Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987667890

Koleżanka do mż i więcej się ruszać

Polecane posty

Gość 0987667890
Justynko smacznego :-) Basiu naprawde super wynik w tak krótkim czasie GRATKI :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja juz tej zielonej kawy nie biore, w sumie sie dziwnie nawet czuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
grubasia gratuluje spadku wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Takie herbatki na bazie ziół są nieszkodliwe i pite w odpowiednich dawkach krzywdy nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Ja chyba zmodyfikuje mój jadłospis bo tej zupy to mi jeszcze na jutro zostanie :) Zupka bardzo syta, prosta w przygotowaniu, polecam :) @Grubasia masz baardzo ładne i zdrowe tempo chudnięcia, gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Dziewczyny jaki mam spokój , wszystkich wytransportowałam na basen . Muszę się cieszyć tą chwilą :-) Tylko szkoda że roboty tyle, mam ochotę na lenistwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka8989
a ja na dzialke porobilam juz wszystko, tera zsie lenie :) ty tez sobie odpocznij, raz na czas trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
po dwóch dniach lenienia w końcu poćwiczyłam z mel b na brzuch. jako przekąskę zjadłam nektarynkę, na obiad będzie ogórkowa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na obiad zrobilam sobie zupe krem z brokolow, do tego jajko, i nie zjem, ale mnie chyba brokuly odzrzucaja juz, dalam troszke ( bo zapomnialam kupic jogutu nat ) smietany 12 % , ale nie dam rady jej zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Mój koktajl na dziś: Awokado ok 100 gram szpinaku Banan Sok z grejpfruta Jeśli wychodzi za gęste, dodajcie trochę wody mineralnej Smaczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
w czym robisz koktajle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
wracam juz z pracy :) opuscilam podwieczorek i strasznie mi w brzuchu burczy:( za jakies 40 minut powinnam byc w domu i zjem twarozek bialy z owocami :) potem wezme sie za sprzatanie czeka na mnie sterta naczyn do zmycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Koktajle robię blenderem, a w czym to nie ma znaczenia, raz w zwykłej misce, raz w plastikowym wysokim kielichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłonzielony
dzięki za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Burza i grzmoty przywiało moje dzieciaczki z basenu :-( Najmłodsza pociecha z temperaturą :-( Nie dało sie leniuchować ,sprzątnełam i nadrobiłam trochę zaległości z pracy :-) Nie jestem głodna ale jakiegoś smaka mam i to nawet nie wiem na co ? Zjem jogurt może pomoże !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
na podwieczorek był tost i mała szklaneczka maślanki ;), jeszcze trzeba będzie jakąś kolację zjeść. numerku to kiepsko, że pociecha pochorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
raaaany, co za upał... u mnie też się burza szykuje. Jest tak duszno, że nawet jeść mi się nie chce więc dzień kończę garścią ziaren słonecznika. Mam nadzieję, że do 21 się ochłodzi i będę mogła poćwiczyć :) 0987667890, zdrówka dla małej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Mała zasnęła a temperatura zmalała . Dziękuję za troskę :-) Ja zjadłam jogurt naturalny ale taki duży i się zapchałam. Na pewno wypiję jeszcze mnóstwo wody..... I myślę co ja to jeszcze jadłam : Ś : owsianka z rodzynkami, słonecznikiem, jogurtem Ś : 3 plasterki szynki, pomidor O : dwa mielone , dwa plasterki sera żółtego P: arbuz ( nie cały ha...ha 2 kawałki ) K : jogurt naturalny No i miałam robić leczo i nie zrobiłam . Ale postęp jest bo byłam w sklepie i kupiłam składniki. Teraz nie będe kusić losu , bo jak zacznę gotować i kosztować to czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka88
