Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Na pewno :). Mam pytanie, bo chociaż to moje drugie dziecko, to już niewiele pamiętam. Czuję co jakiś czas pobolewania w podbrzuszu - delikatne, nie jak na miesiączkę, ale jednak. To prawidłowy objaw, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka 000
witajcie dziewczyny ja dzis zrobilam test i jest krecha jak byk choc to dopiero 1 dzien opoznienia okresu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
ja ci nie odpowiem kochana, ja nic nie czuje praktycznie... to moja pierwsza ciaza wiec nie mam doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie coś "świta", że też tak miałam z synem, ale to już było tak dawno temu, że ho ho :). Witaj zonka. Gratuluję i witamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
zonka 000 witam i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecha? przecież jedna to negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, nie czepiajmy się słówek. Wiadomo przecież, że o TĘ krechę chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka 000
ojejjj...no wiadomo ze jedna jest zawsze ale ta druga krecha gruba najwazniejsza :D (trzeba myslec troche abstrakcyjnie bo doslowna interpretacja czesto mylna jest) mnie nic nie boli poki co wczesniej przed teminem okresu bolal mnie brzuch i ....nagle przestal teraz jedyna innosc to żylaste piersi ... prawie sine blech no coz mam nadzieje ze temat bedzie sie rozkrecal i bedzie nas przybywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka 000
dziewczyny zerknelam z ciekawosci na temat marcowek 2015 i maja fajna sprawe - taka tabele kazdy sie wpisuje, termin porodu, pozniej plec,wiek itp - fajna sprawa zwlaszcza jak nas bedzie wiecej. co myslicie? wiadomo poczekamy na pierwsza wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabelka normalna rzecz, wszystkie sobie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
dobry pomysl z tabelka :) jak bede po pierwszej wizycie to sie wpisze narazie nie chce zapeszac :) a wlasnie, kiedy macie wizyty dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie moze przyszla mamusia, na majówkach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zaraz zapeszać :). Nasze dzieci będą zdrowe i silne, koniec kropka. Ja zaczynam zatem, ale misiabelkę wysuwam na prowadzenie w tabeli, jako de facto właściwą założycielkę tematu. Wpisz się, kiedy będziesz miała ochotę:) Nick______________Wiek________ TP__________ Które dziecko? misiabelka retro86____________28________11.04______________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wizyty, to ja dziś zarejestrowałam się na 1 września. Ale znając życie, nie wytrzymam i pójdę prywatnie w połowie sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
no ja bym do wrzesnia nie wytrzymala... :) ja dzis sie zapisalam na 13 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej- o ciazy wiem od tygodnia- termin 07.04 - 1 synek ma juz 4,5 roku I teraz czekamy na siostrzyczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP__________ Które dziecko? misiabelka retro86____________28________11.04______________2 ewag______________38_________07.04______________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
ewag witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka 000
gosciu jak juz wchodzisz ze mna w polemike to chociaz miej odwage sie podpisac a nie walisz z goscia... nie mam pojecia ze tabelka normalna sprawa nie siedze tu non stop nie sledze kazdego miesiaca ciezarnych bo niby po co"??? nie jestem etatowa staraczka wiec .. to nie jest dla mnie prawda oczywista eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie juz jakies dolegliwosci/ objawy? bo ja oprocz wrazliwych piersi nic, zero, null- I mimo miliona testow pozytywnych nie moge w to uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko założyłaś chyba już topic grudzień 2014, styczeń luty marzec kwiecień 2015 czas się uspokoić bo od samego chcenia się w ciaze nie zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag - ja też nie mogę uwierzyć, co jakiś czas wyciągam te testy i przyglądam się z niedowierzaniem :) U mnie właściwie tylko piersi, które są dość mocno obolałe i takie naciąganie brzucha jak przed miesiączką. Poza tym zupełnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka z innego forum tez pisala ze przy drugim malo ma objawow- tyle tylko ze brzuszek szybciej wylazi I ruchy czuc tez szybciej- ja w 1 ciazy poczulam w 16 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu nie podniecaj sie tak ' moze przyszla mamusia' ona zalozyla temat miesiac temu i tu nie pisze.. poszukaj jej na maju albo czerwcu a moze zaloz jej fanclub..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kwietniówki :) jeśli pozwolicie to się do was przyłącze ;) z moich obliczeń wynika ze mam termin na 9 kwietnia ale pewnie po wizycie u ginekologa sie on zmieni :D pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Witam przyszłe mamusie :) Dołanczem sie do forum teścik pokazał 2 kreseczki zaskoczona ale szczęśliwa bo 10 miesięcy temu byłam tu na forum październikówki 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
witamy :) na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Byliśmy u lekarza ale za wcześnie i nie było jeszcze nic widać także pewno pod koniec kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×