Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OBURZENIE O WIZYTE U PROSTYTUTKI

Polecane posty

Gość gość
"gość dziś A ja mysle,ze nie ma tak,ze nikt nie zechce. Ok dla jednego dana osoba jest brzydka,dla drugiego tez a dla trzeciego juz nie. " Powiedź to wszystkim kobietom które mnie odrzuciły... jak już pisałem było ich ponad 100 licząc randki z Internetu i próby poznania kogoś na żywo, to co piszesz dotyczy osób przeciętnych ja się do takich nie zaliczam :) co dobitnie pokazały kobiety swoim zachowaniem. Myślisz że byłbym sam, mam mieszkanie, samochód, pracę, ludzie mnie lubią, mam przyjaciół, ale kobietę to sobie mogę namalować... powiem więcej ostatnio jakaś mi nawet dała szansę ale po 3 spotkaniach stwierdziła że jednak nic z tego by i tak nie wyszło olała mnie ciepłym moczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i koleżanki co lecą na charakter zmyly sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedź to wszystkim kobietom które mnie odrzuciły... jak już pisałem b...... Xxxxx Dobra, dobra ale tu na bank chodzi o Twoja osobowosc, ja to widze,juz po poscie jaki napisales. Ja bym nie wpadl na to aby w wygladzie szukac bledu.Jestes placzek i żaluś. A tacy nie pociagaja i juz. Jak sie jest pewnym siebie, ma sie o czym rozmawiac i jest poczucie humoru, potrafisz rozbawic dziewcze, nie jestes ulegly,masz swoje zdanie to nie ma sily by byc sam. Powiesz,ze sie madrze ale to wynik obserwacji siebie. Kiedys tez bylem dopa i nigdy nie mialem powodzenia, postanowilem to zmienic i mowie Ci,ze zwykly sposob bycia wieeeeeleee zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale wtedy można mieć conajwyzej przwcientniare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufuutrutjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawolamcie
Do jawolamcie i tu masz definicję twojego okrucieństwa Jemu też powiesz że lecisz na charakter i z jrgo powodu ktoś nie na kobiety xxx nigdzie nie powiedziałam, że lecę tylko na charakter tylko na całokształt : faceta, kręcącego mnie, dość inteligentnego, charyzmatycznego (bo to i ja i moje przyjaciółki uważamy za atut największy) i ogarniętego. znam owszem jednego faceta tak brzydkiego że nie wierze, że mogłaby się nim jakaś z wyglądu zainteresować ;). a co do tego gościa muszę wierzyć mu na słowo, że jest brzydki, ale z tego co pisze mogę wywnioskować tylko tyle, że ma nieatrakcyjny charakter, nic innego przez komputer nie zobaczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clc
a mnie zastanawia jedno..jak dziewczyna zwiąże się z obcokrajowcem, szczególnie z Europy zachodniej, to od razu, że dooopę sprzedała, sponsora znalazła i takie tam..skąd to sie bierze ? chyba z polskiej, szczerej, bezinteresownej zawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale one same piszą zwykle ze taki europejczyk jest bardziej ,,zaradny,, co wszyscy wiemy co znaczy Poza tym wiadomo ze kasa ma tu duże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker
"Jak sie jest pewnym siebie, ma sie o czym rozmawiac i jest poczucie humoru, potrafisz rozbawic dziewcze, nie jestes ulegly,masz swoje zdanie to nie ma sily by byc sam." x Poważnie? :D x "jak dziewczyna zwiąże się z obcokrajowcem, szczególnie z Europy zachodniej, to od razu, że dooopę sprzedała, sponsora znalazła i takie tam..skąd to sie bierze ?" x Bo obcokrajowiec ma na wejściu +10 do wszystkiego. Taka egzotyka. A tymczasem jej kolega/przyjaciel/obcy któremu się spodobała musi nie dość, że rywalizować z całą resztą (często skończonych kretynów), swoje z taką wychodzić a i tak nie ma gwarancji, że nie usłyszy "dzięki za wszystko ale zostańmy przyjaciółmi". Wystarczy, ze powiesz coś nie tak albo nie złapiesz jej za cycki kiedy sobie tego życzy i już popsułeś drugie, trzecie ... piąte wrażenie. Tymczasem taki obcokrajowiec może nasrać jej na balkon i będzie to potraktowane jako ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale one same piszą zwykle ze taki europejczyk jest bardziej zaradny, co wszyscy wiemy co znaczy" x Każdy byłby bardziej zaradny jakby mu pensję przeliczano na euro zamiast złotówek no ale żyjemy w bandyckim kraju, rządzonym przez złodziei wybieranych przez debili i nie każdy może się spakować i emigrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co jest fajnego w pożądaniu osoby, która po stosunku z wami pójdzie się wyrzygać z obrzydzenia, bo dla każdej normalnej kobiety seks z obcym facetem za kasę to żadna przyjemność. Tylko kasa, czysty zysk... Jak nie akceptujecie swoich partnerek z jakiegokolwiek powodu, czy są brzydkie, lub gdy mają jakieś kosmiczne wymagania którym nie potraficie sprostać, to po co z nimi jesteście? Siłą was ktoś przy nich trzyma? Jesteście uwiązani kajdankami? Czemu zamiast szukać osoby z którą idealnie się dogadacie, wy tracicie energie