Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OBURZENIE O WIZYTE U PROSTYTUTKI

Polecane posty

Gość gość
P S. Mowicie, ze kobiety maja wysokie wymagania, a tak po prawdzie to sami takowe macie: pociągająca, ładna, zgrabna, miłA..I ZEBY BRON BOZE NICZEGO NIE OCZEKIWALA OD EWENTUANEGO PARTNERA, To dziala w obie strony autorze SAM OPISUJAC KOBIETE DLA SIEBIE ATRAKCYJNA SKUPIASZ SIE NA POWIERZCHOWNOSCI A CHCESZ ABY PANIE ZWRACALY UWAGE WYLACZNIE NA RZECZY KTORE KRYJĄ SIE W SKRYTOSCI SERCA I UMYSLU????TOZ TO CZYSTA OBŁUDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma miala bogatego starszego sponsora ,ale pozniej po sexie z nim jak wspominala,to malo nie zygala... ale kasa bbyla wazniejsza,byla mila dla niego sprawiala wrazenie ze on sie jej podoba pociaga ja,ale to klamstwo ,ale musiala za kase tak udawac... no coz zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis bzykalem dzifke ladna zgrabna i teraz sie czuje taki meski,cool super macho ,ze chyba wszytskie moge miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie jest życiem i z powodu dużych wymagań większość facetów ma kobietę gorszą i mniej atrakcyjną Na realnie atrakcyjną kobietę a nie taka której tylko się wydaje może sobie pozwolić niewielką alita supersamcow A skoro facet i taj musi się więcej wykazać w życiu to czemu nie ma sprubowac jak to jest z realnie atrakcyjną Ale nie wt chcecie żeby was dymaly supersamce a inni was podziwiali jakie to wy boskie wybredne i niedostępne Dobrze to jest ujetee w pierwszej wypowiedzi A tu zonk bo faceci zamiast was podziwiać i znosić wasze sadyzm,wybrzydzanie i odrzucenia jest na was obojętnym i idzie do atrakcyjnej dziffki Oj boli was ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadać to faceci mogą wszystko a i tak noże z 10% ma realnie piękną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rfgfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gnfgf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda wyglada tak ,ze ci najabardziej zakompleksieni chodza na dzifki,bo on nie moze miec fajnej zgrabnej laski ,takie go odrzucaja ,jedyne wyjscie to dzifka...smutne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga kobieta odpowiada
Temu ktory opowiada o urodzie prostytutek chyba sie rzeczywistosc z filmem pomylila. Jesli chodzi o sama wizyte, to z mojej strony nie ma zadnego oburzenia. Jak ktos musi to korzysta, jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,ze ci najabardziej zakompleksieni chodza na dzifki,, buhahahaha oj uważaj by twój supersamiec-misiu nie poszedł na panienki z tego co widzę ci co nie maja kobiety przez lata zżyją w nadziei a na dziwki chodzą uwielbiane przez was samce alfa, roochacze-często mężami, dzieciaci zdziwiłabyś się jacy faceci chodzą na dzifffki a prawda jest taka e dziwka dla tych z mniejszym powodzeniem by dala możliwość współżycia, a obudzenie wynika z sadyzmu oraz obawy przed konkurencja bo już biedna brzydula przestanie wymagać od przystojniaka by wmawiał jej ze jest piękna i nie zarabia dużo bo jest równouprawnienie -tu polecam pierwsza odpowiedz w temacie a fakt większość kobiety w związku to tez dziwki bo czerpią korzyści na facecie (zwykle mniej od siebie dając) a dziwka atrakcyjna, tańsza i uczciwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Temu ktory opowiada o urodzie prostytutek chyba sie rzeczywistosc z filmem pomylila.,, chcesz atrakcyjna to idziesz do atrakcyjnej a i tak jest tańsza od tzw. ,,kochającej kobiety ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''fajnej zgrabnej laski ,takie go odrzucaja ,jedyne wyjscie to dzifka...smutne.. '' tu nie wystarczy być niezakompleksionym wystarczy być nieidealnym a i tak kobieta hooja od siebie daje i mega wymaga i uaa się za bóg wie co zerujecie na tym ze faceci są bardziej uczuciowi i możecie przebierać bo i tak w związku kobieta zwykle nie dorasta facetowi do piet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dkkrkr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda kobieta to prostytutka bo każda leci na kasę i pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u protytutki placisz i ****asz a na randce tylko placisz usmiech.gif A zonaty duupek to placi ciagle i to za nic.... smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
