Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość sabinka1990
Witam Was:) Ja dokładnie rok temu 5 sierpnia dowiedzialam się o mojej pierwszej ciązy:) Mój synek ma 4 miesiące i właśnie słodko śpi. życzę powodzenia i wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 1 sierpnia powinnam dostać @. W tym dniu zrobiłam dwa testy - pozytywne, z tym, że druga kreska blada, ale widoczna. Do dziś nie mam @. Czuję taki ból, ukłucia od tamtego czwartku. Mam nadzieję, że to normalne i wszystko w porządku z dzieckiem. Z moich obliczeń wynika, że termin mam na kwiecień. Mimo iż dzidziuś nieplanowany, to i tak cieszymy się z partnerem :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Test kupiony także trzymajcie jutro kciuki :-) bardzo chciałabym żeby się udało. A jeżeli chodzi o ból podbrzusza,też czasem taki odczuwam,ale zupełnie inaczej niż przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gratuluję wszystkim nowym mamom i witam serdecznie. Muniek - w takim razie mocno trzymamy kciuki! Dołączaj do nas, im nas więcej, tym raźniej. Podziwiam Waszą determinację, by wytrzymać tak długo do testowania. Ja nie wytrzymałam do terminu @ :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja rok temu 4sierpnia zrobilam test a dzis synus lula w lozczku:) bardzo fajnie wspominam okres ciazy. Nasz topic nadal istnieje piwodzenia i szczesliwych zakonczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ooo sabinka witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam :) wszystkie przyszłe mamusie i wszystkie testujące :) Mam okropną noc za sobą miałam okropny sen,martwię się czy fasolka będzie zdrowa i czy wszystko będzie dobrze.Ech taka kolej najpierw wyczekujemy dwóch kreseczek a potem zamartwiamy się czy wszystko będzie dobrze.W sobotę idę na usg i nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć moją fasolkę :) Muniek84 napisz jak tam testowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__x__________x____________x________x panna z pazdziernika dopisz swoje dane do tabelki wiek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Niestety tylko jedna kreska :-( a już myślałam że się udało,ale z drugiej strony @też jeszcze nie dostałam także może jest nadzieja...poczekam ,nie pozostaje mi nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
przykro mi Muniek84 nie chcę robić Ci nadzieji ale powiem Ci że w pierwszej ciąży pierwszy test mi nie wyszedł ani drugi a byłam juz po terminie @ i to z tego co pamiętam nawet ok 5 dni .Poszłam więc do gin a ta głupia baba nawet mnie nie zbadała tylko przepisała mi tabletki na wywołanie okresu.Wyszłam od niej i pomyslałam sobie że jeszcze kupię jeden ostatni test i dopiero wezmę te tabletki i dobrze że tak zrobiłam bo wyszły po 5 min dwie kreseczki . Lekarka nieodpowiedzialna wiecej do niej nie poszłam. I dzięki własnej intuicji wszystko skończyło sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Mama z października czy nie byłyśmy czasem razem na forum październikówki2013 ??? Muniek84 głowa do góry moja koleżanka zrobiła 5 testów z tego tylko jeden był pozytywny trzeba zaczekać i powtórzyć :) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
Oj ci lekarze,szkoda słów...takie błędy nie powinny się zdarzać. Zamiast zlecić porządne badania to od razu wolą skreślić człowieka,nie dając nadzieji...dziękuję wam dziewczyny,miło mieć wsparcie. Poczekam i zobacze co się będzie działo,jestem dobrej myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panna z pazdziernika jak zareagowali rodzice na ciaze? boze nawet matury nie masz..\ z czego bedziecie zyli? wspolczuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Już się zaczyna... Wiedziałam... Rodzice jeszcze nie wiedzą o ciąży. Razem z chłopakiem mamy zamiar powiedzieć im po mojej wizycie u ginekologa. No nie mam jeszcze matury, zgadza się. Z czego będziemy żyli? Chłopak dobrze zarabia. Zresztą... Rodzice na pewno nam pomogą. Nie potrzebuję współczucia. Jestem normalnym człowiekiem takim jakim jak Wy, a ciąża to nie choroba. Nie mam zamiaru się przejmować, poddawać, płakać, bo nie mam powodu do tego. Ja i partner cieszymy się, że będziemy mieć dziecko. Wcześniej czy później... Nie ma różnicy. Tak miało być widocznie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
