forum. Piszę bo nie mam za bardzo z kim pogadać,mieszkam w Niemczech...no i wiecie jak to jest... no więc postanowiliśmy z mężem że czas powiększyć rodzinkę:) więc ostatnio wzięliśmy się do roboty. Ok tyg po owulacji okropnie mnie brzuch bolał,az spać przez to nie mogłam a potem ustały.Do planowanej @ zostały 3dni. Po A tu dziwne znaki,tzn jakoś tak mnie czasem muli dziwne,np po kawie gdzie ja kawe uwielbiam to tetaz jakoś nie siada mi za bardzo,niektóre zapachy też mnie drażnią. No i bezsenność :( myślałam żeby już testować,ale trochę boję się rozczarować. Kiedyś miałam troszkę podobną sytuację,zrobiłam dwa testy i oba były pozytywne,ale w 34dc dostałam okropny@ no i byłam załamana:( także już sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Muniek84 wiem co czujesz ja tez nie mieszkam w Polsce :( jeśli masz wątpliwość zrób test i będziesz pewna lepiej wiedzieć być pewnym i cieszyć sie szczęściem :) będzie dobrze napewno i będziemy razem odliczać dni do kwietnia także czekamy na wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Lyly88 dzięki za słowa otuchy:)myślę że jutro kupię test i będę próbować we wtorek. To będzie 28dc,więc może już coś będzie wiadomo. Chociaż objawy mimo że jakieś były teraz zniknęły,no i martwię się że nic z tego nie będzie. A jak u Ciebie z objawami?mnie zastanawia dosyć duża ilość śluzu,taki biały i gesty,czy Ty też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
U mnie to wogole testy pozytywne badanie usg nie pokazało nic bo za wcześnie :( jestem u UK wiec służba zdrowia jest jaka jest i teraz czekam na list ze szpitala żeby jechać na badania a teraz mam mdłości i nie za dobrze sie czuje tez mam dziwny śluz teraz :) czekam na wiadomośc jak wyszło trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam :) w piątek zrobiłąm test i pokazały się dwie grube krechy wieć kupiłam drugi test i wynik ten sam :) był to 6 dzień spóźnienia @ w sobotę poszłam zrobić betę i wynik 668,900 :) od razu do lekarza i usg ale było mało widoczne tzn pęcherzyk był ale nie było widać jeszcze czy pusty czy nie , lekarka termin obliczyła na 5 kwietnia :) niedziela Wielkanocna :) mam zrobić kolejne usg w sobotę i wtedy bedzie juz coś wiecej widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, gratuluję z całego serca! Tu mama lutowa 2012 i majowa 2014. Chciałabym zaprosić Was do lektury bloga ekspercko-rodzicielskiego www.mataja.pl Piszemy o ciąży, porodzie i rodzicielstwie z perspektywy osób profesjonalnie zajmujących opieką nad ciężarną i małym dzieckiem, czyli położnej, dietetyka i neurobiologa. Jesteśmy też mamami więc do profesjonalnych porad dorzucamy te bardziej życiowe. Zapraszam do lektury, dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami, zadawania nam pytań i śledzenia na facebooku by zawsze być na bieżąco. Dziś np. wpis o tym jakie objawy mogą Was zaskoczyć w połogu a tekście odnośniki do innych tekstów które warto przeczytać jeszcze w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robcie kopiuj wklej tabelke i uzupelniajcie w niej swoje dane: wiek, ktore dziecko i termin porodu. Nowe dziewczyny dopisujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Po rozmowie z mężem,który przekonuje mnie żebym jeszcze poczekala z testowaniem,chyba uzbroje się w cierpliwość i spróbuje wytrzymać jeszcze kilka dni. Ale nie wiem czy dam radę ;-) No i w ogóle gratuluję wszytkim dziewczyną,ktorym się udało zobaczyć dwie kreseczki. Obym do was dołączyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________x__________x___________xxx________x ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2 dzisiaj robiłam kolejną betę wynik 1533 :) czyli wszystko ok 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Muniek84 zrób test po co się tak stresować. ja też zaczęłam cierpieć na bezsenność a poza tym dużo biegam do toalety :) ciągle chce mi się siku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Lena15 widzę że jesteśmy w tym samym wieku:) pierwszy bobas? Myślę że wytrzymam do środy,a potem nic mnie nie powstrzyma przed testowaniem;) a co do bezzsenności mam nadzieję że minie,bardzo jest to męczące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muniek przeciez jest napisane w tabelce w kolumnie ktore dziecko u leny -2- wiec ma juz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Piszę z telefonu,niestety nie wyswietla mi się reszta tabelki,więc nie widzę nic oprócz wieku i daty porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Mało chętnych do pisania :( Piszcie dziewczynki co tam u Was ? U mnie zaczęły się właśnie wymioty a na 12.00 do pracy eh :( W pierwzej ciąży wymiotowałam do 7 miesiąca i az sie boję że bedzie powtórka z rozrywki. Jak tam testowanie u Was :) ? Zyczę wszystkim dwóch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Muniek84 tak jestesmy w tym samym wieku :) u mnie pobódki nocne jeszcze trwaja i rano budzę się wcześnie ale też liczę że niedługo zacznę się wysypiać.:) Jutro środa a więc trzymam kciuki za pozytywne testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was! Ja właśnie 2 lata temu dokładnie 5 sierpnia dowiedziałam się, że jestem w 4 upragnionej ciąży. Teraz moja córcia 8 sierpnia skończy 16 miesięcy i wszędzie jest jej pełno. Pozdrawiam i życzę pozytywnych testów i szczęśliwych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×