Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0987667890

Koleżanka do mż i więcej się ruszać

Polecane posty

Gość owieczka88
Wreszcie doczytałam cały topik ;) Ważyłam się w sobotę i mam 59,2 kg. W piątek też się z Wami zważę i porównam czy spada ;) Postaram się też kupić cm ;) Gratuluję większości sporych spadków wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
Hej :) Witam nowe koleżanki i melduję się po weekendzie. I czekam na klapsy, bo były i lody i czekolada i alkohol :/ Ale na usprawiedliwienie mam sporo ruchu :) W sobotę pół dnia spacerowania, na koniec z obciążeniem - synek krzyczał, że już siły nie ma :) Na basenie nie byliśmy, bo mąż zasmarkany przez klimę w pracy. Pomimo tego weekend zaliczam do bardzo udanych :) Dziś dietkuję już przykładnie i tak na śniadanie koktajl: banan, otręby owsiane, cynamon, imbir i mleko + kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
Poranna kawa mi tez naleza sie baty :( przez weekend przybylo mi 0,8 dag mam nadzieje ze tylko na chwile :) dzis juz jem grzecznie sn: jogurt z musli sn: bulka ciemna z zoltym serem i pomidorem na obiad mam leczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
gania, to mi się raźniej zrobiło, bo dziewczyny widzę że bardzo poważnie podchodzą do odchudzania, a ja stawiam na więcej ruchu za to z jedzonkiem pozwalam sobie trochę poszaleć. Też mam dziś w planach leczo na obiad :) tylko u mnie w wersji light z kurczakiem - takie wszyscy lubią :) na II śniadanie mam nektarynkę i winogrono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam śniadanie. 2 kromki ciemnego chleba i sałatka z łososia :) wypiłam herbatkę za chwilkę kawa z mlekiem bez cukru (bo dzięki Bogu nie słodzę) i dużo wody mam w planach najlepiej z cytryną i miętą :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
A ja kobitki będę delektować się arbuzem :-) Muszę Wam to napisać ,dziś rano się ważyłam i jestem w szoku ! Trochę sobie pozwoliłam tu pizza tu lód od piątku zeszło mi 1,2 kg nie wiem jakim cudem ? Nie katuję się , jem w miare normalnie i troszeczkę się ruszam. Chyba sobie zrobię nika niebieskiego. Narobiłyście mi smaka tym leczem . Zrobię to do wieczorka będę miała mucić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
mi tez naleza sie klapsy przez weekend przybylo mi 0.80 dag :( mam tylko nadzieje ze na krotko :) dzis juz jem grzecznie sn jogurt+musli sn ciemna bulka+ ser zolty+pomidor na obiad mam leczo :) pisze tego posta drugi raz, mam nadzieje ze teraz sie doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
coś na telefonie nie wyświetlają mi się nowe posty :( ja mam leczo warzywne bez żadnego mięska. Waga wzrosła mi, bo przeleżałam weekend na łóżku, a po drugie za 2 dni będę miała @, więc pewnie woda mi się zatrzymała...z grzechów były lody, ale to zamiast kolacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna_kawa123
0987667890 , idziesz jak burza!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
To dopiero kop , sama jestem w szoku poranna kawo Gania ja tez tak mam czesto na fonie ze mi nie wyswietla i nie mam pojecia od czego to zależy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
czy którąś z Was chodziła do dietetyka? Sama się zastanawiam, czy się nie wybrać do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gania123a tak, ja chodziłam do dietetyczki bardzo znanej firmy NATUR HOUSE (w necie możesz o tym poczytać) wizyty darmowe ale co tydzień jakieś kapsułki po ok 50 zł plus inne wiec miesięcznie w zależności od rodzaju od 300 zł do 600 zł. Mówiła mi wszystko to co wiem że regularne posiłki, małe a często bez słodyczy itp. Schudłam przez pół roku ok 4 kg tydzień po kilka deko a straciłam kilka tysięcy więc ja osobiście uważam że szkoda kasy bo dietetyk i tak za nas nie schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
Ja się zastanawiam nad wizytą u Pani Anny Jelonek. Wypowiada się jako ekspert w TVP. Poza tym ma bardzo dobre opinie. Ciekawe tylko ile kosztuje wizyta. Pewnie trzeba będzie chodzić co 2 tygodnie na kontrole... Myślałam, że będę miała hardcorowy dzień w pracy, ale na razie jest bardzo spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowysłońzielony
numerek idziesz jak burza, u mnie teraz waga stoi. gania szkoda kontuzji mam nadzieję że mocno nie boli ;). poranna kawa przyznaję się u mnie w piątek też był grzech-alkohol, ale to taki grzech że jak się spotkam ze znajomymi to raczej przed nim nie ucieknę. owieczka gratuluję że się pobiegałaś ;). ja dziś na śniadanko musli z jogurtem i borówkami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Tez sie zastanawialam , ale jak bylam u rodzinnego lekarza to mi odradzil. Powiedzial ze najlepsza dietai najbezpieczniejsza to mż . Do dietetyka dopiero jak my sie katujemy a waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jecie wszystko tylko mniej? czy eliminujecie niektore produkty, albo jecie od czasu do czasu, jesli tak to ktore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gania123a