khgyft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, kto Cię skrzywdził? Czy trafiłeś kiedyś na "złą kobietę", czy jesteś dresem i obracasz sie w towarzystwie idiotek i dresiar twojego pokroju, czy po prostu jesteś prawiczkiem? Mój obecny partner sam mi wielokrotnie mówił, ze brzydkie kobiety mogą być tylko koleżankami i żaden facet nie chce takiej nawet jak sam jest niezbyt atrakcyjny. Mam wrażenie, ze obracasz sie w patologii i biedzie, bo w normalnym świecie partnerzy sie uzupełniają i kochają. Szkoda tylko, ze wszystkich wrzucasz do jednego worka. Poza tym, te prostytutki, które widziałam w swoim życiu przypominały bardziej kaszaloty po 50, wszystkie grube, zniszczona cera, tandetnych strój i makijaż. Nie wiem, takie piękne to chyba za drogie sa jak na twoja pozycje, sam mówisz, ze nie jesteś bogatym supersamcem. Trochę mi Cię żal, bo raczej nie znajdziesz miłości w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak one za pare lat beda wygladaly... :( i kazda z nich pozniej chce meza,faceta na stale ... i jaka to naprawde brzydka kobieta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wezmie pozniej taka za zone ??jak ja tylu facetow przeruuuchhhalloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez ona nigdy nie przyzna sie facetowi ze byla dzifkaa prostytutkaa :( a on nie bedzie wiedzial i wezmie ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za bardzo rozumiem skąd te oburzenie kobiet wobec autora. KAŻDY człowiek robi sobie bilans zysków i strat i według niego podejmuje decyzje. Bilans nieatrakcyjnego faceta wygląda mniej więcej tak: - kino+kwiaty+jakaś restauracja i już facet ponosi trzycyfrowy wydatek ,co nie jest gwarantem tegoi,że facet coś ugra, a w większości wypadków taka randka z nieatrakcyjnym kończy się na trzymaniu za rękę w kinie,ewentualnie na buziaku na dowidzenia. Za tą samą kwotę nieatrakcyjny ma gwarant seksu z prostytutką. Ja wiem,że chciałybyście żeby taki facet wydawał swoją kasę na was w zamian za: "dobrze się dzisiaj bawiłam" z waszych ust poprzedzone buziakiem, ale facet swoje potrzeby też ma, a skoro nie chcecie ich spełnić, to czemu oburzacie się ,że on wybierze po n-tej nieudanej randce prostytutkę? Chyba lepiej,żeby sobie ulżył zamiast po 100 randce i nakumulowanej frustracji seksualnej zgwałcił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Poza tym, te prostytutki, które widziałam w swoim życiu przypominały bardziej kaszaloty po 50, wszystkie grube, zniszczona cera, , Tak sobie wmawiajcie :-) Na byle rok się można znaleźć ogłoszenia pięknych superlasek po 100-200 zł To o wiele taniej niż tzw.normalna dziewczyna A dzięki temu naprubowanie seksu z piękna może sobie pozwolić każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Mój obecny partner sam mi wielokrotnie mówił, ze brzydkie kobiety mogą być tylko koleżankami i żaden facet nie chce takiej nawet jak sam jest niezbyt atrakcyjny. ,, Większego debilizmu nie słyszałem Gdzie nie patrzę widzę ze to facet jest atrakcyjniejszy Po prostu wymagania co do urody kobiety są o wiele niższe i rzadko który facet ma ładna dziewczynę taką w jego typie To przywilej niewielu supersamcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie biedaczki żaden z was supersamcem nie jest i nie bedzie, a przy takim podejściu to nawet najbrzydsza kobieta swiata z wami nie bedzie, wiec racja zostają prostytutki. Biedne, musza takie paskudny obsługiwać. Ale może przunajmniej wyginiecie, a one może jakoś wymaza wspomnienia waszych tyci fiutkow i oblesnej aparycji z pamięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa oburzone bo na kim beda zerowac? Facet bardzo wiele wklada w zwiazek a nic z niego nie ma za to kobieta nic nie wklada a wiele dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co trzeba WKŁADAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy nie rozumiecie. Kobiety nie są oburzone o prostututki. Chodźcie sobie do nich, dziewczyny nie potrzebują sponsorów do randek, wy idioci, teraz to do niczego babom faceci nie są potrzebni ( pomijając zapłodnienie) więc nas to nie boli, serio. Boli nas raczej krzywdząca opinia autora o kobietach i ich roli w związku. Nic poza tym. To was powinno boleć to, ze jedyna szanse na seks macie za kasę. A i żeby nie było, mówiąc ze kobiety nie potrzebują facetów mam na myśli utrzymanie sie i życie w pojedynkę. Do miłości sa jak najbardziej potrzebni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam kobietom chodzi tylko o kase i nie gadaj bzdur o milosci ! Wy nie wiecie co to slowo oznacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"np. gdy nasza partnerka jest brzydka facet musi mówić ze jest atrakcyjną" xxxx pozwolisz,ze wysmieje ten fragment Twojego tekstu. Buahahahah :-D :-D :-D :-D A nie uwazasz,ze trzeba byc niezlym tlukiem zeby byc z laska ktora uwazamy za brzydka? No nie wiem ja tam wole te co mi sie podobają :-D A odnosnie tematu to ja bylem na dzifkach, nie pamietam ale chyba juz zonaty bylem,chcialem sprobowac zobaczyc jak to z obca baba. Powiedzialem zonie i sie nawet nie przyburzyla. Stwierdzila,ze dzifka to niewazne stworzenie dajace temu ktory placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×