na " głupoty" ludzi którzy gdyby nie wasza zawartość portfela nigdy by się wami nie zainteresowali. Dla mnie facet który idzie do prostytutki to jeden z gorszych typów ludzi, gorszy niż prostytutka, człowiek który sam siebie nie szanuje ...zwykła męska szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czemu zamiast szukać osoby z którą idealnie się dogadacie, wy tracicie energie na " głupoty" ludzi którzy gdyby nie wasza zawartość portfela nigdy by się wami nie zainteresowali. " x Tak się ludzie ze sobą idealnie dogadują, że co chwila z kimś nowym są. Wciskaj kit turystom :D x " Dla mnie facet który idzie do prostytutki to jeden z gorszych typów ludzi, gorszy niż prostytutka, człowiek który sam siebie nie szanuje ...zwykła męska szmata..." x A jak nazwać kobietę która całą swoją młodość to z jednym to z drugim a tuż przed 30-stką udaje święta aby kogoś na poważnie znaleźć? Zwykła szmata. Tyle, że facet tym, że pójdzie i zapłaci nikogo nie krzywdzi a tymczasem taka baba zostawia po sobie zgliszcza i buduje kolejne pseudo związki na krzywdzie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jak nazwać kobietę która całą swoją młodość to z jednym to z drugim a tuż przed 30-stką udaje święta aby kogoś na poważnie znaleźć? Zwykła szmata. Tyle, że facet tym, że pójdzie i zapłaci nikogo nie krzywdzi a tymczasem taka baba zostawia po sobie zgliszcza i buduje kolejne pseudo związki na krzywdzie innych. " Nawet po 30 tak robią, bo mnie tak 30 latka potraktowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj 10 lat młodszej. Nie dość, że będzie na czym oko zawiesić to jeszcze ten plus, że nie zdążyła dupy dać każdemu w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Darker dziś Szukaj 10 lat młodszej. Nie dość, że będzie na czym oko zawiesić to jeszcze ten plus, że nie zdążyła d**y dać każdemu w akademiku. " Latała za mną 19 swego czasu jak ja miałem 29 i miała przebieg większy niż większość 40-stek. Kijem bym nie tknął mimo iż ładna i sama chciała, bo pewnie nie jednego syfa w sobie ma... te pokolenie młodszych jest totalnie zepsute raz pannę 25 letnią poznaną z internetu na pieszej randce z gołą piczą w pokoju miałem, każda świętą udaje a jak przyjdzie co do czego to zero oporu, zero hamulcy, a potem wielka krzywda bo zaszła w ciążę a faceta nie ma nawet nie wie jak się nazywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość skończy albo sama albo z patolami albo z jakimś frajerem co będzie na taką tyrał w pocie czoła podczas gdy ona będzie gzić się z jakimś cymbałem poznanym w barze. Żadnej mi nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze, że ja mam swoją Perłową Królewnę, a nie muszę się z jakimś barachłem zadawać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Utuurru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tematu to kobiety sa psy ogrodnika mimo, ze same nie chca to i innej nie dadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka jest tańsza,atrakcyjniejsza,pewniejsza i uczciwsza od tzw.normalnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie widzę problemu w tym, jeśli facet był długo sam i skorzystał raz czy dwa z płatnej miłości. bardziej to higieniczne niż wyrywanie pierwszej lepszej łatwej dupy na imprezie, której nie wiadomo kto przed chwilą wsadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjne kobiety są tak kosmicznie wymagające że teraz to nawet najpiękniejsze i najatrakcyjnieksze dziffki mają mega wymagania ,nie tylko więcej kosztują ale też np.chcą by facet był w danym wieku np. po 30 stce albo zapewnił nocleg w luksusowym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja Donnikova - ja zauważyłem że kobietom to nie przeszkadza że sobie bzykałem przed nią inne nawet im to imponuje jak powiem że byłem w seks układzie, bo mają pewność że nie zbłaźnię się w łóżku i to prawda wiem jak zadowolić każdą kobietę miałem bardzo wymagającą nauczycielkę (z tego seks układu...) mimo iż ta znajomość była chora to jednak wiele mnie nauczyła, kobieta nie będzie narzekać na mnie że nie daję jej rozkoszy szukać na boku, często z tego powodu są zdrady bo facet w łóżku nie umie nic... sam dochodzi i zostawia kobietę po latach każda będzie miała dość i zdradzi z takim co wie jak zrobić kobiecie dobrze, stety niestety ale seks jest bardzo ważny dla każdej kobiety nawet jeżeli twierdzi odwrotnie oczywiście najpierw się trzeba poznać ale nie można na tym polu zawodzić a najgorsze jest lenistwo i patrzenie tylko na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziffka jest tańsza i atrakcyjniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie chlopcze DZIFKA DAJE KAZDEMU,tobie tez da,ale tylko za kase, nie naturalnie.ale za kase ona wszytskim daje ,nawet tym z AIDS innymi chorobami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×