ja jem wszystkie produkty, tylko ograniczam ich ilość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Hej dziewczyny! Melduje się z małym spadkiem wagi, ale zawsze coś :) Myślę że od jutra tempo się przyspieszy, organizm przestanie się bronić przed mniejszą liczbą kalorii :) Właśnie gotuję zupę krem z brokuła, pierwszy raz więc jestem ciekawa jak to mi wyjdzie ;) I obowiązkowo: Szklanka wody z cytryną i miodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
@gania, ja również byłam u dietetyka. Cóż, dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy na temat zdrowego żywienia, schudłam szybko, kilkanaście kilo w 1,5 miesiąca, i równie szybko przybrałam to co schudłam, powracając do normalnego jedzenia ( bez szaleństw). Gdy sama robiłam sobie diety, maksymalnie przybierałam 1-1,5kg, powalając sobie na słodycze, kebaby, chipsy itp, po czym ten kilogram po jakimś czasie sam znikał. Uważam że trzeba sobie poświęcić dzień, dwa, zgłębić się w temat zdrowego odżywiania, porobić notatki i spokojnie samemu opracować dietę, dostosowaną do naszego trybu życia, i możliwości finansowych. Moja dieta od dietetyczki była pracochłonna i wychodziła dość drogo, ze względu na to że dużo jedzenia się marnowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie na temat tabletek z zielonej kawy na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
Też o nich myślałam, ale mam parę tabletek za sobą i szczerze to N I C nie zastąpi zmiany nawyków żywieniowych. Dieta polega głównie na "przestawieniu" myślenia, motywacji i dyscyplinie. Bez tego żadne tabletki nie pomogą. Wg mnie to strata pieniędzy, ale możesz spróbować, z tego co słyszałam to mają naturalny skład więc nie zaszkodzą. Z jedną uwagą : kup TYLKO I WYŁĄCZNIE w aptece jeśli są, bo kupować przez Internet to strach, na podrabianych tabletkach na odchudzanie, robi się biznes niemal tak dochodowy jak na narkotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Jakoś jestem do tych wszystkich specyfików jestem sceptycznie nastawiona.Wolę naturalne metody. A tak szczerze to nigdy nie próbowałam , oprócz czerwonej herbaty którą kiedyś piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justyna wlasnie wyczytalam ,ze moga spowodowac cukrzyce typu 2 ( ale po 1 opakowaniu) bo maja w sobie kwas kwas chlorogenowy , 45 % w opakowaniu, ma ono 60 tabl i bierze sie 2 razy dziennie czytalam teraz na necie takie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dawke 800 mg 2 dziennie to 1600mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasia85
witajcie po weekendzie,jak m jest w domu to mam zawsze więcej roboty ;) ważyłam się w piątek i cel nr.2 osiągnięty-10 kg za mną :) i z racji tego w sobotę napiłam się piwka :D I dostałam @-chyba za karę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organiczny związek chemiczny z grupy polifenoli, ester kwasu chinowego i kwasu kawowego. Jest naturalnym przeciwutleniaczem występującym np. w zielonych liściach i owocach kawowca, głogu, karczochach, pokrzywie oraz w mniejszych ilościach m.in. w bluszczu pospolitym. Bogatym źródłem kwasu chlorogenowego są suszone śliwki[potrzebne źródło]. Działanie Może spowalniać wydzielanie glukozy do układu krwionośnego po posiłku. Zwiększa również czułość komórek na insulinę. Jest silnym przeciwutleniaczem. W literaturze podkreśla się potencjalne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne tego związku[potrzebne źródło]. Z uwagi na wymienione cechy, sprzedawany jest w niektórych krajach jako suplement diety w formie wyizolowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987667890
Oj grubasia ty mężowi takie numery wycinasz z @ ha...ha !!! A tak serio to gratuluję osiągniętego celu :-) :-) :-) :-) Napisz jeszcze bo nie pamiętam z jakiej wagi startowałaś i od kiedy . Chwal sie Baśka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna0810
No ja się aż tak nie zgłębiałam ale dobrze że wyczytałaś takie informacje. Zupa krem gotowa, postanowiłam sobie zrobić grzankę z kromki chleba razowego i zaraz wcinam, trochę za mało wyrazista w smaku , zapomniałam także dodać por ;/. Ale jest ok, nie zmarnuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikneła moja stopka :( i nie wiem dlaczego-startowałam z wagi 85 kg-na diecie jestem od 4.06-stan z piątku 25.o7-75 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę lineę i piję herbatkę jakąś na bazie grejfruta...dzięki temu nie podjadam wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×