No i dobre podejście :-) tak trzymaj!!ludzie zawsze interesują się tym czym nie powinni. To wasze życie,nic komu do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LyLy88
Pannazpazdziernika nie przejmuj sie nikim najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa a reszta sie ułoży :) A tak apropo mamy 2 raz w ciąży czy macie takie same objawy jak przy pierwszej? Ja umieram mam okropne mdłości a mój mały jeszcze daje mi popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
LyLy88 z tego co pamiętam przy pierwszej ciązy u mnie było gorzej :) zaczęłam bardzo wcześnie wymiotować i trzymało mnie tak do 7 mieisiaca :( na samym początku nie mogłam nic jeść ani nic pić i potrafiło mnie tak męczyć przez cały dzień.Tym razem jak narazie odpukać raz tylko wymiotowalam i nawet nie mam nudności ale bardzo bolą mnie piersi :( mam nadzieję że jednak obejdzie sie tym razem bez mdłości :) pannazpaździernika najważniejsza jet postawa :) znam 30 latki które są matkami a zachowują się jakby były w gimnazjum :) imprezują a dziecmi zajmuja sie dziadki. Także wszystko zalezy od nas samych a nie od wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LyLy88 i lena15 - dziękuję dziewczyny za miłe słowa :) To naprawdę pocieszające. Ja jestem gotowa psychicznie na dziecko i zdaję sobie sprawę jaki to obowiązek. Jednak nie zrażam się tym, bo np. uśmiech takiego maleństwa wynagrodzi mi to :) Moje objawy jak na razie to brak okresu i ból w podbrzuszu od tygodnia. Mam nadzieję, że z maleństwem wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muniek84
A ja niestety z "kwietniówek" odpadam :-( dziś dostałam@ taka szkoda... te objawy w takim razie chyba moim urojeniem były!!cóż może następnym razem się uda. A wam dziewczyny życzę powodzenia i oby maleństwa rosły zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Muniek84 zaglądaj tu do nas.Ja starałam się dwa lata w końcu odpuściłam i proszę niespodzianka :) Nie trać nadzieji jak czytałaś wcześniej to z wynikami mojego męża miałam marne szanse a jednak się udało.Jutro idę na usg i tak się boję .Tak bardzo bym chciała żeby wszystko było dobrze.Trzymaj się kochana i zaglądaj i pisz co tak u Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się w pierwszym cyklu, termin 5.04;) Któraś z Was była na usg już??? bo ja byłam na początku tego tygodnia widziałam tylko jajo płodowe, pęcherzyk żółtkowy i ciałko żółte, :) Gratuluję wszystkim ciężarówkom, a staraczką życzę szybkiego ujrzenia 2 kresek;) Dodam że i u mnie była skomplikowana sytuacja, a udało się od razu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________x__________x___________xxx________x retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1 Usia1993____________21_________5.04__________Piotruś/ Zosia_________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Witam USIA1993 :) to mamy ten sam termin porodu :) ja dzisiaj idę na usg nie mogłam sie doczekać tej soboty :) odezwę się po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena15 , czekam z niecierpliwością, czy ty już będziesz coś widzieć, mi się dzisiaj śnił straszny sen;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiabelka
Nick______________Wiek________ TP______plec/imie____ Które dziecko? misiabelka_________23__________09.04___________xxx________1 retro86____________28________11.04________xxx________2 LyLy88_____________26__________x___________xxx_______2 ewag______________x__________x___________xxx________x lena15_____________30_________5.04________XXX________2 pannazpazdziernika__17__________x____________x________1 Usia1993____________21_________5.04__________Piotruś/ Zosia_________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×