Ech a ja mam zły dzień dietowy :( zjadłam: ś: 3 drewienka z serkiem białym śII: 2 drewienka z serkiem i gruszka obiado-kolacja: ryba duszona w piekarniku - ale duuzo :/ i do tego kalafior - chyba z pół... wypiłam też 3 kawy z mlekiem i cukrem... a teraz siedzę i wkurzam się na siebie, że jestem tak niezdyscyplinowana! Jak tylko ułoży mi się to rybsko, idę pobiegać, o ile burza nie nadejdzie, bo troszkę się zapowiada. Numerku - jesteś wielka :) taki spadek przez 3 dni? no no ! Grubasia- gratki, ja chciałabym docelowo schudnąć około 10 kg ;) ale jestem napchana :/ Dziwczyny mam do Was prośbę - podacie przepisy na zupy-kremy, które sobie robicie? I czy można je robić bez blendera? Niestety nie posiadam póki co :( I jeszcze leczo z kurczaczkiem mnie zainteresowało poranna kawo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Witam owieczko :-) Gratki za biegi , fajnie że mąż Cię wspiera. :-) Co do zup to nie lubię zmiksowanej :-( Ogólnie bardzo jestem za zupami , ale muszę czuć co jem. Po takiej zblendowanej jestem zaraz głodna. Pocieszę Cię kochana , kalafior ma bardzo mało kcal i choćbyś zjadła cały gotowany to na pewno nie zaszkodzi a z tego co się orientuję to rybka z piekarnika też ok i bardzo zdrowa. Pamiętaj tylko żeby nie iść zaraz spać i będzie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka88
za jakieś 20 min wybieram się na bieganko, mam nadzieję, że nie będzie mi się ulewało ;) jutro mam fajny dzień w pracy, ponieważ będę sama w biurze - będę miało duuużo czasu, żeby być z Wami ;) dzięki 0987667890 za słowa otuchy ;) czuję się jak słoń... jutro bardziej się podietkuję ;) dziś mam pierwsze załamanie - zawsze przychodzi taki dzień, kiedy myślę, że dieta nie ma sensu, bo nie umiem w niej wytrwać - wtedy zawsze daję sobie spokój. Ale nie tym razem! Mam Was i muszę wytrwać tak, jak Wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Wszystkie przechodzimy takie chwile . Ja ostatnio stalam w cukierni z znajoma i też miałam chwle słabosci tym bardziej ze nik tam sie nie zastanawia czy ma kg wiecej czy kg mniej . Byłam dumna z siebie ze nie poległam . Ale mimo wszystko w glowie szum ` po co mi to "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka88
Dość biadolenia, idę biegać :D a jutro pocisnę bardziej z dietką ;) damy radę :) Dziś już pewnie nie napiszę, ale jutro melduję się około 07:00 :) trzymajcie się Kobietki bez jedzenia i w ruchu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka88
0987667890 - silna jesteś, moim jedynym wyjściem jest nie wchodzenie do cukierni. Jak tylko wejdę to po zabawie :D kocham jedzenie - ale zmieniam już myślenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka99
Jestem i ja! Witam nowe laski:-) U mnie fatalnie,popiwkowalam sobie wczoraj, dziś zjadłam górę pierogów ruskich, co prawda o 16,potem już nic nie jadłam, ale czuję że tracę motywację i siłę na walkę. Nie mam pomysłu na tą dietę i zaczynam się łamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
@Owieczka, zamiast "drewienek" kup w dobrej piekarni chleb żytni razowy, kalorycznie wyjdzie Ci podobnie a będzie to bardziej treściwe jedzenie. Nie znam sposobu na zupę krem bez blendera...tzn w sumie ugotowane w bulionie warzywa zetrzeć na tarce i tą papke wrzucić z powrotem do bulionu, dobrze doprawić, wymieszać ale sporo roboty. Przepis ode mnie: 0,5kg brokuła 2 ziemniaki garść szpinaku Zalewasz wodą do wysokości warzyw, wrzucasz dwie kostki rosołowe,gotujesz do miękkości, blendujesz, dodajesz łyżeczkę śmietany, sól, pieprz, (czosnek jeśli lubisz) przyprawiasz do smaku. Dodatkowo na suchej patelni wrzucasz kromkę chleba razowego pokrojoną w podłużne paski. Przypiekasz tak aby były chrupkie. Prażysz garstkę ziaren słonecznika, chlebek kładziesz na ściankach miski, po środku sypiesz słonecznik ( oczami też się je),Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
@Malutka jak ja znam ten ból. Brak pomysłu na posiłki staje się przyczyną że dietę sobie zwyczajnie odpuszczamy. Jak ja nie mam konkretnego planu to nie mam pomysły co zjeśc i w efekcie jem to co mam pod ręką, dlatego teraz rozpisałam sobie jedzenie na 3 tygodnie. Jedyne co Ci mogę doradzić to kartka, długopis, komputer i jedziesz: pobuszuj w necie, poszukaj sobie pomysłów na dietetyczne dania, modyfikuj je, tak żeby dieta była dla Ciebie czymś ciekawym a nie katorgą. Ułóż sobie menu 14 dni, w każdym dniu staraj się jeść coś innego, a żeby się jedzenie nie marnowało to modyfikuj to co Ci zostało z dnia poprzedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj tak średnio. :! jedzenie w miarę oki ale kroków zrobiłam tylko 4,5 tysiąca :( jutro muszę się poprawić. Dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze czemu mam gość w niku i nie mogę się zalogować na swój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
Hej Dziewczyny :) waga juz powrocila do stanu normalnego :) ale juz teeaz wiem ze najtrudniejsze dla mnie beda weekendy.Dzis rano zjadlam banana na drugie mam ciemna buleczke z pomidorem i serem a na obiad